agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-08-2008, 14:59   #91
Ağaç Dostu

Hüseyin Ovak's Avatar

Giriş Tarihi: 29-05-2008
Mükemmel bir gündü...

Toplantıyı herkes o kadar güzel özetlemiş ki, bana yazacak çok fazla birşey kalmamış...Sevecen,samimi,paylaşımcı mükemmel insanlarla geçirilmiş bir öğleden sonra;Harika tokat kebabı,Güler hanımın sayın lilium'dan alıp bizlere getirdiği lilium soğanları,adı misafir perverlikle özdeşmiş Mehmet Emin amcanın süper bahçesi,herşey çok güzeldi...Genç yaşta böyle bir organizasyonla bu değerli insanları bir araya getiren Sebo'ya valla helal olsun...
Gerçekten mükemmel bir gündü...İyi ki varsın agaçlar net...

Hüseyin Ovak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-08-2008, 09:15   #92
Ağaç Dostu

habibe's Avatar

Giriş Tarihi: 01-02-2007
Galeri: 33
Güzeldi güzel, ben de aynı şeyleri tekrar etmeyeyim de, gelemeyen arkadaşlarımız üzülmesin

Eve 01.00 de varmamış olsaydım daha da güzel olacaktı. Bursa otogarından 08.30 da hareket etmiş olan otobüse saat 09.30 gibi Yalovadan binmeme rağmen öyle bir trafik vardı ki öyle böyle değil hani.. yürüyerek gelsem daha erken gelirdim eve İzmit otogarına geldim servis mervis yok.. bekle babam bekle.. Ama geçirdiğim o güzel gün, arkadaşlarımın pozitiflikleri sohbetler kebaplar meyvalar paylaşımlar...
Her birisi ayrı güzel arkadaşlarıma ve ailelerine de çook teşekkür ederim.

(B5A organik gübre için Sevgili Hüseyin Ovak ve Mehmet Beye tekrar teşekkürler.)

habibe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-08-2008, 09:58   #93
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 22-02-2007
Merhabalar...

Katılmak için toplantı listesine adımı yazdırmıştım ama c.tesi günü öğlen sıraları siteye baktığımda herhangi bir hareket göremeyince bende iptal olduğunu düşündüm..
Resimlerden de gördüğüm kadarıyla pek öyle olmamış.. Bu toplantıya katılmak kısmet olmadı ama bir sonra yapılacak olan toplantı için bu siteyi son ana kadar takip etmem gerektiğini öğrenmiş oldum...

İyi Çalışmalar..

balıksever Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-08-2008, 14:20   #94
Ağaç Dostu

Nurcan Özgür's Avatar

Giriş Tarihi: 15-05-2008
Toplantının güzel geçeceğinden hiç şüphem olmamıştı.

Tek beklentim olasılığın çok zayıf olmasına rağmen toplantıya katılabilmekti malesef olmadı. Aslında katılamayacağım belliydi ama son ana kadar olurda katılırım belki diye diye kendimi avutum(aldatım) durdum sonuç hüsran oldu.

Artık resimlerle avunur dururum. Herkezin iyi vakit geçirmiş olmasına çok sevindim.

Nurcan Özgür Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-08-2008, 14:55   #95
Ağaç Dostu

Süha Şendoğan's Avatar

Giriş Tarihi: 01-06-2007
Galeri: 38
Sağlık olsun Zfkg,
İnşallah birdahaki toplantıya.

Süha Şendoğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 14:33.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024