agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Fotoğraf Yarışmaları > 2008
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-07-2008, 17:35   #31
Ağaç Dostu

msgurkan's Avatar

Giriş Tarihi: 24-03-2007
Galeri: 1
Malina, dikkatinizden kaçmış olabilir, ben sonuçların açıklandığı gün cevap yazdım ve ödül seçimini de yaptım.
Ödüllerin gerekliliği konusuna gelince benim açımdan yarışmada "kazanma" yeterli ve onure edici bir ödül.

msgurkan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-07-2008, 19:59   #32
Ağaçsever

asc1485's Avatar

Giriş Tarihi: 09-04-2005
Galeri: 30
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
caucasus
tuğba kiper

asc1485
hassoman
msgurkan

Kazanan 5 kişiden 3 tanesi henüz burayı okuyup cevap yazmamış, yazan 2 kişi de ödül seçmeye gerek görmemiş.

Bu durumu uzun zamandır gözlemlemeye çalışıyoruz. Ödül olayını kaldırmanın zamanı geldi sanırım. Sonuçta bu, size yapılmaya çalışan bir jestti. Şikayet etmiyor olsak da bizim için bir angarya olduğunu itiraf etmemiz gerekir...
Malina , inanın bu sabah dikkatimi çekti. Seyahatteydim. Kazananlar arasında olduğumu görünce çok sevindim. Sizlerin beğenisini kazanmak gururlandırdı. Önemli olan katılmak. Hepinize teşekkür ederim.

Seçtiğim ödül :Platin üyelik- foto funclup

asc1485 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-07-2008, 20:27   #33
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi msgurkan Mesajı Göster
Malina, dikkatinizden kaçmış olabilir, ben sonuçların açıklandığı gün cevap yazdım ve ödül seçimini de yaptım.
Ödüllerin gerekliliği konusuna gelince benim açımdan yarışmada "kazanma" yeterli ve onure edici bir ödül.
DarkYes'in sonuçları açıkladığı #18 nolu mesajdan sonra, sizin yazdığınız sadece bu alıntıladığım mesajınız var. Yanılıyor muyum? Numarasını kopyalayıp yapıştırır mısınız?

Alıntı:
Her Sponsor, her ay, sadece bir yarışmacıya ödül vermektedir. (FFC 3 ödül veriyor)

Size uzatılan bir tabak şeker içinden bir tanesini seçtiğinizi düşünün
Bir arkadaşınız bir şekeri aldıysa, siz ancak geri kalanlardan birini alabilirsiniz.

- Ödül kazanan arkadaşlar; yarışmayla ilgili başlık altında, seçtiğiniz sponsoru yazmalısınız.

- İlk yazan hak kazanır. Daha sonra seçim yapacak olanlar, geri kalanlardan ödül seçmek durumundadır.

- Yarışmayı kazandıkları duyurulan kişiler, seçtikleri ödülü forumda, ilgili yarışmaya ait konuya yazmakla yükümdürler.
Şeker tabağı gibi komik açıklamalar bile yazmıştım

Eposta ile ödülünüzü bildirmeniz yetmez. Diğer arkadaşların, hangi sponsordan seçim yapıldığını bilmeleri gerekir ki, diğerlerinden birinden seçim yapmaları mümkün olabilsin...

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-07-2008, 21:13   #34
Ağaç Dostu

msgurkan's Avatar

Giriş Tarihi: 24-03-2007
Galeri: 1
Alıntı:
Eposta ile ödülünüzü bildirmeniz yetmez. Diğer arkadaşların, hangi sponsordan seçim yapıldığını bilmeleri gerekir ki, diğerlerinden birinden seçim yapmaları mümkün olabilsin...
Sevgili Malina hatayı nerede yaptığımı anladım. Ben sadece mail yazmıştım. Özür dileyerek eksiğimi düzeltiyorum, Seçtiğim sponsor:
Oğlak Yayınları / Bitkiler Ne İster: Tüm Özellikleriyle İç Mekan Bitkileri

msgurkan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-07-2008, 23:18   #35
agaclar.net

malina's Avatar

Teşekkür ederim

Eski 08-07-2008, 10:29   #36
Ağaç Dostu

limon's Avatar

Giriş Tarihi: 14-03-2007
Galeri: 637
Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

Bu arada belirtmeden de geçemeyeceğim, Dev Sekoya'nın cezaevi fotoğrafları da çok güzel.

limon Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-07-2008, 13:18   #37
Ağaç Dostu

erbek_'s Avatar

Giriş Tarihi: 07-05-2008
Galeri: 17
Kazanan arkadaşları tebrik ederim gerçekten resimler mükemmel!!!! Zaten tüm katılan arkadaşların resimleri de güzeldi, çünkü konu çok güzeldi, bu yüzden hem konuyu seçen hem de katılan herkezi tebrik ediyorum

erbek_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-07-2008, 13:21   #38
Yeni Üye

heroman1881's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2008
Galeri: 38
öncelikle yarışmada dereceye giren bütün ağaç ve doğa dotlarına en içten duygularımla tebriklerimi iletiyorum.

mayıs (güller) yarışmasında dereceye girdikten sonra ffc platin + sihirli tablet seçmiştim.

ffc üyeliğim açıldı , buradan çok teşekkür ediyorum.

fakat aşağıdaki * cümleye dayanarak talepte bulunduğum sihirli tabletten ses seda çıkmadı. ben yanlış anlamış da olabilirim. bu konunun açıklığa kavuşması bu ayki ödül seçme arefesindeki yarışmacılar içinde güzel olur diye düşünüyorum.

(*) " İlk 5'e giren tüm arkadaşlar için: Her bir kişiye 3 paket (9 adet şişen tablet)

sihirli tablet şunun için önemli ; kendinizin işine yaramayacağını düşünebilirsiniz fakat ailedeki küçükler için çok güzel bir eğitim materyali.
şu sıralar cayır cayır yanan çam ağaçlarının ne kadar zor yetiştiğini kendileri gözlemleyerek en güzel şekilde anlarlar diye düşünüyorum.

heroman1881 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-07-2008, 15:04   #39
Ağaç Dostu

caucasus's Avatar

Giriş Tarihi: 15-01-2006
Galeri: 787
Alıntı:
caucasus
tuğba kiper

asc1485
hassoman
msgurkan

Kazanan 5 kişiden 3 tanesi henüz burayı okuyup cevap yazmamış, yazan 2 kişi de ödül seçmeye gerek görmemiş.

Bu durumu uzun zamandır gözlemlemeye çalışıyoruz. Ödül olayını kaldırmanın zamanı geldi sanırım. Sonuçta bu, size yapılmaya çalışan bir jestti. Şikayet etmiyor olsak da bizim için bir angarya olduğunu itiraf etmemiz gerekir...
Sevgili malina ; Malum bu aralar bizim işlerimiz biraz yoğun ve yaz tatili dolayısıyla işler kalabalık oluyor. İlk fırsatta ödülümü seçeceğim.
Hasat yayıncılık sponsorluğu bıraktımı ? geçen sefer kitap seçmiştim ancak hala elime ulaşmadı. Tekrar hasad yayıncılıktan secmek istedim ancak zannedersem sponsorluğu bıraktılar. kısmet olursa birazdan ödülümün ismini yazar yollarım teşekkürler.

caucasus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-07-2008, 16:33   #40
Ağaç Dostu

caucasus's Avatar

Ödülümü seçtim mail olarak yolladım Panel yayınlarından osmanlı imparatorluğunun doğuşu ve sihirli tablet.

Eski 08-07-2008, 16:42   #41
Ağaç Dostu

Organik's Avatar

Giriş Tarihi: 05-07-2008
Galeri: 46
Güzel bir konu. Sadece yarışma olarak düşünmeyelim. Ortaya güzel işler çıkar inşallah!

Organik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-07-2008, 12:37   #42
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 19-04-2007
Galeri: 225
Herkese bir özür borcum daha oluştu....
Şu anda Ankara dışında olduğum için İnternet olanaksızlıkları yüzünden agaclar.net'i ihmal ettim. Bu yüzden tebrikler için teşekkür edemedim. Bu 1... Özürün en büyüğü sevgili Malina'ya!.. Bu da 2..Hediye olarak: Pencere yayınlarından Bilgelerin Dilinden
İsmet Zeki Eyuboğlu'nun kitabını seçtim. yarisma@agaclar.net adresine yolladım. Umarım yeterlidir

hassoman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-07-2008, 10:29   #43
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 06-04-2005
Galeri: 24
kimdensinan vargi <sinanvargi@gmail.com>
kimeagaclar@gmail.com

tarih05 Aralık 2006 Salı 22:17
konuaralık ayı fotoğraf yarışması
gönderengmail.com

ayrıntıları gizle 05.12.2006 Yanıtla

E-Posta konu bölümü:
aralık Ayı yarışması / sinan vargı dev sekoya

-Postada yazacaklarınız:
Ad, soyad / Kullanıcı adı : Sinan Vargı dev sekoya
Teslimat Adresi : bayındır sokak no.10 kızılay-ankara
Telefon : 0312 433 31 25/148
Seçtiğiniz ödül / sponsor adı : doğada fotoğrafçılık Homer kitabevi

nevsune hanım ben size üçtane mail attım ama hiç biri gelmedi..
fotoyarisma ağaclar.net çalışmadı bir ara

---------- Yönlendirilmiş ileti ----------
Kimden: sinan vargi <sinanvargi@gmail.com>
Tarih: 10 Nisan 2008 Perşembe 11:15
Konu: ödül seçimi foto yarışması
Kime: fotoyarisma@agaclar.net

E-Posta konu bölümü:
Mart Ayı yarışması / kullanıcı adınız : DEV SEKOYA

E-Postada yazacaklarınız:
Ad, soyad / Kullanıcı adı : Sinan Vargı- Dev Sekoya
Teslimat Adresi : Bayındır Sokak No:10 Kızılay-Ankara
Telefon : 433 31 25-148
Seçtiğiniz ödül / sponsor adı

Alevi - Bektaşi Düşüncesine Göre Allah
Battal Pehlivan

sinan vargi <sinanvargi@gmail.com>
kimefotoyarisma@agaclar.net

tarih10 Nisan 2008 Perşembe 11:15
konuödül seçimi foto yarışması
gönderengmail.com

ayrıntıları gizle 10 Nis Yanıtla

E-Posta konu bölümü:
Mart Ayı yarışması / kullanıcı adınız : DEV SEKOYA

E-Postada yazacaklarınız:
Ad, soyad / Kullanıcı adı : Sinan Vargı- Dev Sekoya
Teslimat Adresi : Bayındır Sokak No:10 Kızılay-Ankara
Telefon : 433 31 25-148
Seçtiğiniz ödül / sponsor adı

Alevi - Bektaşi Düşüncesine Göre Allah
Battal Pehlivan
Pencere Yayınları, Kasım 1995

maalesef 10 a yakın mail atmama ve önceden de bildirmeme rağmen
ben hiç bir ödülümü alamadım,

bu ödül için başvuru maillerinin sık sık değişmesinden kaynaklanıyor.
bir nevsune hanıma, bir fotoyarisma ya bir de yarısma diye üc ayrı mail olunca hepsine göndermeme rağmen bir yanıt alamadım

dogada fotoğrafçılık
alevi bektaşi düşüncesine göre allah
ve yine battal yayınlarından
aleviliğin siyasi boyutları
adlı üç kitabımı
sinan vargı
bayındır sokak no.10 ankara kızılay
adresime gönderirseniz sevinirim..

Dev Sekoya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-07-2008, 16:10   #44
Ağaç Dostu

nevsune's Avatar

Giriş Tarihi: 04-05-2007
Galeri: 215
Sn. Dev Sekoya sizin isteklerinizi sponsorlara bildirmiştim ancak sizden kitapların gelmediğine dair, ne kendi adresimden, ne de yarisma adresinden bir e-posta almadım. Fotoyarisma ise zaten kullanmadığım bir adres.

Bu olumsuzlukla ilgili olarak haberim olsaydı mutlaka takip ederdim. Yarışmayı kazanan arkadaşlarımızın ödüllerinin ellerine geçmesi adına, gerekirse defalarca yazışma veya telefon görüşmesi yapıyor, haklarının kaybolmaması için uğraşıyorum. Sizinki için de aynı uğraşıyı verirdim mutlaka.

Konuyla yeniden ilgilenilecektir, merak etmeyin lütfen.

nevsune Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-08-2008, 08:29   #45
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nevsune Mesajı Göster
Sn. Dev Sekoya sizin isteklerinizi sponsorlara bildirmiştim ancak sizden kitapların gelmediğine dair, ne kendi adresimden, ne de yarisma adresinden bir e-posta almadım. Fotoyarisma ise zaten kullanmadığım bir adres.

Bu olumsuzlukla ilgili olarak haberim olsaydı mutlaka takip ederdim. Yarışmayı kazanan arkadaşlarımızın ödüllerinin ellerine geçmesi adına, gerekirse defalarca yazışma veya telefon görüşmesi yapıyor, haklarının kaybolmaması için uğraşıyorum. Sizinki için de aynı uğraşıyı verirdim mutlaka.

aradan bir ay geçti bir hatırlatayım dedim.. ben hala istediğim kitapları alamadım.

Eski 14-08-2008, 13:34   #46
agaclar.net

malina's Avatar

Bu başlık altına yazıldığı için baktım:
Haziran Ayı (Yaşama Tutunan Bitkiler) yarışma sonuçları
  • asc1485
  • caucasus
  • hassoman
  • msgurkan
  • Tuğba kiper
Adınız yer almıyor. Neden herbirini ilgili yarışma altında, uygun zamanda yazmadınız?

Alıntı:
» Yarışmayı kazandıkları duyurulan kişiler, sonuçlar açıklandıktan sonraki 5 gün içinde teslimat posta adreslerini yarisma@agaclar.net göndermekle yükümlüdürler. Her ayın 10. günü saat 24'ten sonra yapılan başvurular geçersiz olacaktır. Ödülün elinize geçmemesi halinde, bir sonraki ayın 1 ve 5. günleri arası, durumu epostayla ya da katıldığınız yarışmanın bulunduğu başlığa yazabilirsiniz. Diğer zamanlarda yapılacak başvurular geçerli olmayacaktır.

Alıntı:
Tarih: 10 Nisan 2008 Perşembe 11:15
Konu: ödül seçimi foto yarışması
Doğa uyanıyor [Mart 2008] Ödül seçiminizi foruma yazmamışsınız. Oysa bu bir kural.

Alıntı:
tarih : 05 Aralık 2006 Salı 22:17
konu : aralık ayı fotoğraf yarışması
5 aralıkta gönderildiğine göre kasım yarışması denmek istiyor olabilir diye baktım:

Fotoğraf yarışmaları [Kasım 2006]
#37 Bu yarışmada yoksunuz...

Fotoğraf (Aralık) Biri döker biri dökmez
#23 Bu yarışmada da yoksunuz...

Yani durum epey karışık görünüyor...

Eski 18-08-2008, 12:23   #47
Ağaç Dostu

Ahşap Evler [Nisan 2008]

bence bir karışıklık yok..
nevsune hanım'ın verdiği cevaba göre " Sn. Dev Sekoya sizin isteklerinizi sponsorlara bildirmiştim ancak sizden kitapların gelmediğine dair, ne kendi adresimden, ne de yarisma adresinden bir e-posta almadım. Fotoyarisma ise zaten kullanmadığım bir adres. "

konu ile ilgenildiği ifade edilmişti..
ben doğa uyanıyor ve ahşap evler bölümünde birinci seçildiğim için iki kitabım konusunda her yere zamanında mail attım. forumun bütün kurallarına uydum..
sanırım yayıncılarda kitap kalmadı..
bu konuda da üstte verdiğim linke tıklarsanız bu konu ile attığım mailleri görebilirsiniz

en azından halen doğa uyanıyor ve ahşap evler ile ilgili birinciliklerim için
seçtiğim alevi kitaplarını gönderirseniz memnun olurum.

Eski 19-08-2008, 19:15   #48
agaclar.net

malina's Avatar

Doğa uyanıyor [Mart 2008]

Ödül seçiminizi yazmamışsınız

Alıntı:
Sevgili Limon, diğer kazanan arkadaşların da ödüllerini bildirmelerini bekliyorum.

Son hatırlatma: Eski Ödüller / Eski Sponsorlar

Bu günden sonra istek yapacak arkadaşların haklarını kaybedeceklerini üzülerek bildirmek durumundayım.

Ahşap Evler [Nisan 2008]

Ödül seçiminizi yazmamışsınız

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Dev Sekoya Mesajı Göster
arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum...
Alıntı:
son hatırlatma

Fotoğraf yarışmamızın kurallarına göre; kazanan arkadaşlar her ayın 10'u saat 24.00'e kadar istedikleri ödülü bu başlığa, gönderi bilgilerini ise yarisma@agaclar.net e-posta adresine bildirmek durumundadırlar. Günü geçtiğinde ödül hakları ne yazık ki kaybolacaktır.

Nisan 2008 fotoğraf yarışmasını kazanan arkadaşlardan ödüllerini belirleyip bu başlığa yazmalarını ve gönderi bilgilerini e-postayla bildirmelerini son kez hatırlatalım dedik
Alıntı:
5 arkadaştan tümü buraya yazmış. Sadece 2 kişi ödülünü seçmiş. Demek ki diğerleri ödülleri ne kendi adlarına almak istiyor, ne de seçtiği armağını alıp başka birine armağan etmek...

Bu bir süredir devam ediyor.

O zaman ödülleri iptal edebiliriz. Sponsorları razı et, her ay eposta ile ödül bildir, telefonla teyid al, gittiğini kontrol et gibi çalışmalara; "kazananların peşinden ödüllerini seçmeleri için koş" durumu da eklenince, uğraşmaya değmeyen bir etkinlik gibi görünüyor...
Sunucu değişikliği sırasında eposta adresi de değişti. Bu karışıklık bizim suçumuz.

Ama yarışmanın en önemli kurallarından biri de seçilen ödülün foruma yazılmasıdır.
Bu durum açıkça yazılmasına rağmen neden bu kurala uymadığınızı söyler misiniz? Yazmış olsaydınız, eposta adresi sorunu olduğunu sizden önce biz farkederdik. Ödülünüzü seçmişsiniz ama adresiniz gelmedi derdik. Hatta adresiniz zaten bir önceki yarışmadan elimizde olduğu için, bunu bile dememize gerek kalmazdı. Gönderirdik.

Foruma yazılmadığı zaman, (ödülü seçme konusunda aşağıda yazılmış sorunlar dışında) kazanan arkadaş ödülünü istiyor mu sorusuna bile cevap veremiyoruz. Çünkü hem yarışmaya katılıp, kazanıp ama ödül almak için ne foruma yazan ne eposta gönderen arkadaşlar da var. Nasıl bileceğiz?

Foruma yazma konusunda tabaktaki şeker örneklerini vermiş, başlangıçta şekerlik içinde şeker resimleri bile ekleyip, sonra "bu kadarı da ayıp artık" deyip silmiş birisi olarak, şaşkınlık ve umutsuzluk içindeyim.

Ne diyeyim; 3-5 kuralı bile, doğru düzgün iletmeyi becerememiş biriyim...

agaclar.net yarışma kuralları

Alıntı:
» Yarışmayı kazandıkları duyurulan kişiler, sonuçlar açıklandıktan sonraki 5 gün içinde teslimat posta adreslerini yarisma@agaclar.net göndermekle yükümlüdürler. Her ayın 10. günü saat 24'ten sonra yapılan başvurular geçersiz olacaktır. Ödülün elinize geçmemesi halinde, bir sonraki ayın 1 ve 5. günleri arası, durumu epostayla ya da katıldığınız yarışmanın bulunduğu başlığa yazabilirsiniz. Diğer zamanlarda yapılacak başvurular geçerli olmayacaktır.

» Yarışmayı kazandıkları duyurulan kişiler, seçtikleri ödülü forumda, ilgili yarışmaya ait konuya yazmakla yükümdürler.

Her sponsor bir kişiye ödül vereceği için, daha önce başkası tarafından talep edilmiş ödülleri tekrar seçilemez. Henüz seçilmemişlerden biri seçilmelidir.
Ödüller / Sponsorlar

Alıntı:
Her Sponsor, her ay, sadece bir yarışmacıya ödül vermektedir. (FFC 3 ödül veriyor)

Size uzatılan bir tabak şeker içinden bir tanesini seçtiğinizi düşünün
Bir arkadaşınız bir şekeri aldıysa, siz ancak geri kalanlardan birini alabilirsiniz.

- Ödül kazanan arkadaşlar; yarışmayla ilgili başlık altında, seçtiğiniz sponsoru yazmalısınız.

- İlk yazan hak kazanır. Daha sonra seçim yapacak olanlar, geri kalanlardan ödül seçmek durumundadır.
Alıntı:
Ödülün elinize geçmemesi halinde, bir sonraki ayın 1 ve 5. günleri arası, durumu epostayla ya da katıldığınız yarışmanın bulunduğu başlığa yazabilirsiniz. Diğer zamanlarda yapılacak başvurular geçerli olmayacaktır.
Kaç ay sonra, ilgisiz bir yarışma altında bunları yazışıyoruz...

Yarın sponsorla bağlantı kuracağım, bu kadar gecikmeyi onaylarsa iletilmesini sağlayacağım. Tekrar bir yarışmaya girer ve kazanırsanız; seçiminizi forumda yapmazsanız, ödülünüzün iptal edileceğini de söylemiş olayım...

Eski 20-08-2008, 09:01   #49
Ağaç Dostu

Alıntı:

Ben bir konuyu anlamadım. Nevsune hanım bu forumda yetkili mi değil mi. Benim isteklerimi aldığını ve sponsorlara bildirdiğini söylediğine göre demekki yetkili ve isteklerimi zamanında "birşekilde" kendisine ulaştırabilmişim. Ancak bildirilen kitapların bir posta kargo süresi var diye ben de bekledim. Sonra gelmediğini bir kez de foruma yazdım.
Bütün mesele bundan ibaret. Yok aynı yarışmalarda başka dereceye giren arkadaşlarımız benim istediğim kitapları benden daha önce istemişlerse buyursunlar alsınlar. Eğer sponsorlar ilgi göstermiyorlarsa veya kitap kalmamış ise ben gider kendi paramla da alırım... Yeterki net bir şey ifade edilsin, ama nevsune hanımın verdiği cevaptan benim istediğimi bir şekilde ve zamanında aldığını ve sponsona bildirdiğini söylüyor...sizin yazdıklarınız ile onun bir ay önce verdiği cevap arasında bir takım anlayış hataları var..

Eski 01-09-2008, 09:14   #50
Ağaç Dostu

caucasus's Avatar

Bu ödüller konusun da zannedersem bir hayli problem yaşanıyor. Ben ilk kazandığım yarışmada ( Islak ve sarı yapraklar ) hasad yayıncılıktan bir kitap ve yarışmayı kazananların almış olduğu sihirli tabletten istemiştim. Sihirli tabletimi aldım ancak kitabım elime ulaşmadı bir sonraki ayın 1 ile 5 arasın da mail yolladım kitabım gelemdi diye ancak hala gelecek. Bir de Yaşama tutunan bitkiler yaışmasın da kazananlar arasına girdim ve seçmiş olduğum ödül elime geçmedi. Tatil de olduğum için hem de bir önceki problemden dolayı içime soğukluk girdi ve 1 ile 5 arasın da cevap yazmadım **** yazamadım. Bir problem yaşanıyor ama nereden **** kimden kaynaklandığını bilemiyorum.
Aslında ödül çok da önemli değil yarışmaya katılmak, kazanmak dahi yeterli bence.

Eski 04-10-2009, 21:00   #51
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 04-10-2009
kazanan arkadaslar tebrikler

wera Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-10-2009, 14:21   #52
Yeni Üye

serkan güngör's Avatar

Giriş Tarihi: 05-10-2009
Güzel bir konu

serkan güngör Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-10-2009, 16:36   #53
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 21-10-2009
mükemmel resimler

serdarrrr Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-11-2009, 16:48   #54
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 03-11-2009
Gerçekten çok güzel resimler.

Muzikopat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-12-2009, 22:14   #55
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-12-2009
ellerinize sağlık güzel olmuşlar

dr.arif Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 20:46.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024