agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni13658Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 22-07-2013, 10:41   #1051
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Bu küpeliyi de ali göndermişti 5 cm kadardı boyu şimdi en güzel zamanları En sevdiğim küpeli rengi Tekrar teşekkürler ali

Name:  Fotoğraf2758.jpg
Views: 561
Size:  46.9 KB

Name:  Fotoğraf2759.jpg
Views: 551
Size:  51.2 KB

Name:  Fotoğraf2760.jpg
Views: 550
Size:  51.4 KB

bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-07-2013, 10:47   #1052
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Bir ay kadar önceydi bi evin balkonunda atlas görüyodum ama istemeye cesaretim yoktu çok fazla bu konularda olumsuz olay yaşayınca. Ama bigün yine geçerken baktım bi abla oturuyor balkonda rica etdim utana sıkıla abla hem şaşırdı hem de çok sevindi Seve seve veririm dedi ve beni tebrik etdi gerek yaşımdan gerek erkek olmamdan dolayı çiçek yetiştirmemi çok hoş buldu Çok tatlı bir ablaydı aynı loveforlife ablaya benziyodu

Name:  Fotoğraf2767.jpg
Views: 633
Size:  27.0 KB

Name:  Fotoğraf2768.jpg
Views: 601
Size:  24.8 KB

Eski 22-07-2013, 10:51   #1053
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Çingene şalvarlarım çok güzel büyüdüler Bu sefer başardım yetiştirmeyi Güneşi hiç sevmiyorlar gölge havadar bir yer istiyorlar içerde yetişebiliyor rahatlıkla ama dışarısını daha çok sevdiler Siyah saksıdakini yengeme hediye etdim dün akşam

Name:  Fotoğraf2832.jpg
Views: 558
Size:  47.1 KB

Name:  Fotoğraf2833.jpg
Views: 586
Size:  54.9 KB

Name:  Fotoğraf2834.jpg
Views: 543
Size:  53.6 KB

Name:  Fotoğraf2835.jpg
Views: 561
Size:  45.5 KB

Eski 22-07-2013, 10:55   #1054
Ağaç Dostu

dağçiçeği's Avatar

Giriş Tarihi: 17-07-2011
Sevgili kardeşim iyi ki fırsat yaratıp uğradın buralara. Yoksa diğer kızlar olmasa da ben pat pata atlayıp gelecektim oralara
Cymbelina bu aralar üzgün. Nedeni ni bende bilmiyorum . Çok nadir uğruyor foruma. Rana +miraç 'ta fırsat buldukça kısa süreliğine uğrayıp çıkıyor. Hepinizi çok özledim.
İnşallah sınav sonucu gönlüne göre olur. Dualarım seninle.
Eeeee ben ceza olarak tüm çiçeklerinin resimlerini eklersen affederim diyecektim. Tühh şimdik başka ceza bulmam gerekecek.
Düşüneyim düşüneyim .... Acaba ne ceza versem.
Neyse sen merak et cezanı. Böylelikle arada foruma girip bakarsın ablam cezamı kesmiş mi diye. Bizde seni daha çok görürüz.
Not; resimlerde çıkan ayaklar çok şeker çıkmış. çoraplarına da bayıldım
Sağlıcakla kal. Kolay gelsin işlerin hemen bitsin.

dağçiçeği Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-07-2013, 10:55   #1055
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

İki saksı çilli begonyam var çok güzel açtılar yine Muhteşem hafif ve tatlı kokuları var çok seviyorum

Name:  Fotoğraf2720.jpg
Views: 542
Size:  58.2 KB

Name:  Fotoğraf2721.jpg
Views: 559
Size:  63.1 KB

Eski 22-07-2013, 11:01   #1056
Ağaç Dostu

iynk's Avatar

Giriş Tarihi: 24-06-2013
Merhabalar,

Bahçe sayfanızın tümünü zevkle ve ilgiyle okudum. Maşallah yeşil parmak gibisiniz. Elinizden bütün çiçekler coşmuşlar. Tebrik ediyorum. Hele hele de mavişş. Ah maviş ahh

iynk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-07-2013, 11:01   #1057
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Kohleram bu aralar çok süslü sürekli kırmızılarını giyiyor

Name:  Fotoğraf2695.jpg
Views: 609
Size:  39.2 KB

Name:  Fotoğraf2696.jpg
Views: 540
Size:  36.8 KB

Name:  Fotoğraf2697.jpg
Views: 554
Size:  32.2 KB

Name:  Fotoğraf2827.jpg
Views: 533
Size:  34.0 KB

Name:  Fotoğraf2828.jpg
Views: 545
Size:  33.0 KB

Eski 22-07-2013, 11:04   #1058
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Sakız sardunyam çıldırdı

Name:  Fotoğraf2829.jpg
Views: 533
Size:  51.4 KB

Name:  Fotoğraf2830.jpg
Views: 565
Size:  51.2 KB

Name:  Fotoğraf2831.jpg
Views: 517
Size:  55.3 KB

Eski 22-07-2013, 11:10   #1059
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Menekşeleriiimmmm Çok badireler atlattılar bel fıtığı, kanser, romatizma falan ama zar zor iyileştirdim şimdi eski güzelliklerine kavuştular

Name:  Fotoğraf2769.jpg
Views: 538
Size:  39.8 KB

Name:  Fotoğraf2770.jpg
Views: 541
Size:  42.6 KB

Name:  Fotoğraf2771.jpg
Views: 523
Size:  42.2 KB

Name:  Fotoğraf2772.jpg
Views: 542
Size:  45.3 KB

Name:  Fotoğraf2773.jpg
Views: 532
Size:  46.6 KB

Eski 22-07-2013, 11:14   #1060
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Ve son olarakta toplu bir fotoğraf Görüntü bozukluğu için kusura bakmayın lütfen

Name:  Fotoğraf2784.jpg
Views: 514
Size:  42.3 KB

Name:  Fotoğraf2785.jpg
Views: 528
Size:  40.7 KB

Name:  Fotoğraf2786.jpg
Views: 513
Size:  35.6 KB

Eski 22-07-2013, 11:16   #1061
Ağaç Dostu

Kelebek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-11-2012
Merhaba Sn.bay tömürcek,
Kohleria'da da küpe çiçeği gibi yaprak biti / unlu bit gibi problemler oluyor mu?
Saygılar.

Kelebek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-07-2013, 11:25   #1062
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi eceyıldız Mesajı Göster
ellerine emeğine sağlık o kadar güzeller ki gözümü alamadım... benim dün aldığım bardak menekşeler seninkilerle aynı renk ama benimkiler çok bakımsız kalmış artık onları toparlayacağım inşallah...
sardunyalara bayıldım tohum yapıyorlar mı sardunyalar... valla yapıyorlarsa dilencilik yapacağım tömürcekçiğim..
ve tabi ki petunyaları, paskalyayı, amarilisleri de unutmamak gerek çok güzeller. ortancalar çok güzel neden benim hala bir ortancam yok anlamadım ki hemen edineyim bir tane...
Beğenmene sevindim ece ablacım Bardak menekşelerin de inşallah toparlarlar ece abla Sardunyaların tohumu olmuyor malesef ablacım Otanca edinmeni kesinlikle tavsiye ederim ece ablacım gölge yerlerin baş tacı

Eski 22-07-2013, 11:29   #1063
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi serkan_istanbul Mesajı Göster
Kocaman bir maşallah nekadr güzel anlatıyor ve içinden geldiği gibi yazıyorsun. buralarada uğra arada kafan dağılır. sınav inşallah hayırlı olur senin adına. bitkiler çok güzeller. birde ne kıskandım be seni keşke oralarda benim evim bahçem tarlam tavuklarım olsaydı keşke. sevgiler. kocaman bir maşallah.
Serkan abicim samimiyeti ve sıcaklığı seviyorum Buralara uğruyorum da bu aralar gerek yoğun işlerim gerek kötü ruh halim biraz engel oldu buna ama artık aranızda yine tömürcek İnşallah abicim sınav da dediğin gibi olur

İnşallah sende hayalini kurduğun bir eve kavuşursun serkan abi Eğer o imkanlara sahip olursan söz tavuklar benden hediye abicim çok ciddiyim

Eski 22-07-2013, 11:33   #1064
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sevgi Mesajı Göster
Sn. baytömürcek; öncelikle sınav sonucunuzun gönlünüze göre olmasını dilerim. Bizde kızımla bu sene yaşayacağız bu heyacanı.

Bahçe sahfanızın bir kısmını gezdim ve çok beğendim. Bitkilerinizin maşallahı var. Heleki 1.50 tl lik sakızlara bayıldım. Biz buralarda o fiyata bulmamız ne mümkün
Kışın bakımını nasıl yapacaksınız. Dışarda mı? Yoksa içeri mi alacasınız?

Kolay gelsin.
İyi dileklerin için teşekkür ederim sevgi ablacım İnşallah sizin de sınavınız güzel geçer. Buralarda çok pahalı değil çiçekler o konuda şanslıyım bi de artık üm seralara girip çıktığımdan tanıyorlar çiçekçilerin çoğu bazen daha da ucuza alabiliyorum

Kışın bütün çiçeklerimi ardiyeye kaldırıyorum dışarda kışın dayanamıyolar malesef adapazarının soğuğuna

Eski 22-07-2013, 11:37   #1065
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi dağçiçeği Mesajı Göster
Sevgili kardeşim iyi ki fırsat yaratıp uğradın buralara. Yoksa diğer kızlar olmasa da ben pat pata atlayıp gelecektim oralara
Cymbelina bu aralar üzgün. Nedeni ni bende bilmiyorum . Çok nadir uğruyor foruma. Rana +miraç 'ta fırsat buldukça kısa süreliğine uğrayıp çıkıyor. Hepinizi çok özledim.
İnşallah sınav sonucu gönlüne göre olur. Dualarım seninle.
Eeeee ben ceza olarak tüm çiçeklerinin resimlerini eklersen affederim diyecektim. Tühh şimdik başka ceza bulmam gerekecek.
Düşüneyim düşüneyim .... Acaba ne ceza versem.
Neyse sen merak et cezanı. Böylelikle arada foruma girip bakarsın ablam cezamı kesmiş mi diye. Bizde seni daha çok görürüz.
Not; resimlerde çıkan ayaklar çok şeker çıkmış. çoraplarına da bayıldım
Sağlıcakla kal. Kolay gelsin işlerin hemen bitsin.
Ablam öncelikle o gülücük dolu mesajındaki gülücüklerini sildiğim için özür dilerim benimkilere yer kalsın diye silmek zorunda kaldım

Cymbelina ablacım buralara gelirsen bir uğra iki tık tık yap olur mu bak kayıplara karışıyoruz merak ediyolar bizi Oleyy cezamı alatmışım ekledim çünkü hepsiniii

Çorap hastalığım da var ablacım öyle çoraplar görünce dayanamıyorum Sende sağlıcakla kal ablacım iyi günler

Eski 22-07-2013, 11:40   #1066
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi iynk Mesajı Göster
Merhabalar,

Bahçe sayfanızın tümünü zevkle ve ilgiyle okudum. Maşallah yeşil parmak gibisiniz. Elinizden bütün çiçekler coşmuşlar. Tebrik ediyorum. Hele hele de mavişş. Ah maviş ahh
Hoşgeldiniz sayfama öncelikle Evet yeşil parmağım çok şükür böyle kuru dalı dikiyorum seneye çiçek açıyor (abart tömürcek abart) Şaka bir yna diktiklerim tutar genelde sevince herşey oluyor Mavişi bende çok seviyorum bu sene daha bir güzel oldu

Eski 22-07-2013, 11:43   #1067
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Kelebek Mesajı Göster
Merhaba Sn.bay tömürcek,
Kohleria'da da küpe çiçeği gibi yaprak biti / unlu bit gibi problemler oluyor mu?
Saygılar.
Merhaba Kohleram da öyle bir sorun yaşamadım inşallahta yaşamam ama olur diye düşünüyorum menekşelerde oluyor ya bunun da yaprakları ve sapları menekşe gibi tüylü belki unlu bitler bunu da seviyorlardır Saygılar benden

Eski 22-07-2013, 13:26   #1068
Moderatör

h_dogan's Avatar

Giriş Tarihi: 12-07-2007
Galeri: 22
Eline sağlık Bay Tömürcek hepsi harika.

Ortancalar bizim buralarda sizin dediğiniz gibi kolay yetişmiyor onun için tüyoları alabiliriz senden.

Mavişler oldukça göz alıcı, mavi mavi bakıyorlar sanki.

Küpelileri çekerken bilerek mi öyle çektin diye düşündüm, hepsi asker gibi bir hizada çıkmışlar.

Sağlıcakla kal.

h_dogan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-07-2013, 14:24   #1069
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi h_dogan Mesajı Göster
Eline sağlık Bay Tömürcek hepsi harika.

Ortancalar bizim buralarda sizin dediğiniz gibi kolay yetişmiyor onun için tüyoları alabiliriz senden.

Mavişler oldukça göz alıcı, mavi mavi bakıyorlar sanki.

Küpelileri çekerken bilerek mi öyle çektin diye düşündüm, hepsi asker gibi bir hizada çıkmışlar.

Sağlıcakla kal.
Abicim beğenmene sevindim Adana sıcak diye bence yetiştirmekte zorlanıyosunuzdur çünkü sıcağa hiç gelemiyor hemen buruşuyor yapakları olabildiğince gölge ve havadar yerde yetiştirmeni tavsiye ederim abi

Küpelilere sen deyince baktım hakkaten bi hizada hepsi Dalları sarkınca sopa koymuştum altına sopaların boyunu eşit yapınca olmuş onlar öyle abicim

Eski 22-07-2013, 14:35   #1070
Moderatör

h_dogan's Avatar

Giriş Tarihi: 12-07-2007
Galeri: 22
Sanırım en iyi sonuç ortancaları çelikten itibaren burada yetiştirmek. Hazır alınanlar kesinlikle sıcak olunca ölüyorlar. Gölge ve havadar bir yere de koysanız ölüyorlar. En iyisi zamanı gelince çelik yapıp büyütmek tabi başarabilirsek.

h_dogan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-07-2013, 21:34   #1071
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-10-2011
Bay tömürcek , sayfanızı devamlı beğeniyle takip ediyorum . Menekşeleriniz çok sağlıklı gözüküyor , maşallah. Çingene şalvarı dediğiniz bitkiden bir zamanlar benimde vardı , kışın yaprakları tamamen dökülüp baharın yeniden uyanıyor. Sakız sardunyalarınız çok hoşuma gitti , özellikle mor sardunya bir harika gözüküyor , ellerinize sağlık...

Lalem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-07-2013, 21:42   #1072
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Lalem Mesajı Göster
Bay tömürcek , sayfanızı devamlı beğeniyle takip ediyorum . Menekşeleriniz çok sağlıklı gözüküyor , maşallah. Çingene şalvarı dediğiniz bitkiden bir zamanlar benimde vardı , kışın yaprakları tamamen dökülüp baharın yeniden uyanıyor. Sakız sardunyalarınız çok hoşuma gitti , özellikle mor sardunya bir harika gözüküyor , ellerinize sağlık...
Beğenmene çok sevindim lale ablacım Çingene şalvarını 3. denememde başarılı oldum diğerlerini denediğimde baya bi küçüktü yaşım ilkokula falan gidiyordum başaramadım yetiştirmeyi hep güneşte yandılar Bu sefer başardım kışa hiç kalmamıştı daha önce yetiştirdiğimde de, bu sene ilk kışı atlatıcaz bakalım yaprak dökücek mi Sardunyalaım durup durup açıyorlar mutlu mesut yaşıyoruz

Eski 22-07-2013, 22:00   #1073
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Galeri: 2
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bay tömürcek Mesajı Göster
Bir ay kadar önceydi bi evin balkonunda atlas görüyodum ama istemeye cesaretim yoktu çok fazla bu konularda olumsuz olay yaşayınca. Ama bigün yine geçerken baktım bi abla oturuyor balkonda rica etdim utana sıkıla abla hem şaşırdı hem de çok sevindi Seve seve veririm dedi ve beni tebrik etdi gerek yaşımdan gerek erkek olmamdan dolayı çiçek yetiştirmemi çok hoş buldu Çok tatlı bir ablaydı aynı loveforlife ablaya benziyodu

Eklenti 428366

Eklenti 428367
Ben de diyorum ki, neden kulaklarım çınlıyor! Senin gibi gençler daha çok olsa keşke... Hoş geldin, sefalar getirdin değerli kardeşim. Ne çok özlemişiz seni...

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-07-2013, 22:38   #1074
Ağaç Dostu

Fatih's Avatar

Giriş Tarihi: 14-12-2008
Galeri: 66
Fotoğraf eklemek için girdimde sonra vaz geçmeye yakın aman dedim kardeş sayfalar arasında rağbet mi olurmuş dedim

Ellerine sağlık Tömürceğim. Herşey harika. Maşallah

( Çorap takıntım yoktur valla aynı sen gibi düşünüyorum her çeşt değişik gördümmü dayanamam ama daha çok bende takıntı olan saat Her renk her çeşit her model saat dolabımda mevcut, çoraplar gibi )

Fatih Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-07-2013, 22:43   #1075
Ağaç Dostu

pembegül's Avatar

Giriş Tarihi: 27-05-2008
Sevgili bay tömürcek kuzucum bahçen ve çiçeklerin bir harika olmuş ellerine sağlık inan zevkle izledim özellikle mor sardunyaya bayıldım küpe çiçeğinin aynısı bendede var bu sene pazardan aldım birde senin küpelinin katmerlisi var oda aynı renk birde senin küpenin pembe ve lila renk arası küpem var. Seninde dediğin gibi gölge yerleri seviyor sıcak şehirlerde olan arkadaşlara tavsiyem kuzey taraftan gölge olan yerlere koysunlar yani güneş hiç görmesin bol ışık alsın ve toprak hep ıslak olsun kışında yine mümkünse sobalı evlerde evin en serin odasında dondurmamak şartı ile cam önünde dursun.Yine kaloriferli evde en serin odada cam önünde durması çiçeğin faydasına olur.
Bunlarda benden sayfana katkı olsun kuzucum çiçeklerin çok olduğu için hepsine yazamadım sayfanı beğenerek takipteyim devamını bekliyorum sevgiler..

pembegül Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-07-2013, 23:47   #1076
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi loveforlife Mesajı Göster
Ben de diyorum ki, neden kulaklarım çınlıyor! Senin gibi gençler daha çok olsa keşke... Hoş geldin, sefalar getirdin değerli kardeşim. Ne çok özlemişiz seni...
Ablacım hep sağ kulağını çınlattım Atlası veren abla aynı sana benziyodu çok tatlı dille ve güler yüzle karşıladı beni çiçek isteyince Ablacım inşallah bizim gibi genç arkadaşlar çoğalır da doğa yeşil kalır hep Bende sizleri çok özledim artık buralardayım inşallah

Eski 22-07-2013, 23:50   #1077
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Fatih Mesajı Göster
Fotoğraf eklemek için girdimde sonra vaz geçmeye yakın aman dedim kardeş sayfalar arasında rağbet mi olurmuş dedim

Ellerine sağlık Tömürceğim. Herşey harika. Maşallah

( Çorap takıntım yoktur valla aynı sen gibi düşünüyorum her çeşt değişik gördümmü dayanamam ama daha çok bende takıntı olan saat Her renk her çeşit her model saat dolabımda mevcut, çoraplar gibi )
Rağbet olur mu hiç fatihcim dayanışma olur ancak aramızda Beğenmene çok sevindim

Herkesin bi hevesi bi takıntısı oluyor bendeki de çorap bayılıyorum renkli çoraplara

Eski 22-07-2013, 23:52   #1078
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi pembegül Mesajı Göster
Sevgili bay tömürcek kuzucum bahçen ve çiçeklerin bir harika olmuş ellerine sağlık inan zevkle izledim özellikle mor sardunyaya bayıldım küpe çiçeğinin aynısı bendede var bu sene pazardan aldım birde senin küpelinin katmerlisi var oda aynı renk birde senin küpenin pembe ve lila renk arası küpem var. Seninde dediğin gibi gölge yerleri seviyor sıcak şehirlerde olan arkadaşlara tavsiyem kuzey taraftan gölge olan yerlere koysunlar yani güneş hiç görmesin bol ışık alsın ve toprak hep ıslak olsun kışında yine mümkünse sobalı evlerde evin en serin odasında dondurmamak şartı ile cam önünde dursun.Yine kaloriferli evde en serin odada cam önünde durması çiçeğin faydasına olur.
Bunlarda benden sayfana katkı olsun kuzucum çiçeklerin çok olduğu için hepsine yazamadım sayfanı beğenerek takipteyim devamını bekliyorum sevgiler..
Pembegül ablam seni buralarda görmek ne güzel sayfama hoş geldin Çiçeklerimi beğenmene sevindim ayrıca verdiğin değerli bilgiler için teşekkürlerimi sunuyorum ben ve diğer faydalanacak arkadaşlarım adına Her zaman beklerim ablacım hoşçakal

Eski 23-07-2013, 00:00   #1079
Ağaç Dostu

turkankaragoz's Avatar

Giriş Tarihi: 21-06-2012
Eşim dahil çevremde ki bütün erkekler göz ucuyla dahi çiçeklere bakmazken sizin gibi genç yaşta doğaya gönül vermiş birini tanımış olmaktan çok memnun oldum. Yukarıda okuduğum iltifatlar boşuna değilmiş Sn baytömürcek. Ben çok kadın gördüm yeşil eli olan ilk kez bir erkek görüyorum yeşil elli. Elinizin bereketi her zaman daim olsun. Bol çiçekli mutlu günler dilerim.

turkankaragoz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-07-2013, 02:46   #1080
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 11-06-2012
Bir gelmişsin yine döktürmüşsün bütün güzellikleri O menekşelerin görkemi, ortancaların bereketi, sardunyaların renkleri, coşkusu hepsine bayıldım Maşallah diyelim
Sınavının iyi geçmiş olmasına sevindim, hepimiz için hayırlısı olsun diyelim
Hani benim iki menekşem vardı ilkbaharda almıştım. Mor-beyaz ve pembe-beyazdı. Onlar aldıktan sonra çiçeklerini döktü. Şimdi tekrar çiçeklendiler ama beyazlardan eser yok. Biri pembe, biri mor oldu. Neden olmuş olabilir ki o

Tuğçe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 10:12.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024