agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğa ve yaşama dair her şey > Geziler, Gezilecek Yerler, Türkiye'de önemli doğa alanları
(https)

Beğeni Düzeni1Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 26-07-2007, 18:07   #61
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-09-2006
Galeri: 2
Sevgili harbour of tears tavsiyeleriniz ve bize önem verdiğiniz için teşekkür ederim. Kulüp olarak bu saydıklarınıza ve çok daha fazlasına dikkat ettiğimizi belirtmek isterim.

Dönem başında üye adaylarının alımlarını yaptıktan sonra sıkı bir eğitim dönemine sokmaktayız(Grup halinde, şehir içi trafikte, arazide güvenli sürüş teknikleri, bisiklet tamir ve bakım eğitimleri, ilkyardım ve son olarak da kampçılık eğitimlerimizi UYGULAMALI olarak vermekteyiz. Dağ başında başınıza birşey geldiğinde ne bir tamirci ne de bir sağlık kuruluşu bulamayacağımıza göre kendi işimizi kendimiz görmemiz gerekir). Daha sonra sınav ile eleminasyon yaparak kimsenin güvenliğini tehlikeye atmamak için üyeleri belirlemekteyiz. Bu sistem daha önce yoktu fakat iki senedir uygulamaya başladık. Bisiklete herkes binebilir hatta binmeyenimiz ve onunla anısı olmayanımız yoktur fakat grup olmak, birlikte hareket etmek apayrı sorumluluklar getirir bunun bilincindeyiz.
Tavsiyeleriniz için tekrar teşekkür eder ve www.ebit.ws 'yi ziyaret etmenizi öneririm

70 ile inişe gelince bunun savunulacak yanı yok tabi ama bindiğimiz şey iki tekerlekli ŞEYTAN ARABASI olunca, şeytan kanımıza girmiyor değil . Gece antreman yapmamızın sebebi ise şu sıralar İzmir, gündüzleri 250 dereceye kadar ısıtılmış fırın gibi insan nefes bile alamıyor Gündüz yapabildiğim tek sportif faaliyet sinek ısırıklarımı kaşımak
Sevgiler&saygılar

kürekçi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-07-2007, 11:00   #62
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-09-2006
Sütçüler belediyesine ve kaymakamlığına müracaatlar yapıldı bilginiz ola.

Mahmut Leventoğlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-07-2007, 19:32   #63
Ağaç Dostu

Mahmut Abi emeğinize sağlık. 3 gündür yoktum, halkalama çalışması için kamptaydım. Şimdi okuyabildim yazınızı. Başvurunuzun kabul edilme olasılığı nedir fikriniz var mı? Size geri dönüşü ne zaman yapacaklar?

Eski 30-07-2007, 21:14   #64
Ağaç Dostu

Başvurumuz kabul edildi. Sütçüler Belediyesi web sahifesinde şu an yayınlanıyor.Kaymakam bey de gerekli desteği verme sözü verdi. Ayrıca Kaymakamlığa internet vasıtası ile resmen müracaat ettim gerekli izinler için.

Sütçülerle ilgili dernek ve vakıfların Web sahifelerinde de yayınlanmaya başlayacak.

Eski 30-07-2007, 22:21   #65
Ağaç Dostu

harbour of tears's Avatar

Giriş Tarihi: 26-11-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kürekçi Mesajı Göster
Sevgili harbour of tears tavsiyeleriniz ve bize önem verdiğiniz için teşekkür ederim. Kulüp olarak bu saydıklarınıza ve çok daha fazlasına dikkat ettiğimizi belirtmek isterim.

Dönem başında üye adaylarının alımlarını yaptıktan sonra sıkı bir eğitim dönemine sokmaktayız(Grup halinde, şehir içi trafikte, arazide güvenli sürüş teknikleri, bisiklet tamir ve bakım eğitimleri, ilkyardım ve son olarak da kampçılık eğitimlerimizi UYGULAMALI olarak vermekteyiz. Dağ başında başınıza birşey geldiğinde ne bir tamirci ne de bir sağlık kuruluşu bulamayacağımıza göre kendi işimizi kendimiz görmemiz gerekir). Daha sonra sınav ile eleminasyon yaparak kimsenin güvenliğini tehlikeye atmamak için üyeleri belirlemekteyiz. Bu sistem daha önce yoktu fakat iki senedir uygulamaya başladık. Bisiklete herkes binebilir hatta binmeyenimiz ve onunla anısı olmayanımız yoktur fakat grup olmak, birlikte hareket etmek apayrı sorumluluklar getirir bunun bilincindeyiz.
Tavsiyeleriniz için tekrar teşekkür eder ve www.ebit.ws 'yi ziyaret etmenizi öneririm

70 ile inişe gelince bunun savunulacak yanı yok tabi ama bindiğimiz şey iki tekerlekli ŞEYTAN ARABASI olunca, şeytan kanımıza girmiyor değil . Gece antreman yapmamızın sebebi ise şu sıralar İzmir, gündüzleri 250 dereceye kadar ısıtılmış fırın gibi insan nefes bile alamıyor Gündüz yapabildiğim tek sportif faaliyet sinek ısırıklarımı kaşımak
Sevgiler&saygılar
Sevgili Kürekçi Derya

Mühim olan yanınıza gerekli hatta fazla fazla su alıp GÜNDÜZ pedallamak . Görenler deli diyebilir ancak gerekli önlemleri alınca hem performansınız artar hemde vücudunuzun direnci artar. Tam olarak bulunduğunuz yeri bilemiyorum ancak doğma büyüme Karşıyakalı olduğumdan çocukluğumdan beri pedalladığım Karagöl yolunu tam antreman yolu olarak tavsiye ederim. Size önerim eğer aracınız var ise Örnekköy Mezarlığına kadar şehir trafiğini by-pass lamak (şehirde yüksek tempo bisiklet bence deliliktir. egsoz yutacağıma çamur yurarım ) **** belediye otobusu ile mezarlığa kadar gelip oradan yola ister araziden(vadi) ister asfalttan Karagöle kadar devam etmek. Unutmayın her gidişin bir ödnüşü vardır. Eğer otobüs ile giderseniz dönüşünüzü Bornova arkasına da denk getirebilirsiniz...

Bunları neden anlatıyorum çünkü ben şu an Antalya'da yaşıyorum ve nem %90 sıcaklık ise meteoroloji ye göre 40 derecelerde geziyor ancak durmak yok

Ancak bol bol su(****** geceden buzlukta donmuş) ve enerji veren yiyecekler...
Redbull vs türü içeceklerden uzak durmanızı öneririm...

Sevgilerle...

harbour of tears Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 31-07-2007, 12:42   #66
Ağaç Dostu

Mahmut Abi web sayfasında göremedim nerede acaba ?

Harbour of Tears Karagöl konusunda çok haklısınız. Çok iyi bir rota ve varış noktasında da ayrı bir sürpriz sizi bekliyor (Haftasonları hariç tabi. Canım insanım ortamı iğne atılmaz hale getirdiği için, gölü göremez oluyorsunuz.). Tek bir sorunumuz var o da Bornova-Karşıyaka yolundaki trafik durumu. Oradan her geçişimizde ölümle burun buruna geliyoruz. Emniyet şeridi diye bir şey yok ve sağ şerit deniz dalgası görünümünde. Vız vız geçen kamyonlar da cabası. Belediyelerin bizlerin sesini duyacağı günü iple çekiyoruz.

Antalya'dan aşağı yukarı kaç kişi katılacak acaba, bir fikriniz var mı?

Eski 31-07-2007, 14:54   #67
Ağaç Dostu

Canım Kürekçi

www.sutculer.bel.tr belediyenin web sahifesi orada ziyaretçi defterinde yayınlanmış. www.sutculer.gov.tr ise Kaymakamlığın resmi internet sitesi orada yayınlanmıyor. Ben Kaymakam Hasan Balcı ile hem telefonla görüştüm hemde resmi olarak müracaat ettim ,Belirttiğimiz tarihte her türlü desteği vereceğini söyledi.
Yöre ilgili arazi bilgileri için www.mbavakfi.com sitesinden de fotograf galerisinden arazi hakkında bilgi edinebilirsin.

Eski 31-07-2007, 15:13   #68
Ağaç Dostu

Penelophe's Avatar

Giriş Tarihi: 30-04-2007
Galeri: 373
www.sutculer.bel.tr/ziyaretçi defteri

Penelophe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 31-07-2007, 21:01   #69
Ağaç Dostu

Tamamdır Mahmut Abi ellerinize sağlık. Ziyaretçi defterine bakmak aklıma gelmemişti doğrusu. Bu arada Sütçüler'de yayınlanan yerel gazetelerin, dergilerin kontakları varsa bana iletebilir misiniz zahmet olmazsa? Basın bülteni göndmek istiyorum onlara da. Ben de internetten araştıracağım ama sizin tanıdıklarınız da varsa fena olmaz tabi. Saygılar.

Penelope siz de katılacak mısınız bize

Eski 31-07-2007, 21:14   #70
Ağaç Dostu

Penelophe's Avatar

Giriş Tarihi: 30-04-2007
Galeri: 373
Sevgili Kürekçi, şimdilik sadece burdan izleyeceğim gibi görünüyor.
Ama inşallah kısmet olur da katılırım.
Hazırlıklı olmak açısından bisikletime bakım yaptıracağım.

Penelophe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 31-07-2007, 23:38   #71
Ağaç Dostu

Bence antreman da yapmaya başlayın İzmir gibi güzel bir şehirdeyken,bisikletten mahrum yaşamak düşünebileceğim birşey değildir.

Eski 03-08-2007, 23:42   #72
Ağaç Dostu

Alıntı:
Mahmut Abi web sayfasında göremedim nerede acaba ?

Harbour of Tears Karagöl konusunda çok haklısınız. Çok iyi bir rota ve varış noktasında da ayrı bir sürpriz sizi bekliyor (Haftasonları hariç tabi. Canım insanım ortamı iğne atılmaz hale getirdiği için, gölü göremez oluyorsunuz.). Tek bir sorunumuz var o da Bornova-Karşıyaka yolundaki trafik durumu. Oradan her geçişimizde ölümle burun buruna geliyoruz. Emniyet şeridi diye bir şey yok ve sağ şerit deniz dalgası görünümünde. Vız vız geçen kamyonlar da cabası. Belediyelerin bizlerin sesini duyacağı günü iple çekiyoruz.

Antalya'dan aşağı yukarı kaç kişi katılacak acaba, bir fikriniz var mı?
Sevgili Kürekçi Derya;

Yolları bildiğimden dolayı belediye otobüsü **** aracınızla asfaltı by-pass edersiniz diye önermiştim... Karagöle gitmeniz gerekmez ancak o yol adını şu an unutuğum bir kasabaya da bağlanıyordu... O yolun en iyi tarafı dengesiz iniş ve çıkışları, bu sayede de insanın dilini resmen dışarı çıkartması...

Dün iş sebebi ile Afyon Bolvadine gittim ancak zaman kısıtlığı nedeniyle Sütçüler'e uğrayamadım. Ancak yolu şöle böyle kafama yazdım... Pek bi dik rampa göremedim ancak uzun eğimi 6 ila 10 derece arası rampalar var ve bu performansız arkadaşları bayağı zorlar.

Antalya'dan tarihe göre en az 3-4 kişi katılabiliriz gibi ancak bu sayı iş ve başka sebeplerden sıfırda olabilir... Şimdiden ne desem boş...
www.bisikletforum.com sitesinde Antalya bölümünde bu konu hakkında isterseniz konu açabilirsiniz ancak tecrübelerim sayesinde adı geçen forumda sadece LAF EBELİĞİ yapıldığını gördüm. Herkez hep yazıyor söylüyor ama iş harekete gelince sıfır.

Ancak gelebilirsek(ki çok istiyoruz) %100 asfaltı minibusle geçer Sütçülere gideriz. Gözlemlediğim kadarıyla çevrede oldukça orman yolu mevcut ve eğer hava azıcıkta yağmurlu olursa güzelde çamur olur . Çamur olmazsada dünden toz yutmaya hazırız. Kamp araç ve gereçlerini minibusle taşıyacağımızdan ağırlık problemimiz de olmaz. Ayrıca Antalya'da ki en iyi bisiklet usatası Şevki abimizde herhangi bir aksilik olmaz ise seve seve katılabileceğini bu sayede Sütçülerde bile teknik desteğimiz olabileceğini zevkle belirtirim.

Not: İzmirde çalışma prensipleri, iş ciddiyetleri, samimiyetleri, profesyonellikleri ile tanıdığım Seda Bisikleti ( www.sedabisiklet.com ) şiddetle tavsiye ederim. Antalya dan Mozousa lı Burak derseniz tanır...

Sevgilerle...

Düzenleyen harbour of tears : 03-08-2007 saat 23:45 Neden: imla hataları :(
Eski 04-08-2007, 00:35   #73
Ağaç Dostu

Rampaların dik olmamasına sevindim, zira uzun ama az eğimli rampaları dik ve kısa olanlara yeğlerim. Ciğerlerim patlama noktasına geliyor yoksa. Zaten son zamanlarda kilo aldım iyice Anne yemekleri sağolsun.
Seda Bisiklet, Ata Bisiklete iyice rakip oldu haberiniz var mı? Tam mevkiîyi bilmiyorum fakat Karataş'ı falan geçtikten sonra Güzelyalı civarında Doruk Bisiklet adında çok güzel bir mağaza açtılar. Ata'nın işi iyice zorlaştı. Zaten soğuk ortamları vardı...

Eski 05-08-2007, 02:46   #74
Ağaç Dostu

Alıntı:
Rampaların dik olmamasına sevindim, zira uzun ama az eğimli rampaları dik ve kısa olanlara yeğlerim. Ciğerlerim patlama noktasına geliyor yoksa. Zaten son zamanlarda kilo aldım iyice Anne yemekleri sağolsun.
Seda Bisiklet, Ata Bisiklete iyice rakip oldu haberiniz var mı? Tam mevkiîyi bilmiyorum fakat Karataş'ı falan geçtikten sonra Güzelyalı civarında Doruk Bisiklet adında çok güzel bir mağaza açtılar. Ata'nın işi iyice zorlaştı. Zaten soğuk ortamları vardı...
Sevgili Kürekçi Derya;

Antreman yapın antreman o kilolar başka türlü gitmez. Buradan konuşması kolay çünkü ben ne sizin okul, iş ve yaşam biçimizinizi bilmiyorum ancak kendimden küçük örnekler vererek performans arttırımı için tavsiyelerde bulanabilirim eğer ukalalık olarak kabul etmezseniz. Çünkü kendimi pek bir çenesi düşmüş gördüm resmen....

- Eğer evinizin çevresinde parkur yoksa bile her sabah bisikletle tura çıkmanızı tavsiye ederim. Bu size gün içinde gerçekten büyük bir dinçlik sağlayacaktır. Farazi söylüyorum sabahları ben normalde 8 de kalkardım ancak bir süredir sabahları 6,5 gibi kalkıp Lara kundu arasını durmadan pedallalıyorum. Bunu hergün yapamıyorum ******(işler ) ancak her bulduğum fırsatta ki bu haftada en az 2-3 kere oluyor...
Üstüne bir duş ve bol ballı bir kahvaltı...
Sabah çok erkenciyim derseniz akşam üstüde olabilir ancak İzmirde şehirde yaşadığınızı düşünerek akşam üstü biraz egsoz dumanlı olabilir malesef...
- Kendi sınırlarımı keşfettim önce...
Yani ben ne yapa bilirim??? Nekadar durmadan pedal çevirebilir, rampalarda performansım ne olabilir vs vs... Kendinizi iyice tartın ve YAVAŞ YAVAŞ kendinizi zorlayın... Frakedeceksiniz ki dahada çok acıkacaksınız ve Annenizin yemeklerini daha iştahlı yiyeceksiniz ancak daha da güzeli o bahsetiğiniz kilolardan farketmeden kurtulacak, vücudunuz atletik bir şekile girmeye başlayacaktır.
- Kilo vermek için bisiklet kullanırken katiyen evet katiyen gıdanızdan kesmeyin yolda bayılırsınız... Bol su tuketmeli deodorant kullanmadan(çünkü derideki delikler tıkanıyor ) bisiklet kullananmalı, terlemekten kaçınmamalısınız. Biraz çevreye kötü kokular yayılabilir ancak her sporcu ter kokar ve bu utanılacak bir şey değildir... (güzel güzel sarmısak kokmak gibi )
Bir duş o ter kokusunu tamamen yok edecek ve zamanla deriniz dahada gerilecektir...
- Seda bisikleti yani Bülent Beyi bir arkadaşım sayesinde tanıdım ve iyiki tanımışım bu devirde hala dürüst esnaf görmek beni çok memnun etti ve ayrıca mantıklı yönlendirmeleri sayesinde daha da güzel ve amacına uygun bisiklet ve parça sahibi olabildim. Ancak malesef 3 yıldır İzmiri iş sebebi ile terkedip Antalyada yaşadığımdan ortama oldukça uzak kaldım... Ama İzmirin soğuk bisikletçisi bile Antalyada ki en güleryüzlü esnaftan iyidir diye düşünüyorum...

Ayrıca bir ara göz atarsanız...
http://www.bisikletforum.com/showthr...060#post160060

Size bol terli tempolu pedallamalar dilerim

Sevgilerle...

Düzenleyen harbour of tears : 05-08-2007 saat 03:00 Neden: link ekleme
Eski 16-08-2007, 08:55   #75
Ağaç Dostu

Zaman yaklaşıyor.

Eski 16-08-2007, 11:39   #76
Ağaç Dostu

Evet su gibi akıp geçiyor. Mahmut Abi bizim Isparta'da ilgilenmemiz gereken bürokratik işlemler var mı ?

Eski 16-08-2007, 11:54   #77
Ağaç Dostu

Hayır yok. Ben yerel yönetime dilekçe verdim böyle bir etkinliğimiz var diye . Oda yeterli.
Acaba İsparta Bisiklet federasyonu müdürlüğüne sadece bilgi versekmi diye de düşünüyorum.

Eski 17-08-2007, 16:31   #78
Ağaç Dostu

Sevgili Kürekçi biraz önce Sütçüler Belediye başkanı Hüseyin Müftüoğlu ve Sütçüler Kaymakamı Hasan Balcı ile görüştüm . Her türlü desteği sağlayacaklar.(Lojistik ve Ambulans) Otel ile görüştüm gerekirse diye o da hazır. Dilerseniz çadır **** Orman işletmesi Orman içi evlerindede kalabiliriz. Fakat şimdiden karar vermelisiniz.
Türsab Dergi de Ağustos sayısında Sütyçüler ve Saint Paul Yürüyüş güzergahları yayınlandı. Bisiklet parkurlarını da anlattım orada Yöre ile ilgili www.suyad.org sitesinden Forum lar sahifesinde Mahmut Leventoğlu fotografları başlığında Yazılı Kanyonla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kürekçi Basın bülteni hazırladı isen eğer lütfen bana e-mail at ki ben de ulusal ve yerel basına atabileyim Bunu Dernekler vasıtası ile yapacağım.

Sevgi ve selamlarımla.

Eski 21-08-2007, 19:02   #79
Ağaç Dostu

Mahmut Abi ben basın bültenini yerelde bazı yayın organlarına gönderdim. Size de bir kopyasını göneriyorum özelinizden.
Bu arada yaptığımız toplantılarda eskort araç konusunda korkularımız var. Bizler çadırlarımızı getireceğiz fakat aracın sağlanmasında sorun yaşanırsa mağdur olacağız.
Otel'in ve Orman İşletmesi'nin bizden ücret talep edip etmeyeceği hakkında bilginiz var mı?

Bir de benim kafamı kurcalayan bir nokta var. Belediye ve kaymakamlıktan yazılı bir onay talep etsem sanırım daha iyi olacak. Çünkü bu gibi durumlarda nedense son anda bir sorun çıkar ve mağduriyet yaşanır. Sözlü olmasındansa bu işi kağıda dökmek daha iyi olacak. İsterseniz ben teşekkür mailimde kendilerinden bunu talep edebilirim. Zaten rektörlüğe de böyle bir belge göstermemiz gerekecek.

Eski 21-08-2007, 21:22   #80
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Alıntı:
Belediye ve kaymakamlıktan yazılı bir onay talep etsem
Kesinlikle böyle olmalı...

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-08-2007, 11:04   #81
Ağaç Dostu

Yazdığım koca bir parağraf uçtu.

Eski 22-08-2007, 11:12   #82
Ağaç Dostu

Sevgili Kürekçi
Ben müracaat ettim ama istersen sende
Sütçüler Belediye Başkanlığına (Hüseyin Müftüoğlu) na e-maille bir yazı yaz . O yazının çıktısınıda iadeli taahhütlü postaya ver. (PTT nin hali malum) Bende biraz sonra Kaymakam ve Belediye başkanı ile tekrar konuşacağım. Fakat sana verecekleri yazı hangi makama **** klübe yazılacak? Bunu bildirmelisin bana.

Bana basın bülteni henüz gelmedi. Gelirse bende Ulusal gazetelerin Akdeniz eklerine bildiririm. Ayrıca sana İsparta yerel basınının adreslerini yollayayım özeline.
Selamlar.

Eski 22-08-2007, 11:59   #83
Ağaç Dostu

Sevgili Kürekçi

İsparta yerel basın adresleri

İsparta Gülses www.gulses.com info@gulses.com
İsparta Oluşum Gazetesi www.olusumgazetesi.com
DHA 0246/2234048
İHA 0246/2231436
Cihan HA 0246/2185661

Ayrıca Sütçüler belediyesine de basın bülteni çekersen onlar da yerel ve ulusal basının Akdeniz bölge müdürlüklerine faks çekerler.

Eski 23-08-2007, 07:41   #84
Ağaç Dostu

Yücel Özlem's Avatar

Giriş Tarihi: 19-04-2006
Galeri: 137
Sevgili pedal basanlar, merhaba.

Bir Kardeşimiz , Sayın Serkan Taşdelen 7500 km. kataderek, Türkiye turunu 98 inci günde, 18/Ağustos/2007 Pazar günü, İstanbul'da tamamlamış bulunmaktadır. Kendisini kutlar, ilgi ve bilgilerinize sunarım. Sevgiler.

Kaynak

Düzenleyen Yücel Özlem : 24-08-2007 saat 10:38
Yücel Özlem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-08-2007, 19:19   #85
Ağaç Dostu

Sevgili Kürekçi
Yavaş yavaş katılımcıların listesini oıluşturalım zira vakit daralıyor.
SÜYAD DERNEĞİ de bize yardımcı olacak.

KATILIMCI lİSTESİ
1-Derya(Kürekçi)
2-Filiz(Fidancı)
3-Mahmut Leventoğlu

Eski 26-08-2007, 22:49   #86
Ağaç Dostu

Hay hay Mahmut Abi işte bizim liste;

1-Derya YILDIRIM
2-Ozan BAŞ
3-Genar BATUR
4-Ali DUMAN
5-Bora KÖSE
6-Değer DİKMEN
7-Recep ?
8-Burcu ?

Eski 27-08-2007, 07:56   #87
Ağaç Dostu

9-Filiz (Fidancı)
10-Mahmut Leventoğlu)
11-
12-

Eski 27-08-2007, 21:07   #88
Ağaç Dostu

Kürekçi Afişimizi de buraya yüklermisin?

Eski 28-08-2007, 14:08   #89
Ağaç Dostu

Antalya ekibi

İyi günler;

Antalyada benim irtibata geçtiğim yaklaşık sekiz kişi mevcut ancak onların katılma katılmama arasında bocalamaktadırlar...

En kötü ihtimalle ben ve kız arkadaşım Antalyadan Sütçüler'e bisikletlerimizle olmasa bile, araba ile gelip bisikletle oradan devam etmek arzusundayız...

Kamp yapma taraftarı olup tüm ekipmanlarımızı kendimiz getireceğiz. Ancak Antalyadan özel bir isteği(patlıcan reçeli vs...) olan olur ise seve seve getirebiliriz.

Daha önce yazılarımda bahsetiğim arkadaşlarım tur zamanına yakın karar vermek isterler çünkü iş durumları tam olarak belli değildir.

Sevgilerle

Eski 28-08-2007, 14:31   #90
Ağaç Dostu

Harbour of tears ;
Sevgili kardeşim geldiğinizde mükemmel kamp alanları bulacaksınız. Tazılı Kanyon Tabiat Parkı olabilir,Sütçülerin içinde bizim bahçe olabilir,Zengi yaylası olabilir,aklınıza gelebilecek her yer olabilir. Sütçüler belediyesi ve süyad sitelerinden yöre ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.
Son hafta kaç kişi olabileceğinizi bidirirseniz sevinirim. İsterseniz e-mailinize iletişim bilgilerimi atabilirim.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 18:48.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024