agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Bahçeleri
(https)

Beğeni Düzeni2891Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 29-08-2012, 23:09   #781
Ağaç Dostu

mrduran's Avatar

Giriş Tarihi: 20-08-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bahtiyar02 Mesajı Göster
Size tüm samimiyetliğimle belirtiyimki burda hobi bahçesi kurmak yoktan var etmek gibi. Her tarlaya gittiğimde tüm bitkiler ve ağaçlarlarımla tek tek konuşuyorum Evet itiraf ediyorum bitki delisiyim Kuruyanlara üzülüyor yeni yetişen ve çimlenenlerle gülüyorum.Bazen oğlum MehmetALİ ile sabahın köründe tarlaya gittiğimizde "Baba başka hobimi yoktu da bu tür hobiyi seçtin git pul biriktir veya başka birşey yap olmaz olusun böyle hobi " diğiyor. Evet olabilirdi aslında ama ben bunu seçtim ve çok mutluyum o ortamda olmaya. Düz arazide yolu,suyu ve elektriği olan bir arazide herkes uğraşmayı canla ister.Ya bizim gibi şartlarda hobiyle uğraşmak işte o büyük bir fedakarlık ister.
Tüm dostlara saygılar
Mehmet Ali yeğenimin nişanı inşallah o ağaçların altındaki gölgeliklerde olacak.(kızarmıştır şimdi al al))....).

ALLAH 'tan, başta anneniz olmak üzere tüm ailenize sağlık içinde çalışma ve uzun ömürler bahşetmesini dilerim.

Hep izliyorum sizleri, kendimmiş gibicesine hemde.

Saygılarımla lütfen.

hk50 beğendi.
mrduran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 31-08-2012, 22:45   #782
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Giriş Tarihi: 14-09-2006
Galeri: 3
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mrduran Mesajı Göster
Mehmet Ali yeğenimin nişanı inşallah o ağaçların altındaki gölgeliklerde olacak.(kızarmıştır şimdi al al))....).

ALLAH 'tan, başta anneniz olmak üzere tüm ailenize sağlık içinde çalışma ve uzun ömürler bahşetmesini dilerim.

Hep izliyorum sizleri, kendimmiş gibicesine hemde.

Saygılarımla lütfen.
Çok teşekkür ederim sevgili dostum.İşim gereği Hatay'dayım.Mehmet Ali ve ailem olması inanın bahçeyi tek başıma evirip çeviremezdim.Umarım ilerde bahçenin değerini daha iyi anlar.Şimdide kendisine tarlanın bir köşesinde hobi bahçesi çalışmalarına başladı.Damlama sulama alternatifleri uygulamaya çalışıyor.Dilerim sevgisi daim olur.
Sevgiler saygılar

hk50 ve mrduran beğendi.
bahtiyar02 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-09-2012, 18:21   #783
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Adıyaman Çelikhan ilçesi yerli domatesi

Merhaba dostlar;
Gezdiğim heryerden çevreme göz atmadan duramıyorum. Bu gün Adıyaman İlçelerinden Çelikhan bölgesine ait yerli domatesleri görüp alan Anneme çok teşekkür ederim. Görüntüsü ve tadı gerçektende harika.Tohumlarını sakladım. Çelikhan ilçemiz Malatya iline sınır rakımı yüksek serin suları ve yeşilliği bol bir yer. Bu tarafa yolu düşen dostlara kesinlikle yetişen sebze ve meyvelerinden almalarını tavsiye ederim.
Saygılar

Eklenen Resimler

Eski 22-09-2012, 19:25   #784
Ağaç Dostu

vehibe's Avatar

Giriş Tarihi: 16-04-2011
Maşallah ne kadar güzel görünüyor.

bahtiyar02 beğendi.
vehibe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-09-2012, 00:10   #785
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi vehibe Mesajı Göster
Maşallah ne kadar güzel görünüyor.
Daha önce bende bu kadar büyük domates görmemiştim. Birtanesi bir öğün için yeterli
Saygılar

mrduran beğendi.
Eski 23-09-2012, 08:58   #786
Ağaç Dostu

hk50's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2010
Galeri: 14
Sn bahtiyar02
Kaçgram geliyor,tartınızmı?

bahtiyar02 beğendi.
hk50 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-09-2012, 10:50   #787
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi hk50 Mesajı Göster
Sn bahtiyar02
Kaçgram geliyor,tartınızmı?
Hayır tartmadım. Bugün tartar gramajını yazarım.
Saygılar

Eski 24-09-2012, 21:16   #788
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Giriş Tarihi: 08-03-2011
hoş geldiniz bahtiyar kardeşim ellerinize,emeğinize,yüreğinize sağlık.O yaşlı anacığının ellerinden öperim.Gözlerimiz sayfanızda kaldı yoktunuz epeydir,ama bak arkadaşların hepsi beklemedeymiş.İyiki daha fazla bekletmediniz. Bol hasatlar versin RABBİM.

bahtiyar02 ve mrduran beğendi.
GÜLSEN_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-10-2012, 01:02   #789
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 15-10-2012
bende bu deşt,i tohumlardan almak istiyorum bana yol gösterecek **** yardımcı olup 10 ar 5er adet gönderebilecek arkadaşımız bedelini öderim....

volkanşen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-10-2012, 01:46   #790
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 15-10-2012
su deşti sebze tohumlarında almak istiyorum ve detaylı bilgi almak istiyorum bana bedeli mukabilinde tohum verecek var mıdır..............

volkanşen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-10-2012, 02:07   #791
Ağaç Dostu

Satı Uğurtan's Avatar

Giriş Tarihi: 23-02-2009
Sevgili Bahtiyar02, domatesler çok güzel görünüyor, İki hafta önce Malatyadaydım, köylerde hep bu domatesten yetiştiriyorlar çok lezzetli.

bahtiyar02 beğendi.
Satı Uğurtan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-10-2012, 12:08   #792
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Satı Uğurtan Mesajı Göster
Sevgili Bahtiyar02, domatesler çok güzel görünüyor, İki hafta önce Malatyadaydım, köylerde hep bu domatesten yetiştiriyorlar çok lezzetli.
Sevgili Satı Uğurtan;
Bu domatesler sizin yöreye yakın yerde yetişiyor.Çelikhan ilçesi Sürgü civarı.Bizim buralar sıcak olduğundan aynı irilikte olacağını sanmıyorum. Gelecek yıl deneyip göreceğiz. Saygılar.

Eski 24-10-2012, 12:10   #793
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi GÜLSEN_ Mesajı Göster
hoş geldiniz bahtiyar kardeşim ellerinize,emeğinize,yüreğinize sağlık.O yaşlı anacığının ellerinden öperim.Gözlerimiz sayfanızda kaldı yoktunuz epeydir,ama bak arkadaşların hepsi beklemedeymiş.İyiki daha fazla bekletmediniz. Bol hasatlar versin RABBİM.
Sevgili GÜLSEN_; Tüm iyi dilek ve temennileriniz için çok teşekkür ederim.Bende siz dostlarla olmak onur verici.
Geçen hafta tarlaya yine Sevgili Annemle ve Ailemle gidip susamları(Küncü)Toplayıp Bağ evinin damında kurutmaya bıraktık.Bu esnada bende bahçede bulunan damlama sulam sistemini ve diğer su hortumlarını toplayıp ambara aldım.Yavaş yavaş kış hazırlıklarına başladık.Bu hafta çok güzel yağmur yağdı. Yağışlardan sonra Tarla sürülüp buğday ekilecek,Bağ kış öncesi sürülecek ve ağaçların gövdeleri soğuklardan korunması için yanmış küçük baş gübre konacak. Havalar serinlediğinden deşti ürünler ve diğer sebzeler azda olsa ürün vermeye devam ediyor. İlk baharda şayet Adıyaman'da olursam çok işim var çok Yağmurdan önce Annemle kuruyan Susamları(Küncü) sirkeleyip sap samanından ayıkladık.Annem olmazsa ben ne yapardım bilemiyorum.Sağ olsun susamları kalbur ile havaladırıp eleyip ayıkladı. Resimleri ekliyeceğim. Yaklaşık 15 kğ ürün elde ettik. Bir kısmı halen yaş olduğundan üstü kapalı olarak damda bekliyor. Susamın en güzel yanı yetiştirilmesi ve hasadı kolay.Tamamen deşti olarak yetiştirildiğinden masrafsız. Ağaçların genel durumu çok iyi. Mayıs ayı başlangıcı Ekim ayı içerisinde halen Gojiy berry ürün vermeye devam ediyor. Fındıklar Koalin kili sayesinde Yaz mevsimini aşırı sıcaklardan etkilenmeden geçirdi. Bahçede tek problem Kızılcık ağaçlarım onlar aşırı sıcaklardan çok çabuk etkilendiler ölmediler hava serinleyince yeniden filizlendiler.Bahçemizde sebze olarak nedense tek yetiştiremediğim sebze türü bal kabağı ve diğer iri tür kabaklar. Çiçek açıyorlar bayağıda büyüyor ama ürün vermiyorLif kabağı,Susak yetişti. Sakız kabağını ilk kez deşti olarak ektik oturak bir yapı aldı azda olsa ürün verdi. Gelişmelerden haberdar edeceğim.
Saygılar.

Eski 24-10-2012, 12:22   #794
Ağaç Dostu

vehibe's Avatar

Hoş geldiniz bahtiyar bey, kendinizi özlettiniz.

bahtiyar02 beğendi.
Eski 24-10-2012, 12:33   #795
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi vehibe Mesajı Göster
Hoş geldiniz bahtiyar bey, kendinizi özlettiniz.
Sevgili vehibe;
Çok teşekkür ederim.Halen izin devam ediyor.Kasım ayının 5'inde iş başı yapacağım.Nerde iş başı yapacağım belli değil dilerim yine Hatay'da iş başı yaparım.Yerim belli olduğunda sizleri haberdar ederim.
Tüm ailenize ve Sevgili kardeşiniz ALİ Bey'e saygılar sevgiler sunarız.

Eski 24-10-2012, 12:47   #796
Ağaç Dostu

vehibe's Avatar

Çok teşekkür ederim. umarım yine Hatay'da iş başı yaparsınız.
Kardeşim Ali de geçen gün sizi sordu onunda selamı var.

Eski 26-10-2012, 22:24   #797
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Öncelikle Tüm agaclar.net ailesinin kurban bayramını tüm içtenliğimizle kutluyor sevgiler sunuyoruz.
Resimdeki Sevgili Annem Küncüleri(Susam) sap samandan ayıklarken. Gelecek yıl bukadar fazla ekim yapmayacağız.Sık ekim yapıldığında bitki gelişimleri fazla olmadığı gibi üründe az oluyor.
Saygılar

Eklenen Resimler

Eski 18-11-2012, 22:31   #798
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Adıyaman'da Altın çilek

Merhaba dostlar;
İşim Gerği Ülkemizin değişik bölgelerini geziyoruz. Gezdiğim yerlerde dikkatimi çeken bitkileri resimlemeyi seviyorum. Bu gün Adıyaman ilinin bir bölgesinde sondaj çalışmaları yaparken gözüme pamuk tarlasında altın çileğe takıldı.bir kaçtanenin tadına baktım çok güzeldi. İşin ilginç yanı bu serin havada tamamen doğal olarak yetiştiği. Halen çiçekli ve meyveli Daha önceleri altınçilek olduğunu bilmiyordum sitede görünce Altın çilek olduğunu öğrendim. Bölge halkı yemedikleri gibi hiç ilgilenmiyorlar. Her yıl kendi kendine yetiştiğini söylediler. Anladığım bir şey var oda çevremizdeki yetişen bitkileri araştırıp iyi tanımak lazımmış.Belkide çok aradığınız bir bitki aslında burnunuzun dibindeymişte haberiniz yokmuş misali.
Saygılar

Eklenen Resimler

Eski 19-11-2012, 08:52   #799
Ağaç Dostu

hk50's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bahtiyar02 Mesajı Göster
Merhaba dostlar;
İşim Gerği Ülkemizin değişik bölgelerini geziyoruz. Gezdiğim yerlerde dikkatimi çeken bitkileri resimlemeyi seviyorum. Bu gün Adıyaman ilinin bir bölgesinde sondaj çalışmaları yaparken gözüme pamuk tarlasında altın çileğe takıldı.bir kaçtanenin tadına baktım çok güzeldi. İşin ilginç yanı bu serin havada tamamen doğal olarak yetiştiği. Halen çiçekli ve meyveli Daha önceleri altınçilek olduğunu bilmiyordum sitede görünce Altın çilek olduğunu öğrendim. Bölge halkı yemedikleri gibi hiç ilgilenmiyorlar. Her yıl kendi kendine yetiştiğini söylediler. Anladığım bir şey var oda çevremizdeki yetişen bitkileri araştırıp iyi tanımak lazımmış.Belkide çok aradığınız bir bitki aslında burnunuzun dibindeymişte haberiniz yokmuş misali.
Saygılar
Sn bahtiyar02,
Dogal olarak yetişen bitkilerimizden kimsenin haberi olmaz,sonra Başbakan ve bakan teşvikli Kilosunu derde derman diye Yüzdoksan milyon TL bizlere yedirilir.
Saygılar.

bahtiyar02 beğendi.
Eski 19-11-2012, 10:40   #800
Ağaç Dostu

attar's Avatar

Giriş Tarihi: 16-04-2012
Galeri: 7
Alıntı:
Sn bahtiyar02,
Dogal olarak yetişen bitkilerimizden kimsenin haberi olmaz,sonra Başbakan ve bakan teşvikli Kilosunu derde derman diye Yüzdoksan milyon TL bizlere yedirilir.
Saygılar.
kg fiyatını duyan herkes altın çilek dikmeye başlar,ben işim gereği satıyorum kurutulmuş altın çilek kg fiyatı 60 TL selamlar

attar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2012, 12:11   #801
Ağaç Dostu

hk50's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi attar Mesajı Göster
kg fiyatını duyan herkes altın çilek dikmeye başlar,ben işim gereği satıyorum kurutulmuş altın çilek kg fiyatı 60 TL selamlar
Sn attar,
Ben bakanların törenle Alanyada yer kirazı ektikleri çağdan bahsediyorum.Altın çilek ismi konmamışdı o çağda.
Şimdi vatandaşa ek desekde ekmez.O çağ Yükselme devri idi.Şu anda gerileme devrinde diyorum.
Saygılar.

Eski 19-11-2012, 18:28   #802
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Alıntı:
Sn bahtiyar02,
Saygılar.

Sevgili hk50;
Yurdum insanı ki bizlerde buna dahiliz. Komşumuz bir iş yapar diğeri yeni bir iş yapayım demez komşusunun yaptığı aynı işi yaptığı yetmezmiş gibi yanında veya karşısında dükkan açar. Birde bizde daha iyisi olup dışardakine heves etmekte bir başka olay. Dilerim hepimiz öncelikle çevremizden başlayıp yeni türleri keşfedip tanıtmak,çoğaltmak ve kendi değerlerimize sahip çıkmak. Bizde olmayıp dışarda olan ürünleri kendi bölgemizde yetiştirmek ancak o zaman farklı birşeyler yaptığımız anlamına gelir. Ben şahsen güzelim vatanımın her parçasında çok güzel şeylerin varlığına şahit oluyorum. Umarım herkes bu faklılığı yaşar.
Saygılar

Eski 20-11-2012, 22:07   #803
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-07-2008
Galeri: 80
Bahtiyar Bey, Merhaba.
Nasılsınız? Yer altında sondaj yaparken, üstündekilerde gözünüzden kaçmıyor.
Üste altın çilek var. Altta da altın madeni denk gekirse amma güzel olur.
Sevgi ve saygılar.

Cumhur Tonba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-12-2012, 18:20   #804
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Cumhur Tonba Mesajı Göster
Bahtiyar Bey, Merhaba.
Nasılsınız? Yer altında sondaj yaparken, üstündekilerde gözünüzden kaçmıyor.
Üste altın çilek var. Altta da altın madeni denk gekirse amma güzel olur.
Sevgi ve saygılar.

Sevgili Cumhur Tonba;
Petrol ve doğal gaz sondajı gerçekten çok zor şartlarda yapılıyor.Ülkemizin değişik bölgelerini geziyorsunuz.İklim ne olursa olsun her yerin kendine özgü güzellikleri olduğu gibi bizim sondaj içinde zorluklarla karşılaşıyoruz.Kışın soğunda yazın sıcağında da masa döner. Bu güne kadar Altına veya diğer madenlerle karşılaşsak dahi fark edemiyoruz.Jeolojik konuma girdiği için Jeoloji mühendisleri bilir.Ben Altına hiç denk gelmedim.Petrol ve doğal gaz'la işimiz gereği çok karşılaştık. Dilerim Ülkemizde daha çok petrol buluruzda ülkemizin ekonomisini rahatlatırız.
Saygılar sevgiler

mrduran beğendi.
Eski 11-12-2012, 22:03   #805
Ağaç Dostu

mrduran's Avatar

Giriş Tarihi: 20-08-2011
Kardeşim Sayın Bahtiyar bey yuvaya dönmüş)).

Ne güzel, hoş geldiniz, gene bir 20 gün mü....?.

İnanınız sizin gibi bir görevde olmak isterdim, dağ, bayır, her yer benim... gibi hissetmeyi severim çok.

Kasıtlı olarak kaybolurum şehirler arası talî yollarda, çocuklar gır gır geçer benle hep.

Yurdu dolaşmanız sayesinde bahçeniz de nemalanıyor çeşit yönünden, en azından böyle düşüneceğinizi kabul ederek bu zor görevde kolaylıklar dilerim.

Sağlıcakla kalın inşallah.

Tüm ailenize saygılar, yeğenlerime selâm sevgiler lütfen.

hk50 beğendi.
mrduran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-12-2012, 22:08   #806
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mrduran Mesajı Göster
Kardeşim Sayın Bahtiyar bey yuvaya dönmüş)).

Ne güzel, hoş geldiniz, gene bir 20 gün mü....?.

İnanınız sizin gibi bir görevde olmak isterdim, dağ, bayır, her yer benim... gibi hissetmeyi severim çok.

Kasıtlı olarak kaybolurum şehirler arası talî yollarda, çocuklar gır gır geçer benle hep.

Yurdu dolaşmanız sayesinde bahçeniz de nemalanıyor çeşit yönünden, en azından böyle düşüneceğinizi kabul ederek bu zor görevde kolaylıklar dilerim.

Sağlıcakla kalın inşallah.

Tüm ailenize saygılar, yeğenlerime selâm sevgiler lütfen.
Sevgili mrduran kardeşim;
Evet bir 20 gün daha başlıyor. Yaklaşık 2 ay sonunda tekrar Hatay yolu görünüyor.Bende Hatay'ı çok sevdim.İşim gereği pek fırsatımız olmuyor gezmeye ama Harbiye şelalelerinin güzeliklerini Kaldığımız Otel sayesinde doya doya yaşıyoruz.
Bizlerdende Tüm ailenize Saygılar sevgiler

hk50 ve mrduran beğendi.
Eski 21-12-2012, 15:43   #807
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Alış veriş yaptığım kişi ve kuruluşlar

Sevgili dostlar 2006 yılından bu yanı bahçemde bulunan ağaçlar,sebzeler ve meyme fidanları konusunda gerek satın aldığım gerekse hediye gönderenleri bu konu başlığı altında teşekkür etmek istiyorum.Başta sevgili Malina'ya sizi görmesemde içimde sürekli saygı duyduğum birisi olduğunuzu bilmenizi isterim. Sizin sayenizde bir çok dostum kardeşim en önemlisi bir ailem oldu.
-Bahçeme 20 adet Ayvalık, 5 adet gemlik Zeytin fidanı hediye eden Sevgili Nuhi bey Urla /İZMİR
İletişim; Zeytin Fidanı-İZMİR Ürün, mahsül pazarı Urla İlan
-Sevgili Yusuf USTAOĞLU Gojiy bery,Güz zeytini, Rus kivisi, kocayemiş,Mut meyvesi,Mayer limon,Lime fidanı ve kumkat satın aldım. İletişim;Yusuf USTAOĞLU
-Sevgili Turgut BARIN Dostum (seyirr site üyelerimizden) Natal Eriği, Pitaya, Kumkat iri tür fidan hediye olarak gönderdi.
-Sevgili Romantik(sitemiz üyelerinden) pavpav,Koca yemiş,Karaka Black Böğürtlen ve Ahududu ( Yediveren) fidanı satın aldım.
-Ceycey (site üyelerimizden) Rize mandalinası,portakalı,limonu, Ağaç kavunu,Çin Turuncu, Kumkat ve mayer limon satın aldım.
-Sevgili Sonul bey Dostum(site üyelerimizden) Çekirdeksiz nar,Siyah incir, Palmiye fidanları ve tohumlar ve bir çok tohum hediye gönderdi.
-Sevgili KAPTANzst (site üyelerimizden) Karayemiş,Kivi ve aklıma gelmeyen birçok fidan hediye gönderdi.
-Sevgili egetropical (site üyelerimizden) Bodur zeytin fidanı 4 adet satın aldım. İletişim;www.egetropical.com
-Ali rıza bey Mersin Silifkeden Aşılı ve aşısız Keçiboynuzu fidanları,Mayer limon,Kumkat
-Sevgili Tubay(site üyelerimizden) Adet kızılcık fidanı hediye gönderdi.
Diğerleri; Sevgili Denizakvaryumu,Sevgili Meyvelitepe,Sevgili Satı Uğurtan, Sevgili Bari,Sevgili cemo,Sevgili kuyucu ,Sevgili jineop, Sevgili athena -asena,Sevgili amatör hobici,Sevgili ciceksever70, Sevgili mrduran,Sevgili vehibe ve Sevgili Ahmetbey07 aklıma gelenler Hatırlayamadığım dostlardan özür diliyorum.
-Son olarak sevgili İsmail bey Mersin Erdemli'den her türlü fidanı uygun fiyata aldığım İletişim;Fidan retim Merkezi/ Erdemli-fidanclk ====>> TURUNGLLER WEB STES* Ana Sayfa <<==== teşekkürlerimi bir borç bilirim.
İyiki agaclar.net ailesi var iyiki ben bu ailenin parçasıyım. Tüm agaclar.net ailesini seviyor,sayıyorum.
sevgiler saygılar

Eklenen Resimler

Eski 21-12-2012, 16:08   #808
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-04-2006
Galeri: 25
Zeki Bey,
araştırmaların, doğaya olan katkın, sevgin, insancıl kişiliğinle ağaçlar net forumuna ve bizlere de senin katkın çok...

Durmak yok, yola devam

denizakvaryumu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-12-2012, 16:36   #809
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi denizakvaryumu Mesajı Göster
Zeki Bey,
araştırmaların, doğaya olan katkın, sevgin, insancıl kişiliğinle ağaçlar net forumuna ve bizlere de senin katkın çok...

Durmak yok, yola devam
Sevgili denizakvaryumu;
Tüm agaclar.net ailesi olmak üzere başta siz her konuda bana yardımlarınızı ve bilgilerinizi paylaştınız öncü olduğunuz için ben teşekkür ederim.
Saygılar sevgiler

Eski 21-12-2012, 18:02   #810
Ağaç Dostu

vehibe's Avatar

Sayın Bahtiyar02, mayıslı ve kanlı portakal için babamı seferber ettim.
Tedarik edebilmek için başka köye gidecek.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 16:54.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024