agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Beğeni Düzeni116Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-04-2011, 09:15   #91
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Suna Mesajı Göster
Sevgili güler hanım
Klavyenin başına oturdum "Sevgili güler hanım " yazdım devamında sizinle ilgili düşüncelerimi yazmak istedim, bir türlü kelimeleri, cümleleri beğenemedim. hepsi sizi anlatmak için az geldi.
İyiki varsınız iyiki sizi tanımışım.
Ben size yardımcı olayım mı?

" Siteye girdiğinden beri yazı yazan, taş altında kalmaya ses çıkarmayan ama lâf altında asla kalamayan, düşündüklerini olayları olduğu gibi yazan ve yazdığı şeylerin arkasında duran, insanların yüzlerine söyleyemediği şeyleri arkalarından konuşmayı sevmeyen, insanları sevmenin güzel olduğuna inanan ve taaa kazık yiyene kadar seven, kazık yediğinde de tek kelime ile anında silen ve affetmeyi çok zor başaran, gezmeyi seven, gezme denildiğinde hiç üşenmeyen, yardımlaşmayı ve paylaşmayı seven, arkadaşlığa-dostluğa önem veren, agaclar.net'i de en az aile bireyleri kadar seven, sitenin en deli üyelerinden biri."

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-04-2011, 09:29   #92
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 22-08-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Ben size yardımcı olayım mı?

" Siteye girdiğinden beri yazı yazan, taş altında kalmaya ses çıkarmayan ama lâf altında asla kalamayan, düşündüklerini olayları olduğu gibi yazan ve yazdığı şeylerin arkasında duran, insanların yüzlerine söyleyemediği şeyleri arkalarından konuşmayı sevmeyen, insanları sevmenin güzel olduğuna inanan ve taaa kazık yiyene kadar seven, kazık yediğinde de tek kelime ile anında silen ve affetmeyi çok zor başaran, gezmeyi seven, gezme denildiğinde hiç üşenmeyen, yardımlaşmayı ve paylaşmayı seven, arkadaşlığa-dostluğa önem veren, agaclar.net'i de en az aile bireyleri kadar seven, sitenin en deli üyelerinden biri."
Sevgili Güler hanım yetmez bu yazdıklarınızın çoğu bendede ve eminim tüm üyelerdede var ama sizde başka şeyler var siz farklısınız özelsiniz bu yüzden ben dahil herkes sizi çok seviyor.
Ne mutlu size.

Suna Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-04-2011, 09:44   #93
Moderatör

Güler's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Suna Mesajı Göster
ben dahil herkes sizi çok seviyor.
Ne mutlu size.
Hakikaten mutluyum sizlerle beraber olmaktan. Ben de hepinizi çok seviyorum.

Eski 13-04-2011, 09:44   #94
Ağaç Dostu

Sarıcan's Avatar

Giriş Tarihi: 28-11-2008
Galeri: 32
Osmanlıca bilen eski edebiyat öğretmenlerimiz "İsmi ile müsemma" derlerdi. Bence en güzel uyan tanım bu, onu özel kılan da bu. İsmi ile özdeşleşmiş bir ruh yapısı. Yüzünüzden gülücükler hiç eksik olmasın.

Sarıcan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-04-2011, 09:51   #95
Moderatör

Güler's Avatar

Teşekkür ederim, sevgili Sarıcan.
Rahmetli annem derdi ki " senin kız mı erkek mi doğacını bilmiyorduk, üçüncü çocuk olunca da evvelceden ismini düşünmemiştik, ama doğduğunun ertesi günü yandan yandan gülücükler vermeye başlayınca babaannen, bu kızın adı Güler olsun dedi".

Eser İlhan ve mrduran beğendi.
Eski 13-04-2011, 09:56   #96
Ağaç Dostu

Sarıcan's Avatar

Zaten ben tahmin etmiştim bu ismi bir Osmanlı' nın koyduğunu

mrduran beğendi.
Eski 13-04-2011, 10:13   #97
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 05-08-2009
Her ne kadar bir mesaj trafiğimiz olmasada kendisinin mesajlarını takip ederim. Çünkü Ağaçlar Net'i aile ortamına çeviren, okurken mutfakta arkadaşınla sohbet eder havasına döndüren, başın sıkıştığında arayacağın arkadaşın gibi sanki.

cukurovalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-04-2011, 10:27   #98
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili çıkurovalı, " başın sıkıştığında arayacağın arkadaşın gibi sanki" cümleniz çok hoşuma gitti.
Ne yalan söyleyeyim, böyle düşünen arkadaşlar oldukça fazla ve beni bir abla olarak görüp özel dertlerini bile özelime yazanlar çok.
Elimdem geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ve biraz yardımım dokunduğunda da inanın çok mutlu oluyorum.

Ama.." agaclar.net'i aile ortamına çeviren, okurken mutfakta arkadaşınla sohbet eder havasına döndüren" cümlenizi aman yönetim görmesin..

Burayı laçkalaştırın diyerek beni moderasyondan da siteden de şutlarlar sonra.

Teşekkür ederim, sevgili çukurovalı. Bu site sizlerle beraber güzelleşiyor inanın.

Güzin Çakar beğendi.
Eski 13-04-2011, 10:34   #99
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Galeri: 765
Sizin için yazılan güzel cümleleri sonuna kadar hak ediyorsunuz, sevgili Güler hanım. Her zaman söylüyorum, sanki kırk yıllık dost gibi yakın hissettiriyorsunuz. Sizi seviyoruz, bu sitenin olmazsa olmazlarındansınız.

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-04-2011, 10:48   #100
Moderatör

Güler's Avatar

Teşekkür ederim arkadaşlar, utandırıyorsunuz beni. Bakın yüzüm kızardı.

jineop beğendi.
Eski 13-04-2011, 12:59   #101
Ağaç Dostu

Sarıcan's Avatar

2009 Fenerbahçe anısına

Güler Hanım,

Buda sizin 2009 paylaşımlarınızdan iki üç yapraklı olarak verdiğiniz sukkulent. Şimdi saksılara sığmıyor. Topraksız Tarım' da kullandığım domates besin eriyiği ile suluyorum. Saksısının içinde de toprak yerine hydroton ve perlit var. Bu toplantıya saksının dışına taşıp saksıyı deviren yaprakları getirecektim ama iki senedir ilk defa çiçek açmak için tomurcuklanmıştı. Kesmeye kıyamadım. Bahçede gelişimi nasıl oluyor, açık havada da aynı güzellikte gelişir mi?

Eklenen Resimler

SerDag beğendi.
Eski 13-04-2011, 17:13   #102
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili Sarıcan, ne güzel gelişmiş ama bu soruyu bana değil de kaktüsçü arkadaşlara sormalısınız, onlar size daha doğru cevap verirler.

Benimki bahçede, kısın üzerine bir saksı kapatıp onun da üstüne ağırca bir taş koyuyorum. Rüzgâr uçuramadığı için kar ile de temas etmiyor, kendi halinde yaşayıp gidiyor.

Eski 27-03-2012, 13:02   #103
Ağaç Dostu

Ana gibi's Avatar

Giriş Tarihi: 22-01-2012
Hiç düşündünüzmü, yaşadığı sürece hayır demesini beceremediği için fazlasıyla incinen, nerdeyse hayata küsmüş,güven duygusunu kaybetmiş bir insanın, sizi bu sanal dünyada (hiç anlamasada), hergün görüştüğü dost gibi görüp (görünmeyen bir el) üye olmaya, yazmaya, cesaret vermesi nasıl bir şeydir. Evet haberiniz olmadan kaç kişiye tutunacak dal olduğunuzu bilmiyorsunuz, yalnız siz değil,sitede birçok kişinin,insanlara yalnız değilsiniz bak bizlerde varız, davranışları sergilemesi,benim gibilere umut veriyordur.

Robotlaşan insan dünyasından, insanca yaşama, dünyaya açılan bir pencere burası.

Sadece dışardan nasıl göründüğünüzü bilmenizi istedim. Gereksiz yer kaplamamak için son yazım. Ama sizleri, yine okuyarak ,nasıl mücadelelerle ne harikalar ürettiğinizi seyredip,gelecek daha güzel olacak, umudumu yaşatacağım.

Sizin aracılığınızla, bütün doğa ve yeşil sevenlere sevgiler saygılar.Bu arada Malina'ya da kolaylıklar diliyorum.

Güler hanım, iyiki varsınız hayalinizdeki gibi bir dünyayı görmeniz dileğiyle saygılar.

Ana gibi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-03-2012, 15:25   #104
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-06-2008
Galeri: 2
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ana gibi Mesajı Göster
Hiç düşündünüzmü, yaşadığı sürece hayır demesini beceremediği için fazlasıyla incinen...... Gereksiz yer kaplamamak için son yazım.
Umarım son yazınız olmaz. Yoksa sizi okuyup incinen o kadar çok form üyesi olacak ki...

selis beğendi.
Tura Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-03-2012, 18:27   #105
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili Ana gibi, teşekkür ederim.

Ben oldum olası, sevmeyi severim. Sevilmek de çok güzeldir tabii ama sevebilmek bence ulvî bir haslettir.
Hani derler ya " aşk hep almak değildir, vermektir aslında. Ve verdikçe de mutlu olabilmektir." Bu düşünceyi de benimsemiş olmamdan da kaynaklanıyor olabilir.

Sevdiklerimi mutlu etmek, onları mutlu görmek, bana daha büyük bir mutluluk verir. Haz duyarım. Ve ben böyle mutluyum işte.

Sizleri de çok seviyorum.

Eski 29-03-2012, 22:47   #106
Ağaç Dostu

SerDag's Avatar

Giriş Tarihi: 29-10-2009
Galeri: 7
Güler Hanım ismi geçince aklıma ilk gelen, benim gibi bir sıradan üyeyi bağrına basmasından dolayı içime doğan minnettir. Yumuşacık, sabırlı üslubuyla gönlüme yerleşmiştir. Sizi tanıdığım için çok mutluyum. Umarım daha da çok tanıma fırsatım olur efendim.

SerDag Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-03-2012, 23:19   #107
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili SerDag, ne kadar naziksiniz.

Sıradan üye tabiriniz aslında hepimizi kapsıyor. Bizler; doğa aşığı, bitki hayranları olarak burada buluştuk. Güzel paylaşımlarda bulunuyor, güzel dostluklar kuruyoruz.
Benim de en büyük arzum, sizlerle tanışmak.
İnşallah diyelim.

Kıbrıs_Doga beğendi.
Eski 30-03-2012, 18:23   #108
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 28-03-2012
sevgili güler hanım bu sayfayı yeni gördüm şaşırdım ben çok geç kalmışım.yeni üyeyim ama çok uzun süredir takip ediyorum sizleri çok bilgi aldım allah yolunuzu açık etsin.bu güzel sözleri hakediyorsunuz.ben hiç anlamıyorum yazışmalardan nerden yazarsam sohbet ederim nerden yazarsam çiçeler hakkında bilgi alırım

r-ü-z-g-a-r Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-04-2012, 11:24   #109
Ağaç Dostu

Kıbrıs_Doga's Avatar

Giriş Tarihi: 06-02-2012
Alıntı:
Sevgili SerDag, ne kadar naziksiniz.

Sıradan üye tabiriniz aslında hepimizi kapsıyor. Bizler; doğa aşığı, bitki hayranları olarak burada buluştuk. Güzel paylaşımlarda bulunuyor, güzel dostluklar kuruyoruz.
Benim de en büyük arzum, sizlerle tanışmak.
İnşallah diyelim.
Merhaba Güler hanım ilk yazıyı okudum da Kıbrıs filan demişsiniz.. Kıbrısta da agaclar.net 'in etkinlikleri veya toplantıları oluyor mu aceba?? Benim hiç haberim olmadı da böyle birşey olursa çok sevinirim

Kıbrıs_Doga Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-04-2012, 12:19   #110
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 24-12-2009
Sevgili Güler ablacığım;Siz yukarıda yazılan bütün övgü ve sevgi sözcüklerini hak ediyorsunuz.''Orda bir köy var uzakda o köy bizim köyümüzdür''.Orda bir bahçe var üzakda,o bahçe bizimde bahçemiz.Orda bir güler abla var uzakda,o bizim sevgili Güler ablamızdır.Görmesekde, sesini duymasakda,Hep gülen yüzüyle,bitmeyen enerjisiyle,o bizim Güler ablamızdır.Ağaçlar net'in Güler ablasıdır.Teşekkürler ablacığım.

gilan, ayhat, nrkrkmz ve 2 kişi beğendi.
Minarislim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-04-2012, 14:47   #111
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili Minarislim, çok duygulandım, teşekkür ederim.
Sizlere ve agaclar.net'e lâyık olmaya çalışıyorum. Hepiniz benim için büyük değer taşıyorsunuz. Burada ve sizlerle beraber olmak bana büyük haz veriyor.

Sevgili Kıbrıs_Doga, evet agaclar.net grubu Kıbrıs'ta da topklantılar yapıyordu. Toplantı başlıklarında görebilirsiniz.

Kıbrıs_Doga beğendi.
Eski 12-04-2012, 17:00   #112
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2008
Galeri: 106
Alıntı:

Sevgili Kıbrıs_Doga, evet agaclar.net grubu Kıbrıs'ta da topklantılar yapıyordu. Toplantı başlıklarında görebilirsiniz.
Biz ne zaman yapıcaaaz

Kıbrıs_Doga beğendi.
Lilium Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-04-2012, 21:32   #113
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 12-04-2012
Merhaba ben de yeni üyeyim siteyi tanıyalı 1 hafta oldu ama bende bağımlılık yaptı.çiçekler ile uğraşmak dinlendiriyor beni

çiçekçi_kız Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-04-2012, 22:56   #114
Ağaç Dostu

serkan_istanbul's Avatar

Giriş Tarihi: 14-10-2010
Güler abla çılgın, romantik ne yapacağı belli olmayan güzel kadın. Senin sayfana uğramadan olurmu. Güllerin annesi ablacım ha bu arada birde tango yapan ablam. Allah senin içindeki enerjiden bizlerede nasip etsin. Enerjin hiç bitmesin eşinize sevgiler.
Bu arada o gözlüklerle assolistlere benziyosunuz harbiden sanki flim yıldıları gibi size gizem katıyo yakışıyoda.

Atlas çiçeğimin annesi güler hanım eksik yazdıklarım var hakkınızda ama sizi bütün üyeler zaten çok iyi tanıyolar.

Allahım sizi bahçenizden bahçenizi ve sevdiklerinizi sizden ayırmasın güller kadar güzel kadın.

Düzenleyen serkan_istanbul : 22-05-2012 saat 20:36
serkan_istanbul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2012, 00:40   #115
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-01-2012
Sevgili Güler hanım, insan tanımadığı birini sever mi? Evet sever, severmiş.
Hayat felsefeniz, olumlu ve çıkarsız kişiliğiniz ve paylaşımcı kimliğinizle zaten çalmıştınız gönlümü, bir de bu yazıyı okudum tam oldu. Sağlıklı ve mutlu bir ömrünüz olsun inşallah sevdiklerinizle birlikte. Yüzyüze tanışmak dileğiyle. Sevgiler..

gülenyüz beğendi.
Sudenur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2012, 11:27   #116
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili Sudenur, teşekkür ederim.
Siz, serkan_istanbul, lilium, Minarislim, limon, kiraz, Eser..... hepiniz benim buradan edindiğim değerli arkadaşlarsınız.
Kiminizle tanıştım kiminizle daha tanışamadım ama inanın ben de sizleri seviyorum.

agaclar.net'e katkılarınız, mesajlarınızdaki güzellikler sayesinde bu dostluklarımız oluşmakta. Hatta gittikçe de artmakta.

Zaman zaman aramızda yanlış anlaşmalar, ufak tefek kırgınlar da oluşmakta tabii bunları da olağan karşılamamız gerekir. Hepimiz aynı frekansta olamayabiliriz veya moralimizin bozuk olduğu zamanlar olabilir ama önceliği sitemizin ahenginin bozulmaması olmalıdır.

Bizler bitki sever, doğa severler olarak, gönüllü olarak buraya üye olduk. Kendi menfaatlerimizi öne çıkarmanın bir yolu olmamalı bu site. Arkadaşlık, dostluk, paylaşımcılık öne çıkmalı.

Bildiğim kadar bilgilerimi ve elimdeki tohum ve çeliklerimi gönüllü paylaşmak beni hep mutlu etmiştir.
Yorulduğum, üzüldüğüm zamanlar da olmuştur, bazen içime kapanmak da gelir içimden, bunu da paylaşırım çoğu kez sizlerle " dellenme Güler" diyenlerinizin sözünü dinlemek daha çok işime gelir de bu düşüncemden vaz geçerim.

Hâsılı kelâm, (sözün kısası) ben de sizleri ve agaclar.net'i çok seviyorum arkadaşlar.

Kiraz, Sakaki, smnunal ve 2 kişi beğendi.
Eski 26-07-2012, 14:34   #117
Ağaç Dostu

limon's Avatar

Giriş Tarihi: 14-03-2007
Galeri: 637
Allah Allah ben bu başlığa nasıl yazmamışım...

Duygularımı biliyorsunuz, enerjinize, bahçenize, bitkilerinize, güllerinize, Oğuz Bey'in sebzelerine, meyvelerine, üzümlerine... Bayılıyorum ben size...

Bu şarkı Oğuz Bey'den size gelsin. ZEKİ MUREN - Bir Beyaz Gul Gibisin - YouTube

limon Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2012, 15:03   #118
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili limon, teşekkür ederim.

Hatırladın mı bana foruma fotoğraf yüklemeyi ve fotoğraf küçültmeyi öğretirken ne çok yormuştum seni.

Güler / Bahçe

Güler / Bahçe

Böyle güzel arkadaşlıklar hiç unutulur mu?

limon beğendi.
Eski 29-01-2013, 17:27   #119
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 30-10-2012
Sevgili Güler hanım, güzel anlatımınızla sizi daha yakından tanımak çok güzeldi. Sevgilerimle

dalya35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-01-2013, 17:40   #120
Moderatör

Güler's Avatar

Teşekkür ederim sayın dalya35.

dalya35 beğendi.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 12:13.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024