agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/index.php)
-   Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas (http://www.agaclar.net/forum/forumdisplay.php?f=128)
-   -   atlas (http://www.agaclar.net/forum/showthread.php?t=36288)

alperja 17-06-2015 14:59

güler hanımcıgım gönderdiginiz kırmızı atlasım yandan sürgün verdi beni çok mutlu etti size tekrar teşekkür ederim eger diger atlaslarınızda budama yaparsanız talibim tekrar teşekkür ederim saygılar

B e t ü l 17-06-2015 20:42

Sayın Güler Hanım
Kargomu bugün aldım. Çok teşekkür ederim.:))

serhatefekaya 21-06-2015 13:16

Sn Güler önceden istemiştim ama kargo bilgilerimi göndermemiştim eğer kaldıysa çelik ben de istiyorum

Güler 28-06-2015 11:22

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi serhatefekaya (Mesaj 1389478)
Sn Güler önceden istemiştim ama kargo bilgilerimi göndermemiştim eğer kaldıysa çelik ben de istiyorum

Eğer Aras Kargo yarın Manyas'a uğrarsa arkadaşımız Limonik'e göndereceğim.
Siz de adres bilgilerinizi ve tel.numarasını yazarsanız göndermeye gayret ederim.

hobiciakvarist 29-06-2015 14:46

Güler Hanım,

Uzun zamandır konunun takipçisiyim ve atlas çeliğine ben de sahip olma arzusundayım. Ancak sitede henüz yeni olduğum için istemekten çekiniyorum. Bu nedenle atlas'a sahip olabilen tüm üyeleri tebrik ediyor, bu güzel türe bakımlarında başarılar ve mutluluklar diliyorum.

Güler 02-07-2015 17:36

Sayın hobiciakvarist, " yeni üye olduğum için istemekten çekiniyorum" doğru bir yaklaşım değil.
Ben de arkadaşlarım da paylaşmayı severiz. Ancak ben paylaşım yaparken üyenin Foruma katkısına bakıyorum. Üyelik tarihi eski olduğu halde üç-beş mesaj yazan, başlıklara katılım yapmayan arkadaşlara göndermeyi pek istemiyorum.
Yeni üyeler için böyle düşünmüyorum, istediğim aramıza katılsınlar, bizlerle kaynaşsınlar.
Paylaşım her zaman güzeldir. Mümkün olduğunca da göndermeye gayret ediyoruz.

hobiciakvarist 03-07-2015 02:39

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1392854)
Sayın hobiciakvarist, " yeni üye olduğum için istemekten çekiniyorum" doğru bir yaklaşım değil.
Ben de arkadaşlarım da paylaşmayı severiz. Ancak ben paylaşım yaparken üyenin Foruma katkısına bakıyorum. Üyelik tarihi eski olduğu halde üç-beş mesaj yazan, başlıklara katılım yapmayan arkadaşlara göndermeyi pek istemiyorum.
Yeni üyeler için böyle düşünmüyorum, istediğim aramıza katılsınlar, bizlerle kaynaşsınlar.
Paylaşım her zaman güzeldir. Mümkün olduğunca da göndermeye gayret ediyoruz.

Güler Hanım,

Öncelikle herhangi bir yanlış anlmaya sebep verdiysem özür diliyorum. Türkçemi yeni yeni geliştirmeye başladım, bu nedenle bazen söylemek istediğim şeyleri tam olarak söyleyemiyorum.

Benim kastetmek istediğim şey şu idi: yeni bir üye olduğumdan henüz bu güzel insan topluluğuna bir katkı sağlayayamamış iken siz değerli hobicilerden birşey istemekten çekiniyorum, daha doğrusu utanıyorum. Belki doğru bir yaklaşım değil ancak utanmamak elimde değil.

Limonik 03-07-2015 15:44

Güler Hanım kargom bugün elime geçti. Çok teşekkür ederim. Sizinle çiçeklerini paylaşmak dileğiyle... Çok çok teşekkürler

serhatefekaya 03-07-2015 17:22

Sn Güler kargomuzu bugün aldık çok teşekkür ederim.

Güler 03-07-2015 19:59

Sevgili Limonik, serhatefekaya güle güle büyütün.

Güler 26-07-2015 21:20

Arkadaşlar somon rengi atlasımdan çelik dağıtımına başlayacağım.

Postalama Ağustos ayının ilk haftasında olacak.
Çelik talebinde bulunan arkadaşlar lütfen atlas çeliği ibaresini belirterek adres bilgilerini tam olarak yazsınlar.
Gönderim için Forumda kullandığınız ad kafi değil, isim ve soyadınız gerekiyor. Kargo şirketi mutlaka size ulaşabileceği bir telefon numarası talep etmektedir.

Foruma giriş tarihi eski olduğu halde katılımları olmayan, mesaj yazmayan, sırf çelik almak adına özelden mesaj atanların talebi yerine getirilmeyecektir.
Talepler bu başlık altında yapılacaktır. Adres bilgilerinizi tabii ki özelime göndereceksiniz.

Bal Kaktüs 27-07-2015 03:32

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1383907)
Bal kaktüs, adres bilgileriniz yok.

Güler Hanım, mesaj kutumdaki poroblem hallooldu.
Adres ve telefonumu mesajla gönderdim.
Teşekkür ve saygılar.

thisisme 27-07-2015 12:43

Güler hanım eğer elinzide hala fazla çelik varsa ben de isteyebilir miyim?

Güler 27-07-2015 14:23

Sayın thisisme, üye olduğunuz tarih 2010 ve her sene bir adet mesaj yazmışsınız bu sene en çok yazdığınız mesaj yılı olmuş yani katılımınız hayli artmış gözükmekte, inşallah devam eder. ;)

Notunuzu aldım lütfen adres bilgilerinizi tam olarak özelime yazın.

bcekderi 27-07-2015 21:28

Sn.Güler hanım bende rica edebilirmiyim? Şimdiden teşekkür ederim.

salih66 29-07-2015 11:20

Güler hanım bende rica edebilirmiyim ?

Güler 30-07-2015 17:20

Sevgili salih66, bcekderi, thisisme, adres bilgilerinizi ve kargo şirketinin size ulaşabileceği bir telefon numarasını özelime yazınız.

buz45 31-07-2015 00:29

Güler hanım, elinizde hala varsa ben de istesem gönderir misiniz?Çok teşekkür ederim...

Güler 01-08-2015 00:03

Tabii gönderirim sayın buz45, adres bilgilerinizi yazın lütfen.

Güler 04-08-2015 10:00

Sevgili buz45, bcekderi, Bal Kaktüs, gokcegokce, salih66, atlas çelikleriniz dün Aras Kargo ile gönderildi.

Lütfen aldığınızda bilgi verin.

bcekderi 04-08-2015 10:15

sn. Güler hanım atlas çeliğim şu anda elime ulaştı.Çok teşekkür ederim.

Güler 04-08-2015 10:41

Güle güle büyütün sevgili bcekderi.

buz45 04-08-2015 23:40

Sevgili Güler hanım, gönderdiğiniz atlas çelikleri bugün elime ulaştı. Çok teşekkür ederim.

Bal Kaktüs 05-08-2015 00:11

5 Eklenti(ler)
Sevgili Güler Hanım. Atlas çeliklerim geldi. Çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum.
Akşam üstü geldiği için saksılayamadım. Ama geldiği gibi resimledim. Şimdi o resimleri yüklüyorum. Saksıladıktan sonra tekrar resim koyarım.
Zahmetleriniz ve cömertliğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Kolinin geldiği şekliyle görüntüsü.
Eklenti 569721

İkili atlas çeliği.
Eklenti 569722

Tekli atlas çeliği.
Eklenti 569723

Koliden çıkan tüm materyaller.
Eklenti 569724

2 Adet agaclar.net yapıştırma çıkartması
2 Adet agaclar.net baskılı kitap ayracı (klasör etiketi olarak da kullanılabilir).
Eklenti 569725

Güler 05-08-2015 10:54

Sevgili Bal Kaktüs, çelikleri öyle gönderdim ki biri tutmazsa diğeri tutsun diye düşündüm.

Elim değdikçe de diğer eşantiyonlardan koymaya gayret ediyorum. Site hepimizin.

Siz de sevgili buz45 de güle güle büyütün atlaslarınızı.

salih66 05-08-2015 11:13

Güler hanım biraz önce kargoyu aldım çok teşekkür ederim,atlas çeliklerini direk topragamı dikeyim yoksa suda köklenmesimi gerekiyor ?

Bal Kaktüs 07-08-2015 03:16

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1399916)
Sevgili Bal Kaktüs, çelikleri öyle gönderdim ki biri tutmazsa diğeri tutsun diye düşündüm.

Elim değdikçe de diğer eşantiyonlardan koymaya gayret ediyorum. Site hepimizin.

Siz de sevgili buz45 de güle güle büyütün atlaslarınızı.

Sevgili Güler Hanım. Çok teşekkür ederim. Nasip olursa bende çoğalacak çeliklerini de ben dağıtırım inşallah.
Siz bana 3 yıl kadar önce Aloe vera göndermiştiniz. Ondan onlarca yavru dağıttım.
Tekrar teşekkür ederim.

Güler 07-08-2015 10:00

Sevgili salih66, ben kaktüs ve sukulentlerin kesilen kısımlarının biraz kurumasını bekler sonra direkt toprakla buluştururum, hiç suya koymam.
Size gelene kadar zaten onların uçları kurumuştur, bence hemen dikin.

gokcegokçe'den ses seda çıkmadı?

salih66 07-08-2015 10:33

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1400351)
Sevgili salih66, ben kaktüs ve sukulentlerin kesilen kısımlarının biraz kurumasını bekler sonra direkt toprakla buluştururum, hiç suya koymam.
Size gelene kadar zaten unların uçları kurumuştur, bence hemen dikin.

gokcegokçe'den ses seda çıkmadı?

Ben galiba yanlışlık yaptım cevap gelmeyince bende o kuru kısmı kesip diktim,açık kök meyve fidani alırken satıcı köklerini kesiyordu ordan aklımda kalamış,artık olan oldu inşallah sorun çıkmaz...

Güler 08-08-2015 20:14

Sevgili salih66, hem bahçe hem de ev işleri yoğun olunca Foruma sık giremiyorum, girdiğimde de elimden geldiğince soruları cevaplamaya gayret etsem de bazı sorulara cevaplar gecikiyor.

Umarım sorun çıkmaz, ama çıkarsa çeliği tekrar gönderirim, üzülmeyin.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 19:53.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024