Araçlar

Bookmark and Share


Firma Detay Bilgisi

Çimeks İnşaat Taahhüt Peyzaj Tur. San. Tic. Ltd. Şti.
Çimeks İnşaat Taahhüt Peyzaj Tur. San. Tic. Ltd. Şti.
Kuruluş Yılı 1997
Sektörler Peyzaj, Bahçe Düzenleme
Telefon (0212) 631 78 17
Telefon 2  
GSM  
Faks (0212) 524 23 28
İlçe Fatih
İl İstanbul
Ülke Türkiye
Posta Kodu  
Adres Oğuzhan Caddesi, Oğuzhan İş Merk. No:17 Kat:1/3 Fındıkzade - Fatih / İSTANBUL
Web Sayfası http://www.cimeks.com.tr
Firma Hakında Özet Bilgi Çimeks; ithal edilmek suretiyle karşılanmakta olan “Hazır Rulo Kültür Çimi” ihtiyacını yurt içinde üretmeyi amaçlayarak 1997 yılında kurulmuştur.

Türkiye’nin ilk “Hazır Rulo Kültür Çimi” üretim tesisini Bolluca / İstanbul’da kurarak, artan talep doğrultusunda üretim tesisi sayısını ve kapasitesini artırarak sektörün gelişimine öncülük etmiştir.

Yapmış olduğu çim üretimi, ihracatı ve yurt dışına açmış olduğu tesisler ile ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanında hazır çim üretim sektörünün gelişiminde önemli bir paya sahiptir.

İnsanları güzelleştirmenin çevreyi güzelleştirmekten geçtiğinin bilincinde olan Çimeks, spor alanları, stadyumlar, konser alanları, havaalanı pist, apron, taksi yolu çevresi, yol kenarları, bulvarlar, park ve bahçelere hazır canlı rulo çim uygulamak suretiyle doğal yaşam alanları oluşturarak insanlığa katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Çimeks; Şehirleşmenin hızla arttığı günümüz hayatında, insanlığa 4E (Etik, Estetik, Ekolojik, Ekonomik) prensibinden hareketle insanlığa sağlıklı bir çevre sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Ürünler Hazır Rulo Kültür Çimi, Otomatik ve Manuel Sulama Sistemleri, Peyzaj Bitkileri
Yazılım vBadvanced CMPS, Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
agaclar.net © 2004 - 2021