View Single Post
Eski 08-04-2011, 07:56   #313
Sarıcan
Ağaç Dostu

Sarıcan's Avatar

Giriş Tarihi: 28-11-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Müjgan Yılmaz Mesajı Göster
Herkesten,özellikle Güler cim senden özür dilerim,yazmakta birhayli geciktim,paylaştığımız O sevgi dolu sıcak ortamı ben de kendimce anlatmalıydım.
Oskar töreni teşekkürü gibi sıralamak istemiyorum,ancak toplantıya gelmenin dışın da bir yığın zahmete girip muhteşem hediyeleriyle bizleri sevindiren,arkadaşlara nasıl teşekkür etmeden yazabilirdim ki;
Sayın Ensar,Acemi çaylak,Sarıcan,Zeki Yağlı ellerinize sağlık.
Gülercim,sana özel kompozisyonla hazırlanacak bir plaket tasarlıyorum(Ağaçlar net in olmazsa olmazı)Eline yüreğine sağlık...
Sevgili Ensar,herşeyi bırakıp O mükemmel içilebilir üzüm enzimini, üretime geçirmelisin kesinlikle hem Ülkemiz de hem de Avrupa da ödül alacak kalitede....
Sipariş bombardımanına tutulabilirsiniz...
Sonuç olarak,çok keyifli bir toplantıydı,gerek varlıklarıyla,gerek sürprizleriyle katkıda bulunan,tüm arkadaşlara yürekten teşekkür ederim.....
Sn. Müjgan Yılmaz,

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum ama inanın enzimler konusunda fikir babalığından başka hiçbir dahlim yoktur. Bütün o güzelliği Sevgili Ensar' a ve acemi_caylak' ın kadirşinaslığına borçluyuz. Enzim konusu geçince benim ismimi zikretme incelikleri ondandır. Sizin nezdinizde bu iki dost insana bende teşekkür etmek isterim. Agaclar.net sayesinde hiç tanışmadan birbirirmizi anlayıp sevdiğimiz bir çok dostum oldu. Toplantılarda tanıştıklarımız da cabası. Ben agaclar.net' i işte bu yüzden çok seviyorum. Bütün agaclar.net ailesini saygı ile selamlıyorum. İyi ki varsınız.

Sarıcan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön