agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Fotoğraf Yarışmaları > 2009
(https)

Sadece okunabilir konu

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 28-02-2006, 18:06   #91
-

lineice's Avatar

Giriş Tarihi: 02-02-2006
Galeri: 3
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi backyard
ben de düşünce özgürlüğü istiyorum nacizane kendime
bunu da burada hemen şimdi başlatıyorum
mesela malina beni hala latin amerikaya göndermedi
çok bozuluyorum buna
sonra şu bonsaicilerin herşeyi çimlendirebilmesine sinir oluyorum
mesela meşe palamutu bulamadım adanada protesto ediyorum
ve ayrıca dijital kamera hala alamadığım için fotoğraf çekenler için komplo teorileri üretiyorum
ayrıca rütbe de istiyorum her iki omuzum üzerine dörder altın yaldızdan olmak üzere

olmaz ki ama bu kadar yasaklı bir forum/site

kapatır bu dükkanı alır başımı gider yerleşirim bodruma yahu
bodruma giderken resim malzemeleri götürmeyi unutma ...

lineice Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 28-02-2006, 18:12   #92
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-04-2005
Galeri: 108
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yılmaz
Cihangir bile beni sattı.

Artık ben kendi halinde bir üyeyim arkadaşlar. Sadece siteyi takip edecem, kimselere karışmayacam, patronun verdiği ödevleri yapacam, bir köşede hiç sesimi çıkarmadan duracam öylece
Sömürmeye çalıştığın şeyden bizde kalmadı be Yılmaz..

Boşuna uğraşma..

Cihangir Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 28-02-2006, 20:11   #93
Ağaçsever

asc1485's Avatar

Giriş Tarihi: 09-04-2005
Galeri: 30
Sevgili ağaç severler,
Bu foruma çevre dostlarıyla güzel sohpetler yaparım diye üye oldum.Görüyorum ki gestapo çavuşu birilerinin kavgalarından başka bir şey yok.Burada herkes eşit.Kimse kimseden üstün değil.Yarışmanın siteye fotoğraf eklemek olduğu söyleniyor sizler ikide bir kural değiştiriyorsunuz.Millete çavuş edasıyla emretmekte pek hoş değil.Çevreci kişilerin daha samimi olması gerekir.Üzülerek bu satırları yazıyorum.

asc1485 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 01-03-2006, 07:50   #94
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 25-07-2004
Galeri: 270
kullandığınız kelimeleri seçerken lütfen özenli davranın

backyard Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 01-03-2006, 08:15   #95
Ağaç Dostu

sezinci's Avatar

Giriş Tarihi: 26-11-2004
Galeri: 28
Yukarıdaki yazışmaları kavga olarak algıladıysanız ya siz şakadan anlamayan çok ciddi bir insansınız ya da imla işaretlerinin ve mesajlardaki yüz ifadelerinin nerelerde kullanılacağını bilmiyorsunuz.

sezinci Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 01-03-2006, 08:41   #96
ağaç dostu

Giriş Tarihi: 10-01-2006
Galeri: 2
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi asc1485
Sevgili ağaç severler,
Bu foruma çevre dostlarıyla güzel sohpetler yaparım diye üye oldum.Görüyorum ki gestapo çavuşu birilerinin kavgalarından başka bir şey yok.Burada herkes eşit.Kimse kimseden üstün değil.Yarışmanın siteye fotoğraf eklemek olduğu söyleniyor sizler ikide bir kural değiştiriyorsunuz.Millete çavuş edasıyla emretmekte pek hoş değil.Çevreci kişilerin daha samimi olması gerekir.Üzülerek bu satırları yazıyorum.

Gerçekten yanlış anlamanız var. Atışanlara şöyle bir bakarsanız daha çok yönetici olanlar. Diğerleri de tabiri caizse eskiler ve aralarında şakalaşıyorlar.
Eleştiriniz ağır olmuş. Yanlış anlama olabilir ama üslubunuz doğru değil.

Bu vesileyle tüm arkadaşlara sesleniyorum, ne söylediğinizden daha önemlisi
nasıl söylediğinizdir. Sevgilerimle.

arsakay Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 01-03-2006, 13:38   #97
Ağaçsever

asc1485's Avatar

Giriş Tarihi: 09-04-2005
Galeri: 30
Neden bukadar alıngan oluyorsunuz.Ben ne yazdığımı biliyorum.Uzun süredir yöneticinin yazılarını okuyorum.Şımarık ve ödünvermez tavrı canımı sıktı.Doğa ciddiyet ister.Nerde nasıl davranacağını öğretir.Kurallara uyulur.Lafım şakalaşanlara değil.Alınması gereken değilde başkaları alınmış.

asc1485 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 01-03-2006, 13:48   #98
Ağaç Dostu

sezinci's Avatar

Giriş Tarihi: 26-11-2004
Galeri: 28
Ben bu sitenin bir üyesi olarak yönetici arkadaşlarımın ödünvermez bir tavırda olduklarını kabul ediyorum. Olması gereken de bu zaten. Ama hiç bir zaman şımarık tavırlara girmediler. Başta sizin kastettiğiniz kişi geliyor.

Sitenin bazıları önceden belirlenmiş bazıları da sonradan kendiliğinden oluşmuş kuralları var. Bu kurallara uymak zorundayız. Uyulmasını sağlayacak olan da kastettiğiniz yönetici arkadaşımız. İsteyen istediğini yapsa bu site çığrından çıkar. Sıradan bir sohbet sitesi haline gelir.

Kendiliğinden oluşmuş kuralların başında da başkalarına karşı saygılı olmak gelir. Burada insanlar birbirlerine karşı daha saygılı davranırlar.

Bunu kabul etmeyen de gelip gidiyor zaten.

sezinci Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 01-03-2006, 14:27   #99
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Şubat ayı yarışmasının adı ( "İki yanı ağaçlı yol" ) nelere yol açtı.

Amacımıza ne katkısı oldu?

Değdi mi?

Eleştirilere açığım ama hakarete değil. "Şımarık ve ödünvermez" benzeri kelimeleri herhangi biri için, bir kez daha kullanırsanız, siteden uzaklaştırılacaksınız.

malina Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 01-03-2006, 15:00   #100
Ağaç Dostu

Alıntı:
Ben türkçe öğretmeniyim.Burda oluşmuzun temel amacı çevreye olan duyarlılığımız.Tema'da eğitmenlik yapmaktayım.Fotoğraf çekmek,okumak ve gezmek hobilerim arasında.Sizlerle beraber olmak mutluluk veriyor bana.Sizler var oldukça Bu ülke çöl olmayacak.
Öğretmenim, ilk mesajınızla 10. mesajınız arasında ne oldu da bu kadar mutsuz oldunuz acaba ? Dikkatinizi çeken ya da yanlış yorumladığınız bir sorun var ki böyle bir tepki veriyorsunuz.. Daha açık yazamaz mısınız ? Sebebini hepimiz bilelim.. Biz ne sorunların üstesinden geldik ama konuşarak, anlamaya çalışarak..

Elbette tarzınızın hoş olmadığının farkındasınızdır.. "Çevreci insanların daha samimi olması gerekir" diyorsunuz ya, daha samimi, daha ılımlı olabilirsiniz..

Yöneticilerin kararlarını ya da tavırlarını eleştirebilirsiniz, bunu en çok yapanlardan biriyim ama her zaman saygı çerçevesinde yaparım bunu..
Eğer site yönetimindeki isimleri tanıyor olsaydınız, verilen emeği takdir eder, o takdire paralel bir çerçevede yazardınız..

Ben, yarışma kurallarını son günlerde en sert eleştirenlerden biriyim.. Saygı sınırlarını aşmadım, aşmama gerek yok, aşmam da zaten.. Malina'ya ne dersem diyeyim, aslında ben ona "ablacığım" diye hitabederim..

Kızabilirsiniz, kırılabilirsiniz de... Eğer, doğa için elimizden geldiğince emek harcayıp güzel ve doğru bir şeyler yaparken, yanımızda olmak istiyorsanız, yüzümüze bakabilmeniz gerekir..

Ben, sizin gerekli olgunluğu gösterip, hatalarınız kabul edeceğinizi ve bu tatsız durumun olması gerektiği gibi tatlıya bağlanacağını düşünüyorum..

Kimse benden daha muhalif olamaz.. Buna izin veremem..

Bir de, yazılarınızda dilbilgisi kurallarını "es" geçmeyin lütfen.. Siz böyle yapınca karakedi ve tuana'ya laf söylemeye yüzümüz kalmayacak..

Sevgiler-Saygılar..

Eski 01-03-2006, 15:14   #101
ağaç dostu

96. mesajda altını çizerek "Ne söylediğiniz değil, nasıl söylediğiniz önemlidir"
demiştim. Sayın Asc1485 yazdıklarınızın anlamını ve üslubunuzu bir düşünün lütfen. Eğer sözünü ettiğini yönetici gerçekten şımarıksa bizler de bu şımarıklığı sineye çeken, kişiliksiz insanlar oluyoruz.

Sizin hiçbir tartışmada taraf olduğunuzu hatırlamıyorum. Ne oldu da aniden böyle yıkıcı eleştiri yapmaya başladınız? Eğer konu Malina ve Lineice arasındaki polemikse kendi adıma ben bundan keyif bile aldım. Üstelik üslubun bozulduğunu da hiç hatırlamıyorum. Hakikaten ne oldu?

Lütfen bu konu bitsin artık. Tadı kaçtı!

Eski 01-03-2006, 15:51   #102
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi asc1485
Sevgili ağaç severler,
Bu yazıdan, yarışma kurallarının değişmesinden rahatsızlık duyulduğu sonucunu çıkardım..
Değişen kural, sıfır mesajlıların yarışma dışı kalacağı şeklindeki maddenin 5 mesaja yükseltilmesi.. Bu da benim haklı, altını çizerek tekrar söylüyorum haklı eleştirim sonucu alınmış bir karar.. Bana sorarsanız az bile.. Ben aslında 50 mesaj demiştim.. Neden böyle teklif ettiğimi mi merak ettiniz ?

Bakın, ilk cümlede ne diyorsunuz ? Güzel sohbetler yapmak !! Peki nasıl olacak bu ? 1 mesaj yerine 5 mesaj kuralına tepki gösteriyorsanız, sohbeti nerede yapacağız ? TEMA üyesi bir eğitimciden öğreneceklerimizi çok gördüğünüz 5 mesaja nasıl sığdıracağız ?

Site yönetimi demokratik bir tavır sergileyip, üyelerin eleştirilerini değerlendirerek kural değişikliği yapmış.. Beni tatmin etmemiş olabilir ama gestapo çavuşluğu ile özdeşleştirilecek kadar da değil.. Benim fikirlerim öyleydi aslında.. 50 mesaj teklifimde bile "az oldu ama neyse" diyordum içimden..

Yarışmaların kurallarının eleştiriye imkan tanımayacak kadar katılaştırılmasını teklif ediyorum.. Doğa ciddiyet ister.. Nerde nasıl davranılacağını öğretir ve kurallara uyulursa, bu böyle olmalıdır..

Yarışmalar, eğer böyle tatsızlıklar çıkarmaya devam edecekse, oturup, kafamızı iki elimizin arasına alıp, şapkamız önümüzde, yarışmalar hakkında uzun uzuuuuuun düşünmeliyiz..

Yarışma, yarışma kuralları, sohbetler, tartışmalar... Bunlar fani şeyler..

Sediraltına sizi de bekleriz efendim.. Çay, kahve, sohbet, dostluk.. Biz bunları biliyoruz..

Bu arada, vakfınızdaki Bandırma'lılara da sevgilerimi iletin..

Eski 01-03-2006, 18:30   #103
-

lineice's Avatar

Giriş Tarihi: 02-02-2006
Galeri: 3
tartışmaların alevlenmesini önlemek için yazdığım pek çok yazıyı siteden çektim.asc arkadaşım gibi ben de sitedeki bazı yazışmalardan rahatsızım...ve rahatsızlığımın nedeni bir yöneticinin hitap tarzı...kastettiğim kişi Malina'dır.ben kendilerine hiç bir zaman kişiliğini kapsayan ve sen diye hitap eden yazı yazmadım.ancak sn yöneticimizin gerek benimle ve gerekse yanlış anımsamıyorsam paris'ten Oral Ünlü ile yapmış olduğu yazışma metinlerindeki diyaloglar üye-yönetici resmiyetine yakışmamaktadır.zira böyle bir diyalogdan sonra sayın Ünlü "galiba saçmaladım" diye açıklama yapmıştır.bu tarihi bir yere not edeceğim diye başlayan yazıma "ilk kez mantıklı bir şey yazdınız "yazısı bile malinanın yazılarının çelişkisini görmeye yeter.zira ben yeni bir üyeyim , beni yeterince tanımaz..."ilk kez mantıklı" yazdığımı söylemesi için uzun bir süreli bir tanışmışlığımızın olması gerekir.
olaylar iki yanı ağaçlıklı yol ifadesinden kaynaklanmıştır.kendileri "iki yanı ağaçlıklı yol" kavramına olan sorumu bir yönetici ciddiyeti ile değil tartışmaya yol açacak cümlelerle yanıtlamışlardır.bir üyenin yazmış olduğu yol tanımında yolun sadece kara yolu olarak tanımlanmasına tepkimi dile getirmiş bu tanımla hava yolu ve denizyolunu ve hatta demiryolunu yok saydığımızı anımsatmışımdır.ve bu uyarımın cevabı alayvari bir şekilde "iki yanı ağaçlıklı havayolu nasıl olur" a dönüşmüş,olaylar uzamıştır.konuyla ilgili eklemiş olduğum ki yanı ağaçlıklı havaalanı resimleri, ormandan uçmaya hazırlanan bir helikopter **** uçak resmi gibi resimler tartışmanın bitmesini sağlamamıştır.bir yönetici olarak "tamam o tanım yanlıştır,iki yanı ağaçlıklı her çeşit yol yarışma dahilidir" şeklinde bir cevap vermiş olsalardı konu bu kadar uzamayacaktı.belki de tartışmak için harcadığımız zaman ve emeği üretim için, faydalı çalışmalar için harcayacaktık.
yarışma kurallarının değişkenliği, yarışmaya başvuru süresinden sonra resim eklenmesi zaten tartışılan konular.benim dikkat çekmek istediğim konu hep dile getirilen üyelerin neden yazmadığı konusu.şahsen ifade etmeden geçemeyeceğim yönetim olarak her yeni gelen üyeyei böyle karşıladıysanız bu üye sayısına göre yazan sayısı çok bile....bir de böyle yazarsanız yasaklanırsınız, şansınızı fazla zorluyorsunuz tarzı ifadelerin herkese hangi yönetim biçimini anımsattığı malumunuzdur.
siteye geliş tarzımız ve bu sitede yapmayı planladıklarımız çok farklıydı.şimdilik bu mesajım dışında hiç bir mesaj yazmayarak pasif olarak sayfada kalacağım.lütfen sizler de üyelerin suskunluğundan,forumlara yazan olmayışının nedenlerinden önce bu sorunları irdeleyin.sitenin kurallarını ve tarzını belirleyip girişe asın ki bizler de ona göre kapınızı çalalım.yazmasalar da pek çok arkadaşımızın sayfadaki olayları en azından okuduklarını düşünüyorum.ben şahsım adına yaratmış olduğum(uz) mesaj kirliliğinden dolayı (bir kişi hariç) tüm yönetici ve üyelerden özür diliyorum.

lineice Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 01-03-2006, 19:40   #104
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
bir yönetici olarak "tamam o tanım yanlıştır,iki yanı ağaçlıklı her çeşit yol yarışma dahilidir" şeklinde bir cevap vermiş olsalardı konu bu kadar uzamayacaktı.
İki kenarı ağaçlık yollar
ile
iki yanı ağaçlıklı her çeşit yol
arasında nasıl bir fark var ?

Eski 01-03-2006, 19:52   #105
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
yanlış anımsamıyorsam paris'ten Oral Ünlü ile yapmış olduğu yazışma metinlerindeki diyaloglar üye-yönetici resmiyetine yakışmamaktadır. zira böyle bir diyalogdan sonra sayın Ünlü "galiba saçmaladım" diye açıklama yapmıştır.
Yazışmalar aşağıda... Bu yazışmaları neye delil olarak kullanıyorsunuz? Yazılanı anlama çalışmam mı yanlış. Ki hala ne demek istediğini tam anlamış değilim... Bu vesile ile biri anlatırsa sevinirim....

http://www.agaclar.net/forum/showthread.php?t=260

Alıntı:
oral ünlü
yarışmalar için ağaçların konu olmasından mı bahsediyorsunuz
Alıntı:
malina
sorunuzu anlamadım...
Alıntı:
oral ünlü
yeni üye olduğum için sanırım ben saçma bir soru sordum.yarışmalar sadece fotoğraf üzerine mi? **** öylemi olmalı.ağaç yorumları olamaz mı ?herkes kendi ağacını yaratabilir mesela...
Alıntı:
malina

"ağaç yorumları olamaz mı ? herkes kendi ağacını yaratabilir mesela"

Yine anlamadım

Neden daha ayrıntı anlatmıyorsunuz? Konuyu sizin biliyor olmanız, bizim 2 cümleyi hemen anlamamızı sağlamıyor...

Ağaç yorumu için: bir şeyin var olması gerekir ki, yorumlanabilsin...
Bu durumda kendi ağacını yaratmak ne demek oluyor?
Alıntı:
oral ünlü
ağaçlar var olduğuna göre yorumlanabilir demektir.fotoğraf üzerinde oynama yapılabilir.resimle yorumlanabilir gibi...öneriydi sadece. geri alıyorum.
Alıntı:
malina
Photoshop gibi resim işleme araçlarını kullanalım dediğinizi ancak anlayabildim. Yarışma kategorilerinden biri de oydu ama aylarca tek katılım olmadan durduğu için şimdilik kaldırdım.

Konuyu anlamakta zorlanmam (yarısı da sizin 2 cümle ile anlatmanızdan kaynaklanıyordu, yani suçun tümü benim değil neden önerinizi geri almanıza yol açtı? Kalın kafalılara öneri bulunulmaz mı yani?

Eski 01-03-2006, 19:55   #106
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
..."ilk kez mantıklı" yazdığımı söylemesi için uzun bir süreli bir tanışmışlığımızın olması gerekir.
Sadece forumda yazdıklarızdan söz ediyordum. Yol tartışması dışında yazmamış olduğunuz için yaptığım gönderme bu konuya idi...

Eski 01-03-2006, 20:04   #107
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
yarışmaya başvuru süresinden sonra resim eklenmesi zaten tartışılan konular.
Buna dikkat etmeyip ekleyen üyeler başka bir sorun. Ama bitiş tarihinden sonra ekleyenlerin hiç biri değerlendirilmeye alınmamışken, yaptığınız suçlamanın dayanağı ne?

Alıntı:
böyle yazarsanız yasaklanırsınız, şansınızı fazla zorluyorsunuz tarzı ifadelerin herkese hangi yönetim biçimini anımsattığı malumunuzdur.
Herkes kafasına göre takılabilir, gereksiz konular uzatılır, yazışmalar işinize geldiği yorumlanır, istenen fotoğraflar galeri yükleyebilir anlayışında olmadığımızı belirteyim.

Eğer bunlara demokrasi diyorsanız burada demokrasi yok.

Eski 01-03-2006, 22:44   #108
ağaç dostu

Bu iş çok can sıkıcı bir hal aldı.
Alıntı yapıp yorum yapılabilecek
o kadar çok söz var ki yetişmek
imkansız.

İtirazcı arkadaşlar size sesleniyorum.
Ben de burada yeniyim ve ilk günkü kadar seviyorum.
Bir yeri sahiplenmekle o yerin kendine ait olduğunu sanmak
arasında büyük fark vardır. Bunu bir düşünün lütfen.

Ha yok biz bu işe bayılıyoruz derseniz, alın size bir polemik konusu. Hava alanındaki pistler hava yolu mudur, yoksa kara yolu mudur? Hava yoluysa uçaklar neden yerde ve uçmuyorlar? Uçaklar gökyüzündeyken ağaçlar nerede? Park yeri yol mudur, değil midir? Bu konuyu günlerce tartışabilirim haberiniz olsun!
Yeter yahu!

Eski 01-03-2006, 23:19   #109
agaclar.net

malina's Avatar

Bence de yeter

Eski 02-03-2006, 14:16   #110
agaclar.net

malina's Avatar

Yeni yarışma konu Erguvan olacak. Nisan, Mayıs gibi çiçek açtığı için yarışmayı hangi ayda yapalım? Mayıs mı Haziran mı?

Ayrıca Kadıköy Belediyesinin Erguvan dikme kampanyası çerçevesinde belki onların katılımıyla bir yarışma yapabiliriz. Ne dersiniz? Görüşmeleri kim yapar?

Bana bakmayın

Eski 03-03-2006, 20:05   #111
Ağaç Dostu

isyan ediyorum artık
ya gözünüzü seveyim
şu biten yarışmalara fotoğraf eklenememesini çözebilecek kişiye benden çift kişilik aybala rizort tatili

malina bunu teknik olarak halletmemiz gerekiyor
senin "yarışma sonlandı" uyarıları hiçbir işe yaramıyor

Eski 03-03-2006, 21:34   #112
Ağaç Dostu

hasan42's Avatar

Giriş Tarihi: 04-11-2005
Galeri: 112
Alıntı:
isyan ediyorum artık
ya gözünüzü seveyim
şu biten yarışmalara fotoğraf eklenememesini çözebilecek kişiye benden çift kişilik aybala rizort tatili

Benim de dikkatimi çekiyordu hep. Yarışma bölümündeki fotoğraf sayısı sürekli artıyor, ama Şubat ayı yarışma fotoğraflarının sayısı artmıyordu. Baktığımda eski aylardaki fotoğraf alanlarına fotoğraf yüklendiğini gördüm.
Bunun nedeni galerinin diğer bölümlerinde ilgili konuyla ilgili başlığın olmaması olabilir mi?

hasan42 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 04-03-2006, 00:31   #113
Ağaç Dostu

Alıntı:
isyan ediyorum artık
ya gözünüzü seveyim

Yahu, neden isyan ediyorsun ki ? Bırak yüklesinler.. Ne zararı var ?

Eski 04-03-2006, 08:53   #114
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Yahu, neden isyan ediyorsun ki ? Bırak yüklesinler.. Ne zararı var ?
Düzenli olsun diye taşıma işini biz yapıyoruz bu yüzden bizim için zararı var...

Eski 04-03-2006, 10:23   #115
Ağaç Dostu

fotoğraf yarışmaları bittikten sonra eklenen fotoğrafların diğer kategorilerde durması daha uygun

nasıl olsa bir sürü kategorimiz var

Eski 05-05-2007, 21:20   #116
Müberra Yenidünya

Giriş Tarihi: 24-05-2006
Yarışma kurallarını okudum. Ancak bir sorum olacak.
Yarışma sonuçlandıktan sonra kazandıkları duyurulan kişiler ödül seçiyorlar değil mi?

myenidunya Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 05-05-2007, 23:16   #117
agaclar.net

malina's Avatar

Evet, ilk 5 olarak seçilen fotoğraf sahipleri, yarışmanın yazılı olduğu konu başlığında, ödüllerini seçiyorlar.

Herkese açık alanda yazıldığı için, ödüllerin dağıtımında herkese eşit davranılmadığına dair dedikoduların önüne geçiyoruz.
Yani umarım geçiyoruzdur

Forumda seçtiğiniz ödülü yazdıktan sonra, açık adresinizi, ödül ve sponsorunu agaclar.net@gmail adresine gönderiyorsunuz.

Eski 25-09-2008, 12:59   #118
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 16-08-2008
Galeri: 8
merhaba,
2008 eylül yarışmasına farketmeden 3 fotoğraf yükledim, sonra bir fotoğrafı silmeye çalıştım ama başaramayınca başka kategoriye taşıdım, böylece 2 fotoğraf kaldı..
kurallar açısından bir sorun var mıdır acaba?

Maral Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 05-01-2009, 11:56   #119
Ağaç Dostu

sasahin's Avatar

Giriş Tarihi: 23-08-2007
Galeri: 10
Sayın malina;
Ocak 2009 için belirlenmiş bir fotoğraf yarışması konusu yok herhalde. Lale ve sümbüller ile ilgili veya en güzel kış bahçesi gibi bir konu olabilir.

Ya da herhangi bir konu olsunda şu kitap için yarışabilelim...

sasahin Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 17-02-2009, 12:08   #120
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 16-02-2009
bu yarışmanın ödülü var mı arkadaşlar?

samaul Çevrimdışı   Başa Dön
Sadece okunabilir konu

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 15:45.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024