Konu: loveforlife
View Single Post
Eski 28-05-2013, 23:19   #51
loveforlife
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gece Mesajı Göster
9. Doğum günümüzde tanıştığım ve kısa fakat sıcacık sohbetten sonra; "su kadar duru ve sevgi dolu biri" diye düşündüğüm, sevgili loveforlife!

Burada seni biraz daha yakından tanıyınca, yüzünden yansıyan pırıltının; bitki, hayvan, insan ayırdetmeksizin tüm canlılara duyduğun samimi sevgi ve ilginin yansıması olduğunu anladım.

Sağlık konusundaki yaşadıklarının kesrini yaşayacak başkalarının hayata küseceği ortadayken, senin daha da bağlanışın, "gülümsemekten vazgeçmemen" kesinlikle göz kamaştırıcı.

Tüm yüreğimle acil şifa ve sevdiklerinle birlikte, uzun, çok uzun bir ömür ve 'hayatın da tüm çeşitliliği ile yüzüne gülümsemekten vazgeçmemesini' diliyorum.

gece
insanın ruhunun yüzüne yansıdığına tamamen ikna olmuş forum kişisi
Her mesajını büyük bir beğeni ile tekrar tekrar okuduğum, "işte dolu dolu bir insan" dedirten kelimelerine hayran olduğum, 9. doğum günümüzde tanışınca yanılmadığıma bir kez daha inandığım forum kişisi Sevgili Gece,

İyi ki kesişmiş yollarımız seninle. Agaclar.net öylesine güzellikler barındırıyor ki bünyesinde! Senin gibi güzel bir insanla da, agaclar.net aracılığıyla ortak paydada buluşmak ne kadar büyük bir mutluluk...

Sevgi her duygunun üzerinde bence. Ne kadar seversen yaratılanı ve Yaratan'ı o kadar alırsın mükafatını...

İnanıyorum ki, sen de benim yerimde olsan aynı çerçeveden bakardın dünyaya. Ve gülümserdin daima, kaderle şakalaşırcasına...

loveforlife
Gece'nin kelimelerindeki sihrin, duygularının beyninde harmanlanmasıyla ortaya çıktığını bilen ve onun çok değerli biri olduğunu düşünen forum kişisi

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön