Araçlar

Bookmark and Share


Firma Detay Bilgisi

MGF PLAST DAMLA SULAMA & PEYZAJ SULAMA
MGF PLAST DAMLA SULAMA & PEYZAJ SULAMA
Kuruluş Yılı 1970
Sektörler Damlama - Sulama, Peyzaj, Bahçe Düzenleme, Peyzaj Planlama ve Uygulama, Peyzaj Sulaması, Sulama, Tarımsal Pazarlama, Tarımsal Sulama
Telefon (0232) 237 09 96
Telefon 2 (0232) 253 97 46
GSM (0532) 663 47 73
Faks (0232) 253 97 46
İlçe Gaziemir
İl İzmir
Ülke Türkiye
Posta Kodu 35000
Adres yeşillik cad. No:566 Karabağlar - İzmir
Web Sayfası http://www.mgfplast.com
Firma Hakında Özet Bilgi Fimak Kalıpçılık Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. 1977 yılında Ramazan Haluk FİLİZ tarafından İzmir'de kurulmuştur. Şirketimiz kuruluşunun ilk yıllarında kesme ve plastik hacim kalıpçılığında faaliyete geçmiş ve ilerleyen yıllarda deneyim kazanarak, başta ülkemizdeki öncü şirketler olmak üzer, birçok sektöre ve yabancı ülke sanayicilerine, binlerce plastik enjeksiyon kalıp desteği vermiştir. 1998 yılında "MGF Plast" markasını yaratmıştır.

Zirai Sulama Sistemleri
Pp. Atık Su Sistemleri
Pprc Temiz Su Sistemleri
alanlarında 700'e yakın Ek Parça, Boru ve Aksesuar üretimimiz vardır.

MGF PLAST sırasıyla tüm kalite belgelerini bünyesine katarak, Ar-Ge faaliyetlerine geniş yer vermiştir. Her geçen sene ürün yelpazesini daha da geliştirmektedir.

MGF PLAST 35 yıllık kalıp ve tasarım deneyiminin harmanlanması sonucu, sektörde üretim yapan lider firmalar arasında yerini almıştır.

MGF PLAST ülkemizde ve yurtdışında geniş bayi yelpazesi ile ürünlerinin satışını yapmakta, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerde uzman personeliyle bayi ve müşterilerine destek olmaktadır. Her yıl yurtiçi ve yurt dışı sanayi ve ihtisas fuarlarında gerek katılımcı, gerekse ziyaretçi olarak katılmaktadır. Bu arenalarda başlıca bulunma sebebimiz, birebir müşteri ve bayi ilişkilerimizi geliştirmek, karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunarak memnuniyet, öneri ve eleştrileri yüz yüze görüşmektir.

Bunun yanında firmamız ülkemizde ve dünyada, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, mevcut ürün portföyüne her yıl yenilerini eklemektedir.

Uzman ve dinamik kadrosu ile yorulmadan sanayimize hizmet vermekte, pazardaki yerini daima korumakta ve bunun gururunu yaşamaktadır. Siz değerli iş ortaklarımıza, MGF PLAST'a olan güveninizden dolayı teşekkür ederiz. Sanayimizin daha iyi yerlere gelebilmesi için, her meslek dalında, yerli üreticilerimize destek olmamız gerektiğini hatırlatır ve uzun yıllar karşılıklı çalışmayı temenni ederiz.

Saygılarımızla...
Ürünler ÜRETİCİYİZ ! PVC BORU EKLEME PARÇALARI - DAMLA SULAMA BORU EKLEME PARÇALARI - PE 100 KANGAL BORU - DAMLAMA BORUSU WWW.MGFPLAST.COM
Yazılım vBadvanced CMPS, Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
agaclar.net © 2004 - 2021