View Single Post
Eski 17-08-2011, 11:24   #589
Zeytinlibahçe
Ağaç Dostu

Zeytinlibahçe's Avatar

Giriş Tarihi: 17-07-2009
Ürüne karşı olsaydım deneme amaçlı ağaçlarımda uygulamazdım.

Konuyla ilgili başından beri bütün mesajlarımı inceleyin ürün hakkında tek bir eleştiri bulacaksınız. O da Neden sorulara net cevaplar verilmediği.

Seneryoyu kendiniz yazıp, kendini oynuyorsunuz. Zannediyorsunuz ki, soru soran size düşman.

Seneryo 1 Sun shader başından beri Nano kimyadan :

Neden başından beri açıklamadınız? Tartışmanın asıl sebebi, ürün hakkında net bir bilgi ortaya konulmaması. Bilgileri verseniz ortada tartışacak bir konu da kalmayacak. Web sayfanızdaki nano kimya specktlerini sn Meyvelitepe yüzünden mi koymadınız? Nasıl olsa hedef kitleniz değiliz. Günler süren tartışmalar yalnız gecelerinize renk mi getirdi? Yoksa forum ortamını meze olarak mı kullandınız? Bu şekilde mi motive oluyorsunuz?

Seneryo 2 Sun shader sonradan nano kimyadan: Teşekkürler. Denedikten sonra tavsiye ederim.

Geriye dönük bir fatura her şeyi ne kadar ıspatlar. Ürünün toplam ömrü zaten 2-3 ay.

Fatura deyince aklıma geldi; Parasıyla ısmarlanan ürünlerinizin irsaliyesinde "Numunedir. Ücretsizdir" yazıyor. Bekir bey hala faturasını bekliyor.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Zeytinlibahçe Mesajı Göster
Tarımda Kullanılabilir kaolin markalarının artması, en uygun fiyata, en kaliteli ürünün temin edilebilmesi gelişme açısından çok önemli.
En kısa zamanda numune istemeliyim.
Bu benim için bir eksiklik ya da yanılma değil ki. Her ürünü deneme amaçlı kullanmak isterim.Yine sizin hatanız. Siz ürününüzü nereden geldiğinden, evsafına kadar neredeyse bir sır olarak tuttunuz. Suyu bulandırıp sonradan ortaya çıkıp ‘’ceeh’’ mi diyorsunuz?

Bakın artık bir ürün sahibisiniz. Soru soran bize karşıdır düşüncesinden kurtulun. Adam gibi sormanın kriteri ne?

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi acemi_caylak Mesajı Göster
Bu arada gerçek Sun-Guard adlı üründe tarafımızca yakında piyasaya sürülecektir. Gemiyle yola çıktılar bile.
Alkışlarım, kutlarım, tavsiye ederim.

Alıntı:
Sun-guardın ülkemize kazandırılmasını canı gönülden destekliyorum. Sun shaderin sonuçlarını aldıktan sonra buna karar versek daha iyi olmaz mı? belkide gerek kalmayacak.
Şaka bir kenara Surround, sun-guard ı kim ithal ederse, üstelik uygun fiyata ellerine sağlık, alkışlarım.
Hala aynısını söylüyorum. Zorla düşman kazanmaya çalışıyorsunuz.

Alıntı:
Önceki yıllarda sizler de, bizler de Sunguard kaolini kullanıp, fiyatı dışında memnun da kalmıştık.

Sunguard şu an için kullandığım kendini kanıtlamış tek ürün. Tavsiye ederim. Aynı şekilde diğer ürünlerinde başarılı olması en büyük temennimiz. Öyle olmasaydı bahçemizde diğerlerine de şans vermezdik.
Ürünün içine konulan katkılar ise apayrı bir konu. Müşteri bunların güvenli olduğunu nereden bilecek. Ticari sır olarak gören firmalar içeriğini ilgili kuruluşlara onaylatmıyor mu?

Ben müşteriyim ve seçme özgürlüğü bende olduğu müddetçe gemimim pruvası da her zaman neta, merak etme. İyi bir ürününüzü de sırf sizin olduğu için kullanmamazlık etmem. Farkımız burada!!

Zeytinlibahçe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön