agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/index.php)
-   Kaybettiklerimiz... (http://www.agaclar.net/forum/forumdisplay.php?f=479)
-   -   Hhatice (Sedef Miran) / Balkon (http://www.agaclar.net/forum/showthread.php?t=19131)

Hhatice 20-06-2010 21:00

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi acemifüsun (Mesaj 660717)
Sevgili Hhatice hanım çiçekleriniz özellikle kaktüs, sukulent ve Cyclamenleriniz harika, ellerinize sağlık:) Arya da çok özel bir cins, umarım arkadaş bulmuşsunuzdur:) Bizim de bir Dalmaçyalı kızımız var, Bencik, ailemizin parçası:)
Mavi yasemin nasıl oldu, köklendi mi?
Sevgiler.

Sevgili Füsun hanım ,çok teşekkür ederim .Bencik ne güzel isim bulmuşsunuz :)Evet bebek bekliyoruz.İki ay sonra sanırım bebeklerimiz olacak ,Malesef çok istediğim ve üzerine titrediğim halde mavi yasemin köklenmedi :(

idris şenol 20-06-2010 21:01

2 Eklenti(ler)
kırmızı pateteslere olan ilginizi bidiğimden fuarda çektiğim resimlerden size gönderiyorum umarım beyenirsiniz
ama banada tohumdan tedarik etmeye söz verin saygılarımla
sevgili hatice hanım
şu kitabı okuyun:)
http://kitap.antoloji.com/the-secret-kitabi/
The Secret

Hhatice 20-06-2010 21:03

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi krgz (Mesaj 656179)
hatice abla nerelerdesin uzun zamandır gözükmüyorsun

Ay sorma pc bozuldu :( yüklemedi o güzelim resimleri beni yenile diyor :)
Sonunda kızımı kandırdım da kaktüslerimin resimlerini koyabildim :)

Hhatice 20-06-2010 21:05

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi idris şenol (Mesaj 661594)
kırmızı pateteslere olan ilginizi bidiğimden fuarda çektiğim resimlerden size gönderiyorum umarım beyenirsiniz
ama banada tohumdan tedarik etmeye söz verin saygılarımla
sevgili hatice hanım
şu kitabı okuyun:)
http://kitap.antoloji.com/the-secret-kitabi/
The Secret

Çok teşekkür ederim .Ben o kadar üzüldüm ki Tekirdağ'a kadar geldi alamadım diye :(
Ama şimdi sizin sayenizde mesaj attım .Gelsin hemen paylaşırız .Kitabı okuyacağım Siz oraya kadar gelmişken neden almadınız?satmadılar mı?

idris şenol 20-06-2010 21:10

hatice hanım ogün okadar çok fuarı dolaştımki kafam karıştı
bende kendi kendimi yiyorum
ben bu tohumu niye almadım diye
neyse umarım bu tohumu tedarik ederiz

Yagız 20-06-2010 21:31

Sevgili Hatice abla.(Umarım abla dememe kızmazsınız en ufak bi şikayetiniz varsa hanımla hemen değiştirebilirm).Gerçekten çok güzel çiçekleriniz var ama lafın gelişi değil gerçekten hepsi çok bakımlı görünüyorlar sizde oldukları için çok şanslılar.Özellikle kirli çok hoş duruyor ve kupaların içine kaktüs dikme fikri çok hoşuma gitti.
saygılar.

Hhatice 20-06-2010 21:36

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Yagız (Mesaj 661609)
Sevgili Hatice abla.(Umarım abla dememe kızmazsınız en ufak bi şikayetiniz varsa hanımla hemen değiştirebilirm).Gerçekten çok güzel çiçekleriniz var ama lafın gelişi değil gerçekten hepsi çok bakımlı görünüyorlar sizde oldukları için çok şanslılar.Özellikle kirli çok hoş duruyor ve kupaların içine kaktüs dikme fikri çok hoşuma gitti.
saygılar.

Balkonuma hoş geldin Yagız'cım Teşekkür ederim ..Asla şikayetim olmaz .Abla olmak ne kadar onurlu bir konum .Ben bu ablalığa layık olmaya çalışacağım canım kardeşim .
Çiçekleri çok seviyorum .Sıkıntılarımı unutturuyor bana terapi oluyor :))

Vildan Sönmez 20-06-2010 21:37

Sevgili Hhatice çiçekliierinde, Asuman kaktüsünde çok güzel. Güle güle büyüsünler,seneye de çiçeklerini görürüz inşalah.

(Senin kardeş kaktüsün sanki daha pembe.)

ciceksever70 20-06-2010 21:37

Hatice hanim sedum bende de var istediginiz kadar ayirip cogaltabilirsiniz biliyorsunuz degil mi? Zaten bir süre sonra saksiya sigmayacak. Bahcede tasin üstüne koysam köklenip yayiliyor.

Hhatice 20-06-2010 21:51

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Vildan Sönmez (Mesaj 661618)
Sevgili Hhatice çiçekliierinde, Asuman kaktüsünde çok güzel. Güle güle büyüsünler,seneye de çiçeklerini görürüz inşalah.

(Senin kardeş kaktüsün sanki daha pembe.)

Resimde öyle çıktı Vildan'cım kırık beyaz seninkinin aynısı Kardeşine benziyor :))
İnşallah seneye de çiçeklerini görelim .
Asuman sukulent yavrulasın hemen Vildan ablasına gidecek :)

Hhatice 20-06-2010 21:53

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi ciceksever70 (Mesaj 661619)
Hatice hanim sedum bende de var istediginiz kadar ayirip cogaltabilirsiniz biliyorsunuz degil mi? Zaten bir süre sonra saksiya sigmayacak. Bahcede tasin üstüne koysam köklenip yayiliyor.

Hoşgeldin balkonuma sevgili çiçeksever.Yaprağından koparıp köklendirmeye koydum .Çoğalsın da arkadaşlarıma göndereyim ne güzel :)

Yagız 20-06-2010 22:04

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Hhatice (Mesaj 661617)
Balkonuma hoş geldin Yagız'cım Teşekkür ederim ..Asla şikayetim olmaz .Abla olmak ne kadar onurlu bir konum .Ben bu ablalığa layık olmaya çalışacağım canım kardeşim .
Çiçekleri çok seviyorum .Sıkıntılarımı unutturuyor bana terapi oluyor :))

Bu arada bana yaptığınız tavsiyeleri aldım gerçekten güzel çiçeklermis.Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler diğer arkadaşların,abilerimin veya ablalarımın tavsiyelerinide yerine getirince fotoğraflayıp sayfama ekleyeceğim

Hhatice 20-06-2010 22:11

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Yagız (Mesaj 661640)
Bu arada bana yaptığınız tavsiyeleri aldım gerçekten güzel çiçeklermis.Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler diğer arkadaşların,abilerimin veya ablalarımın tavsiyelerinide yerine getirince fotoğraflayıp sayfama ekleyeceğim

Ben demedim mi o teras sana dar gelecek diye :) Bak yeniler gelmeye başlamış. Boş saksın varsa tohum yollayayım sana adresini özele yaz canım :)

Yagız 20-06-2010 22:26

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Hhatice (Mesaj 661643)
Ben demedim mi o teras sana dar gelecek diye :) bak yeniler gelmeye başlamış. Boş saksın varsa tohum yollayayım sana adresini özele yaz canım :)

Olur ablacım boş saksım olmasa bile alırım sorun değil onemli olan sizin olan bi çiçekten bir parça olması manevi değeri çok yüksek olur fakat ben yazlığa gideceğim erdek tarafına istersen ordan döünce gönder ablacım bende size eyer isterseniz benim terasımdan istediğiniz çiçekten gönderebilirim ;)

Faruk 22-06-2010 11:25

Sayın Hhatice maşallah evinizde gizli bir kaktüs ve sukkulent bahçesi mi var? Kaktüs ve sukkulentlere merakınız çok fazla benim gibi. İçinde hazine saklayan bu dikenli yumurcaklar bol bol çiçekleriyle yüzünüzü güldürsün…

Vildan Sönmez 22-06-2010 12:01

Sevgili Hhatice, Asuman sukulent çok değişik geldi bana. Fotoğraftan anladığım kadarı ile hiç görmedim. Hele bir yavrulasın, gelişsin.Sevinirim tabii.

Aklıma gelen bir şey, bir çok sukulent yaprağından da çoğalıyor, en alttaki yapraklardan birini ekerek denemeyi düşünmez misin ?

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Hhatice (Mesaj 661631)
Asuman sukulent yavrulasın hemen Vildan ablasına gidecek :)

Hhatice 22-06-2010 13:19

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Vildan Sönmez (Mesaj 662388)
Sevgili Hhatice, Asuman sukulent çok değişik geldi bana. Fotoğraftan anladığım kadarı ile hiç görmedim. Hele bir yavrulasın, gelişsin.Sevinirim tabii.

Aklıma gelen bir şey, bir çok sukulent yaprağından da çoğalıyor, en alttaki yapraklardan birini ekerek denemeyi düşünmez misin ?

Aynen öyle yaptım Vildan'cım :))

Hhatice 22-06-2010 13:21

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Faruk (Mesaj 662377)
Sayın Hhatice maşallah evinizde gizli bir kaktüs ve sukkulent bahçesi mi var? Kaktüs ve sukkulentlere merakınız çok fazla benim gibi. İçinde hazine saklayan bu dikenli yumurcaklar bol bol çiçekleriyle yüzünüzü güldürsün…

Çok teşekkürler Sevgili Faruk,Çok seviyorum kaktüsleri cam kenarlarını doldurdum eş dost saolsun hiç kırmadılar .Buradaki paylaşım olmasa bu kadar çok olmazlardı.Ben de çok alıyorum gerçi ama gelenler çok kıymetli :))

tropik 22-06-2010 23:16

Hatice abla bitkilerin çok güzel inşallah hep öyle kalırlar.
Aryada çok şeker. :D

zeynep dila 23-06-2010 00:30

Sevgili Hhatice,
Bu yıl aldığım ortancalar sizlerin yardımları sayesinde biraz daha iyiceler. Zeki Yağlı'nın meşe yapraklı ortancasına bakarken aynı ortancanın sizinde dikkatinizi çektiğini gördüm. Acaba öyle bir ortancaya sahip olabilme ihtimalimiz var mıdır sizce? Hani Yılmaz Erdoğan'ın bir şiiri vardır: "Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim" ...İşte ben de o ortancaya sahip olma ihtimalini bile çok sevdim. Sevgiyle kal.

Sebahattin Sargın 23-06-2010 08:35

Kaktüsler ve özelliklede sukulentler gerçekten çok başkalar, sizin ellerinizde çok güzel çiçekler açacaklarına eminim =)

30 haziranda mezun oluyorum, temmuz başlarında Bursadan size doğru emanetiniz yola çıkmış olacak kısmet olursa. Haberlerini aldım canı sıkılıyormuş bizim ufaklığın =)

Sevgiler ;)

Hhatice 23-06-2010 16:02

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi tropik (Mesaj 662774)
Hatice abla bitkilerin çok güzel inşallah hep öyle kalırlar.
Aryada çok şeker. :D

Çok teşekkür ederim sevgili tropik,Hoşgeldin balkonuma her zaman beklerim .

Hhatice 23-06-2010 16:06

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi zeynep dila (Mesaj 662822)
Sevgili Hhatice,
Bu yıl aldığım ortancalar sizlerin yardımları sayesinde biraz daha iyiceler. Zeki Yağlı'nın meşe yapraklı ortancasına bakarken aynı ortancanın sizinde dikkatinizi çektiğini gördüm. Acaba öyle bir ortancaya sahip olabilme ihtimalimiz var mıdır sizce? Hani Yılmaz Erdoğan'ın bir şiiri vardır: "Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim" ...İşte ben de o ortancaya sahip olma ihtimalini bile çok sevdim. Sevgiyle kal.

Sevgili Zeynep bana misafir gelmiş :)
Canım isteyelim Zeki beyden yollasın ,aslında tohumdan yetişiyormuş .Ben tohum isterim .Sana da yollarım .Alıştım artık .İlk zamanlar çok utanıyordum .Çok ayıp geliyordu .Sonra kendim de yollamaya başlayınca ,Bu paylaşımın ne kadar keyifli olduğunu anladım.:))

Hhatice 23-06-2010 16:09

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Sebahattin Sargın (Mesaj 662885)
Kaktüsler ve özelliklede sukulentler gerçekten çok başkalar, sizin ellerinizde çok güzel çiçekler açacaklarına eminim =)

30 haziranda mezun oluyorum, temmuz başlarında Bursadan size doğru emanetiniz yola çıkmış olacak kısmet olursa. Haberlerini aldım canı sıkılıyormuş bizim ufaklığın =)

Sevgiler ;)

Aaa Benim oğlum balkonuma gelmiş :) Hoşgeldin Sabahattin ,tebrik ederim .Hayırlı olsun mezuniyetin .Umarım mesleğinde hiç dikenli yol olmaz .Nasılsa tatilde olacaksın Tekirdağ'a gelsene ,sana da değişiklik olur .

Sebahattin Sargın 23-06-2010 17:51

Ev arkadaşımın Tekirdağ Gümüşyakada yazlıkları var, bazen oraya gidiyorum. Bu yaz eğer fırsat bulupta gelebilirsem sizede mutlaka uğrarım. Bakarsınız plumeriayı elden teslim etmiş olurum ;)

Hhatice 23-06-2010 17:57

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Sebahattin Sargın (Mesaj 663170)
Ev arkadaşımın Tekirdağ Gümüşyakada yazlıkları var, bazen oraya gidiyorum. Bu yaz eğer fırsat bulupta gelebilirsem sizede mutlaka uğrarım. Bakarsınız plumeriayı elden teslim etmiş olurum ;)

Ah öyle bir süpriz yapsan ne kadar sevinirim :))

Hhatice 23-06-2010 20:26

1 Eklenti(ler)
Eklenti 155415

Bu kaktüs çiçekçinin vitrininde saksısız yan yatmış duruyordu .Bunun niye saksısı yok dedim .O çıkmış saksısından al senin olsun dedi çiçekçi:)Bir ay kadar öyle durdu. Şimdi üzerinde yapraklar oluşuyor.İsmini bilmiyorum ama çok güzel bir kaktüs

Hhatice 23-06-2010 20:27

1 Eklenti(ler)
Eklenti 155416

Vildan'cığımın hediyesi :)İsmisi neydi ?

Hhatice 23-06-2010 20:28

1 Eklenti(ler)
Eklenti 155418

Bardak menekşe hiç çiçeksiz kalmadı .Yalın kat ama rengi çok güzel

Hhatice 23-06-2010 20:29

1 Eklenti(ler)
Eklenti 155419

Anneler gününde oğlumun aldığı begonvil ,renginin pembe olduğunu düşünüyoruz .Umarım bu yaz çiçek açar.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 09:55.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024