agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 10-07-2007, 17:38   #241
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-02-2007
Sevgili arkadaşlar, bu toplantının raporunu sebo kardeşimden izin alarak yayınlıyorum. Toplantıda 11 kişiydik, gelenler şunlar idi;

1) Selahattin Yılmaz: Her zamanki gibi grubumuza liderlik etti. Merak ettiğimiz soruları bizi kırmadan cevapladı. Gelecek için bir takım kararlar aldık. Bunda hocamızın tavsiyeleri önemli bir yer teşkil etti.

2) Güler hanım: Selen hanım' ın teyzesi olan güler hanım, toplantımıza ilk defa katıldı. Bizi kırmayı İstanbuldan kalkıp geldi. Sıcak kanlılığı ve güler yüzlülğü ile gruba neşe kattı. Çok teşekkür ederiz bize katıldığı için.

3) Selen Hanım: Bundan önceki toplantılara katılamamıştı. Bu toplantımıza katıldı ve bizi çok mutlu etti. Kendisi ile yeni tanışmıştık ve mutlu olduk. Çok güleryüzlü, sevecen biri kendileri. Toplantıya katılarak bizi üyesi bulunduğu Bursa ekibini desteklediği için teşekkür ederiz.

4) Cemal S:Bizi kırmayıp Yalovadan kalktı geldi, gençleri destekleyen ve kendisi gençlerdende genç olan sevgili Cemal abimize toplatımıza katılarak Bursa ekibine katıldığı için teşekkür ederiz. Konuşmaları ve kendinden emin duruşu ile toplantıya renk kattı.

5) Cetecekal: Aramıza yeni katılan bir üyemizde kendileri idi. Kendisi ile tanıştığımıza memnun olduk. Bizi yalnız bırakmayacağından eminim. Ondan öğreneyeceğimiz çok şey var daha

6) Kızılağaç: Toplantıya katılar en büyük süprizi o yaptı bize. Forumda bile tanışmamışdık. Ama toplantımıza gelerek ne kadar sıcak kanlı, dost canlısı birisi olduğunu kanıtladı. Bursa ekibini her zaman destekliyeceğinden eminim.

7) Hedera: Sevecen ve sıcak kanlı kişiliği ile, Bursa ekibinin her toplantısına katılan bir üyemiz. Sebo ile Bursa ekibi için çok planları var ikisinin, bakalım neler yapacaklar. Bizi kırmayıp toplantımıza katıldığı için çok teşekkür ederiz.

8) Bademağacı: O Bursa ekibinin en büyük destekçisi . Hanımefendiliği, güler yüzlülüğü ile renk kattı toplantıya. Bizi kırmayıp toplantıya katıldığı için Çok teşekkür ederiz.

9) Ferda Ülkümen: Armutludan aramıza katıldı o da. Onu tanıdığımıza çok memnun olduk. Güler yüzlülüğü ve yardım sever kişilği ile toplantımıza renk kattı. Bursa ekibinin toplantı ve etkinliklerinde onu daha çok göreceğimizden eminim. Bizi kırmayıp toplantımıza katıldığı için teşekkür ederiz.

10) Sebahattin Sargın: Toplantımızın organizatörü . Kardeşim benim, ekibi toplamak için hiç üşenmeden uğraşıyor. Onun daha çok planları var. Bu çocuğa dikkat .

11) Ben: Ben kendim hakkında yorum yapmayayım, sizden yorum alayım .

Sercanoral Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-07-2007, 17:45   #242
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

Giriş Tarihi: 06-01-2006
Galeri: 99
Sen harikasın Sercan, çok iyi bir gençsin. Sebo da sen de aramızda olmasından gurur duyduğumuz, geleceğe dair bizi umutlandıran, duyarlı, idealist, güzel arkadaşlarımızsınız.

Toplantı haberleri için teşekkürler

Mine Pakkaner Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-07-2007, 19:48   #243
Ağaç Dostu

Penelophe's Avatar

Giriş Tarihi: 30-04-2007
Galeri: 373
Sebo kahveye fotoğraflar başlıkta yazıp kaçmışsın, hani fotoğraflar yahu.
Sercan yorumların için teşekkürler.

Penelophe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-07-2007, 20:06   #244
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-09-2006
Vallahi aferin size .Mine hanıma katılıyorum. Sebo ve Sercan ikinizide çok seviyoruz. Ben hep diyorum zaten gözüm arkada kalmayacak. Böyle yürekli gençler varken. Sizleri ayakta alkışlıyorum.

Mahmut Leventoğlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-07-2007, 21:10   #245
Ağaç Dostu

Sebahattin Sargın's Avatar

Giriş Tarihi: 16-12-2006
Galeri: 345
Övgüleriniz, için teşekkür ederim. Ekibi elimizden geldiği kadar toplamaya çalışıyoruz. İleride yapmak istediğimiz çok şey var, inşallah bunlarıda gerçekleştireceğiz. Mahmut abiciğim bizde sizleri çok seviyoruz....

Sebahattin Sargın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-07-2007, 21:20   #246
Ağaç Dostu

Filiz's Avatar

Giriş Tarihi: 19-04-2007
Galeri: 1
Yaptığınız bu toplantılarla gerçekten övgüyü hak ediyorsunuz. Bakalım İzmir ekibi bunu başarabilecek mi? Selahattin beyin dediği gibi.. Bekleyelim ve görelim..

Filiz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-07-2007, 21:23   #247
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

İyi ama Filiz'ciğim, biz 2006 Mart'ından beri sık sık toplanıyoruz

Eski 10-07-2007, 21:27   #248
Ağaç Dostu

İzmir ekibini kardeş ekibimiz ilan ediyorum, kabul edermisiniz bunu Mine hanım? Zaten forumda faal olan iki ekibiz. İnşallah diğer şehirlerdeki üyelerimizde bir an önce toplanırlar....

Eski 10-07-2007, 21:31   #249
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

Elbette kabul ederiz

Eski 10-07-2007, 21:32   #250
Ağaç Dostu

Filiz's Avatar

Giriş Tarihi: 19-04-2007
Kızmayın mine hanım, ben penelopheye takılıyorum bu konuda biraz alıngan. Ümit ediyorum ki Isparta'dan da birkaç kişi olsun.. Ama yok. Benden başka kimse yok...

Filiz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-07-2007, 21:35   #251
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

Kızmak ne kelime, biz çok toplandık, ama Bursa gibi sağlam bir katılımcı kitlesi oluşturmaya yeni başlıyoruz. Katılımcılar hep değişti Bu fuar bizi daha çok bağladı. Ancak şimdi yaz dolayısıyla katılım az olabilir.

Eski 10-07-2007, 21:37   #252
Ağaç Dostu

Penelophe's Avatar

Evet fuar bizi daha da bağladı.

Eski 10-07-2007, 22:05   #253
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-12-2006
Galeri: 5
Ben katılana kadar konu epey ilerlemiş!
Bursa ekibiyle tanışmak çok güzeldi,İnkaya çınarı da görülmeye değer.Sohbetin koyuluğundan çınara fazla bakamadık bile diyebilirim.
Böyle bir toplantıyı hazırladığı için Sebahattin Sargına,yorumları için de Sercan 17 ye çok teşekkürler.
İstanbul fuarı,Yalova fuarı,Bursa toplantısı derken korkarım yakında kendimi İzmirde bulacağım.

Ferda Ülkümen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-07-2007, 22:12   #254
Ağaç Dostu

Penelophe's Avatar

En kısa sürede bekleriz Ferda hanım.

Eski 10-07-2007, 22:29   #255
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-12-2006
Galeri: 5
Yabancı sayılmam aslında.Ailem mübadelede Selanikten gelip İzmir ve Akhisara yerleştirilmişler.Yani ben de Egeliyim ve İzmiri çok özledim.Gönlüm hep sizlerle.
şartlarım müsait olduğunda koşa koşa gelirim.

Ferda Ülkümen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-07-2007, 22:43   #256
Ağaç Dostu

sezinci's Avatar

Giriş Tarihi: 26-11-2004
Galeri: 28
Öyle görünüyor ki İzmir'den ekibinden sonra Bursa ekibi de etkinlikler açısından İstanbul ekibini geride bırakacak

sezinci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-07-2007, 07:42   #257
Ağaç Dostu

papatyam's Avatar

Giriş Tarihi: 03-11-2006
Evet Yılmaz Bey İstanbul ekibinde hiç bir faliyet yok ne yazık ki, İzmir ve Bursa süpersiniz

papatyam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-07-2007, 08:38   #258
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 30-07-2006
Galeri: 29
İstanbul ekibi şahane bir hobi bahçesi oluşturdu ve oluşturmaya da devam ediyor. Fakat nedense pek katılım olmuyor. Sanırım herkes biberlerin, salatalıkların olmasını bekliyor katılmak için.

Todor Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-07-2007, 08:49   #259
Ağaç Dostu

papatyam's Avatar

Giriş Tarihi: 03-11-2006
Sevgili Todor, o konuda haklısın Hobi Bahçesi bana çok uzak ama benim demek istediğim Bursa ve İzmirli arkadaşlarımız gibi tarihi bir yer gezmek ne bileyim bir çay bahçesinde oturup sohbet etmek gibi

papatyam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-07-2007, 08:58   #260
Ağaç Dostu

habibe's Avatar

Giriş Tarihi: 01-02-2007
Galeri: 33
"Sanırım herkes biberlerin, salatalıkların olmasını bekliyor katılmak için."

Ekmeklerimizi alır gideriz değil mi. Hele bir olsunlar da

İlahi Todor çok yaşa emi ))

habibe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-07-2007, 09:00   #261
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Bakın neler oldu !

Yollarda yaşanan çeşitli maceralardan sonra Selahattin beyin kendisi küçük ama marifetleri büyük motorsikleti ile gruba ulaştık. Arkadaşlarımız oturmuşlar bir güzel tarihi çınarın altında 600 yıllıkmış. Garsonu sıkıştırıp öğrendim Sercan şahidimdir. Çevresi 920 metre olan bu çınarın altında bir ferahlık bir ferahlık. Bu ferahlığın içinde sıcacık bir grup karşılaması yaşadık Selahattin beyle.
Bizleri karşılayan bütün arkadaşlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Tahmini bir iki dakiyka sonra tam bir kaynaşma örneği. Bütün masalar bizi seyretti biliyormusunuz. Kulak kabartanlar hatta inkanın altında bu delilerin ne işi var diye düşünenler olduğundan adım gibi eminim neyse. Ali bey taa İstanbul kanlıcadan kalkıp arkadaşı ile Bursa ekibine tam bir süpriz yapmış sağolsun. İlk defa tanıdım ancak şunu söyleyebilirim bizi artık yalnız bırakmayacak. " Yoksa göl yeri susuz kalır Ali bey haberin olsun " . Güler hanım bir ara çantasına sarılmazmı bendedim içimden eyvah zahmet verdim bizim irmik helvası sahneye ha çıktı ha çıkacak. Sağolsun Ferda Ülkümen hamfendi ile yerlerini almışlar baş başa kaynatıyorlar. Bir ara bizim mesleğe tatlı bir sataşma olduya neyse. Diğer arkadaşlara gelince hepsi Bursanın bir köşesinden. Çeteçakal taa Kemalpaşadan gelmiş. İnanın Yalovadan belki uzak bir mesafe olabilir. Sebahattinle, Sercana gelince bu arkadaşlarda yaklaşık bir saat kendimi seyrettim diyebilirim. Hey gidi günler hey. Selahattin hocalarını bir sıkıştırıyorlar tabii biraz kenardan bende destekledim. Hocam kusura bakma bu işler heyacan işi ne yapayım. Beni bu gençlerin arasına oturtmasaydınız belki bunlar olmayacaktı. Bayan arkadaşlarımız ağır mağrur hepsi birer hamfendi. Kısacası keyifli bir gün geçirdik hep beraber Bursada darısı Yalovanın ve diğer İllerimizdeki arkadaşların başına .

Bu arada Sebahattin bey ve Sercan kardeşimizden rica ettim tekrarlıyorum. Resimlerde rutuş yapmayı unutmayın. Pek fotojenik birileri yoktu sanırım aramızda. Şaka şaka.

Saygıyla.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-07-2007, 09:00   #262
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 30-07-2006
Galeri: 29
İstanbul'u iki şehir gibi düşünmek lazım. Anadolu yakası, Rumeli yakası. Rumeli yakasındaki arkadaşlarımız için bir toplantı yerimizde var istiklalde. Kafe Krepen. Ben şahsen İstanbul'a ilk indiğimde İstiklal'de bir arz-ı endam edip, eski dostları ziyaret ettikten sonra, Kafe Krepen'de kahve içip kakaolu bir tatlı yemeyi planlıyorum. Hemde çok uzun süredir planlıyorum.

Todor Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-07-2007, 09:38   #263
Ağaç Dostu

Selahattin Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2006
Galeri: 15
Ben bu toplantılardan çok şey öğrendim. Sonuçta forumdan bir şey öğrendiğiniz kadar forumdaşları tanımaklada çok şey öğrenebiliyorsunuz. Özellikle çoğu zaman forumda belli bir kişilik tipi ile gördüğünüz insanları gerçek hayatta görmek daha iyi bir kanı bırakıyor insanda ve genelde de olumlu. Üstelik çoğu zaman sürprizler oluyor. Örneğin Ali bey ve arkadaşı en azından benim için sürpriz oldu Bursa'lı olup gelemeyen üyelerimize karşı sadece okuduğu halde sürpriz yapıp toplantıya ta İstanbul'dan katıldılar. Doğrusu Misafir olduğu halde hesabıda biz Bursalı üyelere ödetmemesi beni çok mahçup etti ki bunun uğruna ayağınıda burktu hala çok mahcubum. Sevgili hemşerim Cemal S. ise renkli kişiliği ile ilham kaynağımdı dün, sağolsun (Biz toplantıdan sonra Botanik parkta gezi mahiyetinde iki kişilik toplantı da yaptık . Diğer arkadaşlarla ise ortamda sürekli hoş muhabbetler yaklaşık 3-4 saati doldurduk. İnsanın "en kısa zamanda yine" diyesi geliyor ama ne diyeyim.

Selahattin Yılmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-07-2007, 09:47   #264
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Todor Mesajı Göster
İstanbul'u iki şehir gibi düşünmek lazım. Anadolu yakası, Rumeli yakası. Rumeli yakasındaki arkadaşlarımız için bir toplantı yerimizde var istiklalde. Kafe Krepen. Ben şahsen İstanbul'a ilk indiğimde İstiklal'de bir arz-ı endam edip, eski dostları ziyaret ettikten sonra, Kafe Krepen'de kahve içip kakaolu bir tatlı yemeyi planlıyorum. Hemde çok uzun süredir planlıyorum.
Umarım gitmeden bir kaç gün önce haber verirsiniz. Sizinle yolculuk eminim çok zevkli olacaktır. Tabii programımız uyar ve fırsat bulabilirsem.

Saygıyla.

Eski 11-07-2007, 12:34   #265
Ağaç Dostu

Sevgili arkadaşlar, iltifatlarınız için çok teşekkür ederim. Utandım şimdi

Eski 11-07-2007, 12:43   #266
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sercan_17 Mesajı Göster
Sevgili arkadaşlar, iltifatlarınız için çok teşekkür ederim. Utandım şimdi
Sercan 17 !

Siz ve Sebahattin bey herşeyi fazlası ile hak ediyorsunuz bu yazılanlar hiç bir şey değil bilesiniz. Siz utansanızda ben kendi adıma söylüyorum bu iki geç arkadaşımla gurur duyuyorum. Sağ olun var olun.

Eski 11-07-2007, 12:51   #267
Ağaç Dostu

Sevgili Cemal bey, övgüleriniz için çok teşekkür ederim. Sevgili Sebo kardeşim ve ben elimizden geleni yapıyoruz ve yapmayada devam edeceğiz. Kısmetse sizin yanınızada gelmeyi düşünüyoruz.

Eski 11-07-2007, 14:41   #268
Ağaç Dostu

Her zaman beklerim.

Eski 11-07-2007, 21:41   #269
Ağaç Dostu

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim, bir süre siteye giremiyeceğim bilgisayarımdaki sorunlar yüzünden. Bursa ekibinin üyesi olarak grubu toplamak ve bir aile ortamı oluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bursalı üyeler olarak daha çok planlarımız var inşallah hayırlısı ile bunlarıda gerçekleştireceğiz. Bizi kırmayıp toplantımıza gelen bütün arkadaşlarımıza çok ama çok teşekkür ederim....

Eski 11-07-2007, 22:28   #270
Ağaç Dostu

heDera's Avatar

Giriş Tarihi: 21-02-2007
Sevgili, arkadaşlarım dün ki buluşmamızda yine harika birgün geçirdim.Süprizlerde olduğu için gerçekten çok şaşırdım öncelikle organizasyonu düzenleyen kardeşim sabahattin'e özellikle çok teşekkürler.Her zaman ki gibi çok sıcak bir ortam oluştu, planlar yaptık selahattin hocam bizleri önerilerde bulundu bizim bursa gurubunda olduğu için çok şanslıyız bu arada, ali bey ve arkadaşı çok sıcaklardı her zaman bekleriz arada bize böyle süprizler yapın olurmu? Çok memnun olduk.Diyer üyeler söyleyecek söz bulamıyorum şimdiden onları çok özledim o kadar sıcaklar ki biz artık sadece bursa ekibi değiliz ayrıca kardeş gibi olduk.Cemal bey ve sevgili cetecekal da buluşmalarımıza renk katarlar. Bir sonraki buluşmayı iple çekiyorum.

heDera Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 20:22.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024