agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Beğeni Düzeni499Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 22-04-2013, 21:11   #31
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Galeri: 2
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sevgili loveforlife, sen ne güzel bir insansın. Yaşam sevincin, bunu etrafına yayışın, hep olumlu olman, beni çok etkiledi.

Yazını okurken bazen duygulandım gözlerim doldu, bazen de güçlü kişiliğin gözümde canlandı, seni kutlamak istedim.

Karşılaştığın bu olumsuzluklara senin gibi göğüs gerebilecek hatta gülerek karşılık verebilecek başka biri daha olabilir mi diye de düşünüyorum.

Sevgili loveforlife, gerek Ankara toplantısında gerekse agaclar.net'in doğum gününde başlayan dostluğumuz inşallah daha da ilerleyerek devam eder. Seni tanımış olmak hem benim hem de Oğuz abin için bir mutluluk oldu.
Umarım, bundan böyle önünde çoook uzun sağlıklı, huzurlu, mutluluk dolu yılların olur.
Güzel gülüşün hiç eksik olmasın. Herşey gönlünce olsun, sen bunu fazlasıyle hak ediyorsun.
Adının yansıması Güler Ablacığım!

İyi ki varsın ve iyi ki seni ve Oğuz Ağabey'i tanıma şansına eriştim. Hem kalbinizi hem de yuvanızı açacak kadar sevdirmişsem sizin gibi güzel insanlara kendimi, ne mutlu bana!

Ben de her zaman dostum, ablam ve ağabeyim olmaya devam etmenizi diliyorum. Sağlık, huzur ve mutlulukla, nice güzel yıllarda; gülüşümüz hiç eksik olmasın...

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-04-2013, 21:14   #32
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi h_dogan Mesajı Göster
Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. İçinizdeki yaşam sevgisi hiç bitmesin.
Sevgili H_dogan,

İnanın ben de tüm agaclar.net ailesi gibi sizi de tanıdığıma çok memnunum. Güzel paylaşımlarınızı beğeniyle takip ediyorum. Size de ailenizle beraber mutluluk, huzur, sevgi ve bereket dolu bir ömür dilerim...

Eski 22-04-2013, 21:23   #33
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ahmett62 Mesajı Göster
Merhaba Sayın Doğa Dostları,
Benim de ilk defa katılmış olduğum Ankara toplantısında kısa bir süre de olsa tanışma imkanım olan ve o kısa sohbetin ardından, kendisi için almış olduğu tohumları elime tutuşturma esnasındaki güleryüzü, samimiyeti ve paylaşımcı bir kişiliği olan Sayın loveforlife Hanımefendiyi içten bir anlatımla bu başlıkta yakından tanıma imkanını yakalamış bulunmaktayız. Şu an o güleryüzlü ve mütevazı hanımefendinin tüm sıkıntılara rağmen yukarıdaki kısa satırlara sığdırmaya çalıştığı hayat serüvenini bir solukta okuma ve hayatın her anını nasıl anlamlandırdığını, onun penceresinden bakarak, onun gözüyle düşünerek, onu kendi sayfasında yeğeni, çiçekleri, kuşları, kedisi ve araya sıkıştırdığı anlatımlarıyla tekrar tekrar okuyacağız sanırım.
İyiki varsınız Sayın loveforlife,
Selam ve sevgiler.

Teşekkürler Sayın Malina
Sayın Ahmet62,

Veren el olmak, paylaşmayı bilmek ne de güzeldir! Paylaşınca daha da güzelleşir dünya. Ne mutlu ki bana, o tohumlara memleketin başka bir ucunda can bulma fırsatı sundum. Dilerim yıllar boyu bitmez çiçekleri ve gülümsememle hatırlarsınız daima beni.

Bardağın dolu tarafından bakmaktan asla vazgeçmem. Pozitif düşününce pozitif yaşıyorsun. Her türlü güçlüğe rağmen, sınavı kazanmak değil mi önemli olan?

Hayatımdaki güzelliklerle ilgili anlatacak o kadar çok şey var ki! Siz de takip ederseniz mutlu edersiniz beni. İyi ki siz de varsınız!

Eski 23-04-2013, 14:38   #34
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2008
Galeri: 106
Sevgili loveforlife, sizleri ilk bursa tarım fuarında görüp tanışmak nasip oldu (Bugün gibi hatırlıyorum) da o ilk gördüğüm loveforlife ve daha sonra resimlerden gördüğüm loveforlife aynı hiç değişmemiş hep gülen bir yüz tatlı bir dil, bunu nasıl başarıyorsunuz bize de öğretin.

Hep nickinizi merak etmiştim anlamı nedir diye başlığı okuyunca öğrenmiş oldum

Arkadaşlar bana söyleyecek cümle bırakmamışlar sevgili jineop ne kadar güzel söylemiş.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi jineop Mesajı Göster

Çok tatlısın çokkkkk

Lilium Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-04-2013, 14:41   #35
Ağaç Dostu

ahmeter's Avatar

Giriş Tarihi: 04-02-2008
Sayın Loveforlife

Size mutlu bir yaşantı . ve başarılar dilerim

Eklenen Resimler

Düzenleyen ahmeter : 23-04-2013 saat 14:44 Neden: el
ahmeter Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-04-2013, 01:54   #36
Ağaç Dostu

mormenekşe's Avatar

Giriş Tarihi: 16-03-2007
Sevgili loveforlife, ben uzun süredir sitede yoktum. Sizi ilk agaclar.net'in 9.yıldönümü toplantısı fotoğraflarına bakarken gördüm, sonrasında bahçe ve balkon fotoğraflarınıza bakmak için sayfanızı ziyaret ettim. Sizi cana yakın, ultra pozitif, ve çok tatlı bir insan olarak nitelendirmiştim yanılmamışım hatta sayamadığım pek çok güzel özelliğe sahipsiniz.

Sizi tanıtan yazınızı okuduktan sonra inanın ayakta alkışladım yaşam azminizi, sevginizi ve mücadelenizi. Siz sırasıyla korda, çakılda, kumda yürümüşsünüz hiç yılmadan pes etmeden şimdi sıra etrafı rengarenk ve mis kokan çiçeklerle çevrili yemyeşil çimlerde, ömür boyu sevdiklerinizle ve sevenlerinizle sağlık, mutluluk içinde bu yolda yürümeniz dileğiyle.Sevgiyle kalın

mormenekşe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-04-2013, 11:12   #37
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi attar Mesajı Göster
sayın loveforlife, yazınızı okudum, hem üzüldüm hem sevindim, çünkü başınıza gelenler belki üzücü ama siz bunların üstesinden "love for life" diyerek gelmişsiniz zaten, azminizi tebrik ediyorum, iyi günler dileğiyle
Sayın Attar,

Sizin ilk isminiz dikkatimi çekmişti. Türkçe konusundaki hassasiyetim malum, dolayısıyla çok hoşuma gitmişti "attar". Ne olur üzülmeyin. Ben kimseyi, hiçbir nedenle üzmek istemem. Sadece sevgiyle aşılamayacak güçlük olmadığına inanın siz de. Çok teşekkür ediyorum.

Sevgi ve selam ile...

Eski 29-04-2013, 11:17   #38
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi maki01 Mesajı Göster
Hepimizin, özellikle benim senden öğreneceğimiz çok şey var sevgili loveforlife.

İyi ki 9.Kuruluş Yıldönümünde yollarımız kesişmiş, kısa bir süreliğine de olsa iyi ki tanışmışız seninle.

Sevgiler...
Sevgili Maki01,

9. Doğum günü toplantımızda uzun uzun sohbet etme şansımız olmasa da tüm agaclar.net ailesi üyeleri gibi sizin yüzünüzdeki o harika gülümseme de beynime ve kalbime kazındı. O gülümsemenin hiç eksilmemesi dileğiyle...

(Bu arada dünyadaki her canlıdan, hatta ve hatta cansızdan öğreneceğimiz o kadar çok şey var ki! Yeter ki öğrenmek isteyelim ve öğrenmeyi bilelim.)

Sevgi, sağlıcak ve umutla kal Ablacığım...

Eski 29-04-2013, 11:22   #39
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gokcegokce Mesajı Göster
Sizi tanımaktan çok memnun oldum sevgili Loveforlife. Ben de bir iletişim fakültesi mezunu olarak meslektaş olduğumuza da çok sevindim. Siz yaşamı tüm zorluklarına rağmen çok seviyorsunuz belli, yaşam da sizi seviyor ki evinizdeki bitki ve hayvanlarınızın güzellikleri buna kanıttır. Bol yeşiller dilerim, sevgiler...
Sevgili Gökcegökce,

İletişim Fakültesi mezunu olmanın yanısıra, doğa sevgisinde yollarımızın kesişiyor olması en güzel ortak yönümüz bence. Tüm olumsuz şartlara rağmen bitkilerizi yaşatmak ve çoğaltmak için verdiğiniz mücadele takdire şâyan. Tüm doğa dostlarının yeşili bol olsun bence.

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Sevgiler, selamlar...

Eski 29-04-2013, 11:52   #40
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi günebakan Mesajı Göster
Sevgili Loveforlife 9. doğumgünü toplantısında güleryüzünüzle karşılaştık harikaydınız gerçektende sizi tanımaktan çok mutlu oldum umarım yaşamınızda ki herşey de sizin gülümsemenizdeki sıcaklık gibi içinizi ısıtarak gülümser size
Sevgili Günebakan,

Gülümsemek, her kapıyı açabilen sihirli bir anahtar. Sizin de o sihirli anahtarınızı hiç kaybetmemenizi dilerim...

Çok teşekkür ederim. Sevgi ve selamlarımla...

Eski 03-05-2013, 21:45   #41
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Sevgili loveforlife;

Tanıtım yazını büyük bir keyifle okudum, öyle akıcı, öyle içten yazmışsınki, iç burkulmalarımın önüne geçti.

Sana ne yazayım güçlü güzel kadın, hayatın zorluklarını omuzlarında taşırken şikayet etmeden gülümsemene hayran oldum.
Yaşamı algılayış tarzına, insanlara, hayvanlara, bitkilere olan sevgin ve saygına, yılmadan, bıkıp usanmadan kendini her konuda donatmana imrendim.
Senden bu gece hayat dersi aldım sevgili çocuk.

Işığının ve azminin daima parlaması dileği ile öpüyorum güzel yanaklarından.

gece, Güler, sevim.K ve 7 kişi beğendi.
Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-05-2013, 01:05   #42
Ağaç Dostu

Satı Uğurtan's Avatar

Giriş Tarihi: 23-02-2009
Galeri: 14
Sevgili loveforlife, tanıtım yazınızı okurken, bu kadar sağlık sorunu yaşayıp bu kadar güçlü kalan ve bu kadar içten gülüp hayata sıkı sıkı sarılan bir insan gördüm, umarım bir daha hayatında hiç bir sorun yaşamaz ve mutlu olursun seni tanımak çok güzel sevgiler.

gece, Güler, sevim.K ve 2 kişi beğendi.
Satı Uğurtan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-05-2013, 23:19   #43
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Tika Mesajı Göster
Sevgili loveforlife,
Tanıtım yazınızı büyük bir dikkatle okudum.
Yaşama sevinciniz,neşeniz her cümleye yansımış.Sizin kullanıcı adınızı gördüğümde bile pozitif enerji yükleniyorum.
Harikasınız.
Zorlu süreçlerin üstesinden gelmişsiniz.
Sizin gibi yaşama sevinci ile dolu insanlara çok ihtiyacımız var.
Sizi tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum.
Toplantıda sohbet ederken büyük keyif almıştım,enerjinize ve sıcakkanlılığınıza inanın hayran kalmıştım.
Bir sonraki İstanbul toplantısında tekrar görüşmek dileğimle...
Balkon sayfanızın da takipçisiyim.
Sevgiler.
Sevgili Tika,

Ben de sizin kullanıcı adınızı görünce mutlaka o mesaja bakma ihtiyacı duyuyorum. Hele güzeller güzeli Tika da fotoğraf karelerine girdi mi, mesajlardaki keyif katlanıyor doğrusu. İşin aslı hayvan ve bitkiseverlikte ortak paydalarda buluştuğum insanlarla sohbetin tadı, daha da leziz oluyor.

Ben de kalpten gülen yüzünüzü görmeyi ve yaydığınız güzel enerjiyi tekrar hissedebilmeyi çok isterim...

Sevgi ve selam ile...

Eski 04-05-2013, 23:46   #44
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mandalinleerik Mesajı Göster
loveforlife, Forumda En Çok Tanışmak İstediğiniz Kişiler.. 'de ilk sırada yerini alıyor.
Toplantıda bir çok kişi sizinle tanışmış, ben de onlardan biri olmayı çok isterdim. Belki bir gün bu şansı yakalarım. Sizin kadar birikimi olan birinden öğrenmek istediğim çok şey olacak.
Paylaşımlarınızı bizden esirgemeyeceğinizi umuyorum.
Sevgili Mandalinleerik,

Forumda en çok tanışmak istenen kişilerden biri oldum sayende. Hem de liste başı yapmışsın ya beni, mahcup oldum doğrusu.

Agaclar.net ailesinin daha nice toplantıda bir arada olacaktır. Ben elimden geldiğince bu toplantılara dahil olmaya çalışıyorum. Belki sen de şartlarını biraz zorlarsın sevgili Mandalinleerik!;

Paylaşmaya gelince... "Mutluluk paylaştıkça çoğalır, üzüntülerse azalır" sözüne tüm kalbimle inanıyorum. O yüzden paylaşmaktan büyük haz alırım. Yani her daim paylaşmaya varım!

Sevgi, umut, sağlıcakla, DOST kal!

Eski 04-05-2013, 23:59   #45
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi hira Mesajı Göster
kimseyi kırmak üzmek istemem ama toplantıda gülen yüzünüzle en çok dikkatimi çeken kişi oldunuz. güler yüzünüzle tüm zorlukları aşabilecek bir yapıya sahipsiniz. gözlerinizdeki o parıltı hiç eksik olmaz inşallah..
Sevgili Hira,

Herkesin yüzü gülüyordu toplantıda. Hatta bu kadar güzel insanı bir araya getirmenin başka bir yolu yoktur bence Gülümseyince en zorlu işleri bile aşabilir insan. Yeter ki istesin ve inansın insan!

Tüm dostların, gülümseyerek tüm güçlükleri aşması dileğiyle...

Eski 06-05-2013, 11:16   #46
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Jezebel Mesajı Göster
Geç kaldım, halbuki ilk mesaj benimki olmalıydı.
Sevgili loveforlife, yazdıklarının büyük bölümünü zaten senin ağızından, yumuşak sesinden,
yüz ifadenin zenginliği ve canlı bakışının eşliğinde dinlemiştim. Hatta belki de çok daha fazlasının paylaştık.
Yürekler bir olunca, bir acı kahve hastane odasında bile içilse bu kadar değerli olur.
Seni çok sevdim, önce yazılarından, görüştükten sonra da ışığından.
Ben seni aydınlık ve ışık bir insan olarak tanımlıyorum.
Ve bu tanımı çok az insan için yapmışımdır.
Zorlukları aşmadaki azmin ve gücün beni kendine hayran bıraktı.
Varsın dünyanın yarısı sana karanlık olsun, bak ışığınla ne kadar çok insanı aydınlatmış ve ısıtmışsın.
Seni tanımaktan ve arkadaşın olmaktan çok mutluyum.
Canım kardeşim!
Canım Ablacığım,

Bazı insanlar olur ya hani, hayatta çok nadir çıkar karşınıza... Daha ilk görüşte kanınız kaynar, sanki çok eski bir dostmuşçasına... Sohbete doyum olmaz o insanlarla. Kelimeler daha bir değerli olur, o paylaşımlarda. Gizli bir bağ varmışçasına yüreğindeki acıyı da sevinçleri de paylaşıverirsin o insanla!

Hasta ziyaretinde saatlerce süren sohbetimle biraz saygısızlık yapmış olsam da, güzel bir ablam oldu... İyi ki de oldu...

Bütün zorlukları geçmişte bırakacağımız güzel günler dilerim ablacığım... Seni çok seviyorum...

Eski 06-05-2013, 11:27   #47
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi OSMAN45 Mesajı Göster
Sevgili loveforlıfe,

Tanıtımınızdan bende çok etkilendim. İki sefer okudum, sizden bir yaş büyük kızıma ve eşime de okuttum.

Toplantıda yanımıza gelip bizi candan selamlayan sevimli kardeşimizi biraz daha tanımaktan çok memnun olduk.

Hayata bakışı bu kadar güzel, insan ve diğer canlıları içten seven kişiliğinizle yüce ruhlu bir insansınız. Sizi tanımak ve aynı ortamlarda bulunmaktan onur duydum.

Her şey gönlünüzce olsun.
Değerli Ağabeyim,

Siz ve sizin gibi güzel insanları tanımak ve aynı ortamlarda, hele ki agaclar.net'te olmak benim için de büyük bir mutluluk ve onur kaynağı...

Hayata nasıl bakarsan, onu verir sana... Sevgi ve güleryüzün ise açamayacağı kapı yoktur...

Eşinize ve kızınıza da selam ve hürmetlerimi iletin lütfen...

Sevgi, sağlık ve umutla kalın...

gece, Güler, sevim.K ve 3 kişi beğendi.
Eski 07-05-2013, 00:25   #48
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 07-03-2013
10 Kasım'larda Atatürk'e kasımpatları yollayan babaanneniz nur içinde yatsın..

fozada Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-05-2013, 21:19   #49
Ağaç Dostu

durdu's Avatar

Giriş Tarihi: 20-04-2013
Sayın loveforlife,
Resminizi gördüğümde sempatik gülüşünüz dü ilk dikkatimi çeken. Hikayenizi okuyunca size saygıyla beraber ne kadar güçlü kişilik dedim kendimce, yaşam sevincinize hayran kaldım. Sizinle belki hiç karşılaşamayacağım ama sanalda olsa buradan ta yüreğimin ince teline dokundunuz. hayata başka pencerelerden bakmayıda öğretiyorsunuz insanlara bunun için teşekkürler. Umarım gelecek yaşamınızda allahım size başka olumsuzluklar yaşatmasın o sempatik gülüşünüz yüzünüzden hiç eksilmesin.
saygılarımla

durdu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2013, 22:47   #50
Ağaç Dostu

selenn's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2007
Galeri: 12
Gecikmeli olarak okudum içten, duygusal, öğretici nitelikteki tanıtım yazınızı sevgili loveforlife. Zaten sizi teyzemden dinledikçe ve sesinizi telefonda duyduğumda cıvıl cıvıl, enerji dolu sesiniz, tavrınız ve şimdi okuduğum satırlar o kadar örtüşüyor ki...

Okuduğum her paragrafı iç çekerek, yutkunarak 2 kere okudum ve gücünüze, yaşama bağlılığınıza hayran kaldım.

Yaşam size bundan sonra dilerim tüm güzellikleri yaşatır. İyi ki agaclar.net ile yollarımız kesişmiş. Sizi tanımaktan dolayı çok mutlu oldum.

selenn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-05-2013, 00:19   #51
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gece Mesajı Göster
9. Doğum günümüzde tanıştığım ve kısa fakat sıcacık sohbetten sonra; "su kadar duru ve sevgi dolu biri" diye düşündüğüm, sevgili loveforlife!

Burada seni biraz daha yakından tanıyınca, yüzünden yansıyan pırıltının; bitki, hayvan, insan ayırdetmeksizin tüm canlılara duyduğun samimi sevgi ve ilginin yansıması olduğunu anladım.

Sağlık konusundaki yaşadıklarının kesrini yaşayacak başkalarının hayata küseceği ortadayken, senin daha da bağlanışın, "gülümsemekten vazgeçmemen" kesinlikle göz kamaştırıcı.

Tüm yüreğimle acil şifa ve sevdiklerinle birlikte, uzun, çok uzun bir ömür ve 'hayatın da tüm çeşitliliği ile yüzüne gülümsemekten vazgeçmemesini' diliyorum.

gece
insanın ruhunun yüzüne yansıdığına tamamen ikna olmuş forum kişisi
Her mesajını büyük bir beğeni ile tekrar tekrar okuduğum, "işte dolu dolu bir insan" dedirten kelimelerine hayran olduğum, 9. doğum günümüzde tanışınca yanılmadığıma bir kez daha inandığım forum kişisi Sevgili Gece,

İyi ki kesişmiş yollarımız seninle. Agaclar.net öylesine güzellikler barındırıyor ki bünyesinde! Senin gibi güzel bir insanla da, agaclar.net aracılığıyla ortak paydada buluşmak ne kadar büyük bir mutluluk...

Sevgi her duygunun üzerinde bence. Ne kadar seversen yaratılanı ve Yaratan'ı o kadar alırsın mükafatını...

İnanıyorum ki, sen de benim yerimde olsan aynı çerçeveden bakardın dünyaya. Ve gülümserdin daima, kaderle şakalaşırcasına...

loveforlife
Gece'nin kelimelerindeki sihrin, duygularının beyninde harmanlanmasıyla ortaya çıktığını bilen ve onun çok değerli biri olduğunu düşünen forum kişisi

Eski 14-06-2013, 23:02   #52
Ağaç Dostu

Nautilus Cycad's Avatar

Giriş Tarihi: 20-05-2012
Canlılar doğar yaşar ölür. Doğal bir süreç bu. Birgün hepimiz yaşayacağız bunu.

Doğa her canlıya aynı hakkı vermez. Her canlı şanslı doğmaz.

Ama hayatı olduğu gibi kabullenip insanları canından bezdirmeyen, insanlara gerginlik değil mutluluk saçan gözler ile bakmak. Sevmek sevilmek. Paylaşmak mutlu olmak. Hayattan ayrılırken para pul değil de güzel resimler yanında götürmek.

Bir tomurcuğun çiçek açması ile kaç insan mutlu olabilir ... Söyleyin şimdi kim daha mutlu kim daha şanslı ?

İşte bu herkeze nasip olmaz. Kalbim sizler ile Loveforlife hanım. Tanışacağımız günü sabırsızlık ile bekliyorum. O zor görüyor diye üzüldüğünüz gözleriniz kimbilir ne güzel ışık saçıyordur.

Nautilus Cycad Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-06-2013, 23:52   #53
Ağaç Dostu

oz26's Avatar

Giriş Tarihi: 13-10-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster

Diğer üyeler sizden neler öğrendi?
Benim onlardan öğrendiğim pek çok bilginin yanında ne kadar değeri olur bilemiyorum ama umarım yaşam sevincinin insan hayatında ne kadar önemli yeri olduğuna dair paylaşımlarımdan pay çıkaranlar olmuştur kendilerine.
Daha değerli ne olabilir ki?

Hayata gülen kadın...

Name:  100_1655555.jpg
Views: 513
Size:  68.3 KB

Biz seni çoook sevdik.

Düzenleyen oz26 : 25-06-2013 saat 01:53
oz26 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-08-2013, 20:13   #54
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi oz26 Mesajı Göster
Daha değerli ne olabilir ki?

Hayata gülen kadın...

Eklenti 420534

Biz seni çoook sevdik.
Sevgili oz26,

Ben de sizi çok sevdim... Hele ki o yakışıklı oğlun yok mu! Yiyesim var o tatlı şekeri. Mutluluğunuz hiç eksik olmasın...

oz26 ve canan bsr beğendi.
Eski 13-11-2013, 15:10   #55
Ağaç Dostu

SUDEM's Avatar

Giriş Tarihi: 14-05-2013
"loveforlife" sizin site adınızı ilk görünce dahi "ne kadar da şirin" deyivermiştim.hem okunuşu hem anlamı.burda buldum, daha da iyi tanıdım sizi..o kadar sıcak ve samimi geldiniz ki..bazı yazdığım yorumlara attığınız küçük beğeniler boşuna sıcacık etmemiş yüreğimi..
herşey gönlünüzce olsun.memnun oldum sizi tanıdığıma.

SUDEM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-11-2013, 20:49   #56
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-10-2010
loveforlife insanlar yaşadıkları süre boyunca sürekli değişik acılara maruz kalıyor kaldığımız bu acıları sıkıntıları zamanla yaşayarak didinerek çabalayarak unutmaya çalışıyoruz sizde çok sıkıntılar çekmişsiniz çoğunu atlatmışsınız yürekli kişiler sıkıntılarını atlatmaya çalışır ve atlatır tüm bu çektiğimiz sıkıntılar sevdiklerimizle unutuluyor dostlar olmasa sıkıntılar artar her ne kadar bir birimizi görmesek dahi sitedeki dostların olduğu sormaları insanı çok mutlu eder yüzünüz her daim gülsün herşey gönlünüzce olsun

loveforlife beğendi.
Selehattin 67 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-11-2013, 08:05   #57
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Giriş Tarihi: 11-12-2008
Galeri: 6
"Ben, insanlar yaşar mıyım diye endişe dolu gözlerle yüzüme bakarken bile gülümsemekten asla vazgeçmedim. Sevginin gücünün üstünlüğüne inanıyorum."

Samimi, sıcak sevgi dolu güzel insan. Yaşama bağlılığınız ve sevginiz hiç tükenmesin. Ne olursa olsun hep gülümseyin, sevgiyle.

loveforlife beğendi.
sevim.K Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-11-2013, 11:10   #58
Ağaç Dostu

sonkez's Avatar

Giriş Tarihi: 28-12-2010
Güler yüzünüz hiç solmasın...Mutlu ,sıhhatli ve sevgi içinde yaşayın...Herşey gönlünüzce olsun..

loveforlife ve can2158 beğendi.
sonkez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-11-2013, 03:10   #59
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-08-2013
Merhaba loveforlife,

Baba mesleğimden ötürü nakliyecilik yaptım bir zaman. Bir çok şehir gezdim, bir çok insan tanıdım. Acun Ilıcalı gibi dünyayı gezmek değil, Tayfun Talipoğlu gibi Türkiye'yi karış karış gezip yurdum insanlarını tanımak isterdim.

Yıllardır savuna geldiğim boyumdan büyük cümlelerim vardır benim. Bu cümleleri ben kurmadım. Yaşadığım, tanıdığım, gördüğüm, konuştuğum, dokunduğum insanlar ördü bu cümleleri, bana da söylemek düştü.

Bu toplumun fertlerinin büyük bir çoğunluğu, hani yüzde sevilir ya (%90'ı), cefakardır. Vefakardır. İçtendir. Samimidir. Yardım severdir. İnsancıldır. Paylaşımcıdır. Dirayetlidir...

İnsan yaşarken, yılları yıllara katarken karşılaştığı olumsuz kişiler yüzünden insanlara, olumsuz olaylar yüzünden tabiata, kendine küsüyor. Tüm hayatımızda zarar gördüğümüz insan sayısı iki elin parmaklarını geçmez. Oysa dünyada 7 milyar insan yaşıyor. Ülkemizde 80 milyon.

Hastanelerin hayat mücadelesi verdiği departmanlar en görünmez yerlerindedir.

Küçücük sorunlarında ortalığı velveleye veren, depresyona giren, sağa sola saldıran, hayata küstüğü yetmez gibi hayatı başkalarına da zindan eden insanlara tokat gibi cevap vermişsin kendini anlatarak.

Allah'tan dileğim, bu acıları bir daha yaşamaman ve koparıp aldığın hayatta mutlu olman.

Saygı ve sevgilerle...

leventali Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-11-2013, 02:31   #60
Ağaç Dostu

berçin's Avatar

Giriş Tarihi: 06-10-2011
Yüzü güzel, gönlü güzel arkadaşım, beni nasıl fark edip selamlaşmıştın hatırlamıyorum açıkçası...Galiba Ağaçlar net'in meleğisin sen...))

berçin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 22:17.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024