View Single Post
Eski 20-02-2012, 09:16   #848
mrduran
Ağaç Dostu

mrduran's Avatar

Giriş Tarihi: 20-08-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi babakale Mesajı Göster
804 numaralı yazıya cevap hakkı doğduğu için cevaptır. Meyveli tepe benim olmadığım bir sitede; (Üç sene önce bir satıcı vasıfsız malını ucuza bile yutturup satamamış, ikide bir kimden aldın, kaça aldın, pahalı aldın diye sorar durur. Zılgıtı yiyince hezayanlarını yazmış. Tarih 2009 Haziran. Ondan fiyat ve spek sorduğum tarih 2009 Ocak. O zamana kadar ondan almayıp kimden ve kaça aldığımı öğrenememiş.) böyle bir yazı yazdığınızı bu gün öğrendim. Sen kimsin ki bana zılgıt atacaksınız. Leonarditi orfe teknikten aldığını bana siz söylediniz. Orfe teknik leonarditin yirmi beş kilosunu 48 liraya satıyor. Siz parasal kazığı yediğin için açıklayamadınız. Bana o malı 25 kilosunu 12 liradan teklif ettiler ilgilenmedim. Benim vasıfsız malim, sizin aldığın maldan daha kaliteli. Buda çok açıkça analiz raporlarında gözüküyor. Siz çok terbiyesiz bir kişisiniz. Benden avanta mal almak için çeşitli yollara başvurdunuz. Alamayınca pislik atatınız. Belli bir süredir bu siteye girmemeye özen gösteriyorum. Bir üyenin o günkü yazışmaları gündeme getirmesiyle kendinizi aklamak amacıyla, pislik atmaya devam ettiğinizi bu gün sabah öğrendim. Gündeme gelen yazıyı anında cevaplamak istediğiniz ama ne yazacağınızı bilmediğiniz için yalnız yazılan yazının aslını gönderdiğiniz gözüküyor(794 numaralı yazı). Çünkü gerçekler karşısında ne cevap yazacağınız şaşırdınız. Bu iş bu kadar ucuz değil. Tanıdığım Sayın Malina'nın da sizin bu yalanlarınıza izin vereceğini zannetmiyorum. Bu yazınızda benim kişilik haklarıma bu yazınızla hem müdahale ettiniz, hem de beni rencide ettiniz. Yakında yeni gelişmelerle size cevabımı daha net vereceğim. Lütfen sayın üyeleri ve siteyi kullanmaktan vazgeçin. Forum yüneticilerine ve tüm üyelere saygılarımla, Remzi Sarıoğlu
Bana kalırsa bu yazı yeniden yazılmalı.

Konu ve doğan her ne hakkı varsa, savunmasını gene yapsın, ama ağaçlar.net adâb ve uslûbu ile.

Aynı cümlelerini daha nazik, iş adamlığı seviyesinde kursun. Dangadak söylemek farklı, onun söylemesi çok daha farklı. Biraz daha ileri gitse idi biz böylelerine ''Hödük'' derdik eskiden. Şu anda denemez tabii, ama gidişatı seviyesiz.

Onun gibi konuşmak kimsenin haddi değil bence. Haklı olabilir, peki bu cümlelerinden sonra ben ona nasıl hak vereceğim?

Özür ve saygılarımla lütfen.

mrduran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön