agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Beğeni Düzeni6Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-04-2011, 19:34   #301
Ağaç Dostu

sariefe's Avatar

Giriş Tarihi: 10-07-2010
Galeri: 7
Belkide en geç yazan katılımcı benim ve diyebilirim ki aynı heyecan, aynı haz hala devam ediyor. Bu nedenle ilk gün ya da bugün yazmanın pek bir farkı yok. Diğer dostların da dediği gibi ya da fotoğraflardan anlaşılacağı üzere çok güzel bir gün geçirdik. Sıcak yürekli insanların soğuk bir havayı nasıl ısıttığına şahit olduk. Bu sevgi dolu, sıcak kalpli insanları tanımaktan onlarla paylaşmaktan kendi adıma çok mutlu oldum. Nice toplantılarda aynı heyecan ve sevgi ile yeni ve eski dostlarla tekrar buluşmayı umuyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Sevgiler...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Biraz daha sataşayım mı?

Sevgili sariefe amma da " Clark" çekmişsin, harikasın. Böyle bir fotoğrafı çektiği için huzunperest'e teşekkür ederim senin yerinde olsam.

....
Güler Hanım iltifatınız için teşekkür ederim. Haklısınız, benim yerimde kim olsa sevgili huzunperest'e teşekkür eder. Ben ise kendi yerimde olarak çok çok çok teşekkür ediyorum. Eksik olmasın her fırsatta beni objektifine yansıtıyor. Bu birazda aynı frekansta olmamızdan kaynaklanıyor sanırım. Kendisiyle sohbet etmekte O' nun objektifinden ölümsüzleşmekte ayrı bir zevk. Jesti için tekrar teşekkür ederim. Yeni buluşmalarda görüşmeyi dilerim.

Sevgilerimle...

sariefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-04-2011, 22:58   #302
Ağaç Dostu

huzunperest's Avatar

Giriş Tarihi: 17-11-2007
Galeri: 23
Ben teşekkür ederim Sevgili sariefe, tüm kareleri büyük bir zevkle çekiyorum. Elimden geldiğince bu kocaman ailemin tüm bireylerini de çekmeye devam edeceğim. Sohbet ederken fotoğrafını çekmeyi atladığım, fotoğrafını çekerken sohbete zaman bulamadığım tüm dostlarla en kısa zamanda tekrar buluşmak üzere.

huzunperest Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2011, 00:21   #303
Ağaç Dostu

Dudi's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2008
Galeri: 54
Sevgili hüzünperesti'de ben yakaladım, hemen beraber kareye giriverdik Bunu eklemek için senin yazmanı bekledim sevgili hüzünperest

Eklenen Resimler
Dosya Türü: jpg 030420112621.jpg (56.2 KB, 616 views)
Dudi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2011, 00:31   #304
Ağaç Dostu

huzunperest's Avatar

Giriş Tarihi: 17-11-2007
Galeri: 23
Teşekkürler Sevgili Dudi, güzel olmuş İzninizle kopyalıyorum. Umarım başka toplantılarda uzun uzun sohbet fırsatı buluruz.

huzunperest Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2011, 01:08   #305
Ağaç Dostu

Uzaylı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2010
Ağaçlar Netin 7. yıldönümü kutlu olsun. Daha nice nice yıllara inşallah. O kadar güzel bir enerji hissediyorum ki fotoğraflardan, bir sonraki yıldönümünde katılmayı hevesle bekleyeceğim. Emeği geçen herkesin eline, yüreğine sağlık.

Kocaman bir Maaşallah...

Uzaylı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2011, 12:35   #306
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 10-05-2010
Ağaçlar.net sitesinin yıldönümünü kutluyorum ben de. Geçen yıl ev yapımı bitki ilaçları için nette aranırken tesadüfen bulmuştum ve daha önce üyesi olamadığım için üzülmüştüm. Bir yılda birçok başlığı hatmedercesine okudum. Çok değerli bilgiler edindim paylaşımcıların sayesinde. Ben de elimden geldiğince katkı sunmaya çalışıyorum tabii. Seneye ben de katılırım umarım, toplayıp getireceğim tohumlarım ve çeliklerimle

Kedi Tırnağı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2011, 18:27   #307
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Sevgili Dudi, ben de 304 numaralı mesajdaki fotoğrafı çok sevdim. Her ikiniz de ne güzel gülmüşsünüz.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2011, 22:25   #308
Ağaç Dostu

Dudi's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2008
Galeri: 54
Teşekkürler Güler hanım

Dudi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2011, 00:37   #309
Ağaç Dostu

çekirdek's Avatar

Giriş Tarihi: 09-02-2007
Galeri: 14
Agaclar.net'imiz, inanıyorum ki 7 değil 17 yıl sonra da gelişen teknolojilere de ayak uydurup varlığını devam ettirecek. Torunlarımız da okuyup yararlanıyor olacak, örneğin Selen'in Deniz'i bir gün...

çekirdek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2011, 08:31   #310
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi çekirdek Mesajı Göster
Agaclar.net'imiz, inanıyorum ki 7 değil 17 yıl sonra da gelişen teknolojilere de ayak uydurup varlığını devam ettirecek. Torunlarımız da okuyup yararlanıyor olacak, örneğin Selen'in Deniz'i bir gün...
Doğru söze kim ne der üstadım. Gözlerimiz hep sizi aradı inanın. Bir ara kulaklarını bile çınlattık koca yörükle. Ağaçlar net inanıyorum daha çoook güzelliklere imza atacak hep beraber. İnanmayan galerideki fotoları seyreylesin.. Benim gibi sabah akşam. Bitkilere delimiyim ne?

Saygılar.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2011, 23:22   #311
Ağaç Dostu

Müjgan Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 11-06-2008
Galeri: 11
Herkesten,özellikle Güler cim senden özür dilerim,yazmakta birhayli geciktim,paylaştığımız O sevgi dolu sıcak ortamı ben de kendimce anlatmalıydım.
Oskar töreni teşekkürü gibi sıralamak istemiyorum,ancak toplantıya gelmenin dışın da bir yığın zahmete girip muhteşem hediyeleriyle bizleri sevindiren,arkadaşlara nasıl teşekkür etmeden yazabilirdim ki;
Sayın Ensar,Acemi çaylak,Sarıcan,Zeki Yağlı ellerinize sağlık.
Gülercim,sana özel kompozisyonla hazırlanacak bir plaket tasarlıyorum(Ağaçlar net in olmazsa olmazı)Eline yüreğine sağlık...
Sevgili Ensar,herşeyi bırakıp O mükemmel içilebilir üzüm enzimini, üretime geçirmelisin kesinlikle hem Ülkemiz de hem de Avrupa da ödül alacak kalitede....
Sipariş bombardımanına tutulabilirsiniz...
Sonuç olarak,çok keyifli bir toplantıydı,gerek varlıklarıyla,gerek sürprizleriyle katkıda bulunan,tüm arkadaşlara yürekten teşekkür ederim.....

Müjgan Yılmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2011, 23:25   #312
Ağaç Dostu

Müjgan Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 11-06-2008
Galeri: 11
Sevgili Çekirdek,
Baraka kafeyi,çalıştıran hanımların her ikisi de seni sordular,ve de selamlarını ilettiler...

Müjgan Yılmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-04-2011, 07:56   #313
Ağaç Dostu

Sarıcan's Avatar

Giriş Tarihi: 28-11-2008
Galeri: 32
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Müjgan Yılmaz Mesajı Göster
Herkesten,özellikle Güler cim senden özür dilerim,yazmakta birhayli geciktim,paylaştığımız O sevgi dolu sıcak ortamı ben de kendimce anlatmalıydım.
Oskar töreni teşekkürü gibi sıralamak istemiyorum,ancak toplantıya gelmenin dışın da bir yığın zahmete girip muhteşem hediyeleriyle bizleri sevindiren,arkadaşlara nasıl teşekkür etmeden yazabilirdim ki;
Sayın Ensar,Acemi çaylak,Sarıcan,Zeki Yağlı ellerinize sağlık.
Gülercim,sana özel kompozisyonla hazırlanacak bir plaket tasarlıyorum(Ağaçlar net in olmazsa olmazı)Eline yüreğine sağlık...
Sevgili Ensar,herşeyi bırakıp O mükemmel içilebilir üzüm enzimini, üretime geçirmelisin kesinlikle hem Ülkemiz de hem de Avrupa da ödül alacak kalitede....
Sipariş bombardımanına tutulabilirsiniz...
Sonuç olarak,çok keyifli bir toplantıydı,gerek varlıklarıyla,gerek sürprizleriyle katkıda bulunan,tüm arkadaşlara yürekten teşekkür ederim.....
Sn. Müjgan Yılmaz,

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum ama inanın enzimler konusunda fikir babalığından başka hiçbir dahlim yoktur. Bütün o güzelliği Sevgili Ensar' a ve acemi_caylak' ın kadirşinaslığına borçluyuz. Enzim konusu geçince benim ismimi zikretme incelikleri ondandır. Sizin nezdinizde bu iki dost insana bende teşekkür etmek isterim. Agaclar.net sayesinde hiç tanışmadan birbirirmizi anlayıp sevdiğimiz bir çok dostum oldu. Toplantılarda tanıştıklarımız da cabası. Ben agaclar.net' i işte bu yüzden çok seviyorum. Bütün agaclar.net ailesini saygı ile selamlıyorum. İyi ki varsınız.

Sarıcan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-04-2011, 21:45   #314
Ağaç Dostu

çekirdek's Avatar

Giriş Tarihi: 09-02-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Müjgan Yılmaz Mesajı Göster
Sevgili Çekirdek,
Baraka kafeyi,çalıştıran hanımların her ikisi de seni sordular,ve de selamlarını ilettiler...
Teşekkür ederim Müjgan'cığım, getiren ve gönderen sağolsun İki sene önceydi hem de.
Şu inşaata başladığımdan beri (gariptir bence) hep aklımdasınız; giremiyorum-okuyamıyorum-toplantılara katılamıyorum yoğunluğumdan dolayı ama ne sihirdir ne keramet.., 'sevda baştan gitmiyor' misali hiiiç anımsamasam en az her gün aklıma geliyor sitemiz. Neyse, aklıma gelen biliyorum ki başıma da gelecek bir gün

çekirdek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-04-2011, 11:21   #315
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-12-2009
Galeri: 4
7. yıl

Yazmayı çok geciktirdim. Biliyorum. Birkaç defa yazdım ancak beğenmeyip göndermedim. Neyse şimdi bütün arkadaşlarımın kine benzese de biraz özetleyerek yorumlarımı yazacağım.

Önce Malina ve Güler hanıma hepimizin bildiği ve hep tekrar ettiği nedenlerle sonsuz teşekkürlerimi hasseten bildirmek isterim.

Teşekkür edilecekler sadece onlar değil tabii ki:

Bana pastanın ilk ve en kıymetli yerini veren Müjgan Yılmaz hanımefendiye (tamam kimse duymadı Sayın Yılmaz),

Arayıp da bulamadığım organik tarım ilacını bana getirip hem de bilgilendiren sayın Nuri Mürvet e,

Benimle Kaolin tozunu paylaşan hemşehrim Sındırgılı ya,

Her görüştüğümüzde (hatta birkaç defa kargo ile) fide, çelik ve tohumu elime tutuşturan gönlübol, rabıtalı arkadaşımız Satı UĞURTAN a,

sadece bu toplantı için uzaklardan gelmelerine hayret ve hayranlık duyduğum Sayın MÜJGAN ve Maki01 ile ve eğer varsa diğerlerine, komşu şehirlerden gelenlere de

Bizleri çok güzel fotoğraflayan (övgü anlamında) paparazi arkadaşlarıma,

ve çok üst düzey bir toplantıda beraber olduğum tüm arkadaşlarıma derin muhabbetle teşekkürlerimi sunarım.

Herşey gönlünüzce olsun.

Düzenleyen OSMAN45 : 09-04-2011 saat 11:23 Neden: harf
OSMAN45 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-04-2011, 18:39   #316
Ağaç Dostu

betito's Avatar

Giriş Tarihi: 19-09-2005
Galeri: 29
Maşallah en çok katılım bu toplantı oldu galiba.

betito Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-04-2011, 20:53   #317
Ağaç Dostu

Satı Uğurtan's Avatar

Giriş Tarihi: 23-02-2009
Sayın Osman45, çok incesiniz, çok teşekkürler sağlıkla büyütün eşinize ve size sevgiler saygılar.

Satı Uğurtan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-04-2011, 22:10   #318
Ağaç Dostu

ismail seyrek's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2009
Galeri: 27
Toplantıya iki gün kala aldığım kötü bir haberle İst. dışına çıkmak zorunda kaldım. Eşimin babası kalp krizi geçirmiş 85 yaşında. On günlük yoğun bir uğraş sonucu by-pas vs. derken yaşama döndü. Böylece katılma fırsatını kaçırdığım yıldönümü toplantılarına bir yenisi daha eklenmiş oldu.
Resimler ve katılanların paylaşımları ile bu yıl da teselliye devam. Çok güzel bir ortamın oluştuğu gözlerin pırıltısından anlaşılıyor. Bir sonraki toplantıya görüşmek umuduyla...

ismail seyrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-04-2011, 10:42   #319
Ağaç Dostu

omar's Avatar

Giriş Tarihi: 13-08-2007
Galeri: 8
Uzun yıllar yaşadığım Fenerbahçe'yi -sanal da olsa-7.yıl toplantısı ile yeniden ziyaret etmek duygulandırdı beni. Bu organizasyonu yapan ve katılanlara gönül dolusu teşekkür ve saygılar...

omar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-01-2012, 16:49   #320
Yeni Üye

serdar75's Avatar

Giriş Tarihi: 28-01-2012
Güler hanım ağaçseverleri biraray getirdiğiniz için sizi tebrik ederim.Umarım bundan sonraki yıllardada düzenli olarak yapabilirsiniz.Bir ricm var sizden toplantıları istekleride göz önüne alarak istanbul dışında da yapabilirseniz sevinirim.İyi günler.

serdar75 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 10:01.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024