agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Beğeni Düzeni1507Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-01-2013, 16:29   #91
Ağaç Dostu

ankstel's Avatar

Giriş Tarihi: 05-11-2009
Servis hk

Değerli dostlar bu gün Nevzat beyin araç için aldığı fiyat üzere bende bir iki görüşme yaptım yardımcı olmak için sıkı bir pazarlık ‘tan sonra 16 kişilik klimalı ses sistemli geniş koltuklu 2011 model araç hijyenik

Sabah 7 de mecdiyeköy güler ablanın evinden başlayarak. mçköy meydan. metrobus durağı halıcıoglu metrobus durağı Bakırköy ömür metrobus duragı avcılar metrobus duragı beylik düzü tüyap önü olmak üzere otoban Edirne akşam dönüş saatine kadar grubun emrinde bir araç fiyatı 600 tl.

Uygun görünürse isteyen arkadaşta araç sahibi ile görüşüp konu netleşebilir. Bundan iyisi Şam da kaysı yeter ki 16 kişi rakamına ulaşmak

ankstel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-01-2013, 19:59   #92
Ağaç Dostu

tturt's Avatar

Giriş Tarihi: 20-04-2008
Galeri: 112
Servisle ilgili benim de bindiğim servisin şöförüyle konuştum. Kadıköy'den başlayım Kadıköyde bırakmak ve güzergah üzerinde ara duraklarda durmak şartıyla 700.- TL fiyat verdi.
Araç 2011 model mercedes 17 kişilik temiz bir araç 17. Saat sınırlaması yok tamamen bize tabi.

Sevgili Ankstel'de güzel bir teklif almış. Verilecek karara göre kendisi ile güzergahı kesinleştirebilirim.

Nevzat beğendi.
tturt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-01-2013, 20:04   #93
Ağaç Dostu

tturt's Avatar

Giriş Tarihi: 20-04-2008
Galeri: 112
Bu geziye biz de katılmak istiyoruz ama Ege ile nasıl olur, sıkıntı yaşarmıyız katılımcılara rahatsızlık verirmiyiz diye düşünüyoruz. Eşim Ege ile kolay olmaz sıkıntılar yaşarız içimize sinmez diyor. Ama sen katıl diyor. Bu nedenle henüz durumumuzu netleştiremedik.

Nevzat beğendi.
tturt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-01-2013, 20:24   #94
Ağaç Dostu

Nevzat's Avatar

Giriş Tarihi: 12-07-2008
Galeri: 2
Araç konusu tamam gibi, gelecek arkadaşlarda yukardaki listeye isimlerini yazarsa gelecekler listesi belirlenir 16 veya 17 kişide (araç kapasitesine göre) sınırlandırılır.

Güzergahta, gelecekler listesine göre saptanıp okeylendikten sonra ver elini, Edirne

Nevzat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-01-2013, 21:18   #95
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-11-2012
Sevgili arkadaşlar,

Proje tamam. Detayları konuştuğunuza göre, izninizle bir tavsiyem olacak.

Otuzbeş yıl önce son gördüğüm Edirne, bilmem hâlâ aynı Edirne midir?..

Ali paşa Kervansarayını geçtikten sonra, eski Kapıkule yoluna girer girmez, Sağda, Tümen girişi vardı. İşte onun tam karşısında, yolun solunda, bir geleneksel şekerci vardı.

Orada ya da taşınmış olsun, mutlaka bulun o şekerciyi...

"Gülbeşeker" isteyin!..

Tarihte büyük iz bırakmış bir tatlıdır.

Çalıkuşu romanını okuyan bilir!..

Kaldıysa sevinirim.

cemal.S ve aleydi beğendi.
Ben fakir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-01-2013, 00:10   #96
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Sevgili arkadaşlar, bu akşam Müjgan Yılmaz, Adalet Yağcı, hozat ve ben buluşarak biraz sohbet ettik.

Müjgan Yılmaz, Edirne'ye bir seyahat yapalım fikrini ortaya atmış ve sizlerden gelen olumlu bakışlar içinde başlığı açmıştım. Arkadaşımız kendisi de size yazacak, detaylı anlatacak.

Ancak bana söylenen, Edirne'ye yapılacak bu seyahatin bu mevsimde hem hava şartları yüzünden hem de günlerin kısa olmasından dolayı pek de verimli olamayacağından daha ileri bir tarihe atılması.
Bu hem rehberimizin hem de Adalet Yağcı arkadaşımızın teklifidir. Sizlere bildirmek de benim görevim.

Şubat ayından sonra yapılacak Edirne gezisine ben katılamayacağım, sizlere hem organizasyon işlerinizde kolaylıklar, hem de güzel bir toplantı yapmanızı, hoş vakit geçirmenizi dilerim.

OSMAN45, YeniGine ve aleydi beğendi.
Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-01-2013, 00:26   #97
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Buluşmuşsunuz; bana neden haber vermediniz ki?.. Çok üzüldüm!.. Ben de sizlerle olabilmeyi çok isterdim...

YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-01-2013, 00:30   #98
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Güler Hanım; "Şubat ayından sonra yapılacak geziye ben katılamayacağım" demişsiniz... Peki Şubat tan sonra yapılabilecek Edirne gezisine ne zaman katılabilirsiniz? Madem ki hem hava şartları, hem günlerin kısa olması fikri atılmış ki; mantıklı... Anca beraber, kanca beraber diyerek başka bir tarih belirlenebilir sanırım!..

betito beğendi.
Eski 26-01-2013, 00:54   #99
Moderatör

Güler's Avatar

Arkadaşımız Müjgan Yılmaz ve Adalet Yağcı mesajları ile sizleri aydınlatacaklar, bana böyle söylediler. Lütfen onları bekleyelim.

YeniGine beğendi.
Eski 26-01-2013, 11:54   #100
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Smile

Merhaba.
Bir kaç gündür int. giremediğim için yazamadım.

Sevgili Güler in de yazdığı gibi dün gece Müjgan Yılmaz arkadaşımızla birlikteydik.
Edirne gezisini kötü hava koşullarından dolayı erteleyebilmekten söz ettik.
Ancak organizasyon neredeyse tamamlanmış bu konuda çaba gösteren arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve diuorum ki;

Çok extrem bir durum olmazsa 9Şubatta gidelim diyorum.
Müjgan da Güler de aynı fikirde.

Ayın5-6 sı gibi meteorolojiden hava durumunu öğrenir durumu kesinleştiririz desem ne dersiniz?

Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-01-2013, 12:32   #101
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı Mesajı Göster
Merhaba.
Bir kaç gündür int. giremediğim için yazamadım.

Sevgili Güler in de yazdığı gibi dün gece Müjgan Yılmaz arkadaşımızla birlikteydik.
Edirne gezisini kötü hava koşullarından dolayı erteleyebilmekten söz ettik.
Ancak organizasyon neredeyse tamamlanmış bu konuda çaba gösteren arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve diuorum ki;

Çok extrem bir durum olmazsa 9Şubatta gidelim diyorum.
Müjgan da Güler de aynı fikirde.

Ayın5-6 sı gibi meteorolojiden hava durumunu öğrenir durumu kesinleştiririz desem ne dersiniz?
Merhabalar...!

Bu gün sanırım EDİRNEDEKİ toplantı yapabileceğimiz kafe ile ilgili bir telefon numarası bana ulaşacak. Bana göre '' Plavdan dönenin kaşığı kırılsın'' derim. Araç konusunda arkadaşlar çok şey yazmışlar sağolsunlar. Bu iklim şartlarında özel aracada İstanbuldan kiralanacak aracada sıcak bakmadığımı bilmenizi isterim. En doğrusunun şehirler arası otobüslerle seyahat olacağını düşünüyorum. Aynı firmayla İSTANBUL ESENLER otogarda toplanıp hareket edebiliriz. Okey derseniz firmalarla görüşeceğim bu işi önümüzdeki salı akşamı saat 17:00 ra kadar netleştirelim gitsin fazla uzatmaya gerek yok derim.

Bunlar benim kendi sesli düşüncelerim diyelim.Çoğunluğa uyarım elbette.

Saygıyla.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-01-2013, 13:40   #102
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi cemal.S Mesajı Göster
Bunlar benim kendi sesli düşüncelerim diyelim.Çoğunluğa uyarım elbette.
Ben de çoğunluğa uyarım.
Hava koşullarına bakıp kesin kararımızı veririz o zaman.

YeniGine beğendi.
Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-01-2013, 13:49   #103
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 26-10-2011
Otobüs ile gitmeye karar verilirse en uygun daha önce yazdığım gibi METRO dır zira aynı otobüs Anadolu yakasından kalkıyor, Alibeyköy ve Esenler terminaline uğrayıp devam ediyor ayrıca her semtede servisleri var.
Dönüş Edirne 19:00

ykaya194 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-01-2013, 07:25   #104
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Nevzat Mesajı Göster
1-Müjgan
2-Adalet Yağcı
3-Güler
4-YeniGine
5-cemal.S
6-Nevzat + 1 olabilir.
Günaydın...!

Ne yani sadece 6 kişimiyiz. Koskoca DÜNYANIN İNCİSİNDEN gidecek. Güldürmeyin adamı. Evet isimleri görelim isimleri. Salı akşamı 17 ye kadar süre var ona göre. Nasıl tehdit ama..

Sağolsun Kenan bey yazmış telefonlarını kafenin. Ablamız kendisi zahmet edip gidip görüşüp telefonları ulaştırmış Kenan beye. Ayaklarınıza sağlık be abla. İnşallah görüşürüz Edirnede de.
Bu gün bir çok şeyin planlamasını yapacağım. Sizlerden hareket bekliyorum. Böyle suskun suskun olmaz bu işler. Benden söylemesi. Promasyon mu bekliyor birileri ne?

Hayde gidelum haydeee
Hayde gidelum haydeeeeeee

Edirneye, Selimiyeye, Kocasinanı görmeye 1-2....

Saygıyla.

kasap.94 ve YeniGine beğendi.
Eski 27-01-2013, 08:32   #105
Ağaç Dostu

Ben varım hemde 3 kişiyiz

cemal.S ve YeniGine beğendi.
Eski 27-01-2013, 09:54   #106
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2008
Galeri: 83
Edirne' ye birkaç kez gittim ve gezdim. Sizlerle beraber olmak adına tekrar giderdim.

Ancak 12 şubatta Kuşadası'na gidiyorum. Ertesi gün dönüp, 15 şubattada Samsun'a...

Böyle bir yorgunluğa dayanamam doğrusu.

Gidecek olan arkadaşlarımıza keyifli bir gün diliyorum.

cemal.S ve YeniGine beğendi.
Orhan Özbilgiç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-01-2013, 09:56   #107
Moderatör

Güler's Avatar

Oooo, Samsun faslı başlıyor mu? Erken değil mi?

Eski 27-01-2013, 10:00   #108
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2008
Galeri: 83
Ağustos'ta planlanmış bir yolculuk. Şubat - mart aylarına, 39 liraya ekonomik bilet bulunca, 6 martada dönüş aldım. 20 günlük bir özlem giderme.

Orhan Özbilgiç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-01-2013, 13:07   #109
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ykaya194 Mesajı Göster
Ben varım hemde 3 kişiyiz

1-Müjgan YILMAZ
2-Adalet Yağcı
3-Güler
4-YeniGine
5-cemal.S
6-Nevzat + 1 olabilir.
7-ykaya194+2

YeniGine beğendi.

Düzenleyen cemal.S : 29-01-2013 saat 15:31
Eski 27-01-2013, 17:50   #110
Ağaç Dostu

Merhabalar...!

Haberler güzel bu gün Edirnenin sayılı kafelerinden eski adı SERA yeni ismi MEYDAN kafenin sahibi Sinan beyle görüştüm. Kafenin en güzel köşesi bizlere ayrılıp masalar toplantı düzenine alınacak. Kahvaltı ve diğer fesbuk tüm çeşitleri ile hizmetimizde olacak kafe.
Sağolsun şehir içi ulaşım konusundada bizlere destek vereceğine söz verdiler. Telefon alıp bildirecekler.
Şehirler arası otobüs konusunu yarın halletmeyi planlıyorum. En geç salı günü akşam saat 17:00 de her şey hallolmuş olacak. Kaç kişiyiz son durum ve nerde buluşuyoruz şeklindeki tüm sorularımız cevabını bulmuş olacak.

Bundan sonra sıra sizde benden süylemesi. Süylemesi benden taktir sizden. Edirnenin meşhur CİĞER TAVA SINI tatmak isteyenler buyrun...

Sesim geliyormu?

Yan şapkalı Ahmet aganın oğlu Cemal den selamlar hepinize. Ah Cemal ahhh. Ya kimse gelmez sen tek başına kalırsan bu ÜCBEJJler le. Olsun öteden beri sevmişimdir kendilerini.

Saygıyla.

Eski 27-01-2013, 21:51   #111
Ağaç Dostu

günebakan's Avatar

Giriş Tarihi: 09-09-2008
Nasıl gidileceğine karar verildimi acaba? fiyat ne olacak acaba bende 3 kişi gelmeyi düşünüyorum ayrıca otobüsler beylikdüzünden geçiyormu?

günebakan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-01-2013, 05:35   #112
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi günebakan Mesajı Göster
Nasıl gidileceğine karar verildimi acaba? fiyat ne olacak acaba bende 3 kişi gelmeyi düşünüyorum ayrıca otobüsler beylikdüzünden geçiyormu?
1-Müjgan
2-Adalet Yağcı
3-Güler
4-YeniGine
5-cemal.S
6-Nevzat + 1 olabilir.
7-ykaya194+2
8-Günebakan+2

Salı akşamı netleşecek bu gün bir çok şeyi halletmeyi planlıyorum. Evet zaman daralıyor nerde İSTANBULLU LAR.. Henüz bir otobüs olamadık.

Destek mesajları gelmezse cınga çıkaracağım ona göre. Benden söylemesi.

Saygıyla.

Eski 28-01-2013, 08:41   #113
Ağaç Dostu

Cemal.s biraderim,
Anadolu yakasından Esen'lere üç dört vasıta değiştirerek gidiliyor,gidiş dönüş bilhassa dönüş çok çileli oluyor, Esenler'de buluşmaya biz ulumlu bakmıyoruz, bizim tercihimiz Ankstel arkadaşımızın bulduğu kiralık vasıta ile hemde E-5 ten giderek bu güzargaha yakın arkadaşlarda vasıtaya kolayca ulaşmış olur. (tercihim, kalkış Kadıköy olmaz ise Mecidiyeköy) bunlarda olmaz ise Metro'nun Dudullu'dan saat 9:00 Esenler'de saat 10:00 da kalkan otobüsü tercih ediyoruz, vasıta durumunu araştırırken bunu dikkate almalısınız.
dönüş 19:00 Edirne
kolay gelsin.

cemal.S ve ankstel beğendi.

Düzenleyen ykaya194 : 28-01-2013 saat 14:52
Eski 28-01-2013, 12:12   #114
Ağaç Dostu

kasap.94's Avatar

Giriş Tarihi: 21-09-2008
Galeri: 6
Arkadaşlar , 8-9-10- tarihlerinde balıkesirde bulunmam gerektiğinden çok istediğim halde aranızda olamıyorum.

kasap.94 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-01-2013, 20:54   #115
Ağaçsever

Fatma Acar's Avatar

Giriş Tarihi: 17-01-2013
1-Müjgan
2-Adalet Yağcı
3Güler
4-Yeni Gine
5-Cemal S
6-Nevzat+1 olabilir
7-Ykaya194+2
8Günebakan+2
9-Fatma Acar

cemal.S, Nevzat ve YeniGine beğendi.
Fatma Acar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-01-2013, 00:35   #116
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ankstel Mesajı Göster
Değerli dostlar bu gün Nevzat beyin araç için aldığı fiyat üzere bende bir iki görüşme yaptım yardımcı olmak için sıkı bir pazarlık ‘tan sonra 16 kişilik klimalı ses sistemli geniş koltuklu 2011 model araç hijyenik

Sabah 7 de mecdiyeköy güler ablanın evinden başlayarak. mçköy meydan. metrobus durağı halıcıoglu metrobus durağı Bakırköy ömür metrobus duragı avcılar metrobus duragı beylik düzü tüyap önü olmak üzere otoban Edirne akşam dönüş saatine kadar grubun emrinde bir araç fiyatı 600 tl.

Uygun görünürse isteyen arkadaşta araç sahibi ile görüşüp konu netleşebilir. Bundan iyisi Şam da kaysı yeter ki 16 kişi rakamına ulaşmak
Merhabalar...!

Bu gün gerçekten çok yoğun bir gün geçirdim. Bu arada ulaşım problemimizide sağ olsun sevgili ANKSTEL ile telefonla görüştük ve araç problemimizi çözdük. Günlerin kısalığınıda göz önüne alarak İstanbuldan toplu olarak erken çıkıp gitmek ve bize ait olacak araçla dönmek elbette mantıklı bana göre. Şehir içi turumuzuda düşünmemiz etken oldu elbette kararımızda. Şehirler arası firmaların bize özel saat uygulaması şansımız mümkün değil. Konuyu sayın ankstel ile görüşrük ve sağolsun araç problemimizi çözmüş olduk. Kişi başı hem ekonomik hemde rahat edeceğiz diye düşünüyorum. Araç 17 kişilik 2011 modeldir.

Sizlerden istirhamım yarın akşam kadar telefon numaralarınızı özel mesajla iletmeniz. Az sonra listedeki arkadaşların tamamına özelden cep numaramı ileteceğim bende.

Hareket noktamız MECİDİYEKÖY olup saati 07:45 ve E.5 güzergahını takip edilerek ŞİRİNEVLER, İNCİRLİ,AVCILAR üzerinden devam edipTÜYAPIN önünden otoyola geçilerek saat 11:00 gibi Edirnede olabileceğimiz düşünülmektedir. Güzergah üzerindeki toplanma noktalarını telefonla görüşülüp tesbit edelim derim.

Güzel olacak güzel...

Saygıyla..

Eski 29-01-2013, 00:44   #117
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

İlginize teşekkürler; hadi bakalım inşallah; bence de güzel olacak güzel...

cemal.S beğendi.
Eski 29-01-2013, 07:41   #118
Ağaç Dostu

Nevzat's Avatar

Giriş Tarihi: 12-07-2008
Galeri: 2
Cemal bey size mesaj yazılamıyo, sanıırım mesaj kutunuz dolu.

Nevzat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-01-2013, 08:25   #119
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Nevzat Mesajı Göster
Cemal bey size mesaj yazılamıyo, sanıırım mesaj kutunuz dolu.
Günaydın özür diliyorum şimdi boşalttım. Telefonlarınızı yazarsanız özel listeme kaydedeceğim.

Saygıyla.

Eski 29-01-2013, 08:32   #120
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kasap.94 Mesajı Göster
Arkadaşlar , 8-9-10- tarihlerinde balıkesirde bulunmam gerektiğinden çok istediğim halde aranızda olamıyorum.
Sayın Kasap 94...!

Canınız sağolsun. Söz sizin yerinize CİĞER TAVAYI gezmeye çıkaracağım.

Hamfendiye saygılarımı iletin lutfen. SAYGIYLA.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 01:25.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024