Konu: loveforlife
View Single Post
Eski 22-04-2013, 20:11   #31
loveforlife
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sevgili loveforlife, sen ne güzel bir insansın. Yaşam sevincin, bunu etrafına yayışın, hep olumlu olman, beni çok etkiledi.

Yazını okurken bazen duygulandım gözlerim doldu, bazen de güçlü kişiliğin gözümde canlandı, seni kutlamak istedim.

Karşılaştığın bu olumsuzluklara senin gibi göğüs gerebilecek hatta gülerek karşılık verebilecek başka biri daha olabilir mi diye de düşünüyorum.

Sevgili loveforlife, gerek Ankara toplantısında gerekse agaclar.net'in doğum gününde başlayan dostluğumuz inşallah daha da ilerleyerek devam eder. Seni tanımış olmak hem benim hem de Oğuz abin için bir mutluluk oldu.
Umarım, bundan böyle önünde çoook uzun sağlıklı, huzurlu, mutluluk dolu yılların olur.
Güzel gülüşün hiç eksik olmasın. Herşey gönlünce olsun, sen bunu fazlasıyle hak ediyorsun.
Adının yansıması Güler Ablacığım!

İyi ki varsın ve iyi ki seni ve Oğuz Ağabey'i tanıma şansına eriştim. Hem kalbinizi hem de yuvanızı açacak kadar sevdirmişsem sizin gibi güzel insanlara kendimi, ne mutlu bana!

Ben de her zaman dostum, ablam ve ağabeyim olmaya devam etmenizi diliyorum. Sağlık, huzur ve mutlulukla, nice güzel yıllarda; gülüşümüz hiç eksik olmasın...

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön