View Single Post
Eski 05-01-2013, 11:26   #3119
ncp1963
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-12-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bozy Mesajı Göster
Öncelikle aldıgımız ve diktigimiz ceviz fidanlarının gercekte hangi çesit oldugunu bilmeli bundan emin olmalıyız aslında asıl problem bu bence.... teorik olarak fernor ya da chandler bahcesi kurdugumuzu sanıyoruz aslında fidancı o anda elinde ne varsa onu verebılır.. ya da fidancı acaba kendi elindeki fidanın **** damızlıgın cinsini ne kadar biliyor...fernor diye yalovayı dikip **** chandler diye şebini dikenler olabilir..hangimiz bahcesindeki fidandan emin acaba ... şimdi neyi neyle mukayese edecegiz...asıl sorun fernormu chandlermi degil benim aldıgım fidanın gercekten cinsi ne olmalı... eger emin oldugumuz firmalar varsa buradan yazalım ve de bu firmalar da yaptıkları güzel işin karsılıgını görsunler ve digerleri de örnek alsınlar...bence enbüyük hizmet adına dogru gercek fidancıların herkes tarafından bilinip bahce kuracakların da gercek fidanlarda bu işe başlaması ilk adım olmalı ..
bu fikre sonuna kadar katılıyorum..

kesinlikle kimse emin olamaz ağaç ben bu çeşitim demediği sürece kimden aldığımız nereden aldığımız hiç önemli değil

hep içimizde bir acaba sorusu olacaktır.

firma ismi vermenin form yönetimince nasıl karşılanacağını bilmediğim için şimdiye kadar soran herkesin özelinden verdim firma bilgilerini

ncp1963 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön