agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni13658Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-12-2012, 19:07   #271
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Cymbelina Mesajı Göster
Canım ne bileyim ben, Allah Allah.

Siz de arada arkadaşım Dağçiçeği gibi esrarengiz esrarengiz konuşuyorsunuz, açıkça yazsanıza şunu. Az kalsın çağrışım yapacaktım, yapayazdım yapmadım
Kusura bakmayın lütfen benim hatam anlatamadım durumu daha düzenli mesaj yazmam gerekirdi

bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-12-2012, 19:12   #272
Ağaç Dostu

Cymbelina's Avatar

Giriş Tarihi: 18-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bay tömürcek Mesajı Göster
Kusura bakmayın lütfen benim hatam anlatamadım durumu daha düzenli mesaj yazmam gerekirdi
Estağfurullah, ne kusuru Ben mahsus takılıyorum. Gerçekten de anlam veremedim başta, onu da fırsat bilip takıldım işte

Cymbelina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-12-2012, 19:21   #273
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Estağfurullah, ne kusuru Ben mahsus takılıyorum. Gerçekten de anlam veremedim başta, onu da fırsat bilip takıldım işte
Biliyorum biliyorum takıldığınızı Evet başta biraz karışık olmuş ama düzelttik

Eski 21-12-2012, 19:21   #274
Ağaç Dostu

rukiyeözgür's Avatar

Giriş Tarihi: 29-05-2011
Tömürcek geçmiş olsun canım. Menekşelerine üzüldüm ama merak etme yavruları bayağı büyütmüşsün baharla açmaya başlarlar

rukiyeözgür Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-12-2012, 19:24   #275
Ağaç Dostu

Cymbelina's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi rukiyeözgür Mesajı Göster
Tömürcek geçmiş olsun canım. Menekşelerine üzüldüm ama merak etme yavruları bayağı büyütmüşsün baharla açmaya başlarlar
Al, hadi buyrun bakalım Tömürcek Gördünüz mü Sn RukiyeÖzgür de benim gibi düşündü. Açıklayın bakalım

Yok, tamam, o son yazılanları da okuyunca doğru anlamış, pardon.

Olan bana oldu

Eski 21-12-2012, 19:26   #276
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Saol rukiye ablacım Şuan tomurcukları var o yavruların küçücük

rukiyeözgür beğendi.
Eski 21-12-2012, 19:44   #277
Ağaç Dostu

rukiyeözgür's Avatar

Alıntı:
Saol rukiye ablacım Şuan tomurcukları var o yavruların küçücük

Küçücük tomurcuklar insanı mutlu etmeye heyecanlandırmaya yetiyor değil mi?

Eski 21-12-2012, 19:49   #278
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Küçücük tomurcuklar insanı mutlu etmeye heyecanlandırmaya yetiyor değil mi?
Hem de nasıl O tomurcukların açışını beklemek bile heyecan verici bir süreç Hala şu çiçekleri dert pislik olarak bakanları anlamıyorum geçen akrabalar geldi çiçeğimin birini çok beğendiler vereyim hediyem olsun dedim

- Aman çocum kim bakcak ona çiçek yaprak döke pislik olu evin içinde dedi çiçeğe pislik gözüyle bakıyo çoğu insan yenge bidaha gelme bize dicektim hahaha

Eski 21-12-2012, 19:55   #279
Ağaç Dostu

rukiyeözgür's Avatar

Alıntı:
Hem de nasıl O tomurcukların açışını beklemek bile heyecan verici bir süreç Hala şu çiçekleri dert pislik olarak bakanları anlamıyorum geçen akrabalar geldi çiçeğimin birini çok beğendiler vereyim hediyem olsun dedim

- Aman çocum kim bakcak ona çiçek yaprak döke pislik olu evin içinde dedi çiçeğe pislik gözüyle bakıyo çoğu insan yenge bidaha gelme bize dicektim hahaha
Hahaha Allah iyiliğini versin akşam akşam nasıl güldüm ayıp evladım teyzelere evimize gelme denir mi hiç Sevmiyorsa napalım sen o çiçeği bana gönder bak nasıl baş tacı ediyorum Sen kıymet bilenlere bak canım

Eski 21-12-2012, 20:33   #280
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 10-01-2012
Alıntı:
Tömürcek, siz de herkese farklı şeyler söylüyorsunuz Bana farklı, Sn. Papağan'a farklı.

Şimdi menekşeler hasta mı değil mi? Eskiden geçen yıl hastalandı da onları mı anlattınız? Resimdekiler o eskiden hastalananların yavrusuymuş.

Eskiden olduysa niye şimdi üzülüyorsunuz?? Nostalji mi yapıyorsunuz? Anlamadım ki.

Olaya müdahale edemeden duramadım. En esaslısından olsa da bazen yardımcılar başkanlar kadar anlayışlı olamıyor.

Son merhalede cymbelinanın kafa karışıklığı menekşelere olan uzak mesafesinden kaynaklanmakta olup, işin içine miyopta eklenince durum arapsaçına dönmekte ve menekşelere uzak kişilerde görülen, bizim tıpta ''menekşe sevme yetmezliği '' tanısıyla izlediğimiz hastalığa yakalanmış olmasıdır.Cymbelina'nın reçetesine afrika menekşesi başlığını hatmetme iksirini yazıyor ve en kısa zamanda uygulamalı olarak eğitim için Eskişehir'e minik bir menekşe gönderme sözü veriyorum.

Sayın bay tömürcek sana teselli armağanı olarak elimde fazla olan küçük yavrulardan verebilirim. Bundan sonra aldığın menekşeleri sağlam olduğunu düşündüğün menekşelerden ayrı yerde bak ve ölen menekşelerin topraklarını yeniden kullanma,saksılarını da at ya da çamaşır suyu ile dezenfekte ederek kullan. Bol çiçekli menekşeler diliyorum.

Rana+miraç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-12-2012, 20:41   #281
Ağaç Dostu

Elma Kurdu's Avatar

Giriş Tarihi: 25-11-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Rana+miraç Mesajı Göster
Rukiye hanım aynı dert hepimizin başında galiba defalarca yavru verip hepsini kurutan komşuma menekşe bakmayı öğretmek sevdamdan vazgeçtim. İnsanın içinde olacak sevgisi sonradan olmuyor .
Tömürceek bizim niye böyle komşularımız yok.

Elma Kurdu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-12-2012, 20:45   #282
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Olaya müdahale edemeden duramadım. En esaslısından olsa da bazen yardımcılar başkanlar kadar anlayışlı olamıyor.

Son merhalede cymbelinanın kafa karışıklığı menekşelere olan uzak mesafesinden kaynaklanmakta olup, işin içine miyopta eklenince durum arapsaçına dönmekte ve menekşelere uzak kişilerde görülen, bizim tıpta ''menekşe sevme yetmezliği '' tanısıyla izlediğimiz hastalığa yakalanmış olmasıdır.Cymbelina'nın reçetesine afrika menekşesi başlığını hatmetme iksirini yazıyor ve en kısa zamanda uygulamalı olarak eğitim için Eskişehir'e minik bir menekşe gönderme sözü veriyorum.

Sayın bay tömürcek sana teselli armağanı olarak elimde fazla olan küçük yavrulardan verebilirim. Bundan sonra aldığın menekşeleri sağlam olduğunu düşündüğün menekşelerden ayrı yerde bak ve ölen menekşelerin topraklarını yeniden kullanma,saksılarını da at ya da çamaşır suyu ile dezenfekte ederek kullan. Bol çiçekli menekşeler diliyorum.

Sayın rana+miraç ne güzel bi mesaj yazmışsınız öle tanı falanda koymuşsunuz sayın cymbelinaya Ayrıca bana menekşe yavrusu hediye etme gibi bir incelik gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim inanın çok mutlu oldum

Ayrıca verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim o saksı ve toprakları uzaklştırıyorum hemen sabah

Eski 21-12-2012, 20:47   #283
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Rukiye hanım aynı dert hepimizin başında galiba defalarca yavru verip hepsini kurutan komşuma menekşe bakmayı öğretmek sevdamdan vazgeçtim. İnsanın içinde olacak sevgisi sonradan olmuyor .
Çok haklısınız sayın rana+miraç hele o umursamaz tavırlar yok mu çiçeği sorduğumda amaan kurudu gitti yerini sevmedi heralde demeleri deli ediyo beni bende rukiye ablanın dediği gibi kıymet bilmeyene verip ziyan edeceğime kıymet bilene verip sevindirmeyi tercih ediyorum

Eski 21-12-2012, 20:58   #284
Ağaç Dostu

rukiyeözgür's Avatar

Alıntı:
Çok haklısınız Sn. Rana +Miraç..İnsanın içinde olacak..Bir de hiç acımıyorlar benim hatamdan kaynaklı bir çiçeğimi kaybektsem çok üzülürüm sonuçta oraya iki avuç toprakla koymuşuz onu elbette ihtiyaçlarıyla ilgilenmemiz gerekir..O da canlı değil mi?

Eski 21-12-2012, 21:01   #285
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Çok haklısınız Sn. Rana +Miraç..İnsanın içinde olacak..Bir de hiç acımıyorlar benim hatamdan kaynaklı bir çiçeğimi kaybektsem çok üzülürüm sonuçta oraya iki avuç toprakla koymuşuz onu elbette ihtiyaçlarıyla ilgilenmemiz gerekir..O da canlı değil mi?
Ablacım senin menekşelerin neden bukadar güzel maşallah şimdi daha açık belli oluyor Okadar sorumlulukla bakıyosun ki demek onlara onlar da güzelliklerini esirgemiyolar senden

rukiyeözgür beğendi.
Eski 21-12-2012, 21:04   #286
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Elma Kurdu Mesajı Göster
Tömürceek bizim niye böyle komşularımız yok.
Sayın elma kurdu belki de komşuyuzdur ? Kim bilebilir ?Sakarya 'da elinde kitap ve bir saksı menekşe gördüğüm ilk gence merhaba elma kurdu ya da merhaba tömürcek diye selam verebilirim.

Eski 21-12-2012, 21:06   #287
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Sayın elma kurdu belki de komşuyuzdur ? Kim bilebilir ?Sakarya 'da elinde kitap ve bir saksı menekşe gördüğüm ilk gence merhaba elma kurdu ya da merhaba tömürcek diye selam verebilirim.
Ne güzel olurdu elimde kitap ve çiçek varken gelip birinin bana selam vermesi ve çiçek hakkında 5 dakika muhabbet yapmamız hatta menekşe yaprağı bile hediye ederdim

Eski 21-12-2012, 21:07   #288
Ağaç Dostu

Elma Kurdu's Avatar

Giriş Tarihi: 25-11-2012
Alıntı:
Anlaştık O zaman Sakarya' da elimde bir kitap ve menekşeyle dolaşacağım.

Elma Kurdu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-12-2012, 21:08   #289
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Elma Kurdu Mesajı Göster
Anlaştık O zaman Sakarya' da elimde bir kitap ve menekşeyle dolaşacağım.
Hatta kol kola gezelim daha çok dikkat çekeriz

Eski 21-12-2012, 21:09   #290
Ağaç Dostu

Alıntı:
Hevesle kedi köpek alıp sonra bakımsızlık ve ilgisizlikten hayvana zarar verenler ile aynı merhametsizliği yapmış oluyor bence de aldığı çiçeği umursamayıp kurutanlar.

Eski 21-12-2012, 21:24   #291
Ağaç Dostu

Bende sizin başınıza toplanmış kalabalığı yarıp; elindeki pazarcı çantasından menekşe yaprakları taşan, gözlüklü yaşlı teyze olarak '' zamane çocukları işte . Kim veriyor bunlara bu akılları bilmem. kıyamet geldi kıyamet diye dizlerimi dövermişim .Tam reklam olur, ulusal kanallara bile çıkarız.
Son mesajlar tam bitki delilikleri sayfasına yaraşır oldu.

Eski 21-12-2012, 21:27   #292
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Bende sizin başınıza toplanmış kalabalığı yarıp; elindeki pazarcı çantasından menekşe yaprakları taşan, gözlüklü yaşlı teyze olarak '' zamane çocukları işte . Kim veriyor bunlara bu akılları bilmem. kıyamet geldi kıyamet diye dizlerimi dövermişim .Tam reklam olur, ulusal kanallara bile çıkarız.
Son mesajlar tam bitki delilikleri sayfasına yaraşır oldu.
Bu yazdığınız mesaja öldüm gülerken '' elindeki pazar çantasından menekşe yaprakları taşan yaşlı gözlüklü teyze '' bu cümleyi okuyunca hemen böle bi teyze canlandı gözümde daha da komik oldu herşey Beyaz show'a falan çağırıyolarmış bide bizi

Eski 21-12-2012, 21:32   #293
Ağaç Dostu

Biri bizi durdursun.Kalkıp tansiyon ilacımı alayım zaten dizlerim de çok ağrıdı bu gün. Çocuklar sizde derslerinizin başına artık hadi, geç oldu.

Eski 21-12-2012, 21:34   #294
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Biri bizi durdursun.Kalkıp tansiyon ilacımı alayım zaten dizlerim de çok ağrıdı bu gün. Çocuklar sizde derslerinizin başına artık hadi, geç oldu.
Evet bizimde azcık ders yapmamız lazım boşlamak olmaz

Eski 21-12-2012, 21:56   #295
Ağaçsever

Papağan's Avatar

Giriş Tarihi: 13-11-2012
Ben ben ben gayet kadir kıymet değer bilen bir doğaseverim, hele hele de menekşelere BAYILIRIIMMM, saksılarınızı alıp gelin, hepiniz bendesiniz, ama gitme vakti gelince o saksıları bi daha bulabilir miziniz bilemem Tömürcek sen Cevdet'i de al gel, walla benim evimde hiç bi menekşem pislik yapmadı, ziyadesiyle kibar kibar açarlar çiçeklerini ve sonrasında da uslu uslu kuruturlar

Papağan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-12-2012, 22:04   #296
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Papağan Mesajı Göster
Ben ben ben gayet kadir kıymet değer bilen bir doğaseverim, hele hele de menekşelere BAYILIRIIMMM, saksılarınızı alıp gelin, hepiniz bendesiniz, ama gitme vakti gelince o saksıları bi daha bulabilir miziniz bilemem Tömürcek sen Cevdet'i de al gel, walla benim evimde hiç bi menekşem pislik yapmadı, ziyadesiyle kibar kibar açarlar çiçeklerini ve sonrasında da uslu uslu kuruturlar
Ablacım merak etme saksıları koyar salonuna geri de almam giderken ama cevdet için aynı şeyi söyleyemicem geri giderken herşeyden önce onu alırım kolumun altına Benim menekşelerim de hiç pislik yapmazdı şimdi eski fotolara baktım da sayfadan nekadar da güzelmişler yapma çiçek gibi inşallah şu illet hastalıktan kurtulurum bidaha da başıma gelmez

rukiyeözgür ve Maviş beğendi.
Eski 21-12-2012, 22:18   #297
Ağaç Dostu

Cymbelina's Avatar

Alıntı:
Dediğin çok doğru rukiye ablam bende pet bardaklarda dünya yavru dağıttım çoğununkiler kurumuş bakımsızlıktan güneşten
Buradan sonrasını okumadım henüz ama...

Amma dedikodu yapmışsınız Üff Kulağı çınlayan çınlayana

Eski 21-12-2012, 22:22   #298
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Buradan sonrasını okumadım henüz ama...

Amma dedikodu yapmışsınız Üff Kulağı çınlayan çınlayana
Dedikodu olmamıştır heralde ya sadece kişi üzerinden örnekler vererek konuyu tartıştık acıcık

Eski 21-12-2012, 22:37   #299
Ağaç Dostu

Cymbelina's Avatar

Alıntı:

Aaa, üstüme iyilik sağlık, oldu canım başlığın hepsini okuyup daha da miyop olayım

Menekşeye mesafeliyim ama sevmiyor değilim, severim, böyle ithamlarda bulunmayalım, reca ediyorum. Mesafeliyim ama sordun mu bugune kadar niye? Sormadın...Ayrıca mesafe demişken, o mesafeden dolayı benim artık gönül koymama ramak kaldı. Ama böyle menekşe sözünü de not aldım, bilesin

Ve de neden anlayışlı değilmişim? Mesajlar ortada. Tömürcek ağlıyor, üzülme diyoruz, bir diyor ki yok eski menekşelerimdi, sonra diyor yok aslında arka odadalar, sonra diyor odamda, sonra diyor yavruları var, dönüyor gene ağlıyor Cevdet yedi eski menekşeleri diye. Kafamı karıştıran o, suç benim mi? Ben de Tömürcek'e kronik hyperviolaceae teşhisi koydum

Şimdi Tömürcek'in elimden çekeceği var, nerede o çocuk? Hem de saf da değilmiş

Eski 21-12-2012, 22:41   #300
Ağaç Dostu

Cymbelina's Avatar

Alıntı:
Sayın rana+miraç ne güzel bi mesaj yazmışsınız öle tanı falanda koymuşsunuz sayın cymbelinaya
Benim bunları okuyacağımı kestirememiş olamazdınız Sayın Bay Tömürcek.

Terliğimi elime alayım da ben

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 06:53.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024