Araçlar

Bookmark and Share


Firma Detay Bilgisi

KÖRFEZ BAHÇE BAKIM
Kuruluş Yılı 2005
Sektörler Çiçekçilik, Fidancılık, Gübre, Haşere Mücadele, Peyzaj, Bahçe Düzenleme, Peyzaj Planlama ve Uygulama, Peyzaj Sulaması, Peyzaj Süs Bitkileri, Sulama, Tarım İlaçları, Zeytincilik
Telefon (0266) 372 26 28
Telefon 2 (0554) 609 47 47
GSM (0532) 631 10 69
Faks (0266) 373 54 86
İlçe Edremit
İl Balıkesir
Ülke Türkiye
Posta Kodu 10300
Adres Gazicelal mah. Akçay asfaltı Şentürkler apt.No:22/4 Edremit Balıkesir
Web Sayfası http://www.korfezbahcebakimtasarim.com
Firma Hakında Özet Bilgi Ziraat mühendisleri, peyzaj mimarları ve teknik elemanlardan oluşan genç ve dinamik kadrosu ile, sizler için sadece yaşanılan mekânlar değil, aynı zamanda sağlıklı ve fonksiyonel mekânlar oluşturma gayreti içerisindedir. İş tesliminden sonra ise, bu alanların sağlıklı ve uzun ömürlü olması amacıyla gerekli olan teknik bilgi ve işçilik desteğini sağlamaktadır. Çünkü Firmamız yapılan bir işin, bir sonraki yapılacak iş için referans olduğunun bilincini taşımaktadır.

Tarım ve Peyzaj alanındaki en iyi, en yararlı ve kaliteli ürünleri, dünyada hızla gelişen bilgi ve teknolojiyi kullanarak müşterilerimize ulaştırmak ve böylece ülkemiz yeşil alanlarına ve tarımına katkıda bulunmaktır.

Bünyemizde bulundurduğu uzman ekibiyle, Bahçe sektöründe Edremit’te en başarılı firmalardan birisi olmuştur. Zira hassas ve uzmanlık gerektiren yerlerde yıllardır aynı ekibin tercih edilmesi buna en büyük delildir.

Bünyemizde çalışanlar , tüm meslek hayatında, araştırma - geliştirme, eğitim ve kalite kontrol konularına önem vermiştir. Bu çalışmaları yürütmek üzere Edremit' te çim ve yem bitkisi tohumları ile süs bitkilerinin Ege bölgesine adaptasyonu, gübrelenmesi ve zararlılarla müca­delesi konusunda deneme ve tez çalışmaları yapmaktadır
Ürünler  
Yazılım vBadvanced CMPS, Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
agaclar.net © 2004 - 2021