View Single Post
Eski 17-06-2015, 07:27   #789
Milla
Ağaç Dostu

Milla's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sakdag Mesajı Göster
Merhaba Sevgili Milla (Ablacım demek isterim izninizle), yeni bir eve hem de bahçeli bir eve ve ılıman bir iklime taşınmanıza çok sevindim. Hayırlı uğurlu ve bol çiçekli olsun.

Sayfanızı ziyarete ve teşekküre gelmiştik; bakın nasıl güzel olduk biz. Tomurcuklar çıkmaya başladı.
Eklenti 559707

Ya bu resme ne demeli, bu görüntüye 'Umudun Resmi' diyorum ben. Topraktan çıkan minik yeşil görüntüyü her gün nasıl sevgiyle izlediğimi görmelisiniz. Bir şey olacak diye çok korkuyorum, ana yaprağın rengi biraz sarımtırak gibi ama yavru sağlıklı duruyor.
Eklenti 559708
Merhaba sevgili sakdag. İyi dileklerin için çok teşekkür ederim kardeşim. Elbette ablanım ben senin, bebişleri bana gezmeye getirmişsin çok memnun oldum. Maşallah bence ikisinde de durum çok iyi. Gold star bende de yolculuktan biraz yumuşadı, üzüldü ama şimdi toparlanıyor. Burada bir defa suyunu verdim, suya doyurdum, gölgeye aldım. Toparlanmaya başladı. Bendekinde de minik yavrular var. Maşallah çok anaç bir cinsmiş. Güle güle büyüt inşallah. Diğeri zaten harika olmuş. Emeğine sağlık canım.

Milla Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön