Araçlar

Bookmark and Share


Firma Detay Bilgisi

Antalya Süs Bitkileri Biyolojik Havuz Peyzaj ve Tarım A.Ş
Antalya Süs Bitkileri Biyolojik Havuz Peyzaj ve Tarım A.Ş
Kuruluş Yılı 2012
Sektörler Dış Mekan Süs Bitkileri Yetiştiriciliği, Fidancılık, Peyzaj, Bahçe Düzenleme, Peyzaj Planlama ve Uygulama, Peyzaj Sulaması, Peyzaj Süs Bitkileri
Telefon (0242) 724 50 50
Telefon 2  
GSM  
Faks (0242) 724 50 40
İlçe Serik
İl Antalya
Ülke Türkiye
Posta Kodu 07500
Adres ntalya Serik Karayolu 27.Km. Kadriye Serik / ANTALTA / TÜRKİYE
Web Sayfası http://www.antalyasusbitkileri.com.tr/
Firma Hakında Özet Bilgi Antalya Süs Bitkileri Biyolojik Havuz Peyzaj ve Tarım A.Ş Antalya ilinde 2012 yılında faaliyete başlamıştır.


SMS Marmara grubu bünyesindeki şirketin hedefi büyüyen Orta Doğu, Akdeniz ülkeleri ve ülkemiz Akdeniz iklim kuşağı pazarlarına yönelik Tropik ve Akdeniz iklim kuşağı bitkilerinin üretim ve pazarlamasını yapan, güçlü, güvenilir ve istikrarlı bir kuruluş olmaktır. Bu amaçla, yüksek kalite standartında bitki üretimi hedefi ile 20 hektarlık bir alanda Antalya’nın Serik ilçesinde üretime başlanmıştır.

Yakın bir gelecekte daha da büyüyerek hedeflenen 100 hektarlık üretim alanı ile Akdeniz ülkeleri ve Dünya çapında adından bahsedilir bir firma olmak şirketin hedefleri arasındadır.

Fideden yetişkin bir ağaç haline gelene kadar üretimin tüm aşamaları uzman mühendis ve bakım ekiplerimizce titizlikle kontrol altında bulundurulmaktadır.

Belediyeler, diğer devlet kuruluşları, fidanlıklar ve özel peyzaj projeleri için en iyi kalitede Dış Mekan Süs Bitkisi üretimini hedefleyen firmamız siz müşterilerimiz için daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.
Ürünler Yapraklılar, İbreliler, Ağaçcıklar, Bonzai türler, Çalı türler, Otsu ve saz türler, Sarılıcı türler, Yarı bodur türler, Bazı meyve çeşitleri, Palmiye türleri, Egzotik türler
Yazılım vBadvanced CMPS, Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
agaclar.net © 2004 - 2021