View Single Post
Eski 04-11-2012, 18:37   #84
Charlaux
Ağaç Dostu

Charlaux's Avatar

Giriş Tarihi: 13-06-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi günebakan Mesajı Göster
Sayın Charlaux zor bir işe başlamışsınız bence. Egzotik meyveleri yetiştirmekte başarılı olmanızı diliyorum neden olmasın ki ben ve birçok arkadaşımız kahve çekirdeğinden kahve fideleri yetiştiriyoruz umarım sizde egzotik meyveler de başarılı olacakasınız Allah yardımcınız olsun kolay gelsin.

Kakao hayalinizi gönülden destekliyorum
Tesekkur ederim Sn.Gunebakan,valla 11 yasinda'kis mevsiminde rambutan cimlendirip fidanin ustune suyu birakip bu isi berbat eden bir insan olarak umut var diyorum

Charlie'nin Cikolata Fabrikasi

Haftanin konusu cikolataysa cikolatayla alakali izlenecek birseyler de olmali ve ****** akla ilk gelen film Charlie and the Chocolate Factory.Ben filmin 1971 versiyonunu daha sempatik buluyorum,hele oradaki Umpa Lumpa'lar daha tatli bence.Fakat elbette ikisde izlenmesi gereken filmler.Charlie'nin hayati aslinda bize pek cok konuda umut veriyor,belki de sans bizi bir yerlerde bekliyor,mesele onu bulmakta Umpa Lumpalardan bahsediyorsak onlarin sarkisindan bahsetmeden gecmemeliyiz,buyrun merak edenlere,hatirlamak isteyenlere sarkinin sozleri:

OOMPA LOOMPA DOOMPADEE DOO
I'VE GOT A PERFECT PUZZLE FOR YOU
OOMPA LOOMPA, DOOMPADAH DEE
IF YOU ARE WISE YOU'LL LISTEN ME
WHAT DO YOU GET WHEN YOU GUZZLE DOWN SWEETS
EATING AS MUCH AS AN ELEPHANT EATS
WHAT ARE YOU AT GETTING TERRIBLY FAT
WHAT DO YOU THINK WILL COME OF THAT
I DON'T LIKE THE LOOK OF IT
OOMPA LOOMPA DOOMPADEE DAH
IF YOU'RE NOT GREEDY YOU WILL GO FAR
YOU WILL LIVE IN HAPPINESS TOO
LIKE THE OOMPA LOOMPA DOOMPADEE DO
DOOMPADEE DOO

Peter Ostrum,bu sirin Charlie simdi nerelerdedir ne yapiyordur diyen abilerim ve ablalarim icin kendisi simdi bir veterinermis,hayvansever dogada severdir diyoruz ve kendisine mutluluklar diliyoruz

Ve gelelim benim aldigim kakao tohumlari,bana icindekiler vicik vicik kivamda degil normal kivamda geldiler.1 hafta icinde cimlenmeleri umuduyla vesikaliklarini da yuklerim bu hafta icinde.Ayrica kucuk bir not evde ucra bir kosede sadece tek bir gliricidia sepium tohumu cikti.Olsun sansimi deneyim diyen ilk arkadasimiza tohumu alici odemeli yollayabilirim.1 tane de kakao tohumu yerlestiririm arasina anali babali buyutur

Charlaux Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön