Araçlar

Bookmark and Share


Firma Detay Bilgisi

CTG PlanetTEK Çevre ve Arıtma Tekn. A.Ş.
CTG PlanetTEK Çevre ve Arıtma Tekn. A.Ş.
Kuruluş Yılı  
Sektörler Hizmet, Teknoloji
Telefon (0216) 425 60 51
Telefon 2  
GSM  
Faks (0216) 425 60 53
İlçe Beykoz
İl İstanbul
Ülke Türkiye
Posta Kodu  
Adres  
Web Sayfası http://www.sutemiz.com
Firma Hakında Özet Bilgi CTG PlanetTEK Çevre ve Arıtma Teknolojileri A.Ş

“Son balık tutulduğunda,
Son kuş vurulduğunda,
Son ağaç kesildiğinde
Son nehir kuruduğunda
Paranın yenilecek bir şey olmadığını anlayacaksınız! "

Kızılderili Reis Seattle'in yaklaşık 150 yıl önce söylemiş olduğu bu sözler günümüzde büyük anlam ifade ediyor!

Tükenen doğal kaynaklar, hızla kirlenen ve tükenen temiz sular bugünleri ve yarınları tehdit etmektedir. Tehlike, ne yazık ki sanıldığından çok daha büyük boyutlardadır.
CTG PlanetTEK Çevre ve Arıtma Teknolojileri A.Ş., atıksu, temiz su arıtma, katı atık yönetimi, kimyasalsız su şartlandırma konularında en gelişmiş ve yeni teknolojiler sunar. Ancak mükemmel teknolojilerin, ekonomik ve işletmesi kolay olmaması halinde sürdürülebilir olamayacağını asla göz ardı etmez!
Uluslararası deneyimli ekibi, çözümlerin yerel koşullara uygun olmaması halinde kalıcı olamayacağını bilir ve bu sorumluluk bilinciyle hareket eder.
CTG PlanetTEK A.Ş., başta patentli İspanya, A.B.D. ve İsrail olmak üzere dünyanın en ileri, gelişmiş teknolojilerini kullanan uluslararası bir Türk-İngiliz ortaklığıdır.
2004 yılından bu yana faaliyet gösteren PlanetTEK, dönen biyolojik disk teknolojisiyle DBD PlanetDISK®
markasını yaratmıştır. Ülkemizin en büyük kapasiteli DBD paket arıtma ünitelerinin imalatını ve ihracatını
yapan bir Türk kuruluşudur.
2008’de İspanya, Şili, Peru, Brezilya ve İsrail’de faaliyet gösteren CTG - Clean Technology Group ile ortaklık kurarak CTG PlanetTEK A.Ş. firmasını kuran PlanetTEK Türkiye’nin artan çevre sorunları karşısında her alanda çözüm olacak patentli, yüksek teknolojiler sunmaktadır.

Diğer sistemlerde karşılaştığında %80 enerji tasarrufu sağlayan ve az bakım gerektiren Biyodisk biyolojik atıksu arıtma üniteleri,

Süt, kağıt, meyve suyu endüstrisi gibi arıtılması zor atıkların anaerobik metotlarla arıtılması ve Atıklardan biyogaz elde edilmesi ve bunun ısı-elektrik enerjisine dönüştürülmesi,

Soğutma kulelerinde bulunan suların şartlandırılmasında kullanılan kimyasalları tamamen ortadan kaldıran ve blowout-blöf yoluyla kaybolan suyu %80 oranında geri kazanan patentli Elgressy sistemi,

Katı atık yöntemi ve zehirli atıkların bertarafında Plazma Teknolojisi ve diğer teknolojilerin kullanılması,CTG PlanetTEK A.Ş., dünyanın en gelişmiş teknoloji firmalarını şemsiyesi altında toplayan bir kuruluştur ve gereksinimlere göre ürün yelpazesini geliştirmektedir.

Tüm bu ileri teknolojinin özünde insana ve doğaya sevgi bulunmaktadır.
21. yüzyılın en önemli konusu tükenmekte olan doğal kaynaklar, su ve çevredir. CTG PlanetTEK A.Ş., Türkiye’nin ve dünyanın çevre sorunlarına karşı her zaman bir adım önde olacak teknolojilere ve vizyona sahiptir.
Ürünler CTG PlanetTEK Çevre ve Arıtma Teknolojileri A.Ş., atıksu, temiz su arıtma, katı atık yönetimi, kimyasalsız su şartlandırma konularında en gelişmiş ve yeni teknolojiler sunar.
Yazılım vBadvanced CMPS, Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
agaclar.net © 2004 - 2021