agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üretim, Bakım, Düzenleme, Temel Malzemeler > Temel Konular (Toprak, Gübre, Tohum, Sulama)
(https)

Beğeni Düzeni140Beğeniler

Sadece okunabilir konu

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 29-05-2014, 00:03   #1531
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 28-05-2014
İsmim Refik YILDIZ.
Gaziantep'te kurulu bulunan BMR TARIM'ın yönetim kurulu başkanı,İstanbul Ünv.Teknopark'ında (TEKMER) kurulu bulunan DİBİOTEKNOLOJİ şirketinin yönetim kurulu başkan yardımcısıyım.B5A,B5A Ribo ve Naturel sıvı organik gübrelerin tescili BMR TARIM'a,diCO sıvı organik gübrenin tescili ise DİBİOTEKNOLOJİ firmasına aittir.Maden yüksek mühendisiyim. basılmış ve yayınlanmış 4 adet kitap ve bir adet de şiir kitabım mevcuttur. 9 yıl devlette 9 yıl da özel sektörde çalıştım.2 yıl üniversitede görev yaptım.DPT (Devlet Planlama Teşkilatı(ında 5 yıl ihtisas komisyonu üyeliği 10 yıl da başkanlığı yaptım.8 yıldır önce gübre ve sonra da bioteknoloji konusu ile ilgili çalışmaktayım.Yaptığımız ürünlerin bir kısmına TÜBİTAK,BİLKENT ÜNV.ve DPÜ den bilimsel raporlar aldık.FDA ya başvuruda bulunduk.Ülkemizde ilk olarak biyolojik yem katkı maddesi üretim iznini aldık.Bir kısım ürünlerimizi İst.Ünv.Çapa Tıp Fak.Uygulamalı Tıbbi Genetik Bölümünde analize tabi tutturarak bakteriolojik analiz balgelerini aldık.Türkiye'de ilk bakteri izolasyonunu yapan firmalardan birisiyiz ve şu an 100'ün üzerinde bakteri izolasyonunu gerçekletirdik ve saf halde ürtimini başardık.Tüm aleyte konuşmalara,saldırılara engellemeler rağmen yolumuz devam etmekteyiz.DDT'yi parçaladık.(TÜBİTAK'ta yapılmış ve raporlanmıştır).Lindan (for hekza klor benzen) de sonbakteri zicirini üretmeye çalışıyoruz.tek zincirimiz kaldı.(Bu çalışma da TÜBİTAK'ta yapılmaktadır.)Aynı zamanda Gazi üniversitesi'nde hayvan yem katkı çalışması sürdürülmektedir.
EPİKTATOS 'kuş havlayamadığı zaman mutsuz değildir,o ötemediği zaman mıutsuz olur;köpek ise ötemediği zaman mutsuz değildir,o havlayamdığı zaman mutsuz olur.'demiş.ama kuş ve köpekten bir üst yaşam formu olan bazı insanların havlamaları ile ilgili olarak malesef bir şey söylememiş.Haddini bilmek büyük erdemdir.ama haddini bilmeyene bildirmek gerekir.Ben ilk defa bir meydan okuma teklifini kabul ediyor ve Selahattin beye bize meydan okuyanlarını ürünleri ile karşılaştırma yapması için dilediği kadar ürün göndereceğimi bu platformda ilan ve taahhüt ediyorum.Hodri meydan.Ama yıllardan beri çamur atanlar benim yukarıda açıkça yazdığım gibi neden kariyerlerini özgeçmişlerini açıkça yazamıyorlar.mailinin başına profosör yazmakla pabuçlarımın profesörü olabilirler ama ne mühendis ne profesör ve ne de adam olabilirler sadece sahtekar olurlar.Ama biz Amarikadan Avusturalyaya TÜRİYEDE ÜRETİLEN ürünleri satmaya çalışmaya devam edeceğiz bazıları da Niğdeden,Diyarbakıra,Oradan Kocaeline,Ankaraya ve Gazipaşaya kadar insanları dolandırmaya ve aldatmaya devam etnektedirler bu bir Türkiye gerçeği malesef.Bu devrin en geçerli mesleği aldatma ve dolandırma nasıl olsa ve bazı pabuçlarımın profesörleri bunu çok iyi yapmaktadırlar.Ama bu profesörler liseyi kaç senede bitirdiğini de yazmalı değiller mi?Bunlar en yakın arkadaşlarını nasıl dolandırdıkların ve zavallı çiftçileri nasıl dolandırdıklarını ve kene gibi emdiklerini yazabilirlermi? Sanmam.Meslek sırlarını ortaya koyarlar mı hiç? ne de olsa meslekleri bu.
ben yine epiktatosun sözünü tekrar etmiş olayım.kendime yakışanı yapayım.ama mehmet akif rahmetliden bir dize ekleyeyim.'.........BİR UTANMAZ YÜZ BÜTÜN SERMAYELERİ.........'
Peki böylesi hayasız yüzlere ne yapılır????
saygılar

YeniBON beğendi.
refik yıldız Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 29-05-2014, 12:05   #1532
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 29-08-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MDEMIR Mesajı Göster
merhaba,
Growth products -Bloomtastic ve Scalex - Max-star urunlerını kullanan var mı acaba..
Organık sıvı gubre olduklarından bu bölumde sormak ıstedım..
tesekkurler
yukarıda adı geçen ürünlerin bu sitede ürün denemeleri var incele bak HEKAGRO Bitki Besleme Ürünleri

fındıkçı74 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 29-05-2014, 12:10   #1533
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 29-08-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi fındıkçı74 Mesajı Göster
yukarıda adı geçen ürünlerin bu sitede ürün denemeleri var incele bak HEKAGRO Bitki Besleme Ürünleri
özellikle Growth products ürünü olan nitro 26 nitro k essantial plus ve biyolojik fungusit olan companion adlı ürünler çok etkili ürünler ben kullanıyorum burada soru sorulduğu için buraya cevap yazdım

Düzenleyen fındıkçı74 : 29-05-2014 saat 12:11 Neden: kelime ekleme
fındıkçı74 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 28-12-2014, 23:27   #1534
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 22-11-2014
Neden sona erdi her şey..?Birden bire...Demek ki;anlatılanlar da anlatanlar kadar asılsız ve yalan...Yoksa bir ürün hakkın da o kadar yorum yapılacak,o kadar araştırma ve metih okunacak da birden bire biti verecek...Ben öyle anlıyorum ki;baştan iyi idi,yavaş yavaş ne hikmetse bozulmaya başladı... Sonra ürün de bitti;ürünü yapan da terk edip gitti.

Önceleri iyi idi de sonra neden kötü oldu?Bütün yazılanlara baktım da iyi iken her şey neden kötü oluyor....?

mrcds Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 28-12-2014, 23:47   #1535
Yeni Üye

Yukarıda Mehmet Demirel tarafından yazılar yazılmış....Sanırım bu durumu açıklıyor...Sayın Selahattin Yılmaz H5A yı ve kendi içtiğinin ne olduğu konusun da da aydınlatsa ya da cevap verselerdi;hak verirdim...untouchable bey efendi bu konuya iyi parmak basmış...

Çünkü dalbil ve lalolu kullandıklarını ve aldıkları sonuçları da açıkça yazmışlar...Dikkat ederseniz önceki kullanımlarda B5A dan farklı bahsediliyor şimdi farklı...Sanırım formülü aldık ihtiyacımız kalmadı anlayışıyla; yapılan hareket ile yalan olan bir ürün ve yalan olan bir ürünün arkasın da duranlar ne kadar gerçek ve doğru...?Çok manidar.Kullanmayı düşünüyordum;

iyi ki sonuna kadar her şeyi okumuşum...

Uyarılarınız için teşekkürler.

Eski 29-12-2014, 10:22   #1536
Ağaç Dostu

Selahattin Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2006
Galeri: 15
Ürüne bir şey olduğu olacağı yok ve hatta iddiaların hiçbirisi doğru değildir.

Daha önce dedim B5A babamın ürünü değildir Bir ürüne güvenen ya da bir ürünün üstün olduğunu söyleyen helede B5A ile kıyaslamasını yapan gelsin bahsettiği ürünü ya da övdüğü ürünü B5A ile karşılıklı denesin, ürün dimdik ayaktadır.

Selahattin Yılmaz Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 30-12-2014, 19:47   #1537
Ağaç Dostu

birnefestoprak's Avatar

Giriş Tarihi: 14-07-2012
Bu urunun yuzdeleriyle birlikte icerik analizi nedir acaba (52 sayfa yazilmis, urunle ilgilenen insanlardan burdaki mesajlari tek tek okuyup bu bilgiye ulasmalarini beklemek dogru olmaz)? Internet sayfasinda plastik kabin on tarafinin resmi var ama okunmuyor. Hem orda ana sayfada, kolayca gorulebilecek bir yerde hem de burda urune ait ilk mesajda bu bilginin olmasi gerekir (gozumden kactiysa ozur dilerim).

birnefestoprak Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 31-12-2014, 07:56   #1538
Yeni Üye

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Selahattin Yılmaz Mesajı Göster
Ürüne bir şey olduğu olacağı yok ve hatta iddiaların hiçbirisi doğru değildir.

Daha önce dedim B5A babamın ürünü değildir Bir ürüne güvenen ya da bir ürünün üstün olduğunu söyleyen helede B5A ile kıyaslamasını yapan gelsin bahsettiği ürünü ya da övdüğü ürünü B5A ile karşılıklı denesin, ürün dimdik ayaktadır.
Yapılan iddiaların hiç birisi doğru değildir derken;sirke ve su kullanımını teyyit eden bir yazı daha var.Ayrıca motosiklet kazası yaptığınız,ve devamın da H5A ismini sizin verdiğiniz söylenen üründen içip içmediğinizi de merak ediyorum...

Madem babanızın ürünü değil neden diğer ürünlere de aynı mesafede olamıyorsunuz?

Neden bir şeyler adeta saptırılmak isteniyor? Onu da anlayamıyorum...H5A diye bizzat kendiniz tarafından isimlendirdiğiniz üründen gerçekten içtiniz mi?İçtiyseniz sonuç ne idi...??Daha önce Bekir Sıtkı Arı denilen şahıs iyi iken şimdi neden kötü oldu?

Durduk yere bu düşmanlık niye??Her halde gerçekten daha detaylı şahıslar ile görüşülse ortalık karışacak....En iyisi;ne Şam ın şekeri ne Arabın yüzü...

Biraz olayları algılayabilen aşağı yukarı olayların gelişme şeklini anlayabilir...O nedenle fazla bir şey konuşmaya pek de gerek yok gibi...

Kısacası benim anladığım;formülü aldık artık ihtiyacımız kalmadı düşüncesiyle sonlanması zorlanılan ortaklık...Adam gitmiş kendi yolunu çizmiş.

Biz de iyi kötü ticari hayatımız da ortaklıklar yaptık...Kolay olmuyor yani insanın emeklerini tek kalemde çizip bırakıp gitmesi...

Eğer bir insan o kadar çalışmayı,emekleri ve oluşturduğu oluşumu;sırtını dönüp gidiyor ise;bunda çok şaibelerin geçtiği esastır....

Halen sirke şeker kullanımını açıklayamadınız....Mehmet Demirel in yazılarını izah edememişsiniz;ve ürününüz hakkın da da en son yazılanlar var.Biri diyor körfez lağımı gibi bir sonuç alamadım,diğeri yapraklarım soldu çiçeklerim döküldü...

Tek temennimiz ise Allah hayırlılarıyla görüştürsün...Kolay değil...Adam ürüne güvenecek alacak tarlasına atacak...Sonra sonuç hüsran...Ya bu çiftçi yemiyor çocuğuna giydirmiyor tarlasına bakıyor....Zor....

Eğri oturup doğru konuşmak lazım...Ömür dediğin çok kısa ve er ya da geç bu dünyanın öbür tarafı var,ve bir yaratan var ki;şefkati de azabı da sonsuz...

Eski 31-12-2014, 08:18   #1539
Yeni Üye

Şimdi 51-50-49-48.sayfaları tekrar okudum...Vallahi şaşırdım....Adam Süt fabrikasın da kamyon şoförü imiş...Kamyon şoförünün parası olmaz;hele hele maaşla çalışan bir şoför cebin de hemen hemen hiç para taşıyamaz.

Merak ettiğim diğer bir konu;bu adam kamyon şoförüyken nasıl bir şirket kurabilir..?Üstelik bütün kazançlarını bu tür araştırmalara ayırdığı halde...Mehmet Demirel bey öyle yazmış...Hayvanlar üzerindeki araştırmalar gübreden daha önce başlamıştı diye de yazmış...

Aksini söyleyen de yok...Hüseyin Ovak beyin de kurbanlıkların da kullanıp kurbanlık sattığını da yazmış...Yine aksini söyleyen yok;Bölcek köyündeki yeni aldıkları behçede giberellik asit denen ilacın da uygulandığını ve daha başka maddelerin de uygulandığını yazmış yine aksi yok...Ki giberellik asit bildiğim kadarı ile hormon olması lazım...Yine aksini yazan yok...

Sirke ve şeker zaten belli....Ümit Bilgiç in kapya biberlerini de yazmış orada özel formüller yapmak zorunda kalındığı da yazılmış ama yine aksini ispat eden de yok...

En iyisi fazla bulaşmadan konunun içine girmemek gerek...Merakım parasız bu adam nasıl şirket kurdu?Üç ortak nasıl ortaya para konulmadan şirket olundu..?

Bekir Sıtkı Arı yı parasız büyük ortak yapacak kadar bu şirketin kurulmasının nedeni neydi?Ya da bu para karşılığın da ortaya koyduğu neydi?

Ürün önceleri çok iyi idi de sonraları neden kötü oldu?Hadi dediniz ki kötü sonuçlar Bekir Sıtkı Arı ya ait.Ürünü o yapıyordu...

Siz yaptığınız da sonuçlar daha güzel olsaydı neden burada paylaşılmadı?Ya da ürünün olumsuz sonuçları neden körfez lağımı gibi denerek açıklanmaya devam ediyor?

Sadece mantık...Yürütmek yeterli oluyor...

Daha da bir şey demeyeceğim..

Emine Akman ve casperia beğendi.
Eski 02-01-2015, 23:58   #1540
Yeni Üye

Ben bu konuyu iyiden iyiye araştıracağım....Film gibi....Bakarsın iyi bir senaryo çıkar...Belli mi olur Dallas dizisine rakip bir film olur..

Çok ciddiyim...Kütahya da bulunan süt fabrikalarından iz sürmeye başlayacağım...

Eski 04-01-2015, 01:03   #1541
Yeni Üye

Bakın bu gün ne öğrendim...B5A aslın da Bekir Sıtkı Arı nın baş harflerinden oluşuyormuş...Bekir beyin bir arkadaşı yanlışlıkla S harfini beş olarak okuması ile isimlendirilmiş..

Yazılara baktığımız da farklı cevaplara rastladım...Adeta ürünün ismi bile ürünün formüle eden kişiden izole edilmesi için her şey yapılmaya çalışılmış...

Selahattin Yılmaz beye gelince;ürün babamın malı değil amma deyip hemen savunma stratejisine geçiyordunuz...Gerçekten böyle mi?

Gerçekten ürünü formüle eden kişi ile önceleri çok iyiydiniz.Metihler yağdırıyordunuz adeta da şimdi neden kötüsünüz?

Bak adam neler demiş neler....???Hayvanlar için yaptığı ürünü bizzat kullandığınızı ve hatta motosiklet kazası yaptığınızda ayaklarınızın kırıldığına kadar yazmış da neden cevap vermiyorsunuz???

Hatta ve hatta siteleri incelediğim de başka bir marka ile hayvanlar üzerin de kullanılması için de ürün çıkmış....

Adam size B5A nın formülünü bile vermediklerini söylerken,gerçekten bunları yapabildiniz mi?

Yapabildiyseniz sonuçları var mı?

Ben sadece ortada bir ürün ya da ürünler varsa;en iyisi ortaya çıksın isterim...Ya da ürüne emeği geçene saygı göstermek isterim...Ya da hak edene saygı göstermek gerek.......bir de yukarı da bir yazı okudum...Kendini anlatıyor...CV sini iş kur a verir ise daha iyi olur gibi...Ya arkadaş sanki iş kura iş için müracaat ediyorsun ya da her hangi bir fabrikaya...

Şaşırdım bu kadar......

KAPTANzst beğendi.
Eski 05-01-2015, 13:16   #1542
Ağaç Dostu

KAPTANzst's Avatar

Giriş Tarihi: 06-06-2009
Galeri: 26
B5A kullandım DICO kullandım EMA da kullandım ve değişik organik gübreler. Bu arada hümas kullanmaya hala devam ediyorum. 2 dönüm bir alanda bor bile kullanıyorum. Yerine göre kireç de kullandım ve şimdi solucan gübresi üretmeye çalışıp onu kullanıyorum.
Koyun gübresi ve çiftlik gübresi de takviye ediyorum bazı alanlarda.
Çiçek toprakları için kompost lar da ürettim ve şu an da 3 m küplük bir kompostum 3. ayında. 2 ay sonra kullanıma hazır.

En büyük faydayı solucan gübresini yapraktan kullanarak gördüm. Katı kısmını bu bahar kullanmaya başlayacağım.

Arazinin elverişli olması dolayısıyla her yolu denedim.

Koyun ve inek gübreleri kompost ve solucan gübresiyle yola devam.

Kendimden başka kimsenin abartısına inanmamayı öğrendim.

Kolay gelsin.

KAPTANzst Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 06-01-2015, 08:41   #1543
Ağaç Dostu

Selahattin Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2006
Galeri: 15
"Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri konuşur." şimdi ortanın altında kalmış bir beyinle ben neyi konuşayım seviye belli.

mrcds sana gram saygım yok, nedeni ise bekir sıtkı arının bizzat kendisi olmandan ya da düşük bir ihtimal ki başkasına yukarıdakileri yazdırmasından. O nedenle soruların hem yukardaki sebepten hemde bundan dolayı muallakta kalacak çünki aralarında sadece benim ve bekir sıtkı arının bildiği şeyleri serpiştirerek kendini ele veriyorsun zaten. Ben senin düştüğün ahlaksız yaklaşıma düşmek istemiyorum yoksa öve öve bitiremediğin şahsın günahlarını ortaya dökmek ya da döktürmek kaşıntısındasın farkındayım o seviyeye düşmem. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil.

Teklif hala geçerli şahsın ya da çok sevdiğin bekir sıtkı arının ürününü al B5A ile kıyaslamaya girelim. Ne de olsa ürün süper ürün.

Bak söyleyeyim ben işin soyutunda değilim o sadece laf kalabalığı paralel ürün mantığı işte.

Tamda bu yüzden bu durumda ürünü deneme iddiası yetmez, elbette belli tarafsız bir deneme alanında istediğiniz üründe, istediğiniz alanda ürünü herkesin kendi kullanım tarifine göre denemeye alalım ve sonuçlarını forumda paylaşalım. Hatta bir adım daha ileri taşıyalım bu forumu okuyan forumda ürünlere güvenip b5a içinde fn87 içinde geçerli olmak kaydıyla istediğiniz laboratuvarda benim söyleyeceğim analizlerle içerik olarakta karşılaştıralım. Analizlerin neler olduğunu da söylemeyeyim şimdilik. bekir sıtkı arıyı sevdiğiniz kadar ürününüde seviyorsanız haydi düelloya.

Düzenleyen Selahattin Yılmaz : 06-01-2015 saat 09:18
Selahattin Yılmaz Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2015, 17:35   #1544
Yeni Üye

1-Bekir Sıtkı Arı ile sizin bildiğiniz değil...Mehmet Demirel denen kişinin yazıların da yazıyordu...
2-Karşın da siz Bekir Sıtkı Arı yı görmek istiyorsunuz. her halde.Lakin öncekiler gibi yine muallakta bırakmak sureti ile geçiştirme de çok ustasınız.
3-Bekir Sıtkı Arı nın ürünü umurum da değil.Hele hele sizin ürününüz olanlar hiç değil...
4-Ahlaksız yaklaşım ise yalan söyleyemektir diye bilirim...Ya da olan olayları gizlemek saklamak ya da gerçekleri açıklamamaktır diye bilirim...

Varsa gerçeğiniz açıklarsınız....Ya da bildiklerinizi harbi harbi yazarsınız.Tıpkı Mehmet Demirel gibi...

25 Ocak 2008 tarihli zaman gazetesi buldum.İnternetten araştırdım daha doğrusu...Bekir Sıtkı Arı nın resmi var ve liseli jucit geliştirdiği sıvı gübre ile tarım da devrim yapmak istiyor diye bir haber.2008 yılı öncesi 7 yıllık çalışması olduğu yazıyor...

Haberi yapan da Cemil Türken diye bir muhabir.

Ben şuna inanıyorum...Gerçekler saklanıyor...Siz kendi kurduğunuz ütopyayı her kesin kabul etmesi için uğraşıyorsunuz...

Denemeye gelince;gidersin kardeşim Bekir Sıtkı Arı ya...Nasıl olsa geçmişte bir dialoğunuz olmuş...İstersin ürününden...Uygularsın...Sonuçları ortaya çıkar.Burada her hangi bir kişinin de o sonuçlar ile ilgileneceğini de zannetmiyorum...

Sanırım buradaki insanların derdi;bu kadar entrikaya ne gerek vardı...

İlk başlangıcı yaptık bakalım....En azından B5A nın 1999 ve 2000 yılların da çalışılmaya başladığını öğrendik...

Yaaa bana ne sizin ütopyanızdan....Sizler de Bekir Sıtkı Arı fobisi başlamış...İsmini duysanız adeta rengini değişiyor...

Adam size cevap bile vermiyor....Diğer kişilerden özür dilerim...Aslın da bukonu ile ilgili yazmamayı düşünüyordum...Çünkü tamamen benim dışımda bir olay,ve işimle de alakası yok...Sadece merak ettim ve okudum yazıları...Ama Bey efendi yazmış cevap vermek istedim...Çünkü önceki yazıların da da olduğu gibi zan altında bırakarak olaylardan sıyrılmakta maharetli arkadaş her kimse.

Eski 07-01-2015, 17:46   #1545
Yeni Üye

Sayın Hüseyin Ovak Şenol Coca ya sattırdığın hayvan yemi katkılarının neden hangi hayvanlarda kullanılacağı soruluyordu?Ya siz çaya çorbaya hepsi aynıdır muamelesi yapıyordunuz.İşte o zaman biz hem gübrenin hem diğer ürünlerin aynı renkle renlendirilmesi ve aynı kokuyla maskelenmesi kararı aldık.Zannettiniz ki bunlar aynı.Sayın Selahattin hoca baktı arpa unu ve melastan dolayı tatları aynı, kokuları aynı,formülü de aldık edasıyla aklınız sıra B5A yı da hayvan yemi katkısını da yaptığınızı sandınız.

Bu satırlar Mehmet Demirel in yazısından alıntı...51.sayfaya bakarsanız bu yazıları görebilirsiniz.

Diyor ki bir ürünleri renk koku olarak maskeledik...Hepsinin aynı renk ve kokuda ve şekilde çıkmasını sağladık...Bunlar da zannettiler ki;B5A nın da formülü aynı hayvanlar için kullanılanın da formülü aynı...B5A yı da hayvan yemi katkısını da yaptığınızı zannettiler diyor...

Adam öyle diyor....

Bana cevap vermenize gerek yok...Teşekkür ederim....

Eski 07-01-2015, 17:54   #1546
Yeni Üye

Siz sayfalarca yazın yazabildiğiniz kadar...Mehmet Demirel harbi özetlemiş.Kalkıp diyor ki bey efendi Bekir Sıtkı Arı ile sadece benim bildiklerimi yazdığın için sen Bekir Sıtkı Arı sın ya da onun kullandığı kişi...

Kardeşim adam motosiklet kazası yapıp kullandığını bile yazmış,kalkıp yeni yazılmış gibi çatacak adam arıyorsun...

Sonra diyorsun ki;beyinler....Yok küçük yok büyük beyin... Ele vermek v.s yazmışsın da

Kardeş siz bir 51.sayfada Mehmet Demirel in yazdıklarını okuyun...Onun üzerine bir gram bir şey eklenmiş mi?Ya da serpiştirilmiş mi?

O soruların cevaplarının muallakta kalacağını tahmin ediyordum zaten...Buradaki yazılarınızdan sizi anlamamak ya da tanımamak zor değil.

Eski 07-01-2015, 18:05   #1547
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Anlaşıldığı kadarıyla kendi aranızdaki kişisel ilişkilerden husumetlerden filan bahsediyorsunuz, fakat onların yeri burası değil. Bir zahmet kozunuz her neyse gidip başka yerde paylaşınız.

MeyveliTepe Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 08-01-2015, 16:01   #1548
Yeni Üye

Benim kişisel husumetim olmaz...olması da mümkün değil...Sadece yazılanlara göre hareket ettim sayalım....

Birileri söyledikleri ile çelişiyor...

Diyorum ya Mehmet Demirel her şeyi yazmış...Orada yazılanlara cevap vermek yerine birisi benim o ürünleri yapan kişi olduğumu söylemesi ayrı bir tartışmaya neden olmaya çalışmasıdır...

Ki bu hiç de etik ve ahlaki değil...

Kardeşim kullandıysan adamın ürününü kullandın...Yiğidi öldüreceksin hakkını yemeyeceksin...

Senden hesap soran yok,her hangi bir şey talep eden yok...

Bana kalırsa yavuz hırsız suç bastırır derler ya;onun gibi bir şey...

konu bahse olan kişi eyvallah edip cevap bile vermiyor...Sadece bizim gibiler yorum yapınca da ' vay sen osun şusun busun...'''yanlış olan bu...

Varsa kardeşim uygulamaların sonuçlarını paylaşırsın....Haa eğer 52 sayfa bir ürün konu olmuşsa;öve öve bitirilememiş ise;bunun da o güzel sonuçlarının fotoğrafları da olmalı değil mi?

Bakıyoruz iyi de fotoğraf yok kötü de...

Ben de anlamadım...

Yok kıyaslayalım yok şu yok bu....Kardeşim 2008 den bu güne kadar hiç mi alınan sonuç yok...Ya da büyük bir ihtimalle bura da deneyenler neden paylaşmadılar...

Bu kadar ciddi ciddi yaygara koparanlar demek ki sonuç alsalar daha şaşalı paylaşırlardı diye düşünüyorum...

Sirke ve şekeri unutmazsak...Bu gün de o dikkatimi çekti...Sirke ve şeker ne amaçlı kullanıldı ya da kullandırıldı?..

Vallahi çok ilginç..

Ya adam gülerler yahu...Sirke ve şeker neden kullandırılması sağlanır?..

Eğer koskoca bir ürünün arkasından sirke ve şeker kullanılıyorsa inanın merak etmemek elde değil...

Bu yazıları yazarken adeta kahkaha ile gülüyorum....

Biri de onaylamış...''Evet bana da kullandırdılar.'' diye...

Ya bu kadar mı insanları küçük görüyorsunuz?Bu kadar mı insanlar ile dalga geçilir?..Sadece çok ayıp...ve bu ayıba rağmen halen bir şeyler yazabilecek kadar da pişkinlik.

Sadece pes...Selahattin bey mesleğiniz ne bilmiyorum ama...

Bu duruma sadece pes denir...Başka bir şey denmez.

pria beğendi.
Sadece okunabilir konu

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 04:58.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024