agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Çalışmaları
(https)

Beğeni Düzeni12Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Prev Önceki mesaj   Sonraki mesaj Next
Eski 18-11-2006, 10:34   #1
Ağaç Dostu

Yücel Özlem's Avatar

Giriş Tarihi: 19-04-2006
Galeri: 137
-Değerli arkadaşlar, Sarıkoz köyünde 4-5 bin dönüm arazinin ağaçlandırılması sözkonusu. Ancak arazinin hukuki ve fiziki durumunu tam bilmiyoruz.
-Ben geçmişte birkaç ağaçlandıma projesine tanık oldum. Bir iki projede de çok küçük desteğim oldu.
-Çok keyfli bir iş. Ancak bazan çok nahoş sürprizlerle de kaşılaşabiliniyor. Sitemizdeki ziraatci ve hukukcu arkadaşlar bilir. Meralar, sit alanları gibi yerlere ağaç dikmek bile sıkıntı yaratabilir.
-Çubuk, Kalecik civarında -50 / 60 sene önce yapılan kadastro sırasında- hatalı bir uygulama nedeni ile özel mülkiyet konusu olanlar dışındaki tüm arazinin mera olarak tespit edildiğini hatırlıyorum.
-Arazinin hukuki durumu hakkında bir araştırma yapıyorum. kısa zamanda bazı bilgilere ulaşacağımı sanıyorum.
-Aldığım sonuçları elbette paylaşacağım.
-Alınacak sonuca göre arazinin ağaçlandırılması konusunu irdeleyip gerekirse fiziki durumu da yerinde görüp değerlendirmekte yarar görüyorum. Saygı ile arzederim.

Yücel Özlem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 05:32.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024