Konu: Güler
View Single Post
Eski 27-03-2012, 13:02   #103
Ana gibi
Ağaç Dostu

Ana gibi's Avatar

Giriş Tarihi: 22-01-2012
Hiç düşündünüzmü, yaşadığı sürece hayır demesini beceremediği için fazlasıyla incinen, nerdeyse hayata küsmüş,güven duygusunu kaybetmiş bir insanın, sizi bu sanal dünyada (hiç anlamasada), hergün görüştüğü dost gibi görüp (görünmeyen bir el) üye olmaya, yazmaya, cesaret vermesi nasıl bir şeydir. Evet haberiniz olmadan kaç kişiye tutunacak dal olduğunuzu bilmiyorsunuz, yalnız siz değil,sitede birçok kişinin,insanlara yalnız değilsiniz bak bizlerde varız, davranışları sergilemesi,benim gibilere umut veriyordur.

Robotlaşan insan dünyasından, insanca yaşama, dünyaya açılan bir pencere burası.

Sadece dışardan nasıl göründüğünüzü bilmenizi istedim. Gereksiz yer kaplamamak için son yazım. Ama sizleri, yine okuyarak ,nasıl mücadelelerle ne harikalar ürettiğinizi seyredip,gelecek daha güzel olacak, umudumu yaşatacağım.

Sizin aracılığınızla, bütün doğa ve yeşil sevenlere sevgiler saygılar.Bu arada Malina'ya da kolaylıklar diliyorum.

Güler hanım, iyiki varsınız hayalinizdeki gibi bir dünyayı görmeniz dileğiyle saygılar.

Ana gibi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön