agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Beğeni Düzeni4Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 26-12-2011, 19:50   #61
Ağaç Dostu

Eser İlhan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2007
Galeri: 1
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi OSMAN45 Mesajı Göster
Arkadaşlar,

Tur programlarınızda ekstra turların mecburi olup olmadığını bir sorun.

Selamlarımla.
Ekstra turlar fiyata dahil değilse (ki o zaman da ekstra olmaz ) genelde mecburi olmuyor. Katılmayanlar için serbest zaman olarak değerlendiriliyor.

Eser İlhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-12-2011, 20:10   #62
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-06-2007
Benim bildiğim ekstra turlarda tura gelenlere sorulur şuraya, şu fiata ekstra turumuz var katılmak isteyen isim yazdırsın veya otobüste soruluyorsa el kaldırsın gibilerinden.
Eğer çoğunluk sağlanırsa gidiliyor yoksa iptal oluyor.

Bu bizim isteğimizle tura eklenir veya biz orada çoğunluk olup istersek rehber bize ayarlar. Fazlada günümüz yok. Amsterdam -Volendam arası yarım saatlik mesafeymiş biz belki kendimizde gidebiliriz.

Bizim istediğimiz ekstrayı onlar tura ekler çünkü tüm ekstralar ayrı ücrete tabi.
Benim için de farketmez ama çoğunluk sağlanır mı bilemem.

Benol Hazaroğlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-12-2011, 20:45   #63
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2007
Galeri: 341
Evet ekstra turlar isteğe bağlı oluyor. Çoğunluk sağlanamazsa iptal ediliyor.

zenfree Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-12-2011, 20:51   #64
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Eser İlhan Mesajı Göster
Program güzel olasına güzel de hep botanik bahçeleri üzerine kurulmuş. Amsterdam'a kadar gidince sadece botanik bahçelerini gezip dönmek istemezdim, onları görmek güzel ama Volendam, Delf vb. yerleri de içine alan, Hollandayı tanıtıcı turları da yapmak isterdim ben kendi adıma. Bir de uçak biletinin dahil olmaması kötü ...

sevgili zenfree'nin aşağıya eklediğim programı yukardaki nedenlerden ötürü bana çok uygun gözüktü :

Belki bu programın bir yerlerine bir botanik turu daha sıkıştırılabilir (mi? )..
Bunu soralım Eser Hanım. Özel havayollu ile gitmeyi tekrar gözden geçirmeyi tekif ediyorum. Fiyat düşserse katılımın artacağını düşünüyorum.

Mayıs ayında oluşturduğumuz listede olup, yazışmalara katılmayanlara özel mesaj ile ulaşmaya çalıştım. Bir kişi olumsuz olarak yanıt verdi.

Ayrıca THY rezervasyon için 10 Ocak tarihine kadar süre veriyor. Yani hemen karar verip ön ödeme yapmak gerekiyor.

Eski 26-12-2011, 20:55   #65
Ağaç Dostu

Amsterdam tren istasyonunun yanından voledam'a giden otobüsler kalkıyormuş ve 6 Euraya gidiliyor. Volendam yarım saatte gezilebilecek küçük bir balıkçı köyüymüş.

Ne dersiniz? biz kendimiz gidemezmiyiz? Bu bilgileri internetten oraya karıkoca giden ve gezen bir çiftten okudum.

Eski 26-12-2011, 20:56   #66
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Listenin son durumu böyle. Kırmızı olanlar henüz yanıt alamadıklarım. Nefin Nur Hanım bebek beklediğinden ötürü gelemiyor. Kendisine hayırlı olsun diyorum.

1- Benol Hazaroğlu
2- Farezya
3- Eser İlhan
4- Güler
5- zenfree (iki kişi)
6- UrlaBahçe ( iki kişi)
7- nurguldk
8- cemo
9- cetasule
11- zsakura (iki kişi)
12- Ayşe Özdil (iki kişi)
13-OSMAN45 (iki kişi)
14- alcen ve eşi
15- nrkrkmz
16- lir

GELMEYİ DÜŞÜNÜP DE ADINI YAZDIRMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM, ACELE EDELİM LÜTFEN.

Eski 26-12-2011, 22:21   #67
Ağaç Dostu

Eser İlhan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi zenfree Mesajı Göster
Bunu soralım Eser Hanım. Özel havayollu ile gitmeyi tekrar gözden geçirmeyi tekif ediyorum. Fiyat düşserse katılımın artacağını düşünüyorum.

Mayıs ayında oluşturduğumuz listede olup, yazışmalara katılmayanlara özel mesaj ile ulaşmaya çalıştım. Bir kişi olumsuz olarak yanıt verdi.

Ayrıca THY rezervasyon için 10 Ocak tarihine kadar süre veriyor. Yani hemen karar verip ön ödeme yapmak gerekiyor.
Bu bir agaclar.net gezisi olduğu için genelin isteğine göre hareket edilmesi normaldir elbette. Ama ben kendi adıma özel havayolu ile uçmayı düşünmem sanırım. Sizin sunduğunuz iki teklif arasında (Pegasus / THY) sadece 50 Eur. fark var.

Eski 27-12-2011, 07:14   #68
Ağaç Dostu

Jezebel's Avatar

Giriş Tarihi: 05-02-2010
Galeri: 11
Bence en asgari düzeyde ekstrasız bir fiyat ve ayrıca ekstralarla bir fiyat verilse fikir değiştitecek kimseler çikacaktır.
50 € 'ya çok çiçek satın alınabilir.
Balıkçı köylerini gezmek ve orada vakit öldürmek belki bazı kimselerin ilgi alanına girmiyordur,
hatta Amsterdam bile pek de önemli değildir...
Şahsen ben taş yapıları görmeye çok hevesli değilim, mesela.
O yüzden asgari sadece çiçekleri içeren özel havayolu ile gidilecek bir tur fiyatı çıkarmak gerekiyor,
yani bence.
Herkesin bütçesi üst düzey istekleri karşılayacak durumda olmayabilir.
Bu arada yıldızı olmayan bir otelde kalmak bana kat'iyen dokunmaz, orası Avrupa ve inanın bana hamam böceği yıldızsız otellerde de pek bulunmaz.
Fiyat gözden geçirilirse belki katılabilirim.

Düzenleyen Jezebel : 27-12-2011 saat 07:58
Jezebel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-12-2011, 09:46   #69
Ağaç Dostu

Eser İlhan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Jezebel Mesajı Göster
Bence en asgari düzeyde ekstrasız bir fiyat ve ayrıca ekstralarla bir fiyat verilse fikir değiştitecek kimseler çikacaktır.
50 € 'ya çok çiçek satın alınabilir.
Balıkçı köylerini gezmek ve orada vakit öldürmek belki bazı kimselerin ilgi alanına girmiyordur,
hatta Amsterdam bile pek de önemli değildir...
Şahsen ben taş yapıları görmeye çok hevesli değilim, mesela............
Herkesin bütçesi üst düzey istekleri karşılayacak durumda olmayabilir.
Bu arada yıldızı olmayan bir otelde kalmak bana kat'iyen dokunmaz, orası Avrupa ve inanın bana hamam böceği yıldızsız otellerde de pek bulunmaz.
Fiyat gözden geçirilirse belki katılabilirim.
Yıldızı olmayan bir otelde kalmak bana da dokunmaz. Bu başlık açıldığından beri otel yıldızlarından ve hamam böceklerinden söz edildiğini fark etmedim. Acaba ben mi atladım?? Keşke yaşımız tutsa da gençlik otellerinde kalsak. Cok daha ucuz olurdu )
THY veya KLM dememdeki maksat ise sadece güvenlik kaygısıyladır.Konfor kaygısıyla değil.Bazı özel şirketlerin kendi uçak filoları olmadığı,başka şirketlerden kiralanan uçaklarla uçulduğu ve bu uçakların teknik kontrollerinin bazen yeterince iyi yapıl(a)madığı bilinen gerçekler ve ben (isterseniz adına korku deyin) kendim için bu riske girmek istemiyorum.
Herkesin beklentilerinin farklı olacağının ayırdında olarak kimseyi incitmeden fikir belirtebilmek için kelimelerimi şimdiye kadar hep özenle seçmeye dikkat ettim.
Ama Amsterdam'a gidince oranin kültürü, balıkçı köyleri, taş binaları (ve oralarda biraz vakit öldürmek) beni çok ilgilendiriyor doğrusu.Çünkü biliyorum ki, hayatım boyunca yeniden Amsterdam'a gitmek fırsatını belki de tekrar bulamayabilirim.
Herkesin değişik fikirleri olabilir ve bunların açıkça belirtilmesi doğrudur. Ben beklentilerimi dile getirdim, artık bu konuda söyleyecek fazla birşeyim kalmadı. Şimdi izlemeye geçiyorum. Kesin şekilde ortaya çıkacak olana göre sadece katılım durumu bildirmek galiba en doğrusu olacak.

Eski 27-12-2011, 11:14   #70
Ağaç Dostu

Eser hanım lütfen gücenmeyin. Eminim jezebel sizi incitmek için yazmamıştır bu satırları.

Katkılarınıza ve fikirlerinize her zaman açığız. Hepimizin beklentileri farklı olabilir

Bu çok doğal bir durum.

Eski 27-12-2011, 11:37   #71
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-03-2011
Arkadaşlar, kusura bakmayın ben iptal ediyorum, bilgilerinize sunarım.

alcen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-12-2011, 13:13   #72
Ağaç Dostu

Jezebel's Avatar

Giriş Tarihi: 05-02-2010
Galeri: 11
Eser hanım kişisel aldığınıza çok üzüldüm.
Sayıyı artırmanın şart olduğunu gördüğüm için yazdım.
50 € benim için ve sizin için tabi ki mühim para değil ama şakavari lütfen azıcık standardı düşürelim demek istedim.
Binlerce kez özür dilerim, 50 €'nun dışındaki yazdıklarımın bir kelimesi dahi size atfedilmedi.
Ben sizden ve organizasyonda rolü olan herkesten özür diliyorum, açık ve seçik fikrimi beyan ettiğim için
İsterim ki mümkün olduğunca çok insan en düşük maliyetle Holandaya gitsin.
Yüksek ücretler ödeyerek zaten herkes bireysel olarak da gidebilir, buna mani bir durum göremiyorum.
Tekrar özür diliyorum herkesten, dürüstlüğüm için.
Kimsenin iptal etmesine gerek yok, ben zaten önceden vazgeçmiştim.
Herkesin zevki farklı, eğlence anlayşı farklı, buna sonsuz saygım var.
Benim için vakit öldürmek olan, herkes için en büyük zevk kaynağı olabilir.
Bu gezide ortak zevkimiz olan çiçeklere odaklanalım demek istedim.
Gidecek olan herkese iyi eğlenceler.

Jezebel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-12-2011, 13:26   #73
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Alınıp, gücenecek bir şey yok tabii ki. Organizasyon için teklif alan 3 arkadaşımız da en iyisini en ucuz ve bizleri tatmin edecek programlar üzerinde konuşuyorlar.

Biraz daha netleştiğinde, önümüze sunulan tekliflere göre arkadaşlarımız da karar verirler.

Biraz yardımcı olalım, neler istediğimizi belirtelim ki ona göre fiyatlandırma yapsınlar. Süremiz gittikçe azalmakta.
Benim kalacak yerim olduğu halde sırf sizlerle beraber olabilmek adına dinlemekteyim. Ben de hem güvenli hem güzel, ucuz bir gezi isterim tabii ki, ayrıca otel temiz olsun yıldızları hiç mühim değil bence.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-12-2011, 14:01   #74
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Eser Hanım fiyat farkı 50 Euro değil. Buraya bakarsanız, kırmızı ile belirtilmiş turlar fiyatın içinde idi. Agaclar.net, Keukenhof-Lisse-Amsterdam Gezisi (Nisan 2012)

Eski 27-12-2011, 14:04   #75
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Jezebel Mesajı Göster
Eser hanım kişisel aldığınıza çok üzüldüm.
Sayıyı artırmanın şart olduğunu gördüğüm için yazdım.
50 € benim için ve sizin için tabi ki mühim para değil ama şakavari lütfen azıcık standardı düşürelim demek istedim.
Binlerce kez özür dilerim, 50 €'nun dışındaki yazdıklarımın bir kelimesi dahi size atfedilmedi.
Ben sizden ve organizasyonda rolü olan herkesten özür diliyorum, açık ve seçik fikrimi beyan ettiğim için
İsterim ki mümkün olduğunca çok insan en düşük maliyetle Holandaya gitsin.
Yüksek ücretler ödeyerek zaten herkes bireysel olarak da gidebilir, buna mani bir durum göremiyorum.
Tekrar özür diliyorum herkesten, dürüstlüğüm için.
Kimsenin iptal etmesine gerek yok, ben zaten önceden vazgeçmiştim.
Herkesin zevki farklı, eğlence anlayşı farklı, buna sonsuz saygım var.
Benim için vakit öldürmek olan, herkes için en büyük zevk kaynağı olabilir.
Bu gezide ortak zevkimiz olan çiçeklere odaklanalım demek istedim.
Gidecek olan herkese iyi eğlenceler.
Özür dilenecek birşey yok Sevgili Jezebel. Üstelik sana katılıyorum. Aksine açık açık yazdığın ben sana çok teşekkür ediyorum. Tabi Eser Hanım'a da çok teşekkür ediyorum. Durup izlemektense en azından fikir belirttiniz. Çözüm bulmaya çalıştınız.

Eski 27-12-2011, 20:33   #76
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-06-2009
Merhabalar
Ben çok çok gitmek istediğim bu geziye, şu anda içinde bulunduğum olumsuz bir nedenden dolayı gidemiyecek olmanın üzüntüsü var içimde.Oysaki kendimi çok hazırlamıştım.Kadere.kısmete inanan biri olarak kısmet değilmiş diye düşünüyorum.
Gidecek olanlara iyi yolculuklar
Selamlar

cetasule Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-12-2011, 21:04   #77
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-12-2009
Galeri: 4
iptal

Sanırım ben de bu durumda geziye katılamıyacağımı bildirmek zorundayım.

OSMAN45 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-12-2011, 22:34   #78
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Biz de nisan ayında Emirgan Parkı'na gideriz.))

Eski 28-12-2011, 10:45   #79
Moderatör

Güler's Avatar

Alıntı:
Biz de nisan ayında Emirgan Parkı'na gideriz.))
...... orada da çok güzel laleler, sümbüller var değil mi sevgili zenfree.
Sonra da atlarız feribota ver elini Manyas Güler'in Bahçesi.... demişim.

(Ben yine de güzel bir organisazyon beklentisi içindeyim arkadaşlar)

Eski 28-12-2011, 10:45   #80
Ağaç Dostu

Yakıştı mı bize. Bir geziyi planlayamıyoruz.

Güler hanım yetişin lütfen. Biz beceriksiz çıktık.

Eski 28-12-2011, 10:50   #81
Moderatör

Güler's Avatar

Estağfurullah sevgili Benol Hazaroğlu, hiç öyle şey olur mu?

Sizlerin yerinde olsam Zenfree, siz ve Eser İlhan, aranızda mesajlaşarak bir oluruna varıp son durumu, programı (isteklerinize göre tur şirketinden aldığınız son şekli) burada üyelere duyururum.
Gelmek isteyenler de onu bilir ve ona göre hareket ederler.

Eski 28-12-2011, 10:56   #82
Ağaç Dostu

Evet ben öyle yaptım. Topu zenfreeye attım. Şu ana kadar en makul onun programı göründü.
Daha uygun bir teklif alabilseydim burada yazacaktım ama yok. Yukarı çıkıyor aşağı inmiyor fiyatlar.

Eski 28-12-2011, 13:19   #83
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Benol Hazaroğlu Mesajı Göster
Yakıştı mı bize. Bir geziyi planlayamıyoruz.

Güler hanım yetişin lütfen. Biz beceriksiz çıktık.
Bunun beceriksizlikle bir alakası olduğunu düşünmüyorum.) Aşağıdaki liste oluştuktan sonra biz tur arayışlarımıza başladık. Ancak takdir edersiniz ki yirmi kişinin isteklerinin tam anlamıyla karşılanması mümkün değildir. “Asgari müşterekleri” düşünüp, empati yaparak orta noktada buluşabileceğimizi düşünmüştüm. Bunula ilgili telefon ve mesajlarla arkadaşlarımızın fikrini de almaya çalıştım. Hatta düşüncelerini sayfada yazmaları için ricada da bulundum. Fakat maalesef bir çok arkadaş daha arayışlarımız sürerken vazgeçti.
Ama ben yine de son bir fiyat alıp sayfaya ekleyeceğim.

1- Benol Hazaroğlu
2- Farezya ( Hülya)
3- Jezebel (iki kişi) VAZGEÇTİ
4- Eser İlhan VAZGEÇTİ
6- Güler
7- zenfree (iki kişi)
8- Nefin Nur (iki kişi) VAZGEÇTİ
9- nurguldk VAZGEÇTİ
10- cemo VAZGEÇTİ
11- cetasule VAZGEÇTİ
12- zsakura (iki kişi) VAZGEÇTİ
13- Ayşe Özdil (iki kişi)
14-OSMAN45 (iki kişi) VAZGEÇTİ
15- alcen ve eşi VAZGEÇTİ
16- nrkrkmz
17- lir
18-Hhatice (2kişi)

Eski 28-12-2011, 13:44   #84
Ağaç Dostu

Eser İlhan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Eser İlhan Mesajı Göster
......Şimdi izlemeye geçiyorum. Kesin şekilde ortaya çıkacak olana göre sadece katılım durumu bildirmek galiba en doğrusu olacak.
Sevgli zenfree, ben vazgeçtim diye birşey söylemedim, yanlış anlaşılmış.. Yukardaki alıntıda belirttiğim üzere sadece programlama aşamasında artık daha fazla fikir beyan etmek istemediğimi söyledim.

Eski 28-12-2011, 14:42   #85
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 20-12-2011
Merhaba. Noel tatili sebebiyle bir süre cevap veremedim, lütfen kusura bakmayınız. Biz Turist Travel adına Tursab'a bağlıyız. Belge numaramız: 4806
Ben söz verdiğim üzere bu hafta içinde size bir program ve fiyatla geri dönmüş olacağım. Umarım isteklerinizi karşılar.
Sevgiler - Burcu

lottuss Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-12-2011, 15:23   #86
Ağaç Dostu

Hülya's Avatar

Giriş Tarihi: 17-06-2008
Galeri: 81
Sayın Zenfree.

Ancak takdir edersiniz ki yirmi kişinin isteklerinin tam anlamıyla karşılanması mümkün değildir. “Asgari müşterekleri” düşünüp, empati yaparak orta noktada buluşabileceğimizi düşünmüştüm. Bunula ilgili telefon ve mesajlarla arkadaşlarımızın fikrini de almaya çalıştım. Hatta düşüncelerini sayfada yazmaları için ricada da bulundum. Fakat maalesef bir çok arkadaş daha arayışlarımız sürerken vazgeçti. .....
demiş....

Daha burada gezi konuşulurken , ortak bir noktada buluşamazsak. Gezi nasıl olur acaba. Oysa ortak dilden konuşan,bitki çiçek meraklısı arkadaşlarla güzel bir gezi olacağını,keyif alacağımızı düşünmüştüm.Bu başlık açıldığında ve çok isteyerek katılırım demiştim.
Oysa oraları çok defa gezmiştim,arkadaşlarla gezmekten de ayrı bir keyif alacağımı düşünerek
Gidilecek tarih .Tam da çiçek severlere görsel şölen olabilecek başka yerleri de görebileceğimiz etkinliklerin olduğu zamanı kapsıyordu.

Ben doğrusu ,gitmişken o güzellikleri de tekrar görmeyi çok istiyordum.

Mesela peynir fabrikası görmeye harcanacak zamanı.Kraliyet seralarındaki çiçek ve küpe şölenini izlemeye tercih ederdim.

Ama çoğunluk arkadaşın isteğine de uyar,programda ne varsa ona göre zevkli vakit geçirmeye çalışırdım.

Bu geziyle ilgili vakit harcayan arkadaşlara teşekkür ederim.Bakalım ,hayırlısı.
Ne karar verilecek.
Selamlar.

Hülya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-12-2011, 16:38   #87
Ağaç Dostu

cemo's Avatar

Giriş Tarihi: 28-04-2008
Galeri: 13
[QUOTE=zenfree;892636]

Sevgili zenfree, uğraşıların için teşekkürler öncelikle.
Elbette asgari müşterekte buluşmamız gerekir. Kendi adıma, ne yatacağım otel, ne de bindiğim uçak önemli değil.
Önemsediğim; beraberce bitki bahçelerini gezmek ve farklı çiçekler almak.
İlk aldığın fiat ve içeriği bana göre uygundu.

Telefonda, sana bildirdiğim kızım ile ilgili durumun netleşmesini bekliyorum.
Sayfayı takibe devam edeceğim

İnşallahh bu geziyi yapabiliriz.

cemo Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-12-2011, 16:48   #88
Ağaç Dostu

Hülya's Avatar

Giriş Tarihi: 17-06-2008
Galeri: 81
[QUOTE=cemo;892704]
Alıntı:

Sevgili zenfree, uğraşıların için teşekkürler öncelikle.
Elbette asgari müşterekte buluşmamız gerekir. Kendi adıma, ne yatacağım otel, ne de bindiğim uçak önemli değil.
Önemsediğim; beraberce bitki bahçelerini gezmek ve farklı çiçekler almak
.
İlk aldığın fiat ve içeriği bana göre uygundu.

Telefonda, sana bildirdiğim kızım ile ilgili durumun netleşmesini bekliyorum.
Sayfayı takibe devam edeceğim

İnşallahh bu geziyi yapabiliriz.
Ben de aynı fikirdeyim,Cemo

Hülya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-12-2011, 16:54   #89
Ağaç Dostu

cemo's Avatar

Giriş Tarihi: 28-04-2008
Galeri: 13
[QUOTE=Hülya;892713]
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi cemo Mesajı Göster

Ben de aynı fikirdeyim,Cemo
Ortak nokta bitki olunca, çıkar yol bulunur düşüncesindeyim Hülya
Elbette farklı zevler olacak. Kimimiz tarihi yer görelim diyecek, kimimiz dağ tepe.
Ama yine bitkilerde buluşacağız
İyi ve güzel olan karşımıza cıkar inşallah.

cemo Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-12-2011, 19:21   #90
Ağaç Dostu

günebakan's Avatar

Giriş Tarihi: 09-09-2008
Zahmetlerin için teşekkürler Zenfree'ciğim en son fiyatı beklemedeyim inşallah uygun olursa ben ve kızlar sizlerle olmayı çok istiyoruz

günebakan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 21:22.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024