agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Beğeni Düzeni94Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 01-01-2012, 21:32   #31
Ağaç Dostu

loveflower's Avatar

Giriş Tarihi: 27-03-2011
Sevgili hanndan, bahçenizi gezerken, mesajlarınızı okurken, yüreğinizde ne büyük sevgi olduğu apaçıktı. Sizi yakından tanımak çok güzel. Hissettiklerimi yazıya dökebilmemin inanın imkanı yok. Siz sevmenin sevginin ustasısınız. ''Küçük dünyamda büyüttüklerim'' demişsiniz ya kocaman yürek, kocaman sevgi sizin ki.
Yeni yıl ile güzellikler, size ,sevdiklerinize, tatlı kızınıza katlanarak, coşarak, uçarak gelsin.
Sevgiler.

Düzenleyen loveflower : 07-01-2012 saat 19:40
loveflower Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-01-2012, 12:22   #32
Ağaç Dostu

hanndan's Avatar

Giriş Tarihi: 22-02-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Orhan Özbilgiç Mesajı Göster
Sevgili hanndan;
Bu başlıkta kendini tanıtan arkadaşlarımızı, mümkün olduğunca atlamadan okumaya ve onları tanımaya çalışıyorum. Zira herkesin ilgimi çekebilecek bir anı veya öyküsü olabileceğini düşünüyorum.
Sizinde yaşam öykünüz, çoğu arkadaşımızında vurgulamaya çalıştığı gibi, tam alkışlanacak türden bir sevgi öyküsü. Dilediğiniz bir bahçeli eve kavuşmanızda, bu öykünün beni en mutlu eden bölümü oldu.

Yaşamınızın kalan bölümünde, kızınız ve ailenizle, dertsiz, tasasız yıllar geçirmenizi diliyorum.
Sayın Orhan Bey,
Her insanın bi öyküsü olduğu gibi bende yazdım öykümü acılara inat sevgiyle.
Bahçeli bir mekanda yaşamamda bu öykünün en sevgi dolu yanı oldu çok şükür.
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, Rabbim sizin ve tüm dostlarımızın gönlüne göre versin.Sevgiler saygılar.

hanndan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-01-2012, 12:34   #33
Ağaç Dostu

hanndan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi loveflower Mesajı Göster
Sevgili hanndan, bahçenizi gezerken, mesajlarınızı okurken, yüreğinizde ne büyük sevgi olduğu apaçıktı. Sizi yakından tanımak çok güzel. Hissettiklerimi yazıya dökebilmemin inanın imkanı yok. Siz sevmenin sevginin ustasısınız. ''Küçük dünyamda büyüttüklerim'' demişsiniz ya Kocam yürek, kocaman sevgi sizin ki.
Yeni yıl ile güzellikler, size ,sevdiklerinize, tatlı kızınıza katlanarak, coşarak, uçarak gelsin.
Sevgiler.
Sevgili loveflower,inanın öyle mutluyum ki, aranızda olmak içimi ısıtıyor.Böyle güzel sözleri duydukça şımardıkça şımardım.
Yüreğimde sevgi olmasaydı bu kadar güçlü olamazdım aslında.Rabbim bir kapıyı kaparsa birini açarmış ya,kapadıgı kapı bedenimde oldu ama açtığı kapılar yüreğime sığmıyoooo,çok şükür.
Yeni yıl umutlarla siz ve tüm dostlarımız için sağlıkla gelsin.Herkes için kötü geçen bir yıl vardır ya inşallah 2012 hepimizin için o kötü geçen seneleri unutturur.
Sevgiler.

Eski 09-01-2012, 12:51   #34
Ağaç Dostu

Müjgan's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2004
Galeri: 30
Sevgili Hanndan,
Aklımda epeycedir duran bir konu var, şimdi vaktini geçirmeden yazayım bari )
Bahçen kocaman (gönülbahçenden daha büyük değil ama...) ona bakım zamanı geldiğinde, Ankara'da bu işe gönüllü arkadaşlarımızla sana yardım etmek bizim için keyifli olur diye düşündüm. Malum biz metropolde bi gıdım bahçesi bile olmayan insanlarız. Hobi bahçesi girişimlerimiz olduysa da bir şekilde kaldı... Senin bahçende çalışarak, hem sana yardım etmiş olalım, hem de toprakla olan hasretimizi giderelim Kısacası gönüllü amele olalım.
Ne dersin?

pria ve Minarislim beğendi.
Müjgan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-01-2012, 15:21   #35
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-06-2008
Galeri: 2
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Müjgan Mesajı Göster
Sevgili Hanndan,
...hem de toprakla olan hasretimizi giderelim Kısacası gönüllü amele olalım.
Ne dersin?
Bence hiç düşünmeden.... böyle ameleler bu zamanda çok zor bulunur.... Ve sonunda o bahçeyi düşünebiliyor musunuz?

Tura Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-01-2012, 15:34   #36
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Alıntı:
Sevgili Hanndan,
Aklımda epeycedir duran bir konu var, şimdi vaktini geçirmeden yazayım bari )
Bahçen kocaman (gönülbahçenden daha büyük değil ama...) ona bakım zamanı geldiğinde, Ankara'da bu işe gönüllü arkadaşlarımızla sana yardım etmek bizim için keyifli olur diye düşündüm. Malum biz metropolde bi gıdım bahçesi bile olmayan insanlarız. Hobi bahçesi girişimlerimiz olduysa da bir şekilde kaldı... Senin bahçende çalışarak, hem sana yardım etmiş olalım, hem de toprakla olan hasretimizi giderelim Kısacası gönüllü amele olalım.
Ne dersin?
Oh, oh... gel de bu mesajı okuyunca çatır, çatır çatlama.

Senelerdir, bangır bangır bağırıyorum da, yakın yörelerden bir Allahın kulu da bana böyle yazmıyor.
Bekleyin bakalım bir daha " Bahçem, bütün agaclar.net üyelerinin de bahçesidir" diye yazacak mıyım? Çok beklersiniz.

(Yine de uzaklardan böyle teklif eden olmadı değil ama taaa yurt dışı teklifleriydi veya çok uzaktaydılar)

pria beğendi.
Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-01-2012, 16:11   #37
Yeni Üye

herdemli's Avatar

Giriş Tarihi: 18-08-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster

Senelerdir, bangır bangır bağırıyorum da, yakın yörelerden bir Allahın kulu da bana böyle yazmıyor.
Bekleyin bakalım bir daha " Bahçem, bütün agaclar.net üyelerinin de bahçesidir" diye yazacak mıyım? Çok beklersiniz.

(Yine de uzaklardan böyle teklif eden olmadı değil ama taaa yurt dışı teklifleriydi veya çok uzaktaydılar)
Merhaba Güler Hanım,
Avrupa yakasında ikamet ediyorum,güzel bahçeniz için her hangi bir yardım isterseniz elimden geleni yapacağımı beyan ederim.Lütfen başka tekliflerde alırsanız ilk ben yaptım bunu göz ardı etmeyiniz.kaynak yapılmasın sıraya riayet edilsin

herdemli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-01-2012, 16:37   #38
Moderatör

Güler's Avatar

Tamam, sevgili hanndan'ın bahçesini fazla meşgul etmeyelim. Daha sonra bahçeme beklerim.

Eski 09-01-2012, 17:05   #39
Ağaç Dostu

Müjgan's Avatar

Alıntı:

Sevgili Güler, Sen iste yeter ki, biz oraya da geliriz )))

Eski 09-01-2012, 17:28   #40
Moderatör

Güler's Avatar

Alıntı:
Sevgili Güler, Sen iste yeter ki, biz oraya da geliriz )))
El insaf.....
Kaç senedir dilimde tüy bitti, bırakın çalışmayı-yardımı, güllü kameriyede bir bardak çay içmeye, üzüm hasadına bile gelmediniz.

Eski 09-01-2012, 17:50   #41
Ağaç Dostu

Müjgan's Avatar

Alıntı:
El insaf.....
Kaç senedir dilimde tüy bitti, bırakın çalışmayı-yardımı, güllü kameriyede bir bardak çay içmeye, üzüm hasadına bile gelmediniz.
Siz misafir olarak çağırmıştınız, ya da bizim güzel görüşümüz o yöndeydi )) Bu dememiz o değil, bu amelelik işi...

Eski 09-01-2012, 18:00   #42
Moderatör

Güler's Avatar

Alıntı:
Siz misafir olarak çağırmıştınız, ya da bizim güzel görüşümüz o yöndeydi ))
Sizi, Ankara grubunu bir, defa değil kaç kere davet ettim. " Ya da bizim güzel görüşümüz o yöndeydi" demeniz ne kadar adilce?

Eski 09-01-2012, 20:19   #43
Ağaç Dostu

hanndan's Avatar

Önceki yazımda belirtmiştim de yinelemek istiyorum 'Rabbim bir kapıyı kaparsa diğerini açarmış' sözü bu olsa gerek. Ne güzel dostlar edinmişim...Çok şanslıyım....

Yazılarınızı okurken yüzümdeki ifadeyi, içimdeki sevinci tahmin bile edemezsiniz.

Sevgili Müjgan Hanım bu teklife kim hayır diyebilir ki Sevgili Turanın da belirttiği gibi,
ama ben sizlere nasıl kıyarım.

Ziyaretinizle zaten beni çok mutlu ettiğiniz gibi bir de böyle teklifiniz beni çok çok mutlu etti.

Güneşin yüzünü gösterdiği,bahar dallarının güzelliği ile bahçemde sizleri görmeyi çok isterim.

Sevgili Güler Hanım,bizde derler ki 'bilenin yanında bildiğini unut' bu nedenle sizin profesyonelliğinizin yanında bence arkadaşlar buna cesaret edememişlerdir.
...aman Müjgan Hanım durumu idare edelim

OSMAN45 beğendi.
Eski 09-01-2012, 20:24   #44
Moderatör

Güler's Avatar

Ne kadar zarif ve ince düşünüşlüsünüz sevgili hanndan. Teşekkür ederim.
( uçuk renk yazılmış mesajı ben görmedim ki)

tener beğendi.
Eski 09-01-2012, 21:28   #45
Ağaç Dostu

hanndan's Avatar

Rica ederim efendim sizin gibi üstadların yanında benim lafım mı olur.

tener beğendi.
Eski 10-01-2012, 00:31   #46
Ağaç Dostu

Müjgan's Avatar

Sevgili Güler, defalarca tekrarladığın nazik davetlerini hiç unutur muyum? Dostluğunun, nezaketinin, şakalarının, gülen yüzünün ve o meşhur fıkralarının uzağında kim kalabilir? Ama şartlar bir türlü elvermedi işte. Sivrisinek sezonu da kapansın derken, bu yaz'ı da böylece geçirdik.
En kısa zamanda bunu telafi ederiz inşallah.

tener ve OSMAN45 beğendi.
Eski 10-01-2012, 19:25   #47
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Sevgili Hanndan hanım;
Uzun zamandır site ile fazla ilgilenemiyorum, sağolsun sevgili Güler başlığa dikkatimi çekti ve sizi yakından tanıma fırsatım oldu.
Acılar öldürmezse güçlendirir, bunu kendimden biliyorum.
Bir yılda bir kaç acıyı yaşamak zorunda kalınca anladım ki, hayat böyle bir şey, ve ben seçimimi hayattan yana kullandım.

Pişman değilim, her yönü ile hayatı kucaklamayı seviyorum, aynen sizin gibi.
Hele dört bir yanımız dostlarla çevrili ise, işte mutluluk bu.
Elime çapamı küreğimi aldığımda, toprak tırnaklarımın içine kadar işlediğinde, bir tohum ışıkla buluştuğunda, daha ne isteyebiliriz ki...

Sizi yakından tanıdığım için çok mutlu oldum, sizin de ailenizle, tüm sevdiklerinizle ve o güzel bahçenizle çok mutlu olmanızı diliyorum.
Müjgan hanımın imzası gibi, "Sevgi her şeydir".

gülenyüz beğendi.
Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-01-2012, 20:23   #48
Ağaç Dostu

hanndan's Avatar

Sevgili adalet hanım,
acıların insanı olgunlaştırdığı kesin,hayata farklı bakmamızı zevk almamızı sağlıyor.
'DERMAN ARAR İKEN DERDİME,ANLADIM DERDİM BANA DERMAN İMİŞ' bu sözü çok seviyorum.Bazen sıkıldığımda hemen aklımda bir ampul gibi yanar,rahatlatır beni.Rabbim çekemeyeceğimiz dert vermesin.
Geçirdiğiniz zor günler yaşama sımsıkı sarılmanızı sağlamış ne güzel.

Elime çapamı küreğimi aldığımda, toprak tırnaklarımın içine kadar işlediğinde, bir tohum ışıkla buluştuğunda, daha ne isteyebiliriz ki... çok güzel anlatmışsınız.

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim,dört bir yanımda sevgili dolu dostların olduğunu bilmek bana güç veriyor.Çok teşekkür ederim.

Eski 18-03-2012, 16:48   #49
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 18-03-2012
bitkiler hakında bilgim çok az fakat çoook seviyorum,bilmem sadece sevmek yeterli oluyormu. Hakında çok şey bilmediğiniz bir şeyi sevebiliyormu insan ?

hanndan beğendi.
iaznob Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-03-2012, 16:49   #50
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 18-03-2012
doğa güzel ya.teşekürler herkese burda olanlara emeği geçenlere teşekürler.

hanndan beğendi.
iaznob Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2012, 17:57   #51
Ağaç Dostu

fazmit's Avatar

Giriş Tarihi: 16-04-2011
Gölbaşı deyince aklıma hep sen geliyorsun Handan .Biliyorsun bende temellide bahçe yapıyorum.Gerçi ben meyve fidanlarıyla meşgulüm ama senin bahçeyi görünce ve çiçekleri artık ilerde bende birşeyler yapacağım gibi.Birgün müsait vakit bulursam eşimle ziyaretine geleceğim.Sevgilerimle..

hanndan beğendi.

Düzenleyen fazmit : 08-05-2012 saat 17:59 Neden: yanlış yazım
fazmit Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-06-2012, 23:52   #52
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-01-2011
ya arkadaşlar , kardeşler sizler ne güzel insanlarsınız . Bir seneyi aşkındır bu forumun üyesiyim. Topraksız tarım başlığı haricinde bir yere girmediydim. Bugün ağaçlar nette öylesine bir sörf edeyim dedim sizleri tanıdım. Gıpta ettim. Maşaallah ne güzel içten samimi sohbetler vs...
Allah her birinizin ne muradı var ise versin. Güzel insanlar topluluğu ...

OSMAN45 ve hanndan beğendi.
muallimayhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-07-2012, 15:22   #53
Ağaç Dostu

tener's Avatar

Giriş Tarihi: 29-03-2008
Sevgili Hanndan hanım , tanıtımınızla ilgili yazıyı ı yeni okudum. Sizin gibi yaşam bilinci ve sevinci olan , kişileri tanımak insana mutluluk veriyor. Aynı ortamı paylaşmaktan onur duydum.

pria ve hanndan beğendi.
tener Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-01-2013, 17:47   #54
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 30-10-2012
Sevgili hanndan, kendini öylesine güzel anlatmışsınki, sanki seni yıllardır tanır gibiyim. Başına gelen talihsiz olay için çok üzüldüm. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum sevgilerimle

hanndan ve gülenyüz beğendi.
dalya35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-01-2013, 17:57   #55
/

Giriş Tarihi: 17-01-2013
Sevgili Sn Handann.Sn dalya 35 sayesinde bu başlığı gördüm.Bahçenizi gezmiştim ama sizin hakkınızda bilgim yoktu.Başınıza gelen talihsiz olaya çok üzüldüm.Ama yine başınıza gelen en büyük hediye kızınıza da çok sevindim.Yüce Rabbim bir sıkıntının arkasından muhakkak bir güzellik verir.Bizim için de en büyük güzellik sizlerin bizim aramızda olması.Kendinize ve kızınıza ailenize iyi bakın. Sevgi ve Saygılar.

hanndan ve dalya35 beğendi.
gülenyüz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-02-2013, 22:04   #56
Ağaç Dostu

hanndan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi iaznob Mesajı Göster
bitkiler hakında bilgim çok az fakat çoook seviyorum,bilmem sadece sevmek yeterli oluyormu. Hakında çok şey bilmediğiniz bir şeyi sevebiliyormu insan ?
Burdasınız ki demek ki bitkiler hakkında birşeyler öğrenmek istiyorsunuz,bilmeseniz bile hissediyorsunuz.Önemli olanda bu bence hissedebilmek.yaprağa ya da çiçeğe baktığınızda görmelisiniz dokusunu,hissetmelisiniz kokusunu.

gülenyüz beğendi.
Eski 18-02-2013, 22:07   #57
Ağaç Dostu

hanndan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi fazmit Mesajı Göster
Gölbaşı deyince aklıma hep sen geliyorsun Handan .Biliyorsun bende temellide bahçe yapıyorum.Gerçi ben meyve fidanlarıyla meşgulüm ama senin bahçeyi görünce ve çiçekleri artık ilerde bende birşeyler yapacağım gibi.Birgün müsait vakit bulursam eşimle ziyaretine geleceğim.Sevgilerimle..
Sayın fazmit, bahçenizi bakım istemeyen güçlü çiçeklerle renklendirelim,bu yaz renklensin bahçeniz.
Eşinizle sizi misafir etmek bizleri mutlu eder.

gülenyüz beğendi.
Eski 18-02-2013, 22:09   #58
Ağaç Dostu

hanndan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi muallimayhan Mesajı Göster
ya arkadaşlar , kardeşler sizler ne güzel insanlarsınız . Bir seneyi aşkındır bu forumun üyesiyim. Topraksız tarım başlığı haricinde bir yere girmediydim. Bugün ağaçlar nette öylesine bir sörf edeyim dedim sizleri tanıdım. Gıpta ettim. Maşaallah ne güzel içten samimi sohbetler vs...
Allah her birinizin ne muradı var ise versin. Güzel insanlar topluluğu ...
Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için,bu sayfada bitkiler hakkında birçok bilgi öğrendim ama bunun yanı sıra;görmesemde tanımasamda aramızda güçlü bağların oluştuğu dostluklarım oldu.Güzel insanlar topluluğuna hoşgeldiniz güzel insan.

pria ve gülenyüz beğendi.
Eski 18-02-2013, 22:13   #59
Ağaç Dostu

hanndan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tener Mesajı Göster
Sevgili Hanndan hanım , tanıtımınızla ilgili yazıyı ı yeni okudum. Sizin gibi yaşam bilinci ve sevinci olan , kişileri tanımak insana mutluluk veriyor. Aynı ortamı paylaşmaktan onur duydum.
Sayın tener,övgü dolu sözleriniz beni onure ediyor teşekkür ederim.Hayata olan bağlılığımda sevginin gücü en önde geliyor...

gülenyüz beğendi.
Eski 18-02-2013, 22:17   #60
Ağaç Dostu

hanndan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi dalya35 Mesajı Göster
Sevgili hanndan, kendini öylesine güzel anlatmışsınki, sanki seni yıllardır tanır gibiyim. Başına gelen talihsiz olay için çok üzüldüm. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum sevgilerimle
Sevgili dalya35,teşekkür ederim.burda hem bahçe sayfalarında,hemde tanıtım yazılarını okuyunca, hayatlarımıza bir yerden giriyoruz sanki.
Güzel dilekleriniz için teşekkürler sevgiler.

gülenyüz beğendi.

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 16:51.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024