View Single Post
Eski 28-12-2011, 15:23   #86
Hülya
Ağaç Dostu

Hülya's Avatar

Giriş Tarihi: 17-06-2008
Sayın Zenfree.

Ancak takdir edersiniz ki yirmi kişinin isteklerinin tam anlamıyla karşılanması mümkün değildir. “Asgari müşterekleri” düşünüp, empati yaparak orta noktada buluşabileceğimizi düşünmüştüm. Bunula ilgili telefon ve mesajlarla arkadaşlarımızın fikrini de almaya çalıştım. Hatta düşüncelerini sayfada yazmaları için ricada da bulundum. Fakat maalesef bir çok arkadaş daha arayışlarımız sürerken vazgeçti. .....
demiş....

Daha burada gezi konuşulurken , ortak bir noktada buluşamazsak. Gezi nasıl olur acaba. Oysa ortak dilden konuşan,bitki çiçek meraklısı arkadaşlarla güzel bir gezi olacağını,keyif alacağımızı düşünmüştüm.Bu başlık açıldığında ve çok isteyerek katılırım demiştim.
Oysa oraları çok defa gezmiştim,arkadaşlarla gezmekten de ayrı bir keyif alacağımı düşünerek
Gidilecek tarih .Tam da çiçek severlere görsel şölen olabilecek başka yerleri de görebileceğimiz etkinliklerin olduğu zamanı kapsıyordu.

Ben doğrusu ,gitmişken o güzellikleri de tekrar görmeyi çok istiyordum.

Mesela peynir fabrikası görmeye harcanacak zamanı.Kraliyet seralarındaki çiçek ve küpe şölenini izlemeye tercih ederdim.

Ama çoğunluk arkadaşın isteğine de uyar,programda ne varsa ona göre zevkli vakit geçirmeye çalışırdım.

Bu geziyle ilgili vakit harcayan arkadaşlara teşekkür ederim.Bakalım ,hayırlısı.
Ne karar verilecek.
Selamlar.

Hülya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön