agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-03-2009, 12:13   #31
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2008
Galeri: 106
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ulker Mesajı Göster
Sayın Lilium,
Sizi biraz daha yakından tanımak bizleri çok mutlu etti.
Tarlalarda, bahçeler koşturan çocuk haliniz gözümde canlandı.
Biz üyeler, okuduğumuz yazılarla karakter tahlili yapıyor ve bağzı kişilerin güzel ifade ettiği yazılarıyla onu yıllardır tanıyormuş gibi oluyoruz, ben sizin yazılarınızdan da o enerjiyi alıyorum.
İyi ki sizi tanımışız, iyi ki varsınız.
Ağaçlar'a dikkat edin, özellikle ceviz ağaçlarına, dalları kırılıverir de yine yere kapaklanıp başınızda kuşları görürverirsiniz.
Kendinize, ailenize, Zilli'ye ve bahçenize çok iyi bakın, bakın ki, güzel haberlerinizi ve deneyimlerinizi devamlı bizlerle paylaşın.
Dilerim hayalinizdeki çiftliğe en kısa zamanda ulaşır bizleri de davet edersiniz.
Sevgili ülker,

İyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim, genç, dinamik,espirili, nazik,enerji dolu olan birisiniz, bitkilere olan sevginiz inanınmayacak derecede olduğunu görüyorum, bu sevginiz bu siteyede iyi bilindiğini bilmenizi isterim,

Doğa ve hayvan sevgisi olana çok şey söylemeye gerek yok diye düşünüyorum, ütü masaları bitki ile dolu olanın yüzündeki tebessümü, gözlerindeki ışıltıyı hissedebiliyorum.

Çiftlik hayalime ulaşamasamda küçük bir bahçem var her zaman beklerim bir acı kahvemizi içmeye. Eşiniz aileniz ve sevenlerinizle sağlıklı sevgi dolu bitkilerle dolu bir hayat geçirmenizi dilerim.

Sevgi ve saygılarımla..

Lilium Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-03-2009, 12:34   #32
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi günebakan Mesajı Göster
Sevgili Lillium sizi tanımak güzeldi iyiki varsınız gönene yolum düştüğünde size uğramaya çalışacağım inşallah. Samimiyetiniz için teşekkürler hayatınız Lillium kokuları içinde geçsin inşallah
Sevgili günebakan,

Bende sizleri tanımakla çok mutlu oldum, iyiki buradasınız, hep söylerim bu kadar doğa sever bitki sever nerede var.

Gönen'e her zaman beklerim, gelir de uğramassanız darılırım, çay var kahve var salep var ığlamur var, yanında da bir pasta oldumu daha ne isterim.

Dilekleriniz için teşekkür ederim, inşallah sizlerinde burnunuz o güzel çiçeklerinizin arasından çıkmaz. sevdiklerinizle mutlu bir hayat sürmeniz dileği ile esen kalınız.

Sevgi ve saygılarımla...

Eski 24-03-2009, 12:56   #33
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi uzman16 Mesajı Göster
Ne güzel anlatmışsınız kendinizi.

Lilium başlığının sahibi, babası, kılavuzu gibisiniz benim için. Herkese bilgi veren, yardım eden, bu arada sitedeki yardımlaşmaya hayret eden ve bundan duyduğu mutluluğu anlatan yazılarınızdı sizi bana tanıtan. Ama aslında siz de aynı şekilde yardım ediyordunuz herkese. Emeğiniz çok o başlıkta.

Sizden aldığım lillium soğanlarının açmasını sabırla bekliyorum. Hatta birkaç soğanı arkadaşıma, birkaçını da kardeşime verdim. Onlarınki de gayet güzel gelişti. Teşekkürler.

Hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.
Sevgili uzman16,

Övünç dolu yazınızla beni onuruze ettiniz, çok çok teşekkür ederim, o sizin kibar ve nazikliğiniz, Aman efendim sahibi babası gibi cümleler çok büyük çümleler, bende sizlerin aranızda küçük bir zümreyim, hep birlikte bildiklerimizi paylaşıyoruz ve öğreniyoruz.

Liliumlarınızdan aldığım güzel habere sevindim, sizlerin de benden almış olduğunuz birkaç tane soğanı paylaşmanız, nasıl biri olduğunuzu söylemeye hacet yok sanırım.

Çok teşekkür ederim, sevenlerinizle yeşillikler içerisinde çiçekler içerisinde sağlıklı sevgi dolu bir hayat geçirmenizi dilerim.

Sevgi ve saygılarımla...

Eski 24-03-2009, 13:44   #34
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi evrim Mesajı Göster
Sn lilium sizi tanımaktan çok memnun kaldım. Hani bazı üyelerimiz düşündüklerini çok güzel aktarıyorlar demişsiniz ya inanın sizde onlardan birisiniz. Yazdıklarınızı okurken büyük keyif aldım. Bu arada yöneticimizle ilgili söylediklerinizin hepsine bende yürekten katılıyorum.
Her şey gönlünüzce olsun. Umarım hayalini kurduğunuz büyük çiftliğinize kavuşursunuz.Sağlıcakla.
Sayın evrim,

Sizleri tanımaktan bende çok keyifli ve sevinçliyim, sizlerin arasında olmak bilgi paylaşımında bulunmak, daha doğrusu ağaçlar net'te olmak çok güzel bir duygu. Her ne kadar düşünçelerimi yazıya güzel dökemediğimi bilsem de sizlerden güzel sözler duymak güzel.

Sizlere ve dileklerinize çok teşekkür ederim, inşallah o çiftliklere sizlerde kavuşursunuz.

sevgi ve savgılarımla..

Eski 24-03-2009, 13:49   #35
Ağaç Dostu

erdek's Avatar

Giriş Tarihi: 11-06-2007
Sayın lilium, seni tanımak bir zevkti. İnşaallah Bandırma'ya geldiğimde (Ağustos ayında taşınmayı planlıyorum) tanışma fırsatı bulur, bilgi ve deneyimlerinden bende faydalanırım.
Saygılarımla...

erdek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-03-2009, 13:52   #36
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ismet şenad Mesajı Göster
Sevgili hemşehrim , hayaller insanda yaşama arzu ve isteklerini tetikler.Çiftlik hayal ve arzunuzdan vazgeçmeyiniz. Gönlünüzden geçenlere kavuşmanız temennisiyle sağlık ve esenlikler dilerim.İyiki varsın Lillium...
Sevgili hemşehrim ismet şenad,

Güzel duygu ve düşünçelerinize çok teşekkür ederim, size ailenize çocuklarınıza mutlu sağlıklı uzun ömürlü bir hayat dilerim, sizleri tanıdığıma çok sevindim.

Sevgilerimle..

Eski 24-03-2009, 14:06   #37
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mormenekşe Mesajı Göster
Sevgili Lilium kendinizi çok güzel anlatmışsınız.Ben kendi adıma sizden çok şey öğrendim teşekkür ederim, inşallah çiftlik hayaliniz biran önce gerçekleşir bunun için dua edicem çünkü ucunda o çiftlikte misafir olmak var.) Balıkesir Gönen arası ne kadar şunun şurasında ama lütfen artık ağaca çıkmaktan vazgeçin hatta demir merdiven olmadan da merdivene çıkmayın Allah muhafaza bi kaza olmasın, sizi daima aramızda görmek isterim.
Eşiniz hanımefendiye ,kızlarınıza ve sevimli zilliye selamlar sağlık,mutluluk ve sevgiyle kalın hayattan bütün beklentilrinizin gerçekleşmesini dilerim.
Sevgili mormenekşe,

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim, Önerilerinizi dikkate alacağım, Ama korkmayın kötülere birşey olmaz Her zaman misafirim olabilirsiniz, her zaman beklerim. sizler gibi hemşehrilerim olduğu için sevinç duyuyorum.

O güzel dileklerinize çok teşekkür eder, bir mukabil ederim.

Sevgilerimle...

Eski 24-03-2009, 14:29   #38
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi BalıkcıSerdar Mesajı Göster
Sn. Lilium;

Biraz önce satıştaki teneke zeytinlerinizden denemek için ilgili konu başlığınıza yazmıştım, bu sefer sizin, kendiniz hakkındaki yazınızı görünce bir bakayım dedim. İyiki bakmışım

Çok güzel anlatmışsınız, hem anlatımınızı hem hayat felsefenizi çok sevdim Bazı konularda ortak yönlerimiz olduğunu düşünmeden edemedim En barizi; tamirat tadilat işleri, bana öyle büyük haz verirki anlatamam, düsturum da "yapmayı bilmiyorsam, bozmayıda mı bilmiyorum"dur Aynen sizin anlattığınız gibi benimde bir saat tamir etme olayım var ama ben saati öyle bir yaptım ki; ne ileri gidiyor ne de geri kalıyor, olduğu yerde duruyor

İnşallah görüşür tanışırız, selamlar saygılar.
Sevgili balıkcıSerdar,

Doğal ve içtenliğinize çok teşekkürler, aslında kendimi hiç anlatmasını beceremem sevmemde ama konu bu olunca elimden geldiği kadar becerebildiğim kadar karman çorba da olsa anlatmaya çalıştım,

Benim saat tamirciliğimde sizinkinden farklı değil, o arkadaşımın yüzüme bakışlarını hala unutamıyorum, oldumu oldumu değişi gözlerimin önüne geliyor ve hala gülüyorum.

Körle yatan şaşı kalkarmış inşallah bir gün tanışırızda. Bizde bu merek olduktan sonra

Tekrar teşekkür eder saygılar sunarım.

Eski 24-03-2009, 14:40   #39
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MSaygin Mesajı Göster
Gönderdiğiniz ayva çelikleri, çiçeklerini, yapraklarını açtı, kökleniyor, bu vesileyle tekrar teşekkür ederim
Sevgili MSaygın,

Nezaketinizden ve inçeliğinizden dolayı çok teşekkür ederim, sizleri tanımak hoş ve güzel.
Şevkinizi kırmak istemem ama Ayvalar daha belli olmaz tutup tutmadığı, kabuk suyunun vermiş olduğu bir gelişme temmuz ağustosta belli olur tutup tutmadıkları.
İnşallah tutarlarda bizleride sevindirmiş olursun.

Sevgi ve saygılarımla...

Eski 24-03-2009, 14:49   #40
Ağaç Dostu

Orkun Kırcı's Avatar

Giriş Tarihi: 11-09-2008
Galeri: 215
Umarım çiftlik hayalinize en kısa zamanda ulaşırsınız. Lillium candidum bilgileri içinse sonsuz teşekkürler. Sayenizde lilliuma merak sardım. İnşallah o taraflara tayinim çıkarda tanışma fırsatımızda olur.

Orkun Kırcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-03-2009, 15:01   #41
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nevsune Mesajı Göster
Sn Lilium'la ilgili bir anımı anlatmadan geçemeyeceğim.

Bir aralar politika kahvesinde yazdığım bir yazının ardından Sn. Lilium bana sağolsun güzel bir övgüde bulunmuştu. Ben de herzamanki dalgınlığım ve kullanıcı adının bana verdiği dişil çağrışım nedeniyle kendisine hanım olarak hitabettiğim bir teşekkür mesajı atmıştım. Kendisi o kadar efendi ve kalender ki beni hiç bozmadı bile. Aradan aylar geçti, ben kendisinin erkek olduğunu bir hitaptan sonra anladım. O kadar utanmıştım ki, artık özür dilemeyi bile göze alamamıştım.

Sn. Lilium hazır elime geçmişken sizden özür diliyorum

Not: Ben bunu hep yapıyorum. Bu vesile ile, yaptığım ve yapacağım her türlü dalgınlık için şimdiden herkesten özür dileyeyim bari.
Sevgili nevsune,

Yazınızla beni onurlandırdınız.
Çok narin nazik kalender kültür birikimi olan bilgi birikimi olan, hele hele o yazıyı yazan bir hanımefendiyi bir kelime yanlışlığı yüzünden hiç kırılırmı, riça ederim özür dilemeniz bile beni mahcup ediyor. Ayrıca erkek veya bayan ne fark eder hep insan değilmiyiz.

Daha fazla birşeyler yazmama gerek yok, bir daha söylemekten onur duyuyorum. Sizler gibi bayanlarımızla ne kadar onur gurur duysak azdır. şeref duyuyorum efendim.

Sevgi ile saygı ile kalınız, kalbinizdeki ve beyninizdeki hep daim olsun.

Sevgilerimle...

Eski 24-03-2009, 15:11   #42
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi erdek Mesajı Göster
Sayın lilium, seni tanımak bir zevkti. İnşaallah Bandırma'ya geldiğimde (Ağustos ayında taşınmayı planlıyorum) tanışma fırsatı bulur, bilgi ve deneyimlerinden bende faydalanırım.
Saygılarımla...
Sevgili erdek,

Çok teşekkür ederim, sizleri tanımakta benim için öyle, doğa sevgisi olanın gönlü geniştir, herkez orada bir yer bulur, tanışmak ve görüşmek dileği ile sevgi ile kalın hoşça kalın.

Eski 26-03-2009, 21:31   #43
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 19-06-2008
Galeri: 25
Sayın Lilium, samimi paylaşımınız için teşekkürler. Ben, üniversite okumakla insanların statü sahibi olacağına inanmıyorum. Kendisini yetiştirmek isteyen insanların, önüne hiçbir engel koyulmadan bilgi edinmesi gerektiğine inanıyorum. Yoksa, ressam olmak isteyen inşaatta, ziraat okumak isteyen sosyoloji eğitiminde kendini buluyor ve sonuçta sevdiği mesleğe epey bir zaman kaybına uğradıktan sonra ulaşabiliyor.
selamlar...

Emine Aktaş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-03-2009, 00:00   #44
Ağaç Dostu

Mine's Avatar

Giriş Tarihi: 07-06-2007
Galeri: 32
Sevgili Hemşehrim, öncelikle başlığı geç gördüğüm için senden özür dilerim, Geç oldu ama senin gibi çalışkan, zeki, yardımsever, ileri görüşlü, kendini de çevresindekileri de iyi yetiştirmeye çalışan biri hakkında yazmak hiç güç değil İyi ki varsın, jet hızıyla yıprattığımız arkadaşlıklara inat, uzun yıllar dost kalmayı umut ediyorum. Bu arada ikinci bir emre kadar ağaca çıkmak yasaklanmıştır haberin olsun (özellikle de armut ağacına çıkıp, armut gibi düşmek kesinlikle yasaktır) Sana eşin, kızların ve engin hayat sevginle mutlu bir ömür diliyorum....
Not: Zilli'yi benim için öp

Mine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-03-2009, 00:35   #45
Ağaç Dostu

caucasus's Avatar

Giriş Tarihi: 15-01-2006
Galeri: 787
Sayın lilium, sizi tanıdığıma memnun oldum. Sizin başın okşayacak bir köpeğiniz var, bende o da yok emekli olana kadarda zor olur gibi. Ağaçtan düştüğünüz anıları okuyunca aklım hemen çocukluğumun geçtği Çatalcaya gitti. Zamanın da ben de ağaçtan, duvardan, direkten düşerek defalarca nefessiz kalmıştım, sizin çektiklerinizi anlıyorum.
Yine de güzel günlerdi.

caucasus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-03-2009, 13:25   #46
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Emine Aktaş Mesajı Göster
Sayın Lilium, samimi paylaşımınız için teşekkürler. Ben, üniversite okumakla insanların statü sahibi olacağına inanmıyorum. Kendisini yetiştirmek isteyen insanların, önüne hiçbir engel koyulmadan bilgi edinmesi gerektiğine inanıyorum. Yoksa, ressam olmak isteyen inşaatta, ziraat okumak isteyen sosyoloji eğitiminde kendini buluyor ve sonuçta sevdiği mesleğe epey bir zaman kaybına uğradıktan sonra ulaşabiliyor.
selamlar...
Sayın Emine aktaş;

Düşünçelerinize katılıyorum, gerçekten de çok güzel tespitler yapmışsınız, örneklerini çevrevizde oldukça fazla görüyoruz.
Hayatınız daim ve sevdiklerinizle sağlıklı mutlu bir hayat geçirmeniz dileği ile.

Çok teşekkür ederim.

Eski 27-03-2009, 13:51   #47
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Mine Mesajı Göster
Sevgili Hemşehrim, öncelikle başlığı geç gördüğüm için senden özür dilerim, Geç oldu ama senin gibi çalışkan, zeki, yardımsever, ileri görüşlü, kendini de çevresindekileri de iyi yetiştirmeye çalışan biri hakkında yazmak hiç güç değil İyi ki varsın, jet hızıyla yıprattığımız arkadaşlıklara inat, uzun yıllar dost kalmayı umut ediyorum. Bu arada ikinci bir emre kadar ağaca çıkmak yasaklanmıştır haberin olsun (özellikle de armut ağacına çıkıp, armut gibi düşmek kesinlikle yasaktır) Sana eşin, kızların ve engin hayat sevginle mutlu bir ömür diliyorum....
Not: Zilli'yi benim için öp
Sevgili Mine, değerli hemşehrim;

Bu kadar övgü dolu sözlerle çok teşekkür ederim, beni şımartıyorsunuz, bu kadar şımartırsanız, yaramaz bir çoçuk olurum, sonrada kulağımı çekmek zorunda kalırsınız.

Gerçekten günümüzde çok çabuk arkadaşlıkları dostlukları kaybeder olduk, Galiba toplum öz benliğini yitiriyor, Çıkar üzerine kurulmayan arkadaşlıklarıda dostluklara da uzun yıllar sürdüğünü görüyorum.
Alıntı:
uzun yıllar dost kalmayı umut ediyorum
Ne kadar güzel bir cümle, böyle cümlelere hasret kaldık. Tekrar teşekkür eder Hayatınızın sağlıklı mutlu sevgi dolu geçmesini dilerim.

Emrinize uymaya çalışacağım

Zilliyi öptüm selamı var

Eski 27-03-2009, 17:38   #48
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi caucasus Mesajı Göster
Sayın lilium, sizi tanıdığıma memnun oldum. Sizin başın okşayacak bir köpeğiniz var, bende o da yok emekli olana kadarda zor olur gibi. Ağaçtan düştüğünüz anıları okuyunca aklım hemen çocukluğumun geçtği Çatalcaya gitti. Zamanın da ben de ağaçtan, duvardan, direkten düşerek defalarca nefessiz kalmıştım, sizin çektiklerinizi anlıyorum.
Yine de güzel günlerdi.
Sayın caucasus;

Üzülmeyin emekli olunca sizlerinde olur, sizde bol bol başını okşarsınız, inanın çok sevimli oluyorlar, ne yapıp edip onlar kendilerini sevdiriyorlar zaten.

İlginize çok teşekkür ederim, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Eski 28-03-2009, 20:55   #49
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 14-04-2008
Galeri: 6
Sayın Lilium,

Geçen yıl sizden 20-30 kadar lilium soğanı sipariş etmiştim. 3 tane Ayşe'ye vereyim, 4 tane Fatma'ya ayırdım derken bir baktım ki bana 8 kadar soğan zor kalmış. Hatta bir kaçını Demre'de yaşayan görümceme yolladım. Ellerinizde yeşermiş bir güzelliğin, Balıkesir'den çok uzaklarda birçok bahçede açacağını düşünmek ne güzeldir kimbilir ?
Bahçenizde hep güzel günler, sağlıklı bir yaşam dilerim.

seleste Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-03-2009, 20:47   #50
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Sayın seleste;

Ne güzel paylaşımlarda bulunmuşsunuz, Elinizde az miktarlarda olmasına rahmen ne güzel bir paylaşım yapmışsınız, sizleri kutlarım. Herkezin evinde olması gereken bir çiçek, gerçekten çok güzel kokuyor, bahçeden üç dört tane kesiyorum vazoya koyuyorum odanın içi mis gibi kokuyor.

Çiçeklerinizin arasında sağlıklı mutlu bir yaşam dilerim.

Teşekkür eder, saygılar sunarım.

Eski 29-03-2009, 21:44   #51
Ağaç Dostu

Müjgan Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 11-06-2008
Galeri: 11
Sevgili Lilium
Gecen sene,haril haril beyaz zambak sogani ariyordum,tam umutsuzluga dustugum bir anda bir arkadasim Agaclarnet sitesine bir bak dedi bakis o bakis,sizin sayenizde hem cocuklugumun bu mistik kokulu cicegine sahib oldum, hem de mukemmel bir site nin tiryakisi.
Size ne kadar tesekkur etsem azdir,sagolun ,iyiki varsiniz.

Müjgan Yılmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-03-2009, 21:58   #52
Ağaç Dostu

zerrinsrt's Avatar

Giriş Tarihi: 30-10-2008
Galeri: 4
Sevgili lilium,
İki senedir üretmeye çalıştığım kokulu sarı zambağımın, ilk çimlenen tohumlarının ot olmadığını sizden öğrendim. İki yıl tohumlar çimlenince onları ot diye yoluşum. Şimdi sayenizde 10-15 küçük soğana sahibim. Sizi tanımak çok güzel, iyiki varsınız.

zerrinsrt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-03-2009, 22:24   #53
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mujgany Mesajı Göster
Sevgili Lilium
Gecen sene,haril haril beyaz zambak sogani ariyordum,tam umutsuzluga dustugum bir anda bir arkadasim Agaclarnet sitesine bir bak dedi bakis o bakis,sizin sayenizde hem cocuklugumun bu mistik kokulu cicegine sahib oldum, hem de mukemmel bir site nin tiryakisi.
Size ne kadar tesekkur etsem azdir,sagolun ,iyiki varsiniz.
Hatırlamanız çok sevindirici, çok teşekkür ederim, ama hatırlamamak ta mümkün değil, bir çok karışıklıkta yaşamıştık, siz mujgan diye isim verince bende sitede nick ki mujgan olan arkadaşımıza mesaj atıyorum,

İyi ki o karışıklığı yaşamısız Ağaçlar net sizler gibi değerli birini kazandı
Umarım çiçekleriniz sağlıklı bir şekilde büyüyorlardır, inşallah çok güzel açarlar, sizlerde o güzel çiçekleri tablolarda cizerek yaşatırsınız.

Çok teşekkür ederim, sevgi ve saygılarımla.

Eski 29-03-2009, 22:36   #54
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Sn.Lilium,
Sizi tanımak çok güzel. Düşünüyorum da ne kadar çok ortak alanımız var. Yapmaya çalıştığımız şeylerin çok benzeşmesinin yanı sıra zeytin'in ortak ilgi alanımız olması da paylaşabileceğimiz deneyimler için benim açımdan çok sevindirici.

Hayallerinizi zaten büyük ölçüde gerçekleştirmişsiniz. Geride kalan bir kaç küçük şey

MeyveliTepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-03-2009, 22:37   #55
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi zerrinsrt Mesajı Göster
Sevgili lilium,
İki senedir üretmeye çalıştığım kokulu sarı zambağımın, ilk çimlenen tohumlarının ot olmadığını sizden öğrendim. İki yıl tohumlar çimlenince onları ot diye yoluşum. Şimdi sayenizde 10-15 küçük soğana sahibim. Sizi tanımak çok güzel, iyiki varsınız.
Sevgili zerrinsrt;

Yazınızı okuyunca bir güldüm, ilk öğrenişim de yaşadıklarımı tekrar hatırlattınız, inanın zaman zaman aklıma geldikce kendime gülüyorum,

Çok teşekkür ederim, sağlıklı sevgi dolu mutlu çiçekli bir hayat gecirmeniz dileği ile. Sevgi ve saygılarımla.

Eski 29-03-2009, 22:58   #56
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe Mesajı Göster
Sn.Lilium,
Sizi tanımak çok güzel. Düşünüyorum da ne kadar çok ortak alanımız var. Yapmaya çalıştığımız şeylerin çok benzeşmesinin yanı sıra zeytin'in ortak ilgi alanımız olması da paylaşabileceğimiz deneyimler için benim açımdan çok sevindirici.

Hayallerinizi zaten büyük ölçüde gerçekleştirmişsiniz. Geride kalan bir kaç küçük şey
Çok teşekkür ederim sayın meyveliTepe;

Aynı paylaşımlar benim için de çok sevindirici, Doğa dostları, toprakta, yaprakta, ağaçta, mutlaka bir yerde buluşurlar, buluşmak tanışmak dileği ile. Ayrıca düşüncelerini iyi anlatan, düşüncelerinizi yazıya iyi dökebilen ender kişilerdensiniz, sizleri zevkle takip etmekteyim.

Meyvelitepe de aileniz ile birlikte uzun, huzurlu, sağlıklı bir hayat geçirmenizi dilerim.

Sevgi ve saygılarımla..

Eski 08-06-2009, 18:36   #57
Ağaç Dostu

günebakan's Avatar

Giriş Tarihi: 09-09-2008
Sevgili Lillium sizi biraz daha yakından tanımak güzeldi.Allah kızlarınıza hayırlı gelecekler ve yaşamlar nasip etsin.Ayrıca rehberliğiniz için yabancı dile gerek yok yol bilmeniz yeterli

günebakan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-06-2009, 19:27   #58
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Alıntı:
Sevgili Lillium sizi biraz daha yakından tanımak güzeldi.
Sevgili günebakan, üçünçü ye daha da yakından tanımak olacak galiba sanırım malina bir yanlışlık yaptı.

Eski 08-06-2009, 19:33   #59
Ağaç Dostu

giz3m's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2009
Galeri: 45
Sevgili Lilium, benim gibi daha önce okumamış olanlarda vardır eminim. Sizi tanıdığıma çok sevindim...

giz3m Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-06-2009, 20:13   #60
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Alıntı:
Sayın malina diğer yerden gönderemedim nedense bilgisayarım hata veriyor, size ulaşınca mesaj atar mısınız.
Foruma eklediklerimi, başka klasöre taşıyorum ama Lilium iki tane eposta gönderilince böyle bir karışıklık oldu, özür dilerim

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 22:08.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024