agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni1531Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 22-09-2012, 13:46   #91
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi İremsıla Mesajı Göster
Çok teşekkür ederim inceliğiniz için,doğrusu konu çiçek olduğunda asla hayır diyemem.vermeyide almayıda severim,şimdi budanan dallardan tamda çelikleme zamanı.bende size bişeyler göndermek isterim.sizde olmayan arzu ettiğiniz ne var.bende olanlardan seve seve gönderebilirim.sevgiler..
Sevindim şimdi olmasına, sağdan soldan çok şekilsiz sarktılar, pazartesi Yurtiçi kargo ile bir arkadaşa gönderi yapacağım, isterseniz sizinkini de çıkarayım aradan.
İsim adres ve telefon gerekecek. Ben de bakarım sizde neler var Ben sabırsızım biraz, çelik ve tohum beklemeye sabrım olmuyor pek Bilgileri bekliyorum, görüşürüz...

GÜLSEN_ beğendi.
Canan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-09-2012, 14:56   #92
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Kalpkalbekarşı Namı_ı Diğer Rapunzel

Gülşen ve Ayşe ; kalpkalbekarşı (Rapunzel) yeni yapraklarıyla saksıdan kaçmaya başlıyor. Muhtemelen rizomlu olanın ucu bu.

Eklenen Resimler

Eski 22-09-2012, 21:01   #93
Ağaç Dostu

Ayşe Derin's Avatar

Giriş Tarihi: 15-07-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı Göster
Gülşen ve Ayşe ; kalpkalbekarşı (Rapunzel) yeni yapraklarıyla saksıdan kaçmaya başlıyor. Muhtemelen rizomlu olanın ucu bu.
Gözün aydın, çok hızlı sürgün verdi.Yok sende bir hikmet var. Bunlar daha 1 haftalık.

GÜLSEN_ ve Canan beğendi.
Ayşe Derin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-09-2012, 22:01   #94
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ayşe Derin Mesajı Göster
Gözün aydın, çok hızlı sürgün verdi.Yok sende bir hikmet var. Bunlar daha 1 haftalık.
Var tabi hikmet, hikmet annesinde, genetiği iyi

Ayşe Derin beğendi.
Eski 23-09-2012, 19:29   #95
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Giriş Tarihi: 08-03-2011
aaaa hadi gözün aydın canancım çok şeker ama yaa) evet hikmet annesinde gizli değilmi canan?))

Canan beğendi.
GÜLSEN_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-09-2012, 19:46   #96
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi GÜLSEN_ Mesajı Göster
aaaa hadi gözün aydın canancım çok şeker ama yaa) evet hikmet annesinde gizli değilmi canan?))
Evet annesi de çalışkan kadın Gerçekten hızlı, bugün iki yeni yaprak daha var.. Nereye yetişiyorsun küçük Ayşe ?

GÜLSEN_ ve Ayşe Derin beğendi.
Eski 24-09-2012, 06:29   #97
Ağaç Dostu

Ayşe Derin's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı Göster
Evet annesi de çalışkan kadın Gerçekten hızlı, bugün iki yeni yaprak daha var.. Nereye yetişiyorsun küçük Ayşe ?
Yapmayın bunlar sizin maharetleriniz...Kalbimden kalbinize ulaşmak için büyüyorlar, seneye dal-budak atmış olacaklar.
Gülsen sana elimdeki tek yumrumu göndermiştim, onun daha hızlı büyümesi gerek, ne durumda ?

Canan beğendi.
Eski 24-09-2012, 08:38   #98
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

valla en son resmini yüklemiştim Ayşecim sayfamda görmüşsündür beyaz saksı içindeki yumrulu olandı şuanda 6 yapraklı oldu,dışarda sabah güneşi alan balkonumda ama odaya alıcam daha fazla ışık var orda daha güzel uzuycakdır eminim.Bu arada camdan 3 katlı bir raf yaptırıyorum kış geliyor malum içeri alınıcaklar var yerden tasarruf etmek için biterse inşallah paylaşıcam sizlerle çok güzel olucak

Canan ve Ayşe Derin beğendi.
Eski 24-09-2012, 22:23   #99
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

İremsıla kargoyu bugün çıkardım, içinde çam sakızı sürprizler var, güle güle büyüt.

Eski 25-09-2012, 09:31   #100
Ağaç Dostu

İremsıla's Avatar

Giriş Tarihi: 26-08-2007
Canancığım senin nezdinde hepinize çook teşekkür ediyorum,nasıl bir grubumuz varki sürekli bir şeyleri paylaşma gayretindeyiz.komşudan istesek verme taraftarı pek olmazlar.
Aslında evlerimizde birbirimizi ağırlamaktan farksız çiçeklerimizi paylaşmak,bütün çiçeklerime geldiği sahibinin adını veriyorum.hepsi yerlerinden memnun görünüyor bende hepinizi penceremden konyayı seyreylerken görmekten gurur duyuyorum.Sevgilerimle...

İremsıla Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-09-2012, 11:04   #101
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi İremsıla Mesajı Göster
Canancığım senin nezdinde hepinize çook teşekkür ediyorum,nasıl bir grubumuz varki sürekli bir şeyleri paylaşma gayretindeyiz.komşudan istesek verme taraftarı pek olmazlar.
Aslında evlerimizde birbirimizi ağırlamaktan farksız çiçeklerimizi paylaşmak,bütün çiçeklerime geldiği sahibinin adını veriyorum.hepsi yerlerinden memnun görünüyor bende hepinizi penceremden konyayı seyreylerken görmekten gurur duyuyorum.Sevgilerimle...
Tabi öyle, bende biliyorum ki birinizde bir çiçek görsem ve istesem misli misli gelir Böylece cananlar Canan olarak Konya'yı senin pencerenden yaşayacaklar demek ki. Ne güzel...

Eski 25-09-2012, 11:35   #102
Ağaç Dostu

gokcegokce's Avatar

Giriş Tarihi: 05-03-2012
Güzel gönüllü ablam benim yeni avatarını çok beğendim buz devri karakterleri gibi )

Canan ve Ayşe Derin beğendi.
gokcegokce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-09-2012, 11:54   #103
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gokcegokce Mesajı Göster
Güzel gönüllü ablam benim yeni avatarını çok beğendim buz devri karakterleri gibi )
Dün face de gördüm, büyük foto çok çok komik, türünü öğrenmeye çalışıyorum ama gerçekten Buz Devri karakteri gibi değil mi? Orada da Sid'e bayılıyorum.
Gerçi bu avatar karizmayı çizdi Ne desem ciddiye alınmaz tepesindeki tüy beni bitirdi. LEMUR olabilir sanki.

Düzenleyen Canan : 25-09-2012 saat 15:23 Neden: ek
Eski 25-09-2012, 11:57   #104
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-06-2011
39 yaşındayım halen animasyon çizgiflimlerini seyrederim ve en sevdiğim karakterlerden biridir Sid.

nılgun_dogan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-09-2012, 12:00   #105
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nılgun_dogan Mesajı Göster
39 yaşındayım halen animasyon çizgiflimlerini seyrederim ve en sevdiğim karakterlerden biridir Sid.
Ben de 43 yaşındayım kızım 9 bahane edip onunla seyrediyorum. Buz Devri'ne götürdüm onu, bir ara bir baktım çocuklar bile benim kadar kahkaha atmıyor, utandım, sustum Ama geçenlerde tanıştığım biri yetişkinlerin çizgifilm seyretmesi zeki biri olduğunu gösterirmiş dedi. İçim rahatladı

Eski 25-09-2012, 12:14   #106
Ağaç Dostu

İremsıla's Avatar

Giriş Tarihi: 26-08-2007
Hani derlerya aynı dili konuşanlar değil,aynı duyguları paylaşanlar anlaşır diye işte bizim gurupta öyle demekki.bende çocuklarımla birlikte oturup çizgi film seyrederim.mesajlarınızı okuyunca güldüm yalnız değilmişim diye...

İremsıla Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-09-2012, 13:08   #107
Ağaç Dostu

Ayşe Derin's Avatar

İremsıla ile aynı şehirde olmamıza da ayrıca memnun oldum.

Canan benim gloxinia alenî uyumak istiyorum mesajı verdi.Şimdi ciddi ciddi karanlıkta ve susuz mu bırakacağım?

İremsıla ve Canan beğendi.

Düzenleyen Ayşe Derin : 25-09-2012 saat 13:24 Neden: hata
Eski 25-09-2012, 13:37   #108
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
İremsıla ile aynı şehirde olmamıza da ayrıca memnun oldum.

Canan benim gloxinia alenî uyumak istiyorum mesajı verdi.Şimdi ciddi ciddi karanlıkta ve susuz mu bırakacağım?
Tabi biz bilmediğimizden bilenleri dinlemek lazım, benimkilerde ağırlaştı, Suz-İ Dilara'nın dediği gibi yapmayı düşünüyorum, aralık başı gibi sulamayı şimdiden azaltarak kesip, şubat'ta yine azar azar sulayarak uyandıracağım, sadece bir tanesinde deneme yapmak istiyorum; benim gördüğüm bitkiler dinlenme döneminde soğuk istiyor, don olmadığı sürece dinlenmesini balkonda yaptıracağım.
Birden bire dışarı atmamak içinde şimdiden dışarı çıkarıp yavaş yavaş serinleyen ortamda ayları, soğukları yaşasın istiyorum. Sende aklına yatanı yaparsın.
Neşet Ertaş'ı kaybetmişiz... Bir saat önce kahraman balığım Memo'm da öldü. Bugünü sevmedim ben..

GÜLSEN_ beğendi.

Düzenleyen Canan : 25-09-2012 saat 14:20
Eski 25-09-2012, 19:17   #109
Ağaç Dostu

Ayşe Derin's Avatar

Neşet Ertaş'ın vefatı bana da dokundu.Tarihe tanıklık ediyoruz.Ve birden türkülere - ozanlara burun kıvıranlar bile Neşet Ertaş hayranı kesildi...Yeri dolar mı? Sanmıyorum, mekanı cennet olsun.En azından damgasını vurdu gitti ya.

Balık beslemek çok riskli, hep uzak durdum.Evde beslenen canlının ölmesi insanın moralini altüst eder bilirim.Ne kadar üzüldüğünü de tahmin ediyorum.

Eski 25-09-2012, 21:20   #110
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
Neşet Ertaş'ın vefatı bana da dokundu.Tarihe tanıklık ediyoruz.Ve birden türkülere - ozanlara burun kıvıranlar bile Neşet Ertaş hayranı kesildi...Yeri dolar mı? Sanmıyorum, mekanı cennet olsun.En azından damgasını vurdu gitti ya.

Balık beslemek çok riskli, hep uzak durdum.Evde beslenen canlının ölmesi insanın moralini altüst eder bilirim.Ne kadar üzüldüğünü de tahmin ediyorum.
Haliyle üzüldüm, ev boşaldı sanki ama başkalarını güldürerek atlatmaya çalıştım.

GÜLSEN_ beğendi.
Eski 25-09-2012, 22:53   #111
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

canancım hepimiz üzüldük arkadaşım ( hayatım neden yazdıklarını sildin ben onları okumaktan çok mutlu oluyordum ama :))) ayrıca Ayşecim,canancım bu gloxinialara ne zaman ne yaparasanız haberim olsun bende onların hastasıyım ne hallerde geçti elime üretimini yapmaya çalışmaları başlattım umarım becerebilirim..

Canan beğendi.
Eski 25-09-2012, 23:01   #112
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
canancım hepimiz üzüldük arkadaşım ( hayatım neden yazdıklarını sildin ben onları okumaktan çok mutlu oluyordum ama :))) ayrıca Ayşecim,canancım bu gloxinialara ne zaman ne yaparasanız haberim olsun bende onların hastasıyım ne hallerde geçti elime üretimini yapmaya çalışmaları başlattım umarım becerebilirim..
Gülşen'ciğim yüze yakın hasta ve yaralı hayvan bakmışımdır, çoğunu koynumda kucağımda kaybettim ama insan alışamıyor herhalde... Bir saksıya gömdüm, onun renginde bir çiçek bulacağım, böylece önce balık sonra çiçek, hep bizimle olacak Yazdıklarımı sildim çünkü orası senin özelin, burada olsaydı silmezdim. Gloxinia larla ilgili ikimizde ne yapacağımızı pek bilmiyoruz ama herhalde bitki bize kendi söyleyecektir, haberleşiriz...

GÜLSEN_ ve gokcegokce beğendi.
Eski 25-09-2012, 23:20   #113
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

tamam arkadaşım seni çok iyi anlıyorum bende senin bir tekinim yanii...sayfam hakkında nazik düşüncen için çok teşekkür ederim..Sanırım balığın öldü kıyamam bende çok üzüldüm ALLAH size ve ailenize uzun ömürler versin hayatım..Tamam bişeyler öğrenen diğerine aktarsın gloxinialar hakkında

Canan beğendi.
Eski 25-09-2012, 23:56   #114
Ağaç Dostu

gokcegokce's Avatar

Giriş Tarihi: 05-03-2012
Üzülmeyin Canan abla diyeceğim ama acınızı paylaşıyorum malesef... Benim de bu hafta 3 tane balığım öldü. Melek balıkları çok hassas alışmam gerekir artık ama bir türlü alışamıyorum. Geçen ay bayram sabahı 2007den beri bizimle olan (yani evlenince annemin evinde bıraktığım) muhabbet kuşum Fıstığımı kaybettim. O çok sarsıcıydı çünkü o kadar muhabbet kuşum oldu şu hayatta ama hiç biri Fıstık gibi değildi. O benim meleğimdi, farklı bir ruhu vardı sanki... "Seni çok seviyorum, küçük kuzum" diye belki de ezberlediği için belki hissederek söylediği o sihirli cümleyi fısıldaması hala kulaklarımda çınlar...

gokcegokce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-09-2012, 23:58   #115
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
tamam arkadaşım seni çok iyi anlıyorum bende senin bir tekinim yanii...sayfam hakkında nazik düşüncen için çok teşekkür ederim..Sanırım balığın öldü kıyamam bende çok üzüldüm ALLAH size ve ailenize uzun ömürler versin hayatım..Tamam bişeyler öğrenen diğerine aktarsın gloxinialar hakkında
Ne bunak insanım balıktan bahsediyoruz sandım: Neşet usta.. Bugün bir sürü türküsünü baştan dinledim.. "Kötü insanın türküsü yoktur" demiş, ne güzel demiş.

Eski 26-09-2012, 06:49   #116
Ağaç Dostu

Ayşe Derin's Avatar

Gülsen-Canan ikiniz de birbirinizden ince fikirlisiniz.
Caanım Canânım esti, yağdı, gitti.Benim yazdıklarım anlamsız kaldı bu kez.Ben de sileceğim Gülsen alınma sakın.Ama dün akşam sayfanda komedi koptu.
Bu arada Canan avatarsız devam ediyor, kalsalardı canavarların.

Gülsen;
Gloxinia bence yumrularını derinde büyütüyor, zamansız ürettik, ben bahara kadar sabretmeye niyetlendim.Asıl tecrübe Suzi-Dilara'da ama şu sıralar sesi çıkmıyor.

Canan beğendi.
Eski 26-09-2012, 10:18   #117
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gokcegokce Mesajı Göster
Üzülmeyin Canan abla diyeceğim ama acınızı paylaşıyorum malesef... Benim de bu hafta 3 tane balığım öldü. Melek balıkları çok hassas alışmam gerekir artık ama bir türlü alışamıyorum. Geçen ay bayram sabahı 2007den beri bizimle olan (yani evlenince annemin evinde bıraktığım) muhabbet kuşum Fıstığımı kaybettim. O çok sarsıcıydı çünkü o kadar muhabbet kuşum oldu şu hayatta ama hiç biri Fıstık gibi değildi. O benim meleğimdi, farklı bir ruhu vardı sanki... "Seni çok seviyorum, küçük kuzum" diye belki de ezberlediği için belki hissederek söylediği o sihirli cümleyi fısıldaması hala kulaklarımda çınlar...
Canım Gökçe sende biliyormuşsun bak, onlar evin birer bireyi oluyor değil mi? Gidişleri çok üzüyor tabi. Senin melekleri çok beğenmiştim, siyah çok güzel. Fıstık gibi hepsi güzel anılar bırakıyor..

Eski 26-09-2012, 10:22   #118
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
Gülsen-Canan ikiniz de birbirinizden ince fikirlisiniz.
Caanım Canânım esti, yağdı, gitti.Benim yazdıklarım anlamsız kaldı bu kez.Ben de sileceğim Gülsen alınma sakın.Ama dün akşam sayfanda komedi koptu.
Bu arada Canan avatarsız devam ediyor, kalsalardı canavarların.

Gülsen;
Gloxinia bence yumrularını derinde büyütüyor, zamansız ürettik, ben bahara kadar sabretmeye niyetlendim.Asıl tecrübe Suzi-Dilara'da ama şu sıralar sesi çıkmıyor.
Ayşem baktım Gülşen'in başlığı panayıra döndü. Bitkiler hakkında birşeyler okumaya geliyor insanlar, Gülşen'in başlığı da özellikle kaktüslerde ciddi bir kaynak, insanlara haksızlık olmasın, gereksiz okumasınlar dedim. Artık kendi başlığımda azarım. Kendime ağırbaşlı bir avatar bulayım

GÜLSEN_ ve Ayşe Derin beğendi.
Eski 26-09-2012, 17:42   #119
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-03-2010
Canan ablacım balkonun ve çiçeklerin çok güzel kedide çok tatlı benimde kedim varda sürekli saksıların topraklarıyla oynuyor seninkinde var mı böyle bir şey?

Canan beğendi.
Ali_askn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-09-2012, 18:24   #120
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ali_askn Mesajı Göster
Canan ablacım balkonun ve çiçeklerin çok güzel kedide çok tatlı benimde kedim varda sürekli saksıların topraklarıyla oynuyor seninkinde var mı böyle bir şey?
Sorma Ali'ciğim benimki çiçekleri iştahla yiyor, o yüzden herşey demirlerde yere saksı koymak bana yasak. Seninki bitkiyle değilde toprakla uğraştığına göre balkona debelenebileceği kasa gibi birşeye onun için toprak mı koysan acaba? Bir köşeyi ona ayırsan kedi çimi arpa buğday eksen belki ona alışır. Benim öbür kedim kör olduğu için balkon genelde onlara yasak, gözetim altında çıkabiliyorlar.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 05:46.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024