Araçlar

Bookmark and Share


Firma Detay Bilgisi

Alfa Ziraat Peyzaj Kimya San.ve Tic.Ltd.Şti.
Kuruluş Yılı 2014
Sektörler Alet ve Ekipman, Çiçekçilik, Damlama - Sulama, Ekipman, Fidancılık, Gübre, Haşere Mücadele, Kimyasal Gübre, Mantarcılık, Meyvecilik, Organik Tarım, Organik Gübre, Peyzaj Planlama ve Uygulama, Peyzaj Sulaması, Peyzaj Süs Bitkileri, Salon Bitkileri Yetiştiriciliği, Sebzecilik, Seracılık, Sulama, Tarım İlaçları, Tarımsal Alet - Makina, Tarımsal Danışmanlık, Tarımsal Girdiler (Hormon, Aktivatör, Çeşitli Tarım Kimyasalları, Saksı, Viol, Aşı Macunu vs.), Tarımsal İlaçlama ve Fümigasyon, Tarımsal Sulama, Tarla Bitkileri Yetiştiriciliği, Tohumculuk, Yem Sanayi, Biyolojik Mücadele ve Mikrobiyal Çözümler
Telefon (0216) 491 44 40
Telefon 2 (0216) 491 44 40
GSM (0216) 491 44 40
Faks (0216) 491 44 40
İlçe Pendik
İl İstanbul
Ülke Türkiye
Posta Kodu 34890
Adres Doğu Mh. Ankara Cd. Papatya Sk.No:28/E (Sahilde KFC Sokağı) Pendik-İstanbul
Web Sayfası http://www.alfaziraat.com.tr
Firma Hakında Özet Bilgi Firmamız İstanbul'un ilk Bitki Hastanesi olarak Pendik'te faaliyetine başlamıştır. Bitkilerinizdeki sorunları yüksek çözünürlüklü kamera ile resmini çekip bize mail atabilirseniz sorununuzun çözümü noktasında mutlaka geri dönüş sağlayacağız. Firmamız ayrıca; gübreleme, hazır çim, sulama sistemleri , işyeri ilaçlaması, peyzaj,yabancı ot mücadelesi, fare mücadelesi, iç mekan ve dış mekan bitkileri, saksı-toprak temini ve değiştirilmesi, kedi köpek maması, bitki tohum ve fideleri konularında hizmet vermektedir. Bitki ve çevre ile ilgili sorunlarınızda yardımcı olmaktan mutlu oluruz.
Ürünler çim, sulama sistemleri , işyeri ilaçlaması, peyzaj,yabancı ot mücadelesi, fare mücadelesi, iç mekan ve dış mekan bitkileri, saksı-toprak temini ve değiştirilmesi, kedi köpek maması, bitki tohum ve fideleri konularında hizmet vermektedir. Bitki ve çevre ile ilgili sorunlarınızda yardımcı olmaktan mutlu oluruz.
Yazılım vBadvanced CMPS, Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
agaclar.net © 2004 - 2021