agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Eğitim Çalışmaları
(https)

Beğeni Düzeni81Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 31-03-2012, 18:12   #31
Ağaç Dostu

FatihBahce's Avatar

Giriş Tarihi: 24-10-2011
Faydalı bir eğitim oldu. Özellikle Mine Pakkener'e çok teşekkürler. 50 dakikalık videoyu Youtube'a 3 bölüm halinde yüklüyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=2NUgLtGu0gg
http://www.youtube.com/watch?v=unM5GXoslLQ
http://www.youtube.com/watch?v=PDdmH...ature=youtu.be

Düzenleyen FatihBahce : 01-04-2012 saat 02:04
FatihBahce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 31-03-2012, 20:25   #32
Ağaç Dostu

Hülya's Avatar

Giriş Tarihi: 17-06-2008
Galeri: 81
Mine Hanım'a çok teşekkür ederiz.
Tatlı dili,gülen yüzüyle bizleri bilgilendirdiği için.
Güzel bir gündü.

Düzenleyen Hülya : 31-03-2012 saat 22:59 Neden: Harf hatası,Halil bey alıntılayınca fark edip düzelttim.
Hülya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 31-03-2012, 22:17   #33
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 18-01-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Hülya Mesajı Göster
..
Tatlı dili,gülen yüzüyle bizleri bilgilendirdiği için. ...
demişsiniz Hülya hanım, size katılıyor ve;

biz de çok teşekkürler ediyoruz Mine hanıma...

Mine hoca'nın yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen neşesinden bir şey kaybetmeden ve hiç karşılıksız verdiği bilgiler için çok teşekkür ediyoruz.

Keyifli bir gün geçirdik ve yeni dostlar tanıdığımız için Ağaçlar. net e de çok teşekkürler...

Halil Önen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 31-03-2012, 23:06   #34
Ağaç Dostu

mrduran's Avatar

Giriş Tarihi: 20-08-2011
Başta sayın Mine hanım ve bizlerin sorularına samimiyet ile cevap verme nezâketini esirgemeyen değerli eşi Mehmet bey' e çok çok teşekkürler.

Kahrımızı çeken, bizlere değerli tohum, filiz, çelik veren can dostlara da ayrıca paylaşım ve sohbetleri için teşekkürler, sağolsunlar cümleten.

O kadar samimi hava esiyordu ki anlatımlarda/açıklamalarda. Böyle toplantılar iki düşman tarafında olsa, barış dünyadan eksik olmaz ve savaş diye bir kelimeyi bilmemiş olurduk.

Herkesi görmekten çok mutlu oldum ve hele İstanbul' dan gelmekten kaçınmayan sayın Selçuk44 bey...Dönüş yolunda hayırlı yolculuklar dileklerimiz ile..

Cümleten saygılarımla efendim.

mrduran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 31-03-2012, 23:14   #35
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 19-09-2010
Tek kelime ile harika idi birde toplantımıza neşe katan üyelerimizden birinin şirin mi şirin kızı olunca değmeyin keyfimize Toplantıda emeği geçen herkese teşekkürler Saygılar

Mete Tiren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 00:07   #36
Yeni Üye

camcif's Avatar

Giriş Tarihi: 08-08-2006
Galeri: 2
Bu güzel toplantıya rahatsızlığım nedeniyle katılamadığım için çok üzgünüm.Sayın Urlabahçenin hazırladığı video yu izleyince inanın gelemediğime daha çok üzüldüm.Umarım sonraki toplantılara katılabilirim.zaten bundan sonra toplantıyı duyar duymaz ben katılacağım diye ismimi yazmayacağım , nazar değdi herhalde
Bu arada Sayın Urlabahçe videonun ilk bölümünü izledim ama diğer bölümler hata veriyor.İlgilenebilirseniz biz katılamayanlar da bu güzel sunumdan sayenizde faydalanabiliriz.Şimdiden teşekkürler emeğinize...

mrduran ve hepgül beğendi.
camcif Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 00:08   #37
Ağaç Dostu

Hülya's Avatar

Giriş Tarihi: 17-06-2008
Galeri: 81
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi metetrn Mesajı Göster
Tek kelime ile harika idi birde toplantımıza neşe katan üyelerimizden birinin şirin mi şirin kızı olunca değmeyin keyfimize Toplantıda emeği geçen herkese teşekkürler Saygılar
Genç arkadaşım, seni de aramızda görmekten mutluyuz.Sınavda başarılar diliyorum. Geleceğin ziraatçısı olacağın şimdiden belli.

Düzenleyen Hülya : 01-04-2012 saat 13:41
Hülya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 00:25   #38
Ağaçsever

Adem Erhan's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2010
Smile teşekkür...

Geç kalmama rağmen salondaki samimiyeti ve sıcaklığı hissetmek güzeldi.. Emeği geçenlere ve zaman ayırıp katılan herkeze teşekkürler..

Adem Erhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 00:52   #39
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

Giriş Tarihi: 05-05-2007
İyi geceler,Hakikatten bu günkü toplantımız çok güzel geçti ben de biraz geç kaldım ama Sayın UrlaBahçe'nin videosundan dinleyemediğim kısımlarla ilgili bilgi aldım çok teşekkür ederim,

Sayın Mine hanım 'mın verdiği bilgileri sayesinde şimdiye kadar yaptığım yanlışları fark ettim ,bundan böyle ayni hataları tekrar etmiyeceğim.

İsmail bey gerçekten Karşıyaka'ya gelebilmek için yarım saat otobüs bekledim ama toplantımızda konuşulanları düşünerek zamanın nasıl geçtiğini fark etmedim.

Bilgilenerek geçirdiğimiz bu gün için emeği geçenlere bir defa daha teşekkür ederim.

Halil Önen ve mrduran beğendi.
selcuk44 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 00:54   #40
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 20-05-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi UrlaBahçe Mesajı Göster
Faydalı bir eğitim oldu. Özellikle Mine Pakkener'e çok teşekkürler. 50 dakikalık videoyu Youtube'a 3 bölüm halinde yüklüyorum.

Agaclar.net Eğitim Çalışmaları İzmir Bölüm: 1/3 - YouTube
sayın
Mine-Mehmet Pakkaner' e teşekkürlerimi sunarım.
Büyük keyf aldığımız şahane bir toplantı oldu.Yeni, çok şeyler öğrendik.
Benim için de bu kadar seri sorun giderilmesini ayrıca teşekkürümü
sunuyorum.Saygılarımla.

Keyf Bahçesi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 00:55   #41
Yeni Üye

camcif's Avatar

Giriş Tarihi: 08-08-2006
Galeri: 2
Video nun 2. bölümünü uğraşılardan sonra izleyebildim.Ama 3.bölüme ulaşamıyorum

camcif Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 07:08   #42
Ağaç Dostu

FatihBahce's Avatar

Giriş Tarihi: 24-10-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi camcif Mesajı Göster
Video nun 2. bölümünü uğraşılardan sonra izleyebildim.Ama 3.bölüme ulaşamıyorum
Şimdi hazır.

selis beğendi.
FatihBahce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 09:00   #43
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-07-2009
Galeri: 9
Doğa uyanmış; fuarın her köşesinde ayrı bir koku vardı.. Görüntü de kokular da şahaneydi..

İlk toplantıya katılışım olduğundan bana oldukça kalabalık geldi.. Buna rağmen sınırlı sayıda üye tanıdım.. Buna üzüldüğümü söyleyebilirim.. Bir ön tanışma olamaz mıydı acaba? Ya da herkes birbirini tanıyordu bu nedenle gerek yok muydu?

Bu isimlerden biri de metetrn sanırım.. Herkes tanıyor ve seviyor.. Çokta sempatik, eğlenceli biri
Hülya Hanım tanıştığımıza çok sevindim umarım tekrar görüşürüz.. Selçuk Bey (selcuk44) aynı bitkiden bahsetmediğimize gerçekten çok üzüldüm.. Sayenizde gurupta Kanayan Kalpler arayanlar çoğaldı.. Adem Bey iyi ki geldiniz.. Sizi görsem de sorsam dediğim bir konu vardı.. O kadar çok konuşunca yine unuttum mrduran tohum bankasından gelen tohumlar bizi kaynaştırdı sanırım.. Görüşmek üzere Mehmet Bey Hoyalar için çok teşekkür ederim..Benimki çürümüştü.. Fatma Dündar çok tatlısınız, çok zarifsiniz.. Umarım her şey istediğiniz gibi olur.. Sohbetiniz için çok teşekkür ederim.. Görüşmek nasip olsun tekrar.

Ve tabii Mine Hanım.. Herkesin söylediği gibi tatlı diliyle, anlattıkları su gibiydi.. Başından bir hırsızlık olayı geçmiş.. Tekrar geçmiş olsun.. Verdiği bilgiler için çok teşekkür ederim..

Fotoğraf çeken kimse olmadı sanırım..

Tohum bankası demişken.. Bendeki Sellukanın kapsülleri dalında çürüdüğünden belki toplantıya getiren olur diye düşünmüştüm.. Maalesef olmadı..
Bankadan gelen tohumlar döküldü ortaya.. Bir yığın paket vardı önümüzde.. Sebze ve çiçek tohumları.. Sanırım çeşit anlamında güne damgasını vuran Lir (jineop) oldu.. Çiçeklerle daha fazla ilgilendiğimden, hangi paketi alsam üzerinde aynı isim Tura ve Gultar'ın çeşit ve paketleri de çok fazlaydı.. Bazı paketlere nasıl da uğraşılmış, şaşırdım.. Üzerlerinde gerekli tüm bilgiler mevcut.. Elinize sağlık..

Emeği geçen herkese teşekkürler hakkınızı helal edin..

Eklenen Resimler

selis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 16:17   #44
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

Giriş Tarihi: 05-05-2007
Sayın selis,çok haklısınız ben de üzgünüm ki bir birbirimizi tanıyamadan toplantı bitiyor, habuki örnek olarak : biliyorum ki bazı kardeşlerim benim yetiştirmekte ve üretmekte başarısız olduğum bir çok bitki konusunda çok başarılılar ,
dolayısıyla onlara sormak istediğim bir çok sorular var bu sorulara yüz yüze daha tatmin edici cevaplar alacağımı düşündüğüm için toplantılarda birbirimizi kolayca tanımamız ile ilgili önümüzdeki günlerde sitemizde bir sunuş yapmayı planlıyorum.

İsim benzerliği yüzünden Kanayan Kalpler ''dicentra spectabilis'' konusunda yanıldım,ama ısmarladığım Kanayan Kalpler bitkim yarın kargo ile gelecek ,ilgili sayfada resimlerini sunacağım ve bakım ,üretim konusunda bilgisi olan arkadaşların fikirlerini aldıktan sonra yumru kök veya filizler ayırarak isteyen bütün kardeşlerimle paylaşacağım ,zira üretilmesinin çok kolay olduğunu okumuştum,

Sağlıklar dilerim.

selis beğendi.

Düzenleyen selcuk44 : 02-04-2012 saat 12:35 Neden: ilave cümle
selcuk44 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 20:59   #45
ecs
Yeni Üye

ecs's Avatar

Giriş Tarihi: 29-11-2010
gelmeyi çok istediğim halde gelemedim. Mine Hanıma içten teşekkurlerimi sunuyorum. Ve sevgili Urlabahçe videoları henüz izlemedim ama görünce çok sevindim , teşekkürler.

ecs Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 22:01   #46
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 16-12-2010
Çok güzel bir toplantı idi,emeği geçen tüm arkadaşlara özellikle Mine hanım'a ,eşi Mehmet bey'e çok teşekkür ederiz.Çok güzel bilgiler aldım,video gösteriside mükemmel 'di evde eşimede seyrettirdim çok beğendi çok fayddalı olduğu kanaatinddeyim.Toplantıda yeni arkadaşlarla tanışma fırsatı buldum,bizlere bu fırsatı sağlayan Ağaçlar Net'e,Mine Hocanıma sonsuz teşekkür ederim.

jineop ve Halil Önen beğendi.
Müdürün Bahçesi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 22:28   #47
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 19-09-2010
Bende tüm üyelerimizle bir arada olmaktan mutluluk duydum herkesin iyi temennileri için teşekkür ederim. Sınavı atlattık fena değildi Tekrar herkesle tanışmanın bana şeref verdiğini bildirmek isterim Saygılarımla

Mete Tiren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 22:33   #48
Ağaç Dostu

mandalinci's Avatar

Giriş Tarihi: 01-03-2011
Galeri: 6
Gerçekten gelmek isteyip de gelemediğim toplantımız çok güzel geçmiş, katılanlar adına sevindim.

Sayın UrlaBahçe'ye de yüklediği videolar için çok teşekkür ederim. Sayesinde katılamasak da, bir nebze toplantının nasıl denir kokusunu aldık. Edindiğimiz bilgiler de cabası.

Bir daha ki toplantıda görüşmek üzere.

mandalinci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 22:43   #49
Ağaç Dostu

TaşevliBahçe's Avatar

Giriş Tarihi: 09-03-2011
Güzel günde güzel insanları bir araya toplamayı başaran güzel çifti tebrik etmek istiyorum öncelikle...

Eşimle birlikte ilk kez katıldığımız Ağaçlar.net'in bu seminerinden oldukça keyf aldığımızı , çok güzel bir gün geçirdiğimizi itiraf etmek istiyorum..

Bahçemi ziyaret eden , sayfama yazan veya yazmayan bir çok kişi ile tanışmak bizim için büyük bir onur ve sevinç kaynağı olmuştur..

Emeği geçen ve katılımda bulunan herkese teşekkür ediyorum....

jineop ve Halil Önen beğendi.
TaşevliBahçe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 23:04   #50
Ağaç Dostu

xenkebikec's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2010
Çok güzel olmuş, beğeni ile izledim. Öğretici olmakla birlikte samimi bir havası vardı toplantının. Fikrinize, dilinize ve emeğinize sağlık. Teşekkürlerimi sunuyorum.

xenkebikec Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2012, 23:27   #51
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 18-01-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi selis Mesajı Göster
Doğa uyanmış; fuarın her köşesinde ayrı bir koku vardı.. Görüntü de kokular da şahaneydi..

....
Fotoğraf çeken kimse olmadı sanırım..

Tohum bankası demişken.. Bendeki Sellukanın kapsülleri dalında çürüdüğünden belki toplantıya getiren olur diye düşünmüştüm.. Maalesef olmadı..
Bankadan gelen tohumlar döküldü ortaya.. Bir yığın paket vardı önümüzde.. Sebze ve çiçek tohumları.. Sanırım çeşit anlamında güne damgasını vuran Lir (jineop) oldu.. Çiçeklerle daha fazla ilgilendiğimden, hangi paketi alsam üzerinde aynı isim Tura ve Gultar'ın çeşit ve paketleri de çok fazlaydı.. Bazı paketlere nasıl da uğraşılmış, şaşırdım.. Üzerlerinde gerekli tüm bilgiler mevcut.. Elinize sağlık..

Emeği geçen herkese teşekkürler hakkınızı helal edin..
Sevgili selis sizi tanıdığımıza memnun olduk ve ''İzmir'' kadar sıcak, samimiyetinize...

Tohum Takas Etkinliğine gönderilen _fazla_ tohumlardan getirmiştim, dostlar adına helal olsun.

İzmir'in sembolü 'selluka'yı tekrar kazandıran Sn. memet ve arkadaşlarına toplantı öncesi söyleseydik bir milyon tohum getirirdi. Belki size çelikten yetişmişini ulaştırır.

Fotoğraf çeken vardı...

Name:  izm (2).JPG
Views: 1293
Size:  61.0 KB

kısa bir molada...

Name:  izm.JPG
Views: 1221
Size:  58.5 KB

biraz duman belki bir bardak çay için...Sonrası hep sohbetti bildiğiniz gibi, kendimize verdiğimiz bir armağan değerindeydi..

Hülya, jineop, gultar ve 4 kişi beğendi.
Halil Önen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-04-2012, 11:06   #52
Yeni Üye

terinc's Avatar

Giriş Tarihi: 13-01-2011
Ben de, başta Mine Hanıma ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
Mehmet Bey'e kefir için çok teşekkür ederim.
Sayın Selis'in duygularını ben de paylaşıyorum. Çok girişken de olamadığım için belki, çok fazla bi tanışma fırsatı olamadı. Olsaydı güzel olurdu. Umarım sonraki toplantılarda. Bundan sonra hiçbirini kaçırmayacağım.
Ben bir kaç tane fotoğraf çektim, bu akşam yükleyeceğim.
Saygılarımla,
Türker Erinç

selis beğendi.
terinc Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-04-2012, 13:52   #53
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2004
Galeri: 88
Saksı harçları hakkında bilgiler ve bitkileri göre reçeteler

Toplantıdaki bilgilerin kısa bir özeti...

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 12:40.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024