agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni16716Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 23-10-2013, 21:04   #631
Ağaç Dostu

aheste's Avatar

Giriş Tarihi: 04-07-2010
Sevgili arkadaşım, Mercan için çok üzüldüm, çok tatlıydı, acını anlayabiliyorum. Benim de yıllardan beri benimle olan Boncuğum, var ona birşey olacak diye çok korkuyorum, aslında ikitaneydiler ama küçük olanı 3 yıl önce kaybettim, ezilmişti, günlerce ağlamıştım, halâ aklıma geldikçe içim cız eder. Sana sabırlar diliyorum.
Sevgiler...

pria ve loveforlife beğendi.
aheste Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-10-2013, 00:40   #632
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-01-2012
Sevgili arkadaşım, takipteyim takipte olmasına ama.. ama işte.. tükeniyor bazı zamanlar sözlerim.. iki lafı bir araya getirip dillendiremiyorum içimden geçen hisleri.. Her şeyden el ayak çekip, yok olmak istiyorum bazı zamanlar.. Mercan gibi.. sonsuza dek sessiz kalmak.. Ama olmuyor, günler geçiyor, haftalar akıp gidiyor, göresim geliyor dostları, ufaktan bir ses verip, acını paylaşıyorum demeye geldim.. Rabbim gönlüne göre versin..

Sudenur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-10-2013, 14:06   #633
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-07-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi loveforlife Mesajı Göster
Sokaklarda yitip giden pek çok candan biri olacaktı o da belki! Bayramın ilk günü olanca sesiyle bağırmasaydı... Sabah 5 gibi uyandığımda duydum sesini. Ama bir yavru köpek ağlaması zannettim ilk başta. Evde kimsenin olmamasını fırsat bilerek erkenden çıkıp dışarı aramaya başladım. Ne kadar dolansam da sesin nereden geldiğini bir türlü anlayamıyordum. Aklım bu sesin kaynağında kalarak evden çıkmak zorundaydım. Akşam eve döndüğümüzde o iç parçalayan ses hala kesilmemişti. Aramaya devam ettiğimde sokağa atılmış eski bir çekyatın içine atılmış olarak buldum onu. Korkudan, açlıktan, susuzluktan perişan haldeydi. Çılgınca bağırıyordu. Sonuç olarak bayramda misafir oldu bize. Çiçek gibi bir Yumak kız! Hemen yuva arayışına da giriştik. Zira Fincan Hanım bunalıma girdi. Mercan'ı seven o değildi sanki. Bu minik kızı hiç kabullenemedi. Neyse ki kısa sürede güzel bir yuva bulundu Yumak kıza...
Eklenti 449213

Eklenti 449214

Eklenti 449215
Yumak gitti ama Fincan Hanım hala küs bana... Yumak'a baktığımız odaya bile girmek istemiyor...

oy oy oy bu ne tatlılık, yerim ben seni

pria ve loveforlife beğendi.
bitkiseli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-11-2013, 19:57   #634
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Galeri: 2
Kohleria (Japon küpesi)

Sevgili egülnur agaclar.net 9. doğum günü toplantısında çelik olarak getirmişti. Uzun süre yaşamayacağını düşündürmüştü bana bu güzellik. Yaprakları kıvrım kıvrım eğildi büküldü. Uçları kurur gibi oldu. Yaz boyu oradan oraya taşıyıp durdum. Suyu çok sevmediğini düşünüyorum. Çünkü benim sukulentlerin yanında onlarla beraber sulamaya başladıktan sonra toparladı kendini. Yeni sağlıklı yapraklar verdi. Şimdi o güzel kırmızı çiçeklerini sunuyor, beni de epey keyiflendiriyor. Sevgili egülnur'a teşekkürlerimle...
Name:  IMG_4330.jpg
Views: 1055
Size:  28.2 KB

Name:  IMG_4331.jpg
Views: 1052
Size:  32.8 KB

Name:  IMG_4333.jpg
Views: 993
Size:  26.7 KB

Name:  IMG_4332.jpg
Views: 1007
Size:  28.7 KB

Düzenleyen loveforlife : 08-11-2013 saat 07:21
loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-11-2013, 09:17   #635
Ağaç Dostu

sonkez's Avatar

Giriş Tarihi: 28-12-2010
Alıntı:
Sevgili egülnur agaclar.net 9. doğum günü toplantısında çelik olarak getirmişti. Uzun süre yaşamayacağını düşündürmüştü bana bu güzellik. Yaprakları kıvrım kıvrım eğildi büküldü. Uçları kurur gibi oldu. Yaz boyu oradan oraya taşıyıp durdum. Suyu çok sevmediğini düşünüyorum. Çünkü benim sukulentlerin yanında onlarla beraber sulamaya başladıktan sonra toparladı kendini. Yeni sağlıklı yapraklar verdi. Şimdi o güzel kırmızı çiçeklerini sunuyor, beni de epey keyiflendiriyor. Sevgili egülnur'a teşekkürlerimle...
Eklenti 452541

Eklenti 452542

Eklenti 452543

Eklenti 452544
İyi günlerde büyüt sevgili loveforlife

loveforlife beğendi.
sonkez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-11-2013, 20:46   #636
Ağaç Dostu

Yaylacı's Avatar

Giriş Tarihi: 02-09-2007
Galeri: 8
Sayın loveforlfie, ben daha önce bu sayafaları neden gezmedim diye kendi kendime kızıyorum. Görebildiğim kadar tam anlamıyla bir doğa sevgisi var sizde, bu hem yazılarınıza yansıyor hem de bitki ve hayvanlarınızın canlılığı ve sevgi dolu olmasında kendini gösteriyor.
Ellerinize sağlık, geri kalan sayfaları gezmeye devam edeceğim. Neler var ne bilgiler serpilmiş sayfalarda, tebrikler.Saygı ve selamlarımla....

Yaylacı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-11-2013, 16:18   #637
Ağaç Dostu

Yaylacı's Avatar

Sayın loveforlife, bütün sayfalarınızı gezdim ziyaret ettim ve okudum. Yaklaşık bir yıllık üyeliğiniz boyunca acılarınızı, hüzünlerinizi, kaybedişlerinizi, sevinçlerinizi, mutluluklarınız ve güzelliklerinizi gördüm. Sanki insan ömrü boyunca başa gelen tüm olayları gördüm. İlk sayfadaki başlıktan son sayfadaki başlığa kadar, bu sayfalarda bir ömür gizli. Belkide bütün sayfalarınızı iki günde okuyup taramam bana bu izlenimi verdi. Acılarınızı paylaşıyor, sabırlar diliyorum. Çiçekleriniz ve hayvan sevginiz bambaşka bir şey, doğa sevgisi olabildiğince var zaten. Sizi tebrik ediyor, gelecek yıllarınızda daha başarılı, sağlıklı ve mutlu günler geçirmenizi diliyorum. İyi ki bu sayfaları ürettiniz, ben sayfalarınızda bir ömür okudum, ellerinize, yüreğinize sağlık. Saygılarımla efendim...

gilan, Güler, Lilium ve 8 kişi beğendi.
Eski 15-11-2013, 06:37   #638
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Sayın Yaylacı,

Bu güzel sözlerinizle beni ne kadar mutlu ettiğinizi bir bilseniz! Ben içi dışı bir bir insanım. Lâkin zaman zaman, iyi niyetimin kurbanı olarak yanlış anlaşılabiliyorum. Beni en iyi anlayan insanları, gerçek dostları bu site sayesinde bulmuş olmam benim için büyük bir şans. Ben burada oldukça acılarım hafifliyor...

Biliyor musunuz, siteye ilk girdiğim zamanlarda dolaştığım ilk sayfalardandı sizin başlığınız. O zaman da bitki ve bilgilerinize hayran olduğumu yazmıştım. Zamanla bu büyük bilgi denizinde dolaştıkça, bir de baktım ki ben de çok şeyler öğrenmişim. Ama öğrenmenin sonu yok, okunacak sayfalar çok... Sizin sayfalarınızı yazın epeyce özlemiş olsam da geri dönüşünüz sevindiriyor beni. Çünkü ben bilgi ve görseli bir arada barındıran, sanki yanıbaşımdaymış hissi veren sayfalarda dolaşmayı çok daha fazla seviyorum.

Bir gün hayran olduğum sayfalardaki kadar başarılı olabilir miyim bitki konusunda bilmiyorum ama bildiğim bu siteyi ve sitedeki güzel insanları çok sevdiğim! Tüm güzel sözleriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Saygılar, selamlar...

Düzenleyen loveforlife : 15-11-2013 saat 09:58
Eski 15-11-2013, 18:24   #639
Ağaç Dostu

Yaylacı's Avatar

Sayın loveforlife, eğer acılarınızı bir nebze azaltabildiysem ne mutlu bana. Şu üç-beş günlük dünyada insanlar binbir çeşit, 7 milyar insan topluluğu içinde 14 milyar insan yaşıyor. Tüm yaşamı dikkate aldığınızda yaşamın ne kadar karmaşık olduğunu görür, bazı olaylara anlam veremezsiniz. Savaş, insanların içindeki hayvani duyguların çatışması(hayvanları aşağılama değil amaç), barış ise insanların içindeki güzel duyguları paylaşım demektir.
Ben teşekkür ediyorum saygılarımla efendim....

Eski 15-11-2013, 18:35   #640
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Bağbozumu :)

Kışın gelmeye niyeti yok. Biberler çılgınca biber yapmaya devam ediyordu ama artık yerlerini başkalarına bırakma vakitleri geldi de geçti bile. Hiç kıyamasam da bağbozumu ve ardından da biberlerin sökülmesi geldi. Saksılarda olsa da toprak bereketi...
Name:  IMG_4261.jpg
Views: 765
Size:  55.8 KB

Biberlerin yapraklarını benim 3 silahşörler çok seviyor. Afiyetle yediler elbette...
Name:  IMG_4259.jpg
Views: 769
Size:  37.7 KB
Name:  IMG_4254.jpg
Views: 780
Size:  32.7 KB
Name:  IMG_4255.jpg
Views: 759
Size:  30.8 KB

Ama süs biberleri öylesine canlı ki, bir saksısına dokunmadım. Taze acı biber isteyenlere...
Name:  IMG_4235.jpg
Views: 855
Size:  40.2 KB

Eski 15-11-2013, 21:03   #641
Ağaç Dostu

yağmur's Avatar

Giriş Tarihi: 23-05-2013
Çok güzel görünüyorlar. Ben hiç yiyemem fakat bakması da ayrı bir zevk.

YeniGine ve loveforlife beğendi.
yağmur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-11-2013, 21:25   #642
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-10-2010
bol domatesli turşusunu yapabilirsiniz acı sevenler çok beğenecekler

YeniGine beğendi.
Selehattin 67 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-11-2013, 18:28   #643
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Selehattin 67 Mesajı Göster
bol domatesli turşusunu yapabilirsiniz acı sevenler çok beğenecekler
Domates suyunu sirkeyle beraber kaynatıp, içine acı biberleri atarak sıcakken kavanozlara doldurunca, hem çok güzel hem de uzun ömürlü oluyor. Ama benim asıl favorim Güler Ablamın turşusu...
http://www.agaclar.net/forum/kislikl...tlar/22357.htm

gilan, ayhat, pria ve 1 kişi beğendi.
Eski 20-11-2013, 18:46   #644
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Ayvayı yedik...

Pazar günü ağabeyimin oğlu bize gelince ayva ağacının üst dallarında kalan ayvaları toplasın dedik. Dedik demesine ama zamane çocukları (Eylül istisna) ağaca tırmanmayı falan beceremiyor. Dayadık ağaca merdiveni... Benim koca bebek yeğenim "ama hala yaaa!" söylenmeleri eşliğinde zar zor topladı bir kısmını. Kalanı ne zaman düşerse, o zaman yenilecek...

Güler Abla'nın meyveleri kadar olmasa da bol sulu ekmek ayvalarımızdan buyurmaz mısınız?
Name:  IMG_4091.jpg
Views: 714
Size:  27.7 KB

Name:  IMG_4090.jpg
Views: 710
Size:  22.2 KB

Eski 20-11-2013, 19:08   #645
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Çok enteresan geldi ayvaların, hiç bizdeki ekmek ayvalarına benzemiyor.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-11-2013, 19:44   #646
Ağaç Dostu

habiş's Avatar

Giriş Tarihi: 03-11-2013
Sevgili loveforlive rengarenk bir sayfanız var çiçekleriniz çok güzel Maşallah dahası hepsine ayrı bir anlam yüklemişsiniz.. gülen yüzlerle bol yeşilli günler diliyorum..

habiş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-11-2013, 19:47   #647
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Çok enteresan geldi ayvaların, hiç bizdeki ekmek ayvalarına benzemiyor.
Vakti zamanında rahmetli babaannem dikmiş bir köyden getirerek. 40 yılı aşkın bir zaman önce... Şimdiye kadar budama dışında hiçbir bakım yapılmadı zavallıma ama meyvesini her yıl tattırır bize. Çok lezzetli, insanı boğmayan sulu meyveleri var.

Eski 21-11-2013, 07:00   #648
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili loveforlife, dün akşam biraz yorgun hissedince erkenden yattım. Hal böyle olunca da erken uyandım tabii. Nedense canım yataktan çıkmak istemedi, ben de tableti aldım yatağa, başladım başlıklar arasinda dolaşmaya.
Üç saattir sayfandayım, sondan başa doğru okuya okuya geliyorum.

Seni tanıdığım, ne harika bir insan olduğunu bildiğim halde, mesajlarındaki içtenlik, arkadaşların sana yazdıkları beni o kadar etkiledi ki, tabletten yazmak bana çok zor da gelse yine belirtmeden geçemiyeceğimi düşündüm.

Saat oldu 07.30, şimdi Oğuz abin seslenir "Güler çayı koydun mu " diye.
Gerçekten türü az kalmışlardansın dersem, ne demek istediğimi anlayacağını biliyorum.
Seni çok seviyorum. Allah her zaman, her probleminde sana yardımcı olsun, sevgili lovefor life.

Eski 23-11-2013, 08:22   #649
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sevgili loveforlife, dün akşam biraz yorgun hissedince erkenden yattım. Hal böyle olunca da erken uyandım tabii. Nedense canım yataktan çıkmak istemedi, ben de tableti aldım yatağa, başladım başlıklar arasinda dolaşmaya.
Üç saattir sayfandayım, sondan başa doğru okuya okuya geliyorum.

Seni tanıdığım, ne harika bir insan olduğunu bildiğim halde, mesajlarındaki içtenlik, arkadaşların sana yazdıkları beni o kadar etkiledi ki, tabletten yazmak bana çok zor da gelse yine belirtmeden geçemiyeceğimi düşündüm.

Saat oldu 07.30, şimdi Oğuz abin seslenir "Güler çayı koydun mu " diye.
Gerçekten türü az kalmışlardansın dersem, ne demek istediğimi anlayacağını biliyorum.
Seni çok seviyorum. Allah her zaman, her probleminde sana yardımcı olsun, sevgili loveforlife.
Canım Ablacığım,

Sayfamı dolaşman ve böylesine beğenmen ne kadar memnun etti beni. Sevgimizin karşılıklı olduğunu sen de biliyorsun... Ben de agaclar.net'i bulmuş ve sizin gibi güzel insanları tanıma şansına sahip olmuşum diye şükrediyorum daima... Reelde beni anlayan insan bulmakta zorluk çekerken, burada anlaşılabiliyor ve seviliyor olmam öylesine güzel ki! Bazen hata bende mi acaba diye düşünüyor olsam da, agaclar.net dışında niçin bu kadar yalnız olduğumun yanıtını bir türlü bulamıyorum. Aslına bakacak olursanız benim en mutlu olduğum yer burası...

Dualarınızı eksik etmeyin... En çok ihtiyacım olan dualar...

Sevgi ve selamlarımla...

Eski 23-11-2013, 13:05   #650
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili loveforlife, yeni başladığın tedavi süreci seni hem yoruyor, hem de daha da hassaslaştırıyor bunu da anlıyorum ama lütfen moralini bozma, sakın ola ümidini yitirme.

Emin ol, burada üye olan seni tanıyan veya tanımayan ama güzel mesajlarındaki, anlatımındaki içtenliği hisseden her üye senin bir an evvel iyileşmen için dua ediyordur.

Sen bizler için sanal alemde tanıdığımız biri olmaktan çoktan çıktın, pek çoğumuz için aile bireylerinden biri oldun. Sevincin bizlerin de sevinci, üzüntülerin bizlerin de üzüntüsü ama ne olur pes etme. Biliyorum çok zorlu bir süreci yaşıyorsun ama benim bildiğim ve daima görmek istediğim Neslihan'dan başka türlüsünü beklemiyorum, çünkü bu sana yakışmaz.

Hepimizin duası seninle ve inşallah Allahın izni ile sen herşeyi aşacaksın sevgili loveforlife. Seni çok ama çok seviyorum.

Eski 23-11-2013, 13:45   #651
Ağaç Dostu.

pria's Avatar

Giriş Tarihi: 06-08-2009
Alıntı:
Reelde beni anlayan insan bulmakta zorluk çekerken, burada anlaşılabiliyor ve seviliyor olmam öylesine güzel ki! Bazen hata bende mi acaba diye düşünüyor olsam da, agaclar.net dışında niçin bu kadar yalnız olduğumun yanıtını bir türlü bulamıyorum. Aslına bakacak olursanız benim en mutlu olduğum yer burası...

Sevgi ve selamlarımla...
Hiç kendinizi bu kadar sorgulayıp didik didik etmenize gerek yok sayın loveforlife..
Hatasıyla sevabıyla bir garip ademiz nihayetinde..
Aslında hiçbirimizin birbirimizden farkı yok..

Kendinize de yüklenip haksızlık etmeyin..Bu kadar doğa, insan sevgisi olan bir insanda büyük hatalar aramak yanlış olur bence..

Ben de sizler gibi insanların olduğu ''agaclar.net'' te olmaktan, vakit geçirmekten gerçekten mutluyum..
Sanal alem de olsa, sizleri iyi olarak anlayan okuyan dost insanlar arasında olduğunuzun bilincinde oluşunuz sevindiriyor beni..

Ayrıca, hayata dört elle sıkı sıkıya sarılan, yorgunluk nedir bilmeyen mücadeleci bir kişiliğinizin olması, olumsuzlukları yenmenizin en büyük garantisidir..

Bizler sizi tanıdığımıza hep sevindik..
Bir kardeş, bir bacı gibi..

Herşey gönlünüzce olsun diyorum..
Hayatta hiçbir zaman riyakar olmayı beceremedim, dobra dobrayımdır ve benim duam her zaman gönüldendir.

pria Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-11-2013, 14:55   #652
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-12-2009
Galeri: 4
Alıntı:
Reelde beni anlayan insan bulmakta zorluk çekerken, burada anlaşılabiliyor ve seviliyor olmam öylesine güzel ki! Bazen hata bende mi acaba diye düşünüyor olsam da, agaclar.net dışında niçin bu kadar yalnız olduğumun yanıtını bir türlü bulamıyorum. Aslına bakacak olursanız benim en mutlu olduğum yer burası...

Sevgili kardeşim, loveforlife, şimdi bende alınacağım. Biz reel değilmiyiz. Seni bu kadar seven, takdir eden, değer veren bizler sadece sanalmıyız? Karşılaştık, görüştük, seni ve yaptıkların mükemmel işlere şahit olduk. Biz hala sanalmıyız?

Tecrübeli bir ağabeyinden birkaç küçük tavsiye. Herkesi olduğu gibi kabul et. Kimse senin düşünce ve duygu seviyelerinin benzerine sahip değil.

Ve şaka ile karışık bir tavsiye daha. Yeğenini ve güzelliklerini burada paylaşırken bir nazar boncuğu yanında olsun Maaşallah nazar değmesinden nazara inanmayan ben dahi korkuyorum.

Her şey gönlünce olsun. Tanrı her zaman seninle olsun.Seni çok seviyoruz.

OSMAN45 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-11-2013, 15:50   #653
Ağaç Dostu

maki01's Avatar

Giriş Tarihi: 05-05-2008
Galeri: 73
Kısa sürede sanalda ve reelde gönlümüze taht kuran güzel insan, sevgiyle öpüyorum seni.

Nasıl güzel bir toplantı idi Bursa toplantısı , emeklerine, yüreğine sağlık.

Yarın Adana Grubu olarak biz de bir araya geliyoruz ama aklım hala Bursa Toplantısında. Eminim Adana'da yaşıyor olsan bize de öyle keyfli bir mekan bulup bir arada olmanın tadına tat katardın.

En iyi dileklerimi gönderiyorum sana

maki01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-11-2013, 16:58   #654
Ağaç Dostu

efeege's Avatar

Giriş Tarihi: 09-04-2013
sevgili laveforlife.
öncelikle acil şifalar diliyorum, resimlerden görüp yazılarından tanıdığım kadarıyla.
çok merak ediyordum. bu güler yüzlü hayat dolu arkadaş kim diye.sizlerle tanışmayı okadar can atıyorum ki anlatamam.
bende aranıza katılalı 7 ay oldu.bu zamana kadar iyiki yapmışım dediğim sayılı örneklerden birtanasi bu kocaman yürekli ağaçlar net aileyle tanışmam.
hayatımın çok zor zamanında burayla tanıştım inanın o zor zamanlarımı bahçede ,saksılarımın arasında ve buradaki dostluklarda buldum.
çok katılımcı olmasamda hep aranızdayım. inanın sizleri çok sevdim.
tek kusurum kelimelerimi yazıya dökememem . yazma özürlüyüm.

efeege Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-11-2013, 19:56   #655
Moderatör

h_dogan's Avatar

Giriş Tarihi: 12-07-2007
Galeri: 22
Acil şifalar diliyorum Sevgili loveforlife. Reelde görmesem de saygı duyduğum kişiler içinde en baştaki kişilerden biri olduğunuzu daha önce de belirtmiştim. Bu kadar sıkıntının içinde yine de hayata gülümsemeniz bile bizlere hayata ne kadar sıkı bağlanmamız gerektiğini anlatmaya yetiyor bence. İnşallah benim kızım da sizin gibi hep gülümser hayata ne kadar zorluk çıksa da karşısına.

Sizin gibi iyi bir doğasever olur inşallah. Gerçi hayvanlardan çok korkuyor ama olsun

Alıntı:

Biberlerin yapraklarını benim 3 silahşörler çok seviyor. Afiyetle yediler elbette...
Bu üç silahşörlerden bir tane de bende var tam bir yamyam. ne varsa yiyor çiçek, böcek fide ne varsa biçiyor valla. En son ben onu biçecem ama dur bakalım.

Ayvalar çok güzel görünüyor ben de daha önce görmemiştim. İnternette biraz bakayım dedim ayva çeşitlerine limon ayvasına benziyor. Çok da iştah açıcı duruyor.

h_dogan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-11-2013, 20:46   #656
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Sevgili loveforlife, Daha önce de sana yazmıştım, AĞAÇLAR nete girdikten sonra her ne kadar sanal da olsa, çok iyi dostlar edindim onlardan bir tanesi de sizdiniz.
Daha sizi hiç görmeden bile size karşı ayrı bir sıcaklık hissettim, sanki sizi çok daha önceden tanırmışım gibi kendime yakın hissettim, sizin o tatlı ve sevecen sözleriniz, güzel paylaşımlarınız, onlarca bitkileri iyileştirip cana can katmalarınız sizin ne kadar iyi yardım sever bir insan olduğunuzu anladım.

Daha sonra resimlerinizden tanıma fırsatım oldu, daha sonra da uzaktan da olsa hemşerim olduğunuzu öğrenince size karşı daha da ısındım, sizi çok sevdim ama şimdi sizin birazcık moralinizin bozuk olduğunu görüyorum.

Sana bir abla tavsiyesi olarak sakın hiç ama hiç canınızı sıkmayın, tedavinizin de başarıyla bitecek hayırlısıyla bütün duğalarım sizinle Allah her zaman yanınızdadır yeter ki içinizi ferah tutun.

Bunlar da gelip geçecek inşallah hayırlısıyla, güzelliklerimizi paylaşacağız daha öyle pes etmek yok, hepimiz seni çoook seviyoruz, en kısa zamanda iyileşmenizi ve aramızda cıvıl cıvıl güzelliklerinizle görmek istiyoruz.

Sakın seni kimse sevmediğini düşünme, sevene de allah razı olsun sevmeyene de deyip geçeceğiz, beş parmak bile aynı değil, onun için herkesi oldğuğ gibi kabul edeceğiz, hiç bir şeye üzülmeye değmez, boş ver aldırma gönül aldırma deyip tekrar çok çok geçmişler olsun diyorum ve yanaklarından öpüyorum.

akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-11-2013, 21:13   #657
Ağaç Dostu

gokcegokce's Avatar

Giriş Tarihi: 05-03-2012
Sevgili Loveforlife ablam öncelikle acil şifalar diliyorum ve takma ismindeki gibi hayata olan sevginle bu zorluğun da üstesinden gelerek en kısa zamanda sağlığına kavuşacağına gönülden inanıyorum.

Şu arkadaşlık konusunda al benden de o kadar! Ben de yalnızken, ki şu üç yılda çok yalnız kaldım kendimle, zaman zaman çok düşünür oldum acaba bende mi bir sorun var diye. Sanırım zaman ve tecrübe denen şeyler eskisi gibi çok fazla arkadaşlıklar kurmayı önlüyor. Seçici olmak da daha önceki tatsız tecrübelerden edinilen bir huy gibi. Sahici olmayacaksa hiç olmasın diyoruz. Sanal da olsa agaclar.net biraz da olsa tatmin ediyor. Ama gerçek gibi olmuyor. Göz göze bakmak, vücut dili okumak çok ayrı. Anlatmıyorum bunları sen de benim gibi bir iletişimcisin çünkü. En acilinden sağlık ve yamacında olabilecek candan dostlar diliyorum ablacım. Sevgiler...

gokcegokce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-11-2013, 21:41   #658
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Alıntı:
Bazan hayat insanı mücadeleye zorluyor, yaşarken zor olsa da sonunda güçlenerek çıkıyor her karşılaşmadan.
Kendine daha bir inanıp daha sıkı basıyor ayakları yere ve daha sıkı sarılıyor yaşama.

Sevgili loveforlife 'içimizden biri' başlığındaki tanıtım yazını okuduğumda, senin ne denli azimli ve güçlü olduğunu anlamıştım.
Biliyorum ki bu oyunu da sen kazanacaksın, zaferini buradaki dostlarla birlikte kutlayacağız inşallah.

Dualara inanırım, şifa enerjisine de, bütün dostların gibi ben de dua edeceğim sana.
Sonsuz evrenin Yaratıcısı elbet duyacaktır hepimizi.

Benden de naçizane bir tavsiye; o güzel enerjini seni anlayamayan insanlar için harcama.
Öperim gözlerinden.

Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-11-2013, 21:57   #659
Ağaç Dostu

sumeyra47's Avatar

Giriş Tarihi: 12-07-2013
Sevgili loveforlife abla;

Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. Senin o dünyalara bedel gülüşün varken nasıl seni anlayan biri olmaz diye düşünüp duruyorum. Bilirim yalnızlık hissini ama benim içime kapanık oluşum, sessizliğim buna sebep. Senin ise sıcacık gülümsemen yeter. Ben seni ilk gördüğüm de çok samimi geldin. Benimle herkes öyle kolay iletişime geçemez aslında. Ama seninle hemen abla kardeş oluverdik. İyi ki varsın umarım tez zamanda iyileşirsin seni çok seviyorum.

sumeyra47 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-11-2013, 22:09   #660
Ağaç Dostu

ngr33's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2013
sayfanızın sessizlerinden biriyim sunu söylemek isterimki çoğu kez dinlendirmesekte aslında hepimizin yalnızlık çektiği o kadar çok an varki su evrende..yalnız değilsiniz..yalnız değiliz..sevgiler...

ngr33 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Etiketler
sardunya, soğanlı bitkiler, tohumla üretim

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 10:43.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024