Araçlar

Bookmark and Share


Firma Detay Bilgisi

Rekarma Makine Sanayi ve Tic. A.Ş.
Kuruluş Yılı  
Sektörler Alet ve Ekipman, Peyzaj Planlama ve Uygulama, Tarımsal Alet - Makina, Tarımsal Pazarlama, Teknoloji
Telefon (0216) 593 09 42
Telefon 2  
GSM  
Faks (0216) 593 09 45
İlçe Tuzla
İl İstanbul
Ülke Türkiye
Posta Kodu  
Adres  
Web Sayfası http://www.rekarma.com
Firma Hakında Özet Bilgi REKARMA A.Ş. makine, otomotiv, çimento-beton, lojistik, gıda, ilaç, tekstil, demir-çelik sektörleri başta olmak üzere tüm üretim işletmelerinin depolama ve lojistik, işçi ve makine güvenliği, verimlilik ve otomasyon konularında gerek kalitesi ve gerekse teknolojik olarak dünya klasmanında birinciliğe oynayan saygın markaların Türkiye tek yetkili temsilcisidir.

Misyonumuz; Türk sanayisine kaliteli, teknolojik ürünleri en uygun maliyet ile kazandırarak üretimin verimliliğini, işçi ve makine güvenliğini ve yatırımın karlılığını artıracak ürünleri sunmak ve Türk sanayicisinin Avrupa Birliği üretim standart ve kıstaslarına uyumlu olarak ihracatta rekabet gücünün artmasına katkıda bulunabilmektir.

Vizyonumuz; Türk sanayisinde otomasyon, verimlilik, iş güvenliği ve Avrupa üretim standartlarına uyum konularında çözüm sunan ilk isimleri arasında anılmaktır.

Hedefimiz; uyum içerisinde yüksek sinerji yaratabilecek zeki, çalışkan ve günün şartlarına göre üst düzeyde donanım sahibi insan potansiyelini şirketimiz bünyesine çekmek ve güçlü bir ekip olarak ses getiren başarılara büyük bir keyif ile imza atabilmektir.
Ürünler Avant Mini İş Makineleri
Farmi Ağaç Öğütücüler
Yazılım vBadvanced CMPS, Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
agaclar.net © 2004 - 2021