agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni9227Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 16-06-2015, 15:06   #781
Ağaç Dostu

emires's Avatar

Giriş Tarihi: 30-06-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Milla Mesajı Göster
Yakında geliyoruz
Bu çiçeği tanıyor gibiyim maşallah

emires Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-06-2015, 15:32   #782
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi emires Mesajı Göster
Bu çiçeği tanıyor gibiyim maşallah
Değil mi ama? Teyzesinin ellerinden öper

Milla Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-06-2015, 20:57   #783
Ağaç Dostu

asmalıtepe's Avatar

Giriş Tarihi: 29-04-2014
Sevgili Milla ne güzel tam da tavsiye ettiğim gibi bir köpeğiniz olmuş hem de size ihtiyacı olan bir köpek. Çok iyi.
Tahmin edebiliyorum cennetinizde çok mutlu olacağınızı..Çünki aynı duyguları ben de yaşıyorum. Orada iken sanki nefesim genişliyor, müthiş bir sağlık ve enerji yükleniyorum.

Hele de yanlış anlamadım sa torun sahibisiniz. Çok şaşırdım çünki ben sizi çok genç tahayyül etmiştim nedense hep.. Yanlış anlamayın yine de gençsinizdir de..

İşte torun denen o güzellikleri de o cennetinizde görmek öyle mutluluk verici ki bilemezsiniz.

Allahım sağlık ve sıhhatle birarada yaşatsın. Sevgiler..

asmalıtepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-06-2015, 21:17   #784
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi asmalıtepe Mesajı Göster
Sevgili Milla ne güzel tam da tavsiye ettiğim gibi bir köpeğiniz olmuş hem de size ihtiyacı olan bir köpek. Çok iyi.
Tahmin edebiliyorum cennetinizde çok mutlu olacağınızı..Çünki aynı duyguları ben de yaşıyorum. Orada iken sanki nefesim genişliyor, müthiş bir sağlık ve enerji yükleniyorum.

Hele de yanlış anlamadım sa torun sahibisiniz. Çok şaşırdım çünki ben sizi çok genç tahayyül etmiştim nedense hep.. Yanlış anlamayın yine de gençsinizdir de..

İşte torun denen o güzellikleri de o cennetinizde görmek öyle mutluluk verici ki bilemezsiniz.

Allahım sağlık ve sıhhatle birarada yaşatsın. Sevgiler..
Sevgili asmalıtepe,
Tekila bizi, biz onu çok sevdik. Kapımın önünde ben evden çıkana kadar nöbet tutuyor. Burada kal kızım dersem kalıyor, gel kızım desem benimle geliyor. Burada herkesin sezonluk köpeği var 6 gündür haşlamak için kemik arıyordum çok şükür bu gün buldum ve bolca aldım. Şimdiye kadar da kemik, et suyu, haşlanmış sosis, salam ve kalın tavuk kemikleriyle idare ettim. Resmen göbek yaptı
Sıhhat konusunda çok haklısınız. İlk günler bahçede çalışırken her kasım ağrıyordu,kasılıyordu, tutuluyordu fakat 2 gündür artık hiç bir kasımda ağrı kalmadı. Allerjilerim, öksürüğüm ve nefesim düzelmeye başladı.
Tek sorun havasına adapte olamadım. İstanbul'a göre mükemmel, çok zaman serin ama nem beni mahvediyor. Nemden nefret ediyorum. Zaten ellerim ayaklarım karlı havada bile ateş gibi yanar, bu nem beni öldürüyor. Alışamadığım için bu aralar tüm eklemlerim şiş kalkıyorum.
Çok genç de sayılmam ama yaşlı da sayılmam 40'lı yaşları sürüyorum. Torun çok tatlı bir gelsin Milla ona neler yapacak.
Tüm dilekleriniz için sonsuz teşekkürler. Sevgi ve sıhhatle kalın...

Eski 16-06-2015, 21:38   #785
Ağaç Dostu

sakdag's Avatar

Giriş Tarihi: 26-09-2011
Galeri: 6
Merhaba Sevgili Milla (Ablacım demek isterim izninizle), yeni bir eve hem de bahçeli bir eve ve ılıman bir iklime taşınmanıza çok sevindim. Hayırlı uğurlu ve bol çiçekli olsun.

Sayfanızı ziyarete ve teşekküre gelmiştik; bakın nasıl güzel olduk biz. Tomurcuklar çıkmaya başladı.
Name:  DSC07837.jpg
Views: 604
Size:  68.2 KB

Ya bu resme ne demeli, bu görüntüye 'Umudun Resmi' diyorum ben. Topraktan çıkan minik yeşil görüntüyü her gün nasıl sevgiyle izlediğimi görmelisiniz. Bir şey olacak diye çok korkuyorum, ana yaprağın rengi biraz sarımtırak gibi ama yavru sağlıklı duruyor.
Name:  DSC07838.jpg
Views: 591
Size:  63.5 KB

sakdag Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-06-2015, 23:59   #786
Ağaç Dostu

celalim01's Avatar

Giriş Tarihi: 20-09-2013
Sayın Milla, mümkün olsa ben size tavşan ,arı ve kedi yollayabilirim ama oraya varmaları sorun işte. Tavşanlarımız yavruladı ,henüz kapalı olduğundan yuva kaç adet yavruladı bilemiyorum. Bu akşam muhabbetleri baldıza teslim ettim o bakacak. Biz olmadığımda sürekli yalnız kalıyorlardı. Baldız ev ve iş yeri yakın .Kendine ait iş yeri.

Kedi halen süt içmekte sorun yaşıyor. Şırınga ile besliyoruz yavru kediyi.Annesi zehirlenmiş ,biz geldiğimizde bahçede ölmüştü. Tavşanların sayısı da artmaya başladı. Yavruları bir yerlere vermek durumunda kalacağız. Sayı çok olunca olmuyor. Bahçeye bırakamıyoruz. Bir saat çıksalar bahçede tek bir çiçek bile bulamayız.Hepsini kıtır kıtır yerler.

Daha bize göre gençsiniz ,maşallahınız var bu azimle siz değil ama iş sizden korksun.

celalim01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-06-2015, 00:27   #787
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Sevgili Milla hepimizin hayal ettiği gibi bahçeli, balkonlu, teraslı bir eviniz olmuş. Sizin adınıza çok sevindim, Rabbim iyi günlerde, inşallah gönlünüzce oturmayı nasip etsin...

YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-06-2015, 07:21   #788
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniGine Mesajı Göster
Sevgili Milla hepimizin hayal ettiği gibi bahçeli, balkonlu, teraslı bir eviniz olmuş. Sizin adınıza çok sevindim, Rabbim iyi günlerde, inşallah gönlünüzce oturmayı nasip etsin...
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için sevgili Yeni Gine. Ben de gönlünden geçen herkes için bu dileği diliyorum ama en çok da sizin için diliyorum. Çünkü sizin çabalarınızı, toprak sevginizi çok yakından takip ediyorum. Komşu bahçeleri, site bahçesinin her bir karış toprağı sayenizde can buluyor. İnşallah tezinden size de nasip olur.

Eski 17-06-2015, 07:27   #789
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sakdag Mesajı Göster
Merhaba Sevgili Milla (Ablacım demek isterim izninizle), yeni bir eve hem de bahçeli bir eve ve ılıman bir iklime taşınmanıza çok sevindim. Hayırlı uğurlu ve bol çiçekli olsun.

Sayfanızı ziyarete ve teşekküre gelmiştik; bakın nasıl güzel olduk biz. Tomurcuklar çıkmaya başladı.
Eklenti 559707

Ya bu resme ne demeli, bu görüntüye 'Umudun Resmi' diyorum ben. Topraktan çıkan minik yeşil görüntüyü her gün nasıl sevgiyle izlediğimi görmelisiniz. Bir şey olacak diye çok korkuyorum, ana yaprağın rengi biraz sarımtırak gibi ama yavru sağlıklı duruyor.
Eklenti 559708
Merhaba sevgili sakdag. İyi dileklerin için çok teşekkür ederim kardeşim. Elbette ablanım ben senin, bebişleri bana gezmeye getirmişsin çok memnun oldum. Maşallah bence ikisinde de durum çok iyi. Gold star bende de yolculuktan biraz yumuşadı, üzüldü ama şimdi toparlanıyor. Burada bir defa suyunu verdim, suya doyurdum, gölgeye aldım. Toparlanmaya başladı. Bendekinde de minik yavrular var. Maşallah çok anaç bir cinsmiş. Güle güle büyüt inşallah. Diğeri zaten harika olmuş. Emeğine sağlık canım.

Eski 17-06-2015, 07:51   #790
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi celalim01 Mesajı Göster
Sayın Milla, mümkün olsa ben size tavşan ,arı ve kedi yollayabilirim ama oraya varmaları sorun işte. Tavşanlarımız yavruladı ,henüz kapalı olduğundan yuva kaç adet yavruladı bilemiyorum. Bu akşam muhabbetleri baldıza teslim ettim o bakacak. Biz olmadığımda sürekli yalnız kalıyorlardı. Baldız ev ve iş yeri yakın .Kendine ait iş yeri.

Kedi halen süt içmekte sorun yaşıyor. Şırınga ile besliyoruz yavru kediyi.Annesi zehirlenmiş ,biz geldiğimizde bahçede ölmüştü. Tavşanların sayısı da artmaya başladı. Yavruları bir yerlere vermek durumunda kalacağız. Sayı çok olunca olmuyor. Bahçeye bırakamıyoruz. Bir saat çıksalar bahçede tek bir çiçek bile bulamayız.Hepsini kıtır kıtır yerler.

Daha bize göre gençsiniz ,maşallahınız var bu azimle siz değil ama iş sizden korksun.
Sayın celalim01,
Adana'da yaşayan 87 yaşında bir teyzem ve gençliğimden çok samimi arkadaşlarım var. Kısmet olursa bir gün onları ziyarete geleceğim ve bir günümü mutlaka Kozan'a ayıracağım. Sizin bahçenizi görmek, bir kahve içmek, bahsettiğiniz bir park vardı orada ''bir kaç atıştırmalık kuzu çevirmek'' beni çok mutlu edecek
O zaman bütün yavruları göreceğim sizin inşallah. Uçakla değil de eşimle arabayla gelirsek sizin bahçeden bana bir kaç misafir getiririz. Ben alışkınım arabada çiçek, hayvan vs. taşımaya. Bir keresinde Silivri'den Adana'ya ve sonrasında yenide Silivri'ye yavru kaz götürmüşlüğüm var. Bilimum bitkinin yanı sıra, kaz, muhabbet, sultan, sukaplunbağası vb. gibi bir çok arkadaşla uzun seyahatlerim oldu.
Muhabbetleri iyi yapmışsınız. Yalnız sıkılırlar, çok hareketli kuşlar çünkü. Ne kadar insan o kadar neşe onlar için.
Kediniz için çok üzüldüm ama yoğunluktan yazamadım. Bir tane de olsa yavrusunu fark edebildiğinize çok sevindim. Anne beslemesi gibi olmaz ama siz yine de elinizden geleni yapıyorsunuz. İnşallah yaşama tutunur. Biz bir keresinde yuvada üzerine oturup bacaklarına felç indiren ve sonra hasta diye yavrusunu yuvadan atan cadı bir muhabbetin bebişine bakmıştık. Anne ölüme terk ettiği için biz şırıngalarla besledik. Açık bir sepette biz nereye gidersek bizimle gelirdi. Uçamazdı ama çok maharetliydi. Etinin üzerinde tüy çıkmaya başladığında o tüylerin üstündeki (kılf diyeyim adını bilmiyorum) biz tek tek açtık ve 7,5 yıl bizimle çok mutlu bir ömür sürdü. Dilerim sizin bu bebiş kedi de böyle mutlu son olur, uzun yıllar size arkadaşlık yapar.
Vallahi genç de olsam artık iş benden korkmuyor. Ben bu işten cidden tırstım. (Bahsettiğim ev yerleştirmek. Bana angarya gibi geliyor. Hep çiçeklerimin yanında olmak istiyorum.)

Eski 17-06-2015, 22:32   #791
Ağaç Dostu

celalim01's Avatar

Başımızın üstünde yeriniz hazır. sizi tanımak ve misafir etmek mutluluk verir bize. Dönerken de mutlaka boş dönmemek en güzeli , arabaya biz görmeden atlayanlar olursa ne diyelim. Güle güle deriz bizde onlara.

Yavru kedi bizi artık sahiplendi. Peşimizde geziyor paytak yürüyüşüyle.Anne babası yerine koyuyor zavallı.Artık yaşama tutundu bundan eminim. Kısa sürede büyür.Taşların üstüne bir sıçrayışı var. Akıllıda yol kapalıysa diğer taraftan dolanıp geri yolu buluyor. Yarın resmini yüklemeye çalışırım çektim resimlerini kahveye atarım.

Eski 18-06-2015, 07:51   #792
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi celalim01 Mesajı Göster
Başımızın üstünde yeriniz hazır. sizi tanımak ve misafir etmek mutluluk verir bize. Dönerken de mutlaka boş dönmemek en güzeli , arabaya biz görmeden atlayanlar olursa ne diyelim. Güle güle deriz bizde onlara.

Yavru kedi bizi artık sahiplendi. Peşimizde geziyor paytak yürüyüşüyle.Anne babası yerine koyuyor zavallı.Artık yaşama tutundu bundan eminim. Kısa sürede büyür.Taşların üstüne bir sıçrayışı var. Akıllıda yol kapalıysa diğer taraftan dolanıp geri yolu buluyor. Yarın resmini yüklemeye çalışırım çektim resimlerini kahveye atarım.
Sayın celalim01,
İnşallah tanışmak,sohbet etmek mümkün olur. Kendiliğinden arabaya atlayanlara seve seve tüm Türkiye'yi gezdiririm
Kedicik için çok güzel bir hayır yaptınız. Eminim bunlar size iyilik ve hayır olarak dönecektir. Kediciği kahveye bekliyoruz

sonkez, aleydi, telato ve 2 kişi beğendi.
Eski 18-06-2015, 21:55   #793
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Giriş Tarihi: 06-02-2013
sevgili milla, yeni eviniz hayırlı olsun. güle güle oturmanız dileğimle. yeni bahçenizin de en kısa zamanda fotoğraflarını görmek isteriz. sanki bana komşuluktan bahsederken aynı sokakta oturuyormuş gibi ima ettiniz.bir şey anlamadım. sanırım benim siteye giremediğim günlerde il değişikliği de yapmışsınız gibi geldi. fakat profil bilginiz de istanbul yazmakta ben mi yanlış anladım. galiba bir şeyleri gözden kaçırdım.

sonkez, aleydi, Milla ve 3 kişi beğendi.
münevver48 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-06-2015, 23:36   #794
Ağaç Dostu

celalim01's Avatar

Yeni buralara uğrayabildim. Seminer dönemi sabah okuldayız. Sonra okul toplantıları derken zaman akıp gidiyor. Ancak çiçeklere bir kaç damla su verebildik.

Eski 18-06-2015, 23:52   #795
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Galeri: 2
Sevgili Milla,

Ne mutlu size, hayalleriniz gerçek oluyor. Dilerim sağlıklı, mutlu günlerde; evinizin her bir köşesi doğanın en güzel renkleri ve bereketiyle süslenir. Güle güle oturun yeni yuvanızda...

Darısı da toprak ve doğa aşığı tüm dostlara olsun...

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-06-2015, 08:38   #796
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi münevver48 Mesajı Göster
sevgili milla, yeni eviniz hayırlı olsun. güle güle oturmanız dileğimle. yeni bahçenizin de en kısa zamanda fotoğraflarını görmek isteriz. sanki bana komşuluktan bahsederken aynı sokakta oturuyormuş gibi ima ettiniz.bir şey anlamadım. sanırım benim siteye giremediğim günlerde il değişikliği de yapmışsınız gibi geldi. fakat profil bilginiz de istanbul yazmakta ben mi yanlış anladım. galiba bir şeyleri gözden kaçırdım.
Sevgili münevver48,
İyi dileklerin için çok teşekkür ederim.
Evet gözünden kaçmış Şehir değiştirdik. Biz de Bodrum'dayız artık. Onun için komşu dedim

Eski 19-06-2015, 08:41   #797
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi loveforlife Mesajı Göster
Sevgili Milla,

Ne mutlu size, hayalleriniz gerçek oluyor. Dilerim sağlıklı, mutlu günlerde; evinizin her bir köşesi doğanın en güzel renkleri ve bereketiyle süslenir. Güle güle oturun yeni yuvanızda...

Darısı da toprak ve doğa aşığı tüm dostlara olsun...
Sevgili loveforlife,
Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. Darısı tüm dileyenlerin başına.
Bu sene biraz sezon geçerken geldim ama önceden biraz fide hazırlamıştım şimdi onları dikiyorum. Kısmetse kendime cennet gibi bir bahçe yapmak istiyorum. Bu sene muhtemelen tam istediğim gibi olmaz ama seneye daha vakitli ve düzenli olur diye düşünüyorum.

Eski 19-06-2015, 09:11   #798
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Giriş Tarihi: 06-02-2013
Alıntı:
Sevgili münevver48,
İyi dileklerin için çok teşekkür ederim.
Evet gözünden kaçmış Şehir değiştirdik. Biz de Bodrum'dayız artık. Onun için komşu dedim

sevgili milla öyleyse HOŞ GELDİNİZ bodruma .....

münevver48 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-06-2015, 15:19   #799
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi münevver48 Mesajı Göster

sevgili milla öyleyse HOŞ GELDİNİZ bodruma .....
Çok teşekkür ederim sevgili münevver48, hoş bulduk

Eski 19-06-2015, 15:20   #800
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Çok şükür 2. çiçeğini açtı.

Eklenen Resimler

Eski 19-06-2015, 23:40   #801
Ağaç Dostu

sonkez's Avatar

Giriş Tarihi: 28-12-2010
Çok güzel ç iceklenmis,kocaman bir Masallah

sonkez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-06-2015, 10:40   #802
Ağaç Dostu

emires's Avatar

Alıntı:
Çok şükür 2. çiçeğini açtı.
Çok güzel açmış, maşallah

💕Bir tutkudur Kohleria...💕

Eski 23-06-2015, 06:54   #803
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Çok güzel değil mi Sevgile emires ve sonkez,
Yakında çoklu resimlerini paylaşacağım Çıldırmaya başladı

Eski 23-06-2015, 08:37   #804
Ağaçsever

Karadavut's Avatar

Giriş Tarihi: 29-12-2010
Hayırlı uğurlu olsun eviniz, içinden huzur, sağlık,mutluluk, muhabbet eksik olmasın. Artık Bodrum'da da bir evimiz var. Darısı bizim başımıza

sonkez, lusoari, Milla ve 2 kişi beğendi.
Karadavut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-06-2015, 09:00   #805
Ağaç Dostu

emires's Avatar

Alıntı:
Çok güzel değil mi Sevgile emires ve sonkez,
Yakında çoklu resimlerini paylaşacağım Çıldırmaya başladı
Fotoğrafları bekliyoruz milla

💕...Bir tutkudur Kohleria...💕

Eski 25-06-2015, 18:56   #806
Ağaç Dostu

asmalıtepe's Avatar

Giriş Tarihi: 29-04-2014
Alıntı:
Sevgili asmalıtepe,
Tekila bizi, biz onu çok sevdik. Kapımın önünde ben evden çıkana kadar nöbet tutuyor. Burada kal kızım dersem kalıyor, gel kızım desem benimle geliyor. Burada herkesin sezonluk köpeği var 6 gündür haşlamak için kemik arıyordum çok şükür bu gün buldum ve bolca aldım. Şimdiye kadar da kemik, et suyu, haşlanmış sosis, salam ve kalın tavuk kemikleriyle idare ettim. Resmen göbek yaptı
Sıhhat konusunda çok haklısınız. İlk günler bahçede çalışırken her kasım ağrıyordu,kasılıyordu, tutuluyordu fakat 2 gündür artık hiç bir kasımda ağrı kalmadı. Allerjilerim, öksürüğüm ve nefesim düzelmeye başladı.
Tek sorun havasına adapte olamadım. İstanbul'a göre mükemmel, çok zaman serin ama nem beni mahvediyor. Nemden nefret ediyorum. Zaten ellerim ayaklarım karlı havada bile ateş gibi yanar, bu nem beni öldürüyor. Alışamadığım için bu aralar tüm eklemlerim şiş kalkıyorum.
Çok genç de sayılmam ama yaşlı da sayılmam 40'lı yaşları sürüyorum. Torun çok tatlı bir gelsin Milla ona neler yapacak.
Tüm dilekleriniz için sonsuz teşekkürler. Sevgi ve sıhhatle kalın...
Yine cevaplamakta gecikme hatası ya da mesajı görmekte..

Özür dilerim canım bağışlayın.

Neme hassasiyetinize çok üzüldüm. Belki zaman içinde vücut alışır mı acaba.

Nem tabiiki zararlıdır ama belki bünye zamanla ilk verdiği tepkiyi vermekten vazgeçer inşallah.

Torun yolda sanıyorum. Allah sağlıkla kucağınıza versin.

Sevgi ve selamlar..

asmalıtepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-06-2015, 19:40   #807
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Karadavut Mesajı Göster
Hayırlı uğurlu olsun eviniz, içinden huzur, sağlık,mutluluk, muhabbet eksik olmasın. Artık Bodrum'da da bir evimiz var. Darısı bizim başımıza
Sevgili kardeşim Karadavut,
Eşini, yeğenimi, seni her zaman beklerim. Başım üzerinizde yeriniz var. Bahçeye bu sene geç kaldığım için çok iyi bir iş çıkaramayabilirim ama yine de elimden geleni yapıyorum. İnşallah geldiğinizde güzel bir bahçe gösteririm size

lusoari, uyap ve Emineyyüp beğendi.
Eski 25-06-2015, 19:44   #808
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi emires Mesajı Göster
Fotoğrafları bekliyoruz milla

Bu resim onca işin arsında sizin için çekildi sevgili emires Daha sonra daha güzel resimler çekip yükleyeceğim kısmet olursa.

Eklenen Resimler

Eski 25-06-2015, 19:49   #809
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi asmalıtepe Mesajı Göster
Yine cevaplamakta gecikme hatası ya da mesajı görmekte..

Özür dilerim canım bağışlayın.

Neme hassasiyetinize çok üzüldüm. Belki zaman içinde vücut alışır mı acaba.

Nem tabiiki zararlıdır ama belki bünye zamanla ilk verdiği tepkiyi vermekten vazgeçer inşallah.

Torun yolda sanıyorum. Allah sağlıkla kucağınıza versin.

Sevgi ve selamlar..
Sevgili asmalıtepe, Buranın havasına alışmaya başlıyorum. Galiba çok fazla hareket ettiğim için bana çok nemli geliyordu. Tempom işin azlığından değil ama yorgunluktan düşmeye başlayınca kendi kendime ''Ohh buz gibi'' demeye başladım. Şu anda kapı kapalı , pencere açıkken üzerimize termal yorgan örtüyoruz geceleri
Bizim torun iki gün önce ilk yaşını bitirdi. Kısmetse bu yaz gelecekler ve ben onu nasıl mıncıracağım
Sevgilerimle.

Eski 25-06-2015, 19:50   #810
Ağaç Dostu

emires's Avatar

Alıntı:
Bu resim onca işin arsında sizin için çekildi sevgili emires Daha sonra daha güzel resimler çekip yükleyeceğim kısmet olursa.
Oyy nasıl da güzelmiş

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 20:14.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024