agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas
(https)

Beğeni Düzeni1055Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 29-03-2014, 09:53   #2581
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 14-01-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi refiye Mesajı Göster
işte benim yavrularım..
ılk bastakı resımdekı kapdusten fazlaysa alabılırım ben

SU2014 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2014, 22:53   #2582
Ağaçsever

beyaz-papatya's Avatar

Giriş Tarihi: 06-11-2013
Arkadaşlar kaktüs ve sulukentlere ilgim yeni başladı komşumun bana bir tane küçücük kaktüs yavrusu hediye etmesi ile diğer çiçeklerimin yanına çok yakışacaklarına inanıyorum. Denizlide yaşıyorum özellikle bana yakın olan ve elinde fazladan kaktüs çeliği olan ve paylaşmak isteyenlerden yardım kabul ederim. şimdiden teşekkür ederim

beyaz-papatya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-04-2014, 14:47   #2583
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 16-01-2014
umarım bunu istemek için geç kalmamışımdırr saksı değiştirme, bi havalandırma, bölme, ayırma işlemi yaparken gözünüze fazla görünen kaktüsünüz-sukulentiniz olursa ben bakarım seve seve

serifekulu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-04-2014, 12:35   #2584
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 14-01-2014
Deyıs tokus

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi meksefe Mesajı Göster
elimde şuan
arkadasım o cınsın tam olarak anlamadım ama bır ıkı yaprak ala bılırım ıstersen alovera verebılırım yerıne

SU2014 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-04-2014, 19:52   #2585
Ağaçsever

confuest's Avatar

Giriş Tarihi: 19-05-2011
yaklaşık 2-3 senedir kaktüs almıyorum , kaktüs ve sukkulentlerimi genişletmeye karar verdim. Çelik gönderebilecek arkadaşlar varsa eğer özel mesaj atabilirlerse çok sevinirim.

confuest Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-04-2014, 21:01   #2586
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 16-08-2013
Arkadaşlar ben Ankaradayım ve yılan kaktüsü istiyorum hemde çokkk istiyorum Çok yere baktım ama bulamadım. Bana çelik olarak gönderecek var mı? Kargo ilede kabulümdür

glmscs Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-04-2014, 21:37   #2587
Ağaçsever

meksefe's Avatar

Giriş Tarihi: 12-05-2013
o zaman İzmir iller ortak bir noktaya bırakayım veya siz belirleyin zaten yağmuru yedi coştu ve çiçeklendi açsın da fotosunu paylaşayım sizlerle kargoya zam gelmiş yahu 12 tl alıcı bir daha istemiyor

glmscs beğendi.
meksefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-04-2014, 21:56   #2588
Ağaçsever

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi meksefe Mesajı Göster
o zaman İzmir iller ortak bir noktaya bırakayım veya siz belirleyin zaten yağmuru yedi coştu ve çiçeklendi açsın da fotosunu paylaşayım sizlerle kargoya zam gelmiş yahu 12 tl alıcı bir daha istemiyor
12 tl bence çok değil. Siz bana çillendirdikten sonra bir kaç tane çelik gönderir misiniz?

Eski 28-04-2014, 23:14   #2589
Ağaçsever

meksefe's Avatar

Giriş Tarihi: 12-05-2013
gönderirim tabikide

meksefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-04-2014, 14:08   #2590
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 29-04-2014
Paylaşım bu hobinin olmazsa olmazıdır. Paylaştıkça elimizdekiler de çoğalıyor zaten. Bir iki derken bi bakmışsınız onlarca türünüz var.

heartmaker Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-04-2014, 14:11   #2591
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 15-03-2011
Smile kaktüs

bu vesileyle tanıyan herkese ve tanımayanlara da tekrardan selamlar ... uzunca bir aradan sonra.... elimde 20 - 25 çeşit kaktüs ve sukullent var.... yılan kaktüsünden de iki çeşidi var adres yazarsanız alıcı ödemeli ptt kargoyla yollayabilirim....

tomurcuk-toprak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-04-2014, 15:11   #2592
Ağaçsever

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tomurcuk-toprak Mesajı Göster
bu vesileyle tanıyan herkese ve tanımayanlara da tekrardan selamlar ... uzunca bir aradan sonra.... elimde 20 - 25 çeşit kaktüs ve sukullent var.... yılan kaktüsünden de iki çeşidi var adres yazarsanız alıcı ödemeli ptt kargoyla yollayabilirim....
Ben bu cumartesi konyada olacağım ama tur ile geliyorum. Mevlana camii Ziyaretine. Oraya yakın mı oturuyorsunuz?

Eski 30-04-2014, 15:18   #2593
Ağaçsever

Trafik eğitim parkının ordaki necmettin erbakan üniversitesi uzay bilimleri okulunun önüne öğlen 12.00-13.00 arasında gelirseniz size kaktüslerimden veririm.diğer saatlerde işim var.en geç cuma gününe kadar lütfen cevabınızı yazınız... internet erişimim sınırlı....cuma günü cevabınıza göre çelik hazırlayacağım....

Düzenleyen tomurcuk-toprak : 30-04-2014 saat 15:26 Neden: ekleme
Eski 30-04-2014, 16:14   #2594
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 12-02-2013
Bende alabilir miyim acaba

sedoş1 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-04-2014, 17:46   #2595
Ağaçsever

mutama's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2011
Rica etsem bende alabilirmiyim.

mutama Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-04-2014, 17:47   #2596
Ağaç Dostu

fund@'s Avatar

Giriş Tarihi: 27-04-2010
Galeri: 7
Merhaba kaktüsseverler, ben kaktüslerimi budadım fazla yavruları ayırdım..yeni başlayan birisine bunları yollamak isterim..kaktüsler çok klasik türler olduğu için yeni başlayan birisine yollamak istiyorum..bazı türlerden fazla sayıda yavru var..gönderdiğim kişi fazlaları etrafındaki kişilerle paylaşırsa daha çok kişiyi mutlu etmiş oluruz..ilk mesaj atan kişiye yollayacağım

fund@ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-04-2014, 18:55   #2597
Ağaçsever

Alıntı:
Trafik eğitim parkının ordaki necmettin erbakan üniversitesi uzay bilimleri okulunun önüne öğlen 12.00-13.00 arasında gelirseniz size kaktüslerimden veririm.diğer saatlerde işim var.en geç cuma gününe kadar lütfen cevabınızı yazınız... internet erişimim sınırlı....cuma günü cevabınıza göre çelik hazırlayacağım....
Eğer bir aksilik çıkmazsa 1e kadar orada olacağım inşallah. özelden iletişim bilgilerimide gönderiyorum. Bende özel bir okulda muhasebeyle uğraşıyorum. Olası bir aksilikte istediğiniz bir kargo ile bana karşı ödemeli gönderebilirsiniz. ptt kargo da yurtiçide bizim okula sürekli kargo getirir

Eski 01-05-2014, 00:06   #2598
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 10-04-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi fund@ Mesajı Göster
Merhaba kaktüsseverler, ben kaktüslerimi budadım fazla yavruları ayırdım..yeni başlayan birisine bunları yollamak isterim..kaktüsler çok klasik türler olduğu için yeni başlayan birisine yollamak istiyorum..bazı türlerden fazla sayıda yavru var..gönderdiğim kişi fazlaları etrafındaki kişilerle paylaşırsa daha çok kişiyi mutlu etmiş oluruz..ilk mesaj atan kişiye yollayacağım
Ben talip olabilir miyim acaba?

YeniBON beğendi.
hilalll Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-05-2014, 01:16   #2599
Ağaç Dostu

YeniBON's Avatar

Giriş Tarihi: 08-10-2011
Alıntı:
Bilgilerimi mesajla gönderdim. Teşekkürler.

YeniBON Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-05-2014, 13:30   #2600
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-05-2009
Alıntı:
Ne cömert bir paylaşım

cenan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-05-2014, 08:05   #2601
Ağaçsever

kaktüs paylaşımı....

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.... kimseyi de üzmek istemem ... şimdi ben çok üzüldüm.... çünkü çeşit sayımı paylaşmakta hata ettim sanırım.... yanlış anlaşıldım....ben sayın glmcs için yılan kaktüs çeliği verebileceğimi yazmıştım.... yanlış ifadem için hepinizden tekrar özür dilerim.... ayrıca keşke çelik sayım fazla olsaydıda verebilseydim.... ama isteyen olursa sadece yılan kaktüsten ve adını bilmediğim bir kaç çeşit kaktüsten yollayabilirim.... diğerlerinde paylaşım yapılabilecek kadar fazla bir çelik yok ..... ama şöyle de yapabiliriz ; isteyenlere verebileceğim (sanırım kontrol etmem lazım eve gidince) yılan kaktüs ve yanında adını bilmediğim iki çeşit klasik türlerden.... mesaj atan 7 arkadaşımıza alıcı ödemeli ptt kargoyla yollayabilirim haftaya....inşaallah kimseyi kırmamışımdır... daha önce kimseye kargoyla canlı çiçek, köklenmemiş çelik yollamadım..... bir de kargoda beklemediğiniz bir sonuçla karşılaşmanızı da , paranızın boşa gitmesini de istemem.... mesaj atan 7 kişiden isteyenler tekrar burdan yazabilirse ve nasıl kargo yapmam gerektiği konusunda öneride yazarsa yollayacağım.saygılarımla...

YeniBON beğendi.
Eski 02-05-2014, 08:17   #2602
Ağaçsever

son mesajınızı aldım sayın glmscs.....
sayfayı kaybettim mesaj geldiğini görünce ... mesajı okudum... bu sayfaya dönüş yapayım dedim foruma girdim ordan buraya tekrar dönüş yaptım.... bu konularda fazla iyi değilim .... tamamdır ... inşaallah ....eve gidince hazırlarım sizin için çelik.yarın görüşmek üzere....

glmscs beğendi.

Düzenleyen tomurcuk-toprak : 02-05-2014 saat 08:19 Neden: ekleme
Eski 02-05-2014, 09:45   #2603
Ağaçsever

Alıntı:
son mesajınızı aldım sayın glmscs.....
sayfayı kaybettim mesaj geldiğini görünce ... mesajı okudum... bu sayfaya dönüş yapayım dedim foruma girdim ordan buraya tekrar dönüş yaptım.... bu konularda fazla iyi değilim .... tamamdır ... inşaallah ....eve gidince hazırlarım sizin için çelik.yarın görüşmek üzere....
En güzel çeliklerinize talibim inşallah Bende seneye çelik verenleri burada paylaşacağım inşallah Gerçekten teşekkür ederim ben öz teyze kızımdan bir çiçek fidesini alamadım aylardır ama söz burada ilk olan çeliklerimi paylaşacağım...

Eski 02-05-2014, 09:54   #2604
Ağaçsever

başka istediğiniz bir şey varsa söyleyin lütfen ...temin etmeye çalışırım..... maalesef akraba da olsa allah öyle cimrilerle allah kimseyi karşılaştırmasın.... bu gün çiçek pazarına uğrayacaktım ...eğer siparişiniz varsa çekinmeden isteyiniz lütfen.... sizin için alırım.... yarın görüşmek üzere...

glmscs beğendi.
Eski 02-05-2014, 10:16   #2605
Ağaçsever

Alıntı:
başka istediğiniz bir şey varsa söyleyin lütfen ...temin etmeye çalışırım..... maalesef akraba da olsa allah öyle cimrilerle allah kimseyi karşılaştırmasın.... bu gün çiçek pazarına uğrayacaktım ...eğer siparişiniz varsa çekinmeden isteyiniz lütfen.... sizin için alırım.... yarın görüşmek üzere...
Allah razı olsun Ben sadece fazla çeliklerinizden istiyorum onları ekmek büyüdüklerini görmek gerçekten mükemmel ötesi bir duygu İnşallah sizde kendiniz gibi iyi kalpli insanlarla karşılaşırsınız hep

Eski 02-05-2014, 11:04   #2606
Ağaç Dostu

YeniBON's Avatar

Giriş Tarihi: 08-10-2011
Paylaşım.

Alıntı:
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.... kimseyi de üzmek istemem ... şimdi ben çok üzüldüm.... çünkü çeşit sayımı paylaşmakta hata ettim sanırım.... yanlış anlaşıldım....ben sayın glmcs için yılan kaktüs çeliği verebileceğimi yazmıştım.... yanlış ifadem için hepinizden tekrar özür dilerim.... ayrıca keşke çelik sayım fazla olsaydıda verebilseydim.... ama isteyen olursa sadece yılan kaktüsten ve adını bilmediğim bir kaç çeşit kaktüsten yollayabilirim.... diğerlerinde paylaşım yapılabilecek kadar fazla bir çelik yok ..... ama şöyle de yapabiliriz ; isteyenlere verebileceğim (sanırım kontrol etmem lazım eve gidince) yılan kaktüs ve yanında adını bilmediğim iki çeşit klasik türlerden.... mesaj atan 7 arkadaşımıza alıcı ödemeli ptt kargoyla yollayabilirim haftaya....inşaallah kimseyi kırmamışımdır... daha önce kimseye kargoyla canlı çiçek, köklenmemiş çelik yollamadım..... bir de kargoda beklemediğiniz bir sonuçla karşılaşmanızı da , paranızın boşa gitmesini de istemem.... mesaj atan 7 kişiden isteyenler tekrar burdan yazabilirse ve nasıl kargo yapmam gerektiği konusunda öneride yazarsa yollayacağım.saygılarımla...
Sayın tomurcuk-toprak ben paylaşımınız da öncelikle sukkulentler için talip olmuştum. Onları çelik değil de yetişmiş olarak düşünmüştüm. Elimde köklenmesini beklediğim bir kaç sukkulent yaprağı var zaten.

O yüzden beni taliplilerden çıkarabilirsiniz. Çeliklerinizi diğer kaktüs sever arkadaşlarla paylaşabilirsiniz.

Paylaşımı düşünmeniz bile güzel. Teşekkürler. Bol çiçekli günler dilerim.

YeniBON Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-05-2014, 11:37   #2607
Ağaçsever

Talking başlık kaktüs yazmıştım ....

Alıntı:

yukardaki mesajımı dikkatlice incelerseniz ''20-25 çeşit kaktüs ve sukullent var'' yazmıştım....galiba çiçek sevgisi bu olsa gerek kimse dikkat etmeden talip olmuş.... maalesef bende de sukullent çeşidim çok yok...tek yumru kök echeveriadan ve birkaç tane de değişik sukullent yaprağım var , büyümesi için sürekli gözlerinin içine baktığım.....kaktüs çeşidim fazla yani demek istemiştim...

ben teşekkür ederim......herkesin gönlüne göre olsun istedikleri...

YeniBON beğendi.
Eski 02-05-2014, 12:19   #2608
Ağaçsever

http://www.agaclar.net/forum/attachm...3-sam_1840.jpg

http://www.agaclar.net/forum/attachm...9-sam_1814.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/04/23/t...l/narepyze.jpg

ayrıca sarı çiçek açan ''sedum palmeri '' diye biliyorum bunlardan bulmak istiyorum bir de ''taşkıran'' diye bir çiçek var nerde olursa almak isterim..... özellikle sarı çiçek açan çiçekleri çok seviyorum...

http://www.agaclar.net/forum/attachm...4-dscn0966.jpg

bulursam bundan ve diğer sukullent, sedum, sempervivum, echeveria, hoya .... çeşitlerindende edinmek istiyorum.....

forma döndümya artık..... baktıkça insanın hepsinden alası geliyor..... yeni evim daha geniş olsaydı beni kimse tutamazdı D) herhalde.... ........

herkese sevgi ve saygılar....

glmscs beğendi.

Düzenleyen tomurcuk-toprak : 02-05-2014 saat 14:20 Neden: ekleme
Eski 02-05-2014, 17:51   #2609
Ağaçsever

Ekteki çiçekler çokkkk güzeller maşallah. Vallahi görsem birinde yarın gelirkem hemen getireceğim İnşallah bu çiçekleri seninle paylaşan kendin gibi iyi kalpli üyeler bulursun

Alıntı:

ayrıca sarı çiçek açan ''sedum palmeri '' diye biliyorum bunlardan bulmak istiyorum bir de ''taşkıran'' diye bir çiçek var nerde olursa almak isterim..... özellikle sarı çiçek açan çiçekleri çok seviyorum...

bulursam bundan ve diğer sukullent, sedum, sempervivum, echeveria, hoya .... çeşitlerindende edinmek istiyorum.....

forma döndümya artık..... baktıkça insanın hepsinden alası geliyor..... yeni evim daha geniş olsaydı beni kimse tutamazdı D) herhalde.... ........

Eski 03-05-2014, 13:44   #2610
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-05-2009
Alıntı:

Sedum Palmeri, Sempervivum, Echeveria konusunda yardımcı olabilirm

YeniBON beğendi.
cenan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 09:49.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024