agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğa ve yaşama dair her şey > Geziler, Gezilecek Yerler, Türkiye'de önemli doğa alanları
(https)

Beğeni Düzeni47Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 30-07-2008, 10:48   #61
Ağaç Dostu

Nail Sarı's Avatar

Giriş Tarihi: 30-07-2008
Galeri: 1
Karaburun gerçekten İzmir'in cenneti denilecek kadar bakir ve doğal bir yarımadadır. Bulduğum her fırsatta soluğu Karaburun yarımadasının koylarında ve dağlarında alırım.
Bu yazılarınız için çok teşekkür ederim.

Nail Sarı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-08-2008, 23:32   #62
Ağaç Dostu

cemo's Avatar

Giriş Tarihi: 28-04-2008
Galeri: 13
Karaburun da arkadaşımın yazlığı var, methini duyuyorum. inşallah birgün görmek nasip olur.Sevgiler

cemo Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-08-2008, 01:00   #63
Ağaç Dostu

tufan's Avatar

Giriş Tarihi: 29-04-2008
Galeri: 1
Sn. mcege;
mesajlarınızı, bugün başından sonuna kadar, hem de yana Wikimapia açarak adım adım takip ederek okudum. Çok teşekkür ederiz bu güzel bilgiler için. 2 gün sonra yola çıkacağım, 1 ay kadar Ayvalık- Cunda' da olacağım. Şimdiden düşünüyordum, Cunda' da 1 ay nasıl geçer diye. Daha önce de gördüğüm Dikili-Foça yaparım derken, şimdi acaba Foça' dan Karaburun' a geçilir mi? diye düşünüyordum.
Ama mesajlar kesilmiş. Geçebilirsek Çullu' da, kahvaltı olmasa bile bir öğlen görüşürüz, umarım hala ordasınızdır. Görüşemezsek ve mesajlara da devam ederseniz, güncel zeytinlik-taşev-arsa fiatları verebilir misiniz acaba?
Görüşmek umuduyla...

tufan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-03-2009, 11:02   #64
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 05-03-2009
Karaburun-Çatalkaya-Köyüstü mevkiini iyi bilenler varsa, buradan arsa alımı vs. konularında görüşlerini paylaşabilirler mi. Teşekkürler

pinars Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-03-2009, 20:27   #65
Yeni Üye

yurtalan's Avatar

Giriş Tarihi: 29-01-2009
Merhabalar Sayın pinars Çatalkaya değil fakaz az daha ileride bulunan Kösedere,Kaynarpınar mevkiilerinde görmeniz şartı ile çok güzel doğal sakin arsalar bulabilirsiniz

yurtalan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-03-2009, 23:18   #66
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 12-03-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mcege Mesajı Göster
Arkadaşlar!
Sizlerden bir ricam var.
Karaburun yavaş yavaş keşfedilmeye başladı.Gerçi Belçikalılar,Almanlar ve Hollanda'lılar bu bölgeyi keşfedeli ve yerleşeli 10 yıl kadar oluyor ancak Türkiye'den pek fazla talebi yotku bu bölgenin.Ben sadece bizler gibi doğa sevdalısı çevreme ve arkadaşlarıma Karaburun'u tavsiye ederken, disco,gece hayatı,bar,pavyon kısacası televole insanlarına Karaburun'u kötüledikçe kötülüyorum.Ancak son bir yıldır bu kültür de oraları keşfetmeye başladı.Ve buna bağlı olarak arsa fiyatları artmaya başladı.Eğer Karaburun taraflarına yerleşmek veya en azından bir arsa almak düşünceniz olursa bunu biran önce gerçekleştirin derim.Biraz uçuk bir fikir ama söylemeden geçemeyeceğim.Ben diyorum ki agacalar.net ailesi olarak ortak istekler belirlesek ve bu istekleri karşılayan bir yerde yoğunlaşıp kendimize ait bir yerleşim alanı oluştursak.Yaşı biraz büyük olanlar hatırlayacaktır 12 Eylül öncesindeki "kurtarılmış bölgeler" gibi.
Bu yazıya kadar zevkle okudum. Devamını okumadan önce şu notu düşmek istedim.
"Bu yerleşim oluşturma fikri destek bulursa, ben hazırım."

Teşekkür ederim.

Margan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-03-2009, 01:21   #67
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 12-03-2009
Sahibinden.com da konuyla ilgili ilanı paylaşmak istedim. Fiyat çok uygun. 50.000 tl.
Sanırım yakında ege turuna başlıyacağım.
http://www.sahibinden.com/dordu_bir_...XQQdisplayitem

Mordoğan Kösedere köyü Kavaklı mevkiinde Ovacık köyü otoyolu üzerinde, Deniz manzaralı, 1) 4160 m2, 2) 3040 m2, 3) 1100 m2 4) 1010 m2 olmak üzere toplam 9310 m2 DÖRT ADET Zeytin ağaçlı tarla. Hepsi birlikte **** ayrı ayrı satılık

Margan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-03-2009, 20:54   #68
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 22-03-2009
Arkadaşlar Çeşme/Alaçatı bölgesi Turizm Planlamaları Kültür Gelişim Alt Bölümlerinde epeyce katkım bulunur. Bu arada Karaburun da dahil tüm yarımadanın sayısal olarak mülki yapısını şirket olarak çıkardık. Karaburun un Çeşme ye göre dezevantajı (**** şimdilik şansı) yolunun Karaburun sapağından itibaren çok iyi olmayışı. Tabi bana sorarsanız o yol benim için bitmese keşke kıvamında ama turist için bitmez bir çile.

Neyse Karaburun a planlanan otobanın devamı niteliğinde yap işlet devret formüllü bir otoban projesi ni Bakanlığa sunalı 9 ay oluyor. Eğer ki bu proje hayata geçerse Karaburun a iyilikmi olur kötülükmü olur bilmem ama yöre halkı büyük ölçüde refaha erer.

Burada önemli bir husus da Ülkemiz de ve dünya da nadir bulunan (civa) madeninin bu bölge de yoğun çıkarılması. Birleşmiş milletler bir karar almak üzere. Civaya yasak gelmesi gündemlerinde. Bu bölge için gerçekten çok ama çok önemli.

Sebeplerini anlatmama gerek bile yok sanırım. Siyanür ile altın çıkarmak bile 1/10 kat daha az tehlikeli.

Bölge de ham araziye imar uygulamasın da aynen Çeşme Yarımadasında olduğu gibi düşük yapılanma hakkı verileceğinden ve betonlaşmaya izin verilmeyeceğinden emin olabilirsiz.

Bu yarımadanın herhangi bir yerinde yatırım yapmak isteyen, **** emekliliğini burada geçirmek isteyenlere seve seve yardımcı olurum.

Bu bölgenin tümünde yer satın alarak yaşayan toplam yabancı uyruklu nüfus (2008 sonu itibari ile) Karaburun ve Çeşme yarımadası dahil 340 konut 512 nüfustur.
Toplamda ise belli aralıklarla gelip gidenleri de katarsak, yabancı uyruklularca satın alınan konut 544 tür.

Sevgiler

balbay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-03-2009, 21:43   #69
dkp
Ağaç Dostu

dkp's Avatar

Giriş Tarihi: 24-06-2006
Karaburun ilginç bir bölge, bölge diyorum çünkü en yakın yerleşim,20 km uzaklıkta Mordoğan, İzmir ise 100 km.mesafede...
Karaburun'u anlatmak için eskiler şöyle bir söz söylemiş: '' iki bakkal bir fırın '' .
Son yıllarda doğru orantılı olarak her yıl biraz daha artış oluyor, devamlı yaşamaya çalışan emekli sayısında, yapılaşmada, hafta sonu dinlenmek amacı ile gidenlerde.
Sağlık ocağı ve bankası, iki adet marketi var.Yolları çok virajlı ve dar,yolculuk bir eziyet.
Satınalmak için iyi düşünmek lazım, alacağınız yer Çeşme, Bodrum, Kuşadası'nda olursa birkaç yılda değeri iki katın çıkar.Fakat burada böyle bir durum sözkonusu değil...
Televizyon, telefon, deniz, yürüyüş, bilgisayar, bahçe ve kuşlar(saka) yaşamım bundan ibaret diyorsanız, seçiminiz doğrudur diyorum.

dkp Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-06-2009, 16:33   #70
/

Giriş Tarihi: 30-06-2009
Taş evler

Merhabalar,
Formu baştan aşağıya okudum. Bilgilerden çok yararlandığımı söylemeliyim. Saip Köyü'nde bir yıkık taş ev aldım. Ve dokuya uygun şekilde yeniden ve yine bir taş ev olarak inşaasını gerçekleştireceğim. Büyük araştırmalar sonucu, en iyi yer olarak Karaburun'u, yani tam olarak Saip'i seçtim... Fakat, çevreyi yürüyerek dolaştığımda, özellikle deniz kıyısı (Saipaltı ve köy merkezinde) betonlaşmanın ve kirlenmenin başladığını gördüm. Oysa, taş evler birinin ellerinden tutmasını bekliyor adeta. Umarım bir rant mekanı haline gelmesi açık olan Karaburun ve çevre köylerinin korunması yönünde hem belediye, hem de devlet bir şeyler yaparlar. Yoksa henüz geniş bir yol ile ulaşımın olmadığı bu mekanlara da veda etmek zorunda kalacağız. Taş evlerin yerlerini, beton bloklar alacak. Haftasonu mangalcıları ile başlayacak olan istila, kişiliksiz yapılanma sayesinde tam bir kirliliğe dönüşecek.

Karaburun ile ilgili kendini bilen ve hem doğayı hem yapı dokusunu korumaya yönelik olarak kendilerinde bir istek duyan kişilerle iletişim kurmak isterim; özellikle taş evler ve köy mekanlarının eski halini alması yönünde fikirleri olan ve hem tecrübe hem de imkanlarını kullanmak isteyen kişilerle...

Kendi çektiğim videoları ve diğer fotoğrafları daha sonra paylaşacağım.

Eklenen Resimler

mustiist Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-06-2009, 20:10   #71
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

memet's Avatar

Giriş Tarihi: 18-02-2006
Galeri: 11
Karaburuna sık sık giderim umarım yerleştiğinizde görüşme şansımız da olur. 15 ağustosda festival var bu arada Karaburun'da. Orada olacağım sanırım.

memet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-06-2009, 21:20   #72
Yeni Üye

merhaba musti ist,

ben de bugün tam karaburuna nasıl yerleşiriz diye düşünüp (aslında birkaç aydır hayal etmekteyim) bu blogu görüp senin de bugün ki yazını görünce daha bir heveslendim, blogun ana yazıcısı olan mcege uzun zamandır yazmıyor sanırım interneti bıraktı. yerleşme konusunda bilgi verirsen memnun olurum, bu yaz oralara gelmek istiyoruz

alposkay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-06-2009, 21:25   #73

memet's Avatar

Festivale denk getirin gelişinizi.

Eski 01-07-2009, 07:12   #74
Ağaç Dostu

tenar's Avatar

Giriş Tarihi: 26-07-2007
Sayın Mustiist,

Hoşgeldiniz Karaburunaaa

Bu ev hatırladığım kadarıyla internette satılıyordu. Bir taş evin hayatını kurtarmışsınız, iyi yapmışsınız; hayırlı olsun. Arazisini çok geniş değil diye biliyorum ama her yer arazi her yer yeşil zaten. Bahsettiğim ev sizin aldığınız ev mi merak ettim.

Festival zamanı ben de orada olmaya çalışacağım.

tenar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-07-2009, 09:58   #75
Ağaç Dostu

Zeytinci's Avatar

Giriş Tarihi: 24-12-2008
Aman ha...

Karaburun yarımadası hakkında yazmaya korkuyorum;

- gürültü kirliliğinden
- tozdan dumandan,
- güç gösterisi uygulamalardan,
- betonlaşmadan,
- site kurallarından ve iç içe yaşamdan,

Yaşam tarzı sn. Mustiist'in tercihi veya geniş alanlara küçük,yetecek kadar, evler olmalı.

Yoksa birçok yerde olduğu gibi buranında canına okuruz. Mordoğanı şehre benzettik. Bari diğer yerleri/köyleri kollayalım.

Pamuklara saralım...

Düzenleyen Zeytinci : 01-07-2009 saat 10:02 Neden: düzeltme yapıldı.
Zeytinci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-07-2009, 11:35   #76
/

Tekrar Merhaba,
Alposkay, eğer oradan bir yer alma konusunda fikirlerimi ve yardımımı istiyorsan, maille bana ulaşabilirsin. Bu arada komisyoncu falan değilim)) "Sadece kaç taş ev daha kurtulur veya yerlerine yenisi yapılsa bile, doku nasıl korunur"un peşindeyim... Bu arada bu işleri yaparken de, rantçılara rant sağlamadan, fiyatları suni olarak arttırmadan, alana da satana da yarayacak şekilde yapabilirsek ne ala. Benim e-mailim mustiist @ yahoo . com ...

Bu arada memet'in sözünü ettiği festivale çok gelmek isterdim ama iş hayatı işte Gelecek sene kesin diyelim

Hoşbulduk tenar... evet o ev bu... Karaburun ve Saip'i seçtikten sonra araştırmalarım sonucu bu en iyi alernatif olarak göründü bana. Bir gün ilanlar içinde göremeyince çok üzülmüştüm. Ertesi gün yeniden görünce, bir günlüğüne Karaburun'a gittim işi bitirmek için Hatta maddi ve manevi gücüm yettiğince, taş evleri kurtarmak ve taş ev almak ve yenilemek isteyen herkese de yardımcı olmak niyetindeyim. Özellikle Saip Köyü'nün üzerinde bir taş ev kümesi var ve bir meydan var. Meydanın kenarindaki yıkıntının da bir kilise olduğunu öğrendim. Bina olarak en azından Onu ve meydanı hayata geçirmek, şu an benim için bir rüya ama rüyalar gerçekleşmek için var... Yolların da kaldırım taşından olduğunu düşününce, heyecanlanıyorum

Zeytinci,
gerçekten zeytincilik mi yapıyorsun? Benim arzum orada küçücük de olsa bir zeytin ağacı kümesi ve aralara da asmalar koymak

Turgay78 beğendi.
Eski 01-07-2009, 11:54   #77
Ağaç Dostu

Zeytinci's Avatar

Giriş Tarihi: 24-12-2008
Sn. Mustiist,

Zeytin ata armağanı. Bizimkisi onlara hürmet ve hobi. Yoksa geçimim zeytinden değil. Geliri bakımına gidiyor. Toplayana destek oluyor.

Bahçeyi düşündüğünüzde haberim olsun... Kolay gelsin.

Zeytinci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-07-2009, 12:57   #78
/

Bir kaç video.. Saip ve Karaburun ile ilgili...
Saip Köy üstü ve çevresi, ağaçlar, tepe ve deniz manzarası;
http://www.youtube.com/watch?v=hGva6fdpedA

Eski ve harabe taş ev;
http://www.youtube.com/watch?v=N6FK_A9ywWg

Karaburun liman;
http://www.youtube.com/watch?v=zRawi5F3fsc

Saipaltı liman/balıkçı barınağı;
http://www.youtube.com/watch?v=cDCkwyRsG0M

Eski 01-07-2009, 13:02   #79
Yeni Üye

15 ağustos

Sevgili Mehmet,

Maalesef oğlum kolunu kırdığı için 15 Ağustos'ta oralarda olmam zor, ama şenlik hakkında bilgi de verirseniz çok memnun olurum

Eski 03-07-2009, 21:38   #80
Ağaç Dostu

kömür's Avatar

Giriş Tarihi: 04-07-2008
Karaburun çok güzel bir açıdan irdelenmiş.
Eklemek istediğim karaburunda donanımlı (scuba) dalış eğitimi veren merkezinde mevcut olduğu. Dileyen tatilinde sualtıyla tanışma fırsatıda yaratabilir.
Benim karaburun bölgesinde yapmış olduğum dalış oldukça keyifliydi.

kömür Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-07-2009, 17:39   #81
Yeni Üye

merhaba,
pazartesi 13.07 karaburuna gidiyoruz, kalacak yer hakkında bilgisi olan var mıdır?

Eski 11-07-2009, 19:18   #82
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 12-09-2007
Galeri: 3
Sayın alposkay,

Şu anda Karaburun sırtında yükselen Bozdağ'a karşı oturmaktayım ( Çeşme tarafındayım, gerence kıyılarını görmekteyim. Birazdan hava kararacak, Bozdağ'ın tepesinden radarın ışıkları yanmaya başlar. Her geçen yıl dağda ışıklı yer sayısı artmakta. O yörenin doğal sit olduğunu biliyorum ancak yinede ülkenin bakir az sayıdaki yerlerinden olan bu yarımadanın da "Turizm gelecek, geçim derdi kalmayacak" aldatmacaları ile kaçınılmaz sona uğrayacağından şüphem olmadığı için evzinmekteyim.).

Size Karaburunda her keseye uygun konaklama imkanı olduğunu söyleyebilirim. Uzun zaman oldu uğramayalı ama Karaburun merkeze yakın
" Bodrum" isimli koya gidin derim. Eğer iddiasız bir yerde konaklayacak iseniz orası ideal bir koy. Pansiyonlar var. Biraz uzun kalacak olur iseniz emekli memurların evlerinin bir bölümünü kiraya verdiğini de biliyorum. Endişe etmeden gidin, orada açıkta kalmayacaksınızdır. Denizi güzel bir koy, merkeze de yakın olduğundan akşamları da gezmeye, çay kahve içmeye gidersiniz Karaburun limanına.

Hoşçakalın, iyi tatiller size.

Düzenleyen hosseda : 11-07-2009 saat 23:40 Neden: tashih
hosseda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-07-2009, 22:11   #83

memet's Avatar

Yeni limanın en ilerisinde arkadaşlarımızın işlettiği bir pansiyon var. Daha önce gidip fotoğraflarını da eklemiştik.

Eski 12-07-2009, 07:11   #84
Ağaç Dostu

tenar's Avatar

Giriş Tarihi: 26-07-2007
Merbaha Sn. alposkay,

Ne amaçla gideceksiniz, beklentilerinizi bilemediğimden bir iki yer önereceğim.

Gölgede oturalım biramızı alıp gazetemizi okuyalım, acıkınca yemek ayağımıza gelsin, hemen şuracıkta denize de girelim diyorsanız ERGİN pansiyona gidin derim. Bodrum mahllesinde. Telefonu: 0232 731 3078.

Yok, küçük çocuğum da yok bu yüzden denize merdivenle inmeyi göze alırım, güzel odamın balkonundan deniz görünsün, sessiz bir yer olsun, harika kahvaltı ve yemek, biraz da paraya kıyabilrim diyorsanız, geçen yıl hizmete açılan Nergis Butik otelde kalmalısınız. Bu otelde inanın iyi keyif yapılır ve ikinci yazını yaşayacak. İskele mahallesi, burgazarkası mevkii. Telefonu : 0232 731 4146.

Odamdan deniz görünsün (veya görmesin seçebilirsiniz), temiz olsun, denize girmek istersem merdivenleri göze alabilrim, ama çocuklar da var havuzla da idare ederim, çimenlerde oynarlar, havuza da girerler ben de şurada birami içerim derseniz, yemeği de burada yiyelim uzağa gitmeden diyorsanız, Karaburun Butik Pansiyonda kalabilirsiniz. Pansiyon ikinci yazını yaşayacak. Telefonu: 0232 731 3721.

Ben Karaburun içerisinde kaldığım yerleri yazdım; ararsanız başka kalacak yerler bulabilirsiniz.

incirli beğendi.
tenar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-07-2009, 08:36   #85
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 18-04-2007
Galeri: 266
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mustiist Mesajı Göster
Bir kaç video.. Saip ve Karaburun ile ilgili...
Saip Köy üstü ve çevresi, ağaçlar, tepe ve deniz manzarası;
http://www.youtube.com/watch?v=hGva6fdpedA

Eski ve harabe taş ev;
http://www.youtube.com/watch?v=N6FK_A9ywWg

Karaburun liman;
http://www.youtube.com/watch?v=zRawi5F3fsc

Saipaltı liman/balıkçı barınağı;
http://www.youtube.com/watch?v=cDCkwyRsG0M
Youtube izlenebiliyormu?

k0900 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-07-2009, 12:20   #86
Yeni Üye

sevgili hoşseda, mehmet ve tenar,

tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, seçimimi ERGİN'den yaptım

Eski 12-07-2009, 16:18   #87

memet's Avatar

Çeşitli tunnel'lerle izlemek mümkün oluyor.

Eski 12-07-2009, 18:42   #88
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 18-04-2007
Galeri: 266
Sn. memet tunnel ?

k0900 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-08-2009, 14:50   #89
Ağaç Dostu

mcege's Avatar

Giriş Tarihi: 18-08-2007
Merhaba!
Çok uzunca bir süredir aranızda olamadım. Hani eskilerin bir sözü vardır; "adamın işi rast gitmeye görsün dişiyle mermer kırar, adamın işi ters gitmeye görsün muhallebi yerken dişi kırılır". İşte benim de öyle oldu.
Karaburun'da yeni bir başlangıç yapalım derken herşey tersine gitti.
Cafe ve kahvaltı salonu olarak işletmeye başladığımız yer, terk edilmiş Çullu Köyü idi. Burada 1999 yılında yapmış olduğumuz evimizin ruhsatsız olduğunu ve imar affı kapsamında ruhsatlandırılacağı konusunu Belediyenin yetkili kişileri ile görüşmüştük. Ve buna dayanarak işletmemizi hizmete açtık. Bir yandan da ruhsat işleri ile ilgileniyorduk ki hiç umulmadık bir yerden hem işletme hem de konut olarak kullandığımız evin yıkım kararı çıktı.

Bu hiç umulmadık yer Jandarma. " Çevre kirliliği yaratan yapılar " kanunu mu varmış, işte ona benzer bir maddeden işletmemizi ve evimizi kapatmak zorunda kaldık. Mahkemeler, cezalar v.s. derken sonunda ruhsatımızı almaya hak kazandık. Ancak aradan neredeyse 18 ay geçti. Onun için şimdilik yeniden tabiri caiz ise "kendi çöplüğümüze döndük."

Değişik konularda da yazan arkadaşların belirlediği bir nokta çok doğru. Küçük bir yerde yaşamak istiyoruz, ancak küçük yerlerde de herkes birbirine akraba veya samimi arkadaş olduğu için siz sürekli "yabancı" gözüyle görülüp, ona göre muamele ile karşılaşıyorsunuz.

Neyse, tabii ki bunlar benim kişisel sorunlarım. Ancak yine de her ne olursa olsun Karaburun sevdam bitmez.

Sizlere Karaburun'u ve o bölgede yaşadığım anıları aktarmaya devam edeceğim.

Şimdilik hoşçakalın.

incirli beğendi.
mcege Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-08-2009, 20:25   #90

memet's Avatar

Karaburun'a taşınan başka arkadaşımız var. onunla da görüşürsünüz artık.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 07:21.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024