agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Alışverişler ve İlanlar Hakkında
(https)

Reklam

Beğeni Düzeni149Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-08-2018, 16:51   #121
Ağaç Dostu

Batı Rüzgarı's Avatar

Giriş Tarihi: 10-09-2015
e fidancım üzerinden bir alışveriş yapayım dedim değişiklik olsun. tam tamına bir fiyasko. eksik 2 ürün var. kargo desen çile oldu resmen. asla tavsiye etmiyorum.
sürekli zengarden den alışveriş yapıyordum oysaki. belamı buldum :d

Batı Rüzgarı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-08-2018, 01:28   #122
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 30-03-2014
e-tarım sitesinden şakın birşey alayım demeyin çünkü dolandırıcılar. İlaç pompası siparişi girdim ödemeyi yaptım. İki hafta boyunca ürünü yollamadılar çeşitli bahanelerle. Sonraki ikinhafta da parayı iade etmediler. Yasal yollara başvuracağım deyince de siz bilirsiniz dediler.
Şimdi tüketici mahkeme heyetine başvurdum. Firmanın vergi no sunu ve ya tc no sunu istediler. Bilen ya da daha önceden alışveriş yapan farsa faturadan bakıp bana verebilirse sevinirim.
Çiftçinin üreticinin alın terine göz dikmiş bu üçkağıtçılara meydan bırakmamak lazım ama yasal boşluklar o kadar fazla ki, Allah tan bulsunlar...

Selma_321 beğendi.
estikey Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-08-2018, 20:42   #123
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 30-08-2018
Fidan Deposu'ndan 4 tane meyve fidanı aldım. Çok güzel karton kutunun içine paketlenmiş şekilde ve aynı günde kargoya veriyorlar. Yanında da dikim için 2 adet tahta gönderiyorlar. Çok memnun kaldım, sorunsuz bir firma. tavsiye ediyorum.

baro35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-11-2018, 13:40   #124
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 30-11-2016
bence en güvenilir zengarden gecen hafta tropik market diye bir siteden e-kamkatla aynı 6 yaş kamkat aldım 2 veya3 yaş göndermişler mor begonvil aldım sarı göndermiş gübre istedim yok 4 ortanca aldım hepsi haşat çok dandik bir siteymiş sonuçda ama zengardenda hiç sorun yaşamadım her sene dünya kadar da ürün alıyorum.

atakan5858 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-12-2018, 00:40   #125
Ağaç Dostu

ibrahim37's Avatar

Giriş Tarihi: 28-07-2007
Galeri: 797
Arkadaşlar bende bu konuda yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum.
Geçen yıl Aliexppres ten 20 ye yakın farklı zamanlarda ve farklı isimde görünen firmalardan domates ve patates tohumu almıştım. Hepsi çok güzel ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Ancak ektiğim bitkiler büyüdüğünde gördüm ki tek bir tanesi bile doğru çıkmadı. Hatta patates tohumlarından roka falan çıktı. Bende tam bir hayal kırıklığı!
Bu yıl ise rareseeds diye güvenilir bir Amerikan sitesini fiyatı bize göre yüksek olmasına rağmen denedim. Ürünler bir haftada UKIM e geldi. Fakat 15 gün sonra ithali yasak ürün diyerek geri gönderileceğini söylediler. Bir türlü ürünleri alamadım.
Şimdi Zengarden'da bu ürünlerin bir kısmı var gibi görünüyor. Ama fotoğrafları incelediğimde tamamı bir yerlerden kopyalayıp yapıştırmışlar. Buradaki yorumlara bakınca kafam yine karıştı. Önerisi olan arkadaş var mı?

ibrahim37 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 07:11.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2018