agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni13658Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-07-2013, 16:16   #1111
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi loveforlife Mesajı Göster
Canım benim... Biz de çok şanslıyız. Ben dünyanın geleceğine dair umutlarımı ne zaman kaybeder gibi olursam hemen sizin gibi gençlerin hala var olduğunu düşünüp avutuyorum kendimi. Yeter ki biz sizin bize emanetinizi sağ sağlim teslim edebilelim. Size de çocuklarınızın emaneti olmayacak mı doğa?
Haklısın ablacım elimizden geldiğince çaba göstericez bu konuda söz veriyorum her daim doğayı, yeşili ve hayvanları koruyacağıma

bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-07-2013, 01:32   #1112
Ağaç Dostu

Fatih's Avatar

Giriş Tarihi: 14-12-2008
Galeri: 66
Gençler bunu devam ettirecek ablalarım sizlerin şüphesi olmasın.
Bilinçli toplumun temeli bilinçli nesillerdir. Bireyler toplumun en küçük temel taşlarıdır ve toplumun temel taşları ne kadar sağlam olursa toplum o zaman asıl toplumdur.
İnsana, bitkiye ve bir hayvana değer verenden zarar gelmez. Hatta canlıları incitmekten korkan insandan ne zarar gelir ki.

Şu günlerle bağlantılı olarak hatta şöyle diyebilirim "Çok fazla su içince susamayacakmış gibi sanan insandan zarar gelebilir mi?"

İşte bilinçli bir birey olduğum/uz için çok şanslıyım/ız. Yaşıtlarıma bakıyorum da ben mi çok yaşlıyım? Yoksa onlar mı çok genç? belli değil. Ya ben çok erken yaşlandım ya da çağın çok gerisinde kaldım (Baktım da bir yok yok ben çağdan önde gidiyorum ).

Hatta şununla da destekliyorum yazımı" Çorbayı karıştırırken, küçük bir girdap oluşturup, hemen ardından ters yöne çevirerek eğlenen bir insandan zarar gelmez." demişler. Nede haklılar.

Çok konuştum sanırım gene.

"Kalmadı bizden başka tohum,
Kalmadı fidan, kalmadı meyve
Ne bir tane ürün,
Ne de bir tane fide."
(Konuşmacı şairaneliğini de ekleyerek sözüne devam eder)

İşte bu kadarız saysak bir elin parmakları kadarız. Ama Ne demişler birlikten kuvvet doğar. Bilinçli toplum için bilinçli nesiller için el ele verip bu sevgiyi yaymalıyız. Yapabiliyorsak ne mutlu. Hoş bütün arkadaşlarım beni çok saçma uğraştığım konusunda çok itici davranırlardı bu çiçek aşkı falan da neymiş diye. Üniversitede öyle olmadı gören tebrik etti, gören çiçek istedi. Hatta hediye ettiğim çoğu arkadaşım haberdar ederler arada ararlar. Diyorum ki işte kültür farkı da bunu etkiliyor.

Baya uzun bi lafın kısası "Gençlik Uyanışta"...

Hem ne kıskandım nede seyettim bu küçükleri övmenize onlardan önce ben vardım hey gidi günler hey Bir özen bir şımartı hadi hayırlısı bakalım. Genciz, yakışıklıyız ,havamız var bizimde birde şımartılsak mı ne Mod'um:kıskanmadım ama şımartılmayı istemem yan cebime koy Burda sözümüde almışım baksanıza:
Alıntı:
... Hepinizi şımartırız biz... Hanimiş ablalarının kuzuları?!... Siz böyle yeşil yürekli kalın, söz hepinize ayrı ilgi bizden...
Burda

Fatih Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-07-2013, 06:51   #1113
Ağaç Dostu

pares's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2013
Unhappy

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bay tömürcek Mesajı Göster
Teşekkür ederim pares ablacım hoş geldin sayfama
Hoşbulduk bay törümcek, her zaman sayfanda olacağım

pares Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-07-2013, 11:26   #1114
Ağaç Dostu

kılıçh's Avatar

Giriş Tarihi: 11-03-2013
ooohooo oo ben çıkınca hemen sırada yerim kapılmış...
tömürcekçiğim önce ben varım ''KÜÇÜKLER ÖNDEN''...
Ama gerçekten diyorum sizin bu yazdıklarınız beni haliyle şımarttı...
Daha fazlasıda beni benden alır en iyisi bu kadarla kalsın...
Ama şu bile yeterince beni şımartıyor....
İYİKİ VARSINIZ...

kılıçh Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-07-2013, 23:30   #1115
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

MÜJDE PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNÜ KAZANDIM Hep orayı istiyordum şehir olarak bekle beni Denizli 1 yılın emekleri meyvesini verdi sonunda çok mutluyum İnşallah diğer arkadaşlarımın da tercihleri hayırlısı olur

Eski 26-07-2013, 00:00   #1116
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Galeri: 2
Alıntı:
MÜJDE PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNÜ KAZANDIM Hep orayı istiyordum şehir olarak bekle beni Denizli 1 yılın emekleri meyvesini verdi sonunda çok mutluyum İnşallah diğer arkadaşlarımın da tercihleri hayırlısı olur
Fatih'e ev arkadaşı bulunmuştur. Çok sevindim Canım Kardeşim... Bahtın daima açık olsun!

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 00:08   #1117
Ağaç Dostu

dağçiçeği's Avatar

Giriş Tarihi: 17-07-2011
Hayırlı olsun kardeşim. Allah gönlüne göre vermiş. Gelecekte de bahtın açık , şansın bol olsun. Başarılarının devamını dilerim.

dağçiçeği Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 01:06   #1118
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Fatih'e ev arkadaşı bulunmuştur. Çok sevindim Canım Kardeşim... Bahtın daima açık olsun!
Fatih'e haber verdim ablacım artık çekeceği var benden ayrıca bukadar çiçeğimle beni Fatih'ten başkası istemez heralde aynı evde, kulağa hoş geldi bu Fatihcim ne dersin başına kalıyım mı 4 5 yıl Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim ablacım

Eski 26-07-2013, 01:08   #1119
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi dağçiçeği Mesajı Göster
Hayırlı olsun kardeşim. Allah gönlüne göre vermiş. Gelecekte de bahtın açık , şansın bol olsun. Başarılarının devamını dilerim.
Çok teşekkür ederim ablacım hep istediğim yerdi sonunda oldu Amin dağçiçeği ablam hepimizin bahtı açık olsun Teşekkür ederim

Eski 26-07-2013, 01:27   #1120
Ağaç Dostu

mumçiçeğim's Avatar

Giriş Tarihi: 07-10-2012
Enescim tebrık edıyorum,cok sevındım senın adına yalnız soyle bı soru dustu aklıma cıcekler ne olacak???soyle yapalım ben daha buyuk bı ev tutayım boyle balkonlu bahcelı senın cıceklerı bana tasıyalım))

mumçiçeğim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 01:33   #1121
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Sevgili tömürcek; çok sevindim istediğin yeri kazanmışsın. Ve kazandığın haberini ilk okuduğum an benim de hemen aklıma 'Peki çiçekler ne olacak' geldi... Sonradan sen de onları düşünüp ve çözüm bile bulmuşsun...
Herşey gönlüne göre olsun inşallah!..

YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 01:35   #1122
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mumçiçeğim Mesajı Göster
Enescim tebrık edıyorum,cok sevındım senın adına yalnız soyle bı soru dustu aklıma cıcekler ne olacak???soyle yapalım ben daha buyuk bı ev tutayım boyle balkonlu bahcelı senın cıceklerı bana tasıyalım))
Teşekkür ederim ablacım Abla valla o soru hep aklımda da evdekiler bakıcak birazına ama benim aklıma sen geldin menekşeler için zaten senin yapraklar yavruladı ablacım bi türlü ulaşamıyorum sana bir sürü menekşe yavrun oldu bi ara vereyim onları haberleşelim ablacım Bu büyük ev fikri güzelmiş ozaman diğer saksılarda sana transfer olur ablam

Fatih ve berçin beğendi.
Eski 26-07-2013, 01:39   #1123
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniGine Mesajı Göster
Sevgili tömürcek; çok sevindim istediğin yeri kazanmışsın. Ve kazandığın haberini ilk okuduğum an benim de hemen aklıma 'Peki çiçekler ne olacak' geldi... Sonradan sen de onları düşünüp ve çözüm bile bulmuşsun...
Herşey gönlüne göre olsun inşallah!..
Evet ablacım çok mutluyum Çiçeklerin birazını taşıcam Denizliye, Fatih bende yer çok dedi böylelikle ayrılmamış olucam çiçeklerimden istediğim zaman gidip görücem çiçeklerimi, biraz menekşe götürmeyi düşünüyorum ilk etapta sonrası Allah kerim

Eski 26-07-2013, 03:14   #1124
Ağaç Dostu

Fatih's Avatar

Giriş Tarihi: 14-12-2008
Galeri: 66
Alıntı:
Alıntı:
Fatih'e haber verdim ablacım artık çekeceği var benden ayrıca bukadar çiçeğimle beni Fatih'ten başkası istemez heralde aynı evde, kulağa hoş geldi bu Fatihcim ne dersin başına kalıyım mı 4 5 yıl Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim ablacım
Abla ben biliyordum OSYM beni dinliyor diyordum da kimse inanmıyordu. Artık şahidim var abla "sen"

Canım kardeşim lafı bile olmaz gel sen yeter ki. Kabul etmek ne kelime başımın üstünde yerin var. Ah bak şimdi ben ne mutluyum kafa dengi bir kardeşim geliyor.
Hatta ben sana bir tır göndereyim sen onu doldur burada benim çiçeklerin yanına seninkileride taşıyalım.
Yerden bol bir şey yok burda sen al gel yanında istediklerini. Bakarız birlikte. Hem ben onlara koruyucu aile olurum. Haftada 7/24 görme hakkın var. Ne zaman özledim çiçeklerimi dersen arabayla alırım seni gösterir gene bırakırım.

Ahaha bunlar benim kelimeye döktüklerim birde dökemediklerim var Bu heycanı yaşattın ya Tömürceğim ah ne güzelmiş.

Denizli'nin Denizi yok ama "gölbahçesi" var üzülme

Düzenleyen Fatih : 26-07-2013 saat 04:33
Fatih Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 03:36   #1125
Ağaç Dostu

mügem's Avatar

Giriş Tarihi: 12-12-2012
Galeri: 39
Sevgili tömürcek maşaallah bir geldin pir geldin.Sınavda istediğin sonucu elde etmene çok sevindim.Çiçeklerin harika görünüyor.Ayakların da...
Benim bildiğim forumun en küçüğü -enküçükağaç-.Dedesi onu üye yaptığında 8 aylık falanmış.
Sağlıcakla kal..

mügem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 09:31   #1126
Ağaç Dostu

İremsıla's Avatar

Giriş Tarihi: 26-08-2007
Tebrik ederim,tömürcek kardeşim sen üniversiteyide alnının akıyla başarırsın inşallah,her şey gönlünce olsun.sevgiler..

İremsıla Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 09:39   #1127
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 05-11-2012
Allah hayırlı etsin çok sevindim. Geleceğinde gönlün gibi pırıl pırıl olsun.

Kelebek ve eceyıldız beğendi.
erkin. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 09:47   #1128
Ağaç Dostu

Aysel Yavuz's Avatar

Giriş Tarihi: 13-06-2012
Tebrikler tömürcekçim..Çok mutlu oldum senin adına..Allah ömründe herşeyi gönlüne göre versin

Aysel Yavuz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 10:28   #1129
Ağaç Dostu

iynk's Avatar

Giriş Tarihi: 24-06-2013
Tebrik ederim.. Allah muvaffak eylesin Ne güzel bugün bir çok genç çok heyecanlı.

Hey gidi, eski günlerim aklıma geldi şimdi bak

iynk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 11:05   #1130
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

mügem, iremsıla, Aysel Yavuz, iynk ablalarım ve erkin. abicim çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için Çok mutluyum Denizli olduğu için hep istediğim yer orasıydı Allah gönlüme göre verdi hepinize sevincime ortak olduğunuz için tekrar tekrar teşekkür ederim

Eski 26-07-2013, 11:09   #1131
Ağaç Dostu

Kelebek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-11-2012
Alıntı:
Tebrikler Sn.bay tömürcek.

Kelebek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 11:12   #1132
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Fatih Mesajı Göster

Canım kardeşim lafı bile olmaz gel sen yeter ki. Kabul etmek ne kelime başımın üstünde yerin var.

Hatta ben sana bir tır göndereyim sen onu doldur burada benim çiçeklerin yanına seninkileride taşıyalım.

Haftada 7/24 görme hakkın var. Ne zaman özledim çiçeklerimi dersen arabayla alırım seni gösterir gene bırakırım.

Ahaa Fatihciğimden de yüz buldum tamamdır şimdi iyi niyet suistimaline girişeyim Ozaman madem yer bol Cevdetle çocuklarından da ayrılmamış olucam desene Fatihcim Tır büyük olsun çeyizim çok benim ona göre İnşallah tanışıp görüşmek de nasip olucak iple çekiyorum o günü

Eski 26-07-2013, 11:13   #1133
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Kelebek Mesajı Göster
Tebrikler Sn.bay tömürcek.
Çok teşekkür ederim Kelebek ablacım

Eski 26-07-2013, 11:15   #1134
Ağaç Dostu

Sevgi's Avatar

Giriş Tarihi: 25-03-2012
Galeri: 6
Tebrik ederim, istediğin bölüm olmasına sevindim. Başarılarının devamını dilerim.

Sevgi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 11:19   #1135
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Galeri: 765
Bugüne kadar yazmamış olsam da sayfanızı ilgiyle takip ediyorum, sayın bay tömürcek.

Ben de kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Unutmayın, agaclar.net ailesi olarak takipteyiz, hem bitkiler hem okul konusunda.

Sizin gibi gençlerimizin çoğalması dileklerimle... Sevgiler...

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 11:33   #1136
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Galeri: 2
Alıntı:
[/COLOR]
Ahaa Fatihciğimden de yüz buldum tamamdır şimdi iyi niyet suistimaline girişeyim Ozaman madem yer bol Cevdetle çocuklarından da ayrılmamış olucam desene Fatihcim Tır büyük olsun çeyizim çok benim ona göre İnşallah tanışıp görüşmek de nasip olucak iple çekiyorum o günü
Cevdet ve çocukları da gelirse şenlik var demektir... Düşünsenize biri Fatih'in akvaryumlarda yüzme öğreniyor, biri hoyada komando talimi yapıyor, biri kaktüslerin tadına bakıyor (Fincan çok sever, bilirim), bir diğeri menekşe saksılarında kazı-sondaj çalışmalarını sürdürüyor... Siz de bir elinde süpürge, bir elinde kürek toprak süpürmede!

(Bu arada çiçeklerden sığdıramadığın olursa, fazlasını gönderebilirsin. Memnuniyetle ev sahipliği yapabilirim... Hem belki Sabriye'nin canı Denizli'ye gelmek istemeyebilir)

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 11:46   #1137
Ağaç Dostu

mumçiçeğim's Avatar

Giriş Tarihi: 07-10-2012
Ve Enesın cıceklerı benım olacak yasasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

mumçiçeğim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2013, 11:50   #1138
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Cevdet ve çocukları da gelirse şenlik var demektir... Düşünsenize biri Fatih'in akvaryumlarda yüzme öğreniyor, biri hoyada komando talimi yapıyor, biri kaktüslerin tadına bakıyor (Fincan çok sever, bilirim), bir diğeri menekşe saksılarında kazı-sondaj çalışmalarını sürdürüyor... Siz de bir elinde süpürge, bir elinde kürek toprak süpürmede!

(Bu arada çiçeklerden sığdıramadığın olursa, fazlasını gönderebilirsin. Memnuniyetle ev sahipliği yapabilirim... Hem belki Sabriye'nin canı Denizli'ye gelmek istemeyebilir)
Ablacım onlarsız cümbüş olur mu hiç diyorum ya Fatih'in ii niyetini iyice suistimal edicem belki benim tavuklar bile gider Denizli'ye Kediler çok yaramaz oldular her saksının dibini eşeleyip organik gübreleme çabasındalar bıktım desem yeri süpürgeyi toprak süpürme de değil de kedi kovalamada kullanıyorum ben ablacım Çiçeklerime mumçiçeğim yani ayşe ablam ev sahipliği yapıcak gözüm de arkada kalmamış olucak ama senin kargon hazır bil ablam

Eski 26-07-2013, 11:52   #1139
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi SDurul Mesajı Göster
Bugüne kadar yazmamış olsam da sayfanızı ilgiyle takip ediyorum, sayın bay tömürcek.

Ben de kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Unutmayın, agaclar.net ailesi olarak takipteyiz, hem bitkiler hem okul konusunda.

Sizin gibi gençlerimizin çoğalması dileklerimle... Sevgiler...
Çok teşekkür ederim SDurul ablacım ve çok özür dilerim yaptığım hata yüzünden düzelttim şimdi

Düzenleyen bay tömürcek : 26-07-2013 saat 14:42
Eski 26-07-2013, 11:52   #1140
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sevgi Mesajı Göster
Tebrik ederim, istediğin bölüm olmasına sevindim. Başarılarının devamını dilerim.
Çok teşekkür ederim sevgi ablacım

Sevgi ve eceyıldız beğendi.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 00:10.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024