agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Önceki Tohum Paylaşım Etkinlikleri (Tamamlananlar) > 2019-2020 Tohum Paylaşım Etkinliği
(https)

Beğeni Düzeni1331Beğeniler

Sadece okunabilir konu

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-02-2020, 11:44   #421
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe Mesajı Göster
Zaten şehiri yazmama durumu çok oluyor. Bu yıl da epeyce vardı. Kalanlarla siz ilgilenirsiniz artık
meehmetkaplan
seraybilyan

Şehir bilgisini hiç yazmamışlar... Mahalleler bir çok şehirde birden olabiliyor...

muhammed yusuf
Şehir ile adrese başlamış, doğal olarak adres sonuna bakınca yok gibi görünüyor

kaktüs
İlçe bilgisinde bırakmış, nasıl olsa şehir tahmin edilir demiş

Fazladan bir not:
Meyvelitepe gönderdiğiniz adresleri kopyalıyor, bana da pdf formatında geliyor. Kimsenin kelime başlarını büyük harf yapacak durumu yok
Adreslerin başında bizim logo var ya, sanki adresleri de ben yazmışım da özensiz davranmışım gibi hissediyorum.
Adreslerde 10 kelime kadar yazılıyor, bunların da ilk harflerinin büyük harfle yazılması hiç zor değil.
Sağolsun bazı arkadaşlarınınki iyi ama yarıdan çoğu...
İçimde kalıyordu, yazıp rahatladım

malina Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 09-02-2020, 20:32   #422
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 26-11-2019
Listede ismimi goremedim, gecen yil da etkinlige katilmamistim, acaba istedigim butun tohumlar bana yetmedi de mi ben listeden cikarildim?

Samalsavas Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 09-02-2020, 21:33   #423
Ağaç Dostu

AkisSoftware's Avatar

Giriş Tarihi: 10-08-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Samalsavas Mesajı Göster
Listede ismimi goremedim, gecen yil da etkinlige katilmamistim, acaba istedigim butun tohumlar bana yetmedi de mi ben listeden cikarildim?
Bu mesaji yazarak ilk mesajinizi yazmissiniz ne guzel. Ama kurallarda kendinizi tanitin EN AZINDAN diye belirtmisler. Aktif olmayan kisilere tohum gonderilmiyor...

AkisSoftware Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 10-02-2020, 15:40   #424
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 08-03-2019
Herkesin emeğine sağlık. Çok titiz ve düzenli bir çalışma yürütmeye çalışıyorsunuz. Sıkıntılar yine bizlerin eksik bilgilerinden kaynaklanıyor.

Yaşanabilecek bir doğa için en ufak bir katkımız olabilirse ne mutlu bize. İnşallah yetişen tohumlarımızla forumumuzu da renklendiririz ilerleyen haftalarda

mathahmetician Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 12-02-2020, 17:54   #425
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 05-11-2008
Benim soru arada kaynadı gitti, tekrar sorayım:

Masraf Desteği Etkinliği olacak mı????

ciminli beğendi.
ozencan43 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 13-02-2020, 11:13   #426
Ağaç Dostu

AkisSoftware's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ozencan43 Mesajı Göster
Benim soru arada kaynadı gitti, tekrar sorayım:

Masraf Desteği Etkinliği olacak mı????
Daha önce bende benzer bir şey sormuştum. Sanırım düzenlenmiyor öyle bir etkinlik.

Eski 13-02-2020, 14:51   #427
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 02-01-2020
merhabalar;
bu forumu yeni fark ettim bende biraz tohum edindim geçen hafta bir abimizden inşallah seneye bende bu etkinliğe katılmak isterim

orhanerlp Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 13-02-2020, 20:02   #428
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
2018'de toplanan para neredeyse bitiyor... (Bu yılın harcamalarını daha sonra yazacağım ama perşembenin gelişi çarşambadan belli

Katılmak isteyenler:

http://www.agaclar.net/forum/tohum-p...ligi/43795.htm

pria, alperfect, pares ve 4 kişi beğendi.
malina Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 13-02-2020, 20:16   #429
Ağaç Dostu

pares's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
2018'de toplanan para neredeyse bitiyor... (Bu yılın harcamalarını daha sonra yazacağım ama perşembenin gelişi çarşambadan belli

Katılmak isteyenler:

http://www.agaclar.net/forum/tohum-p...ligi/43795.htm
Yarın ilk işim eft yapmak olacak ☺

pria beğendi.
pares Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 17-02-2020, 20:20   #430
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 11-10-2018
Bugün çok güzel bir gün oldu benim için, sizlerle de paylaşmak istedim. Çok güzel insanlarla tanıştım, bu işin büyük emek istediğini tahmin ediyordum ama beklediğimin çok ötesinde bir titizlik ve emeğe tanık oldum, sanki bir fabrikada makine başında dur durak olmadan çalışan işçiler misali, hiçbir karşılık beklemeksizin günlerdir çalışan insanlar.

Ben sadece birkaç saatlik kısmına eşlik ettim ve idmansız olduğumdan mıdır nedir, ayıptır söylemesi çok yoruldum ve bu emeğin karşısında saygıyla eğilmek istedim. Yalnız ben kendi adıma çok karşılıksız çalıştım diyemeyeceğim, gitmişken kaptım tohumları da�� . Bundan başkaca Lojistik merkezin gerçekten lojistik merkez adını hak edecek güzellikte becerilerini tatma fırsatım oldu mesela, evime giderken oğluşumun payı bile düşünüldü. Sevgili Malina, Güler, Bahcedenn tekrar çok teşekkür teşekkür ediyorum emeklerinize buradan da. Görüşmek üzere ��

Meraklıdr Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 17-02-2020, 20:49   #431
Ağaçsever

Zafer inandıklı beyin ismini yazmamışım teşekkür listeme ve ****** bugün orada olmasa da emeği geçen bütün forum üyelerine de teşekkürlerimi sunarım.

Eski 19-02-2020, 07:37   #432
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Meraklıdr Mesajı Göster
..Çok güzel insanlarla tanıştım...
@Meraklıdr, bi tekrar gidip baksanız, bu güzel insanlardan ses çıkmaz oldu, eskiden ne yaptıklarını gün gün anlatırlardı. Yoksa yeni bir tosuncuk vakasıyla karşı karşıya mı kaldık, topladıkları bir buçuk milyon euroyla 'o güzel insanlar, güzel atlara binip gitmesin'...Ya da adres belli, tohumlar belli, Hollanda (AIVD)- İsrail (Mossad) falan işin içine girip bizim tohumları çalmasınlar...

TCM Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 08:19   #433
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 21-09-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi TCM Mesajı Göster
@Meraklıdr, bi tekrar gidip baksanız, bu güzel insanlardan ses çıkmaz oldu, eskiden ne yaptıklarını gün gün anlatırlardı. Yoksa yeni bir tosuncuk vakasıyla karşı karşıya mı kaldık, topladıkları bir buçuk milyon euroyla 'o güzel insanlar, güzel atlara binip gitmesin'...Ya da adres belli, tohumlar belli, Hollanda (AIVD)- İsrail (Mossad) falan işin içine girip bizim tohumları çalmasınlar...

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bakidilek Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 08:58   #434
Ağaç Dostu

halcur's Avatar

Giriş Tarihi: 10-12-2018
Galeri: 1
Gerçekten de hiç ses seda yok. Hayırdır inşaAllah. Meraktayız, bilgilendirseniz mutlu oluruz.

TCM beğendi.
halcur Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 09:33   #435
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 17-05-2019
İşlerin yoğunluğundan nefes alıp yazmaya zamanları olmama ihtimalleri olamaz tabi... Kesin CIA veya Mossad:-)

TCM, bakidilek ve Selma_321 beğendi.
gaseker Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 10:18   #436
Ağaçsever

Unhappy

Alıntı:
Valla pazartesi akşamı itibari ile durum çok yoğundu, hataya ihtimal vermemek için aynı tohumlar kaç elden kaç defa geçiyor şaşarsınız. Corona virus için aşı bulmaya çalışan bilim insanları çalışırken bu kadar konsantremidir bilemiyorum. Sanırım ancak sonunda bitttiiii diye bir mesaj göreceğiz. Keşke mesaim olmasa dediğiniz gibi yapar bi yoklardım bugün de. Bi de tırsıyorum birazcık, benim tasnif ettiğim beş kolide bi hata varsa, ucunda falaka bile olabilir, çok dürtmesem mi diyorum 😁

OSMAN45, sernur, TCM ve 3 kişi beğendi.
Eski 19-02-2020, 10:33   #437
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 21-06-2008
Buralarda ekim zamanı geldi geçiyor bile. Havalar güzelleştikçe sabırsızlığım artıyor. Ne durumlar acaba?

meeteine Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 11:35   #438
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-12-2017
Galeri: 5
Dün akşam haberleştiğimde sanırım perşembe bitmiş olur demişti sayın Malina. O emeklerin, ellerin, gözlerin hakkını nasıl ödeyeceğiz hiç bilmiyorum.

elifaydin Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 11:36   #439
Ağaç Dostu.

bahcedenn's Avatar

Giriş Tarihi: 26-11-2011
''Ben aldım tohumlarımı.'' diyeyim de çatlatayım sizi.

Lonicera, Zekoş, pria ve 8 kişi beğendi.
bahcedenn Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 11:39   #440
Ağaç Dostu.

bahcedenn's Avatar

Tasnif ve kontrol işleri bitti aslında. Bugün zarflar kapatılıp kargoya yarın verilecek. Cuma günü gözünüz yollarda olsun.

tamaşa, Zekoş, pria ve 9 kişi beğendi.
Eski 19-02-2020, 12:09   #441
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bahcedenn Mesajı Göster
Tasnif ve kontrol işleri bitti aslında. Bugün zarflar kapatılıp kargoya yarın verilecek. Cuma günü gözünüz yollarda olsun.

Haaah tamam, 'şıracının şahidi bozacı'... Daha düne kadar '@Muda nın kargosunu bekliyoruz' demişlerdi, nasıl bu kadar çabuk bitirebildiler...

Arkadaşlar ben korktum bu 'güzel insanlar'dan, bu yıl var bi şeyler. Töbeler olsun, yıllardır uğraşıyorum, tam da birinci olmuşken, aklıma gelen geldi ve gelmeye de devam ediyor...Kesin tohumcukların başına bi'şey geldi...

Böyle olmaycak, şey i arıycam ben, önümüzdeki ay vizyona çıkacakmış ama, bi rica edeyim en iyisi, az daha erken gelsin..Sıfır sıfır kaçtı bizim ajan...

TCM Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 12:14   #442
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-12-2017
Galeri: 5
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bahcedenn Mesajı Göster
Sayın bahcedenn bu senelik geçmiş olsun diyelim o zaman.

Zekoş, bahcedenn, TCM ve 2 kişi beğendi.
elifaydin Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 13:06   #443
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Alıntı:
4.3 Etkinlik Takvimi
Paylaşımcıların başlık açarak tohum tanıtımına başlaması ... 3 Ekim 2019
Taleplerin başlaması ... 3 Ekim 2019
Talep edenlerin kargo adreslerini LojistikMerkezi'ne özel mesaj ile göndermesi ... Hemen
Taleplerin veri tabanında toplanıp işlenerek paylaşımcıları bilgilendirme başlangıcı ... Ekim sonu (her ay sonu tekrarlanacak)
Taleplerin tamamlanması ... Ocak 2020 ortası (dikkat ! bazı paylaşımcılar lojistik nedenlerle paylaştığı tohumlar için daha erken bir tarih belirleyebilirler)
Paylaşımcılar için tohum poşetleme etiketlerinin hazırlanması ve yayınlanması ... Ocak 2020 son hafta
Paylaşımcıların taleplere göre tohumları hazırlayarak lojistik merkezine göndermesi ... Şubat 2020 ilk hafta
Lojistik merkezinde gelen tohumların tasnif, ayrım ve talep edenlere göre zarflanması ... Şubat 2020 ikinci hafta
Talep edenlere ait zarfların kargoya verilmesi ... Şubat 2020 son hafta
Takvimin önündeyiz.

MeyveliTepe Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 13:28   #444
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Eveeet, zarflar da kapandı iş BİTTİ ama lâf aramızda biz de bittik. Bilgisayarımı malina'da bıraktığım için ne yazışmaları okuyabildim ne de sizleri haberdar edebildim. Şunu bilin ki mesai saati 3 gün 08.30 - 22.30 devam etti ve ben Oğuz'u evde bırakıp malina'da kaldım. Sonraki 2 gün mesai başlama saatini 11.00 çektik ama hakikaten hızlı bir tempoda çalıştık.

Elimizden geldiğince hata yapmamaya çalıştık ama olası hatalarımız için de şimdiden özür dileriz.
Daha detaylı bir yazışma ve fotoğrafları eve gidince yüklemeye gayret edeceğim. Yani tohumlarınız emin ellerdeydi.
Zafer'in bu gün acil işi olduğundan kolileri yarın kargoya verecek, haberiniz olsun.

Güler Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 13:55   #445
Ağaç Dostu

g.c.'s Avatar

Giriş Tarihi: 18-05-2016
'Güzel insanların' fotoğraflarını görmek isteriz. Elleriniz dert görmesin.

Geçen yıl ilk üç paylaşımcıya hediyeleri ulaşmıştı. Bu yılın birincilik ödülü otomobil olacakmış. Bana da bir abimiz dedi Şimdiden kendisine kazasız belesız sürüşler diliyorum..

Zekoş, pria, TCM ve 3 kişi beğendi.
g.c. Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 14:08   #446
Ağaç Dostu

AkisSoftware's Avatar

Değerli üstad tohumlara bir şey olacağını zannetmiyorum ama senin birincilik yan yattı sanırım. Sıralamaya hediye falan filan vardı ne oldu onlar

Alıntı:
Haaah tamam, 'şıracının şahidi bozacı'... Daha düne kadar '@Muda nın kargosunu bekliyoruz' demişlerdi, nasıl bu kadar çabuk bitirebildiler...

Arkadaşlar ben korktum bu 'güzel insanlar'dan, bu yıl var bi şeyler. Töbeler olsun, yıllardır uğraşıyorum, tam da birinci olmuşken, aklıma gelen geldi ve gelmeye de devam ediyor...Kesin tohumcukların başına bi'şey geldi...

Böyle olmaycak, şey i arıycam ben, önümüzdeki ay vizyona çıkacakmış ama, bi rica edeyim en iyisi, az daha erken gelsin..Sıfır sıfır kaçtı bizim ajan...

Zekoş beğendi.
Eski 19-02-2020, 14:33   #447
Ağaç Dostu

Şeftali çiçeği's Avatar

Giriş Tarihi: 08-07-2019
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Zafer'in bu gün acil işi olduğundan kolileri yarın kargoya verecek, haberiniz olsun.

Kargolar Yurtiçi Kargo ile geliyor yanılmıyorsam, değil mi?

Arkadaşımıza şirketin ismini vermemiz gerekiyor da, bizim kargolar Yalova'da onun adresine gidiyor.

AkisSoftware beğendi.
Şeftali çiçeği Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 15:13   #448
Ağaç Dostu

Selma_321's Avatar

Giriş Tarihi: 15-03-2016
Ellerinize emeklerinize sağlık, çok teşekkür ederim...

Selma_321 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 19-02-2020, 16:23   #449
Ağaç Dostu.

bahcedenn's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi elifaydin Mesajı Göster
Sayın bahcedenn bu senelik geçmiş olsun diyelim o zaman.
Hepimize geçmiş olsun. Sizin de ellerinize sağlık.

hulya10, Zekoş, pria ve 8 kişi beğendi.
Eski 19-02-2020, 17:03   #450
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-05-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Eveeet, zarflar da kapandı iş BİTTİ ama lâf aramızda biz de bittik. Bilgisayarımı malina'da bıraktığım için ne yazışmaları okuyabildim ne de sizleri haberdar edebildim. Şunu bilin ki mesai saati 3 gün 08.30 - 22.30 devam etti ve ben Oğuz'u evde bırakıp malina'da kaldım. Sonraki 2 gün mesai başlama saatini 11.00 çektik ama hakikaten hızlı bir tempoda çalıştık.

Elimizden geldiğince hata yapmamaya çalıştık ama olası hatalarımız için de şlimdiden özür dileriz.
Daha detaylı bir yazışma ve fotoğrafları eve gidince yüklemeye gayret edeceğim. Yani tohumlarınız emin ellerdeydi.
Harika çok çalışkan bir ekibiniz var, umarım herkes tohumlar ne kadar kıymetli anlar ve en iyi şekilde yetiştirir. Bütün emekler için çok teşekkür ediyorum.

istcallst Çevrimdışı   Başa Dön
Sadece okunabilir konu

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 16:15.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024