agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Alışverişler ve İlanlar Hakkında
(https)

Beğeni Düzeni6166Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 18-04-2013, 21:49   #2251
Ağaç Dostu

Jezebel's Avatar

Giriş Tarihi: 05-02-2010
Galeri: 11
Bursa Bauhaus

Name:  Resim 005.jpg
Views: 1722
Size:  30.8 KB

Jezebel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-04-2013, 22:33   #2252
Ağaç Dostu

mandalinleerik's Avatar

Giriş Tarihi: 25-05-2011
Dün Baumax'a uğradım. Kaktüslerde indirim var 2,90 TL. ve resimdeki Ficus Ginseng'i aldım onunda fiyatı 5,90 TL formu biraz bozulanları 5.90 TL.den satıyorlar. Ama ben beğendim.

Name:  GEDC3433 (800x533).jpg
Views: 1573
Size:  37.2 KB

mandalinleerik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-04-2013, 21:29   #2253
Ağaç Dostu

serkan_istanbul's Avatar

Giriş Tarihi: 14-10-2010
bugün alibeyköy ağaç a.ş fidanlığına gittim. neye bakacağımı şaşırdım. çok çiçekli e.milli 3.90, guara çalısı 6.90 baya büyük, ortancalar 14.90 civarıydı, çiçek fidanları alisyum, mine , begonyalar , petunyalar, 50 krş, orkideler phal 21.90 dan başlıyordu, makinamı almadığım için resim çekemedim, sardunyalar 4.90, bodrum papatyaları 4.90, çin karanfilleri 4.90, gala rengarenk vardı 17 tl ve 19. 90 , güller vardı 7.90, o kadar çok çeşit vardı ki aklıma gelenler bunlar cıvılcıvıldı delirdim . bu arada herkese iyi akşamlar. kaktüsler sukulentler dış mekanlar iç mekanlar allahu ekber dedim ilk kez gittim ben oraya.

serkan_istanbul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-04-2013, 14:22   #2254
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-11-2011
Kartal praktiker'e uğradım bitki bölümünü tamamen iptal etmişler. Tasfiyeye başlamışlar sanırım. Oldukça geç keşfetmiştim. 2 ay kadar önce gittiğimde diğer yapı marketlerde olmayan birçok sukulent türü vardı.

Mustafa Abdal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-04-2013, 20:16   #2255
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 14-08-2012
Galeri: 2
Ataşehir Bauhaus'da 1 tane Vanda kalmıştı, Ankara'dan geldiğim için götüremem diye almadım. Rengi ve boyutu çok güzeldi. Çalışanlardan öğrendiğim kadarıyla ithal bitkiler Salı günü geliyormuş.

birtancan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-04-2013, 12:52   #2256
Ağaç Dostu

shenile's Avatar

Giriş Tarihi: 03-03-2013
persembe günü a101 de afrika meneksesi ve kaktüs 3 tl haberiniz olsun

Oğuzhan beğendi.
shenile Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-04-2013, 13:59   #2257
Ağaç Dostu

n.yıldız's Avatar

Giriş Tarihi: 24-01-2013
Teşekkürler sevgili shenile. Kaktüsleri kaçırmamam lazım. İnşallah ben dersten çıkana kadar bitmez kaktüsler.

shenile beğendi.
n.yıldız Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-04-2013, 14:04   #2258
Ağaç Dostu

shenile's Avatar

siz yinede bakarsiniz a101 brösürüne girin internetten a101 yazarsaniz baka bilirsiniz sevgilerimle

Eski 29-04-2013, 15:48   #2259
Ağaç Dostu

n.yıldız's Avatar

Giriş Tarihi: 24-01-2013
Hemen baktım zaten sevgili shenile. Keşke üzerinde de o yapay çiçekleri olmasa

n.yıldız Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-04-2013, 20:16   #2260
Ağaç Dostu

shenile's Avatar

gösteris amacli yapmislar onlari yani eger birgün acarsa öyle cicek verir ihtimalliyle koymuslar

Eski 05-05-2013, 23:04   #2261
Ağaç Dostu

Uzak durulması gereken firma; Zengarden

Tipik küçük hesaplar yapmanın, plansız programsız büyümenin sonu. İyi kötü tohum satarak bir sistem oluşturmuş bir firma 3 liraya tohum satmak yerine 33 liraya fide satayım der. Herhangi bir hazırlık yapmadığından sonuçta eline yüzüne bulaştırır. Domates fidesi sipariş etmek istedim. Siparişin durumu için 4 gün sonra hala ödeme bekleniyor ibaresini görünce firmayı aradım. ödeme yaptığımı ve kayda geçmediğini belirttim. Bir bakalım deyip 1 dakika sonra sorun neydi diye tekrar sorunca, konuyu aktardığımı ancak ciddiye almıyorsunuz sanırım diyerek siparişi iptal ettiğimi söyledim. Tamam diyerek parayı iade edeceklerini söylediler. Herhangi bir şekilde kusura bakmayın nasıl telafi edebiliriz gibi bir yaklaşımda olmayınca siteye tekrar baktım. Tipik dolandırılık mantığı ile elde olmayan malı satmışlar. halen parada iade edilmedi. İnternet üzerinden bu tür dolandırıcılıklar için başvurulacak bir merci varmıdır. Benim yaşadığım problemi yaşamamanız dileği ile

Eski 06-05-2013, 20:50   #2262
Ağaç Dostu

YeniBON's Avatar

Giriş Tarihi: 08-10-2011
Thumbs down İnternet Üzerinden Satış.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi meraklı_amatör Mesajı Göster
Tipik küçük hesaplar yapmanın, plansız programsız büyümenin sonu. İyi kötü tohum satarak bir sistem oluşturmuş bir firma 3 liraya tohum satmak yerine 33 liraya fide satayım der. Herhangi bir hazırlık yapmadığından sonuçta eline yüzüne bulaştırır. Domates fidesi sipariş etmek istedim. Siparişin durumu için 4 gün sonra hala ödeme bekleniyor ibaresini görünce firmayı aradım. ödeme yaptığımı ve kayda geçmediğini belirttim. Bir bakalım deyip 1 dakika sonra sorun neydi diye tekrar sorunca, konuyu aktardığımı ancak ciddiye almıyorsunuz sanırım diyerek siparişi iptal ettiğimi söyledim. Tamam diyerek parayı iade edeceklerini söylediler. Herhangi bir şekilde kusura bakmayın nasıl telafi edebiliriz gibi bir yaklaşımda olmayınca siteye tekrar baktım. Tipik dolandırılık mantığı ile elde olmayan malı satmışlar. halen parada iade edilmedi. İnternet üzerinden bu tür dolandırıcılıklar için başvurulacak bir merci varmıdır. Benim yaşadığım problemi yaşamamanız dileği ile
İnternet üzerinden yapacağınız her türlü mal ve hizmet alımı 4077 ve 4822 sayılı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Yasası içerisinde Mesafeli Satışlara girer. Bu yasa çerçevesinde satışı yapacak firmanın belirli şartları yerine getirip şu anda konuyla yetkili Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan izin alması gerekir. Konunun ana başlıklarını vermeye çalıştım. Detaya girmeye kalksam sayfalarca yazmam gerekir.

Yukarıda yazdığım gibi yetkili bakanlık Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın sitesine girin. Konuyla ilgili Genel Müdürlük sayfalarında aradığınızı bulacaksınız.

İstenen bilgileri Bakanlığa aktarın. Resmi şikayetinizi yapın. Sonucu da yine bu sayfalarda bizlerle, detaylarıyla paylaşın. Bütün arkadaşlar böyle bir durumda nasıl hareket edeceklerini öğrensinler.

Durum bu. Yasal olarak yapmanız gerekenler ilk önce yukarıda belirttiklerim. Saygılar.

YeniBON Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-05-2013, 21:37   #2263
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Alıntı:
Tipik dolandırılık mantığı ile elde olmayan malı satmışlar.
Sayın meraklı amatör;
Zengarden hakkında önceki senelerde de yazıştık bu başlıkta.
Zengarden'den bu güne kadar aldığım tohum ve fidelerden bir çok arkadaşım gibi benim de hiç şikayetim olmadı.
Fide satışları son derece iyi, fideler özel plastik kutularda hiç solmadan ulaşıyor elinize.
Bir sorun yaşarsanız da telafi ediyorlar.
Zengarden VİLMORİN den çok daha kaliteli tohum satıyor.

aleydi beğendi.
Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-05-2013, 08:16   #2264
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı Mesajı Göster
Sayın meraklı amatör;
Zengarden hakkında önceki senelerde de yazıştık bu başlıkta.
Zengarden'den bu güne kadar aldığım tohum ve fidelerden bir çok arkadaşım gibi benim de hiç şikayetim olmadı.
Fide satışları son derece iyi, fideler özel plastik kutularda hiç solmadan ulaşıyor elinize.
Bir sorun yaşarsanız da telafi ediyorlar.
Zengarden VİLMORİN den çok daha kaliteli tohum satıyor.
Sn. Adalet hn. Türkiyede, bu tür tohum, fide gibi ürünlere ulaşma zorluğu yaşadığımızdan bende elbette zengarden'firmasının hizmete devam etmesini isterim. Ben sadece başıma geleni paylaştım,
olayın kronolojisi ise şu şekilde.
4 nisan mail ile ürünlerin stokta olduğunu bildirdiler.
26 nisanda sipariş verdim ve ödeme yaptım, sipariş verebilmem için ürün tanıtımında yazan stok bekleniyor ibaresinin site tarafından değiştirilmesi ve siparişe açılması gerekir.
30 nisan site üzerinden 26 nisanda ödeme bilgisini bildirmeme rağmen halen ödeme bekleniyor ibaresini görme ve siparişi iptal etme tarihi. Bu arada elimizde mal kalmadı veya fideler yetişmedi kusura bakmayın diye bir ifade açıklama gereği duymadılar.
30 nisan telefondaki beyefendinin önünde havale ekranının açık olduğunu parayı gönderiyor olduğunu söylediği tarih.
6 mayıs tekrar aramam üzerine, parayı göndereceklerini ve 7 mayısta teyit için arayacaklarını söylemeleri.
Ellerinde olmayan bir malı satışa sunmayı ve ödeme alma işlemini ben dolandırıcılık olarak tanımlıyorum. başka bir tanımı varsa beyefendilerin hakkını yemek istemem. Parayı iade etmemeleri ise bir başka konu.
Bu arada bende daha önceden alışveriş yaptım çimlenmeyen bir iki tohum oldu. bu konuyu bu platformda konuşma gereği duymadım çünkü çimlendirmede hata benimde olabilirdi ve nihayetinde bir ürün elime geçmişti. Ama buradaki konu, elde olmayan mal için ödeme almaları ve parayıda iade etmemeleri.
Bu arada sizin sorun yaşamamanıza sevindim. Bazı müşterilerine de sorun yaşatmadıklarını görmüş olduk. Ben kendi yaşadıklarımı aktardım, doğal olarak alışveriş yapmayı düşünen arkadaşlar durumu kendileri değerlendireceklerdir.

YeniBON beğendi.

Düzenleyen Mustafa Abdal : 07-05-2013 saat 13:08 Neden: imla
Eski 07-05-2013, 16:33   #2265
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Sayın meraklı amatör;
Yaşadığınız olay hoş değil, haklısınız.
Ancak, fide işinde Zengarden başka bir firma ile ortak çalışıyor, tohum sadece Zengarden'in.
Size özelden Zengarden sahibi Serhan beyin telefonunu yazıyorum, durumu kendisine anlatın.
Bu gibi konularda çok duyarlı ve ayrıca nazik bir insan.
Kendisi çok yoğun olduğunda telefonuna bakamayabiliyor, siz ısrarla tekrar arayın açacaktır.

Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-05-2013, 22:20   #2266
Yeni Üye

umurtuncer's Avatar

Giriş Tarihi: 30-11-2011
Sayın meraklı amatör;
Yaşadığınız olayı sizin gözünüzden bakınca haklı gözükebilir fakat firma ile yaklaşık üç senedir alışveriş yapmaktayım mutlaka sıkıntılar olmuştur olacaktır bunu bir çok alanda dev firmalarda bile yaşamaktayız ben çok sık takip etmekteyim hemen hemen her ay 2 veya 3 siparişim olur bir kere bile sıkıntı yaşamadım hatta aldığım iki ürünü benden bir hafta sonra indirime sokmuşlar aradaki farkı bile istedim ve yerine ücretsiz hediyeler gönderebilecek kadar amatör (profesyonel olsalar başlarından savarlardı ) bir firmadır işini severek yapan hele bazı yorumlardaki gibi dolandırıcılık yaparak para hesabı yapacak bir firma değildir gibi geliyor bana. Sizin yaşadığınız sıkıntı mevcut durum ile internet sitelerinin birbirini tutmaması gibi geliyor. Bunu da cidden amatörlüklerine verin bence.

umurtuncer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2013, 10:29   #2267
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-10-2011
İyi günler ben de aynı firmadan aldığım tohumların çimlenmediği için kendilerine mail attım.Kaktüs tohumlarından bahsediyorum sizlere .Cevap verdiler nasıl bir ortama diktiğim hakkında bilgi istediler ben de bilgi verdim.Ektiğim ortamda bulunan avrupadan gelen tohumlar ve diğer edindiğim tohumları çimlendi sadece onlardan aldığım tohumlar çimlenmedi.Aslında çimlenmesi daha kolay tohumlardı daha iriydiler.Sonra başka firmalardan da aldım yine çimlenmemişlerdi kendi elde ettiğim tohumlar bile çimlenirken...Öğrendimki Türkiyede satılan tohumların çoğu bayat oluyormuş.Ben de lazım olduğu zaman Almanya dan ve hatta Macaristan dan tohum almaya karar verdim....Ama art niyetli olduklarını düşünmüyorum belki de tedarik süresi gecikmiştir nasıl olsa gelecektir diye sizden siparişi alıp o andaki müşteriyi kaçırmamak mantığıyla gecikme de olunca gönderememişlerdir.

mmanager Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2013, 11:15   #2268
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı Mesajı Göster
Sayın meraklı amatör;
Yaşadığınız olay hoş değil, haklısınız.
Ancak, fide işinde Zengarden başka bir firma ile ortak çalışıyor, tohum sadece Zengarden'in.
Size özelden Zengarden sahibi Serhan beyin telefonunu yazıyorum, durumu kendisine anlatın.
Bu gibi konularda çok duyarlı ve ayrıca nazik bir insan.
Kendisi çok yoğun olduğunda telefonuna bakamayabiliyor, siz ısrarla tekrar arayın açacaktır.
İyi niyetiniz ve yardımcı olma çabanız için teşekkür ederim Adalet Hn. Fide işinde ortak olması Serhan beyin parayı tek başına tahsil etmesine veya sıteyi kurup yönetmesine engel olan bir durum değil. Fideyi gönderememesi bir noktaya kadar bağışlanabilir ama önümde havale ekranı açık, şimdi gönderiyorum ifadesi hele 2 kere aramaya rağmen gönderilmemesi hiçbir iyi niyetle ve duyarlı birisinin yöneteceği bir organizasyonla bağdaşmıyor. Kendi param için dileniyor durumuna düşmek hoş bir durum değil ayrıca beyefendi ile uygar bir iletişim kurabilecek morale hiç sahip değilim.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi umurtuncer Mesajı Göster
Sayın meraklı amatör;
işini severek yapan hele bazı yorumlardaki gibi dolandırıcılık yaparak para hesabı yapacak bir firma değildir gibi geliyor bana. Sizin yaşadığınız sıkıntı mevcut durum ile internet sitelerinin birbirini tutmaması gibi geliyor. Bunu da cidden amatörlüklerine verin bence.
Sn umurtuncer;
Mevcut durum ile internet sitesinin durumunun tutmaması 1-2 gün bilemediniz 5-6 gün olur. 4 nisanda satışa çıkarıp elinde mal olmadığını 30 nisanda fark edip satıştan malı çekmek amatörlükle açıklanabilecek bir durum değil. Burada esas sorun 2 kere istenmesine rağmen parayı iade etmekten imtina etmeleri.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mmanager Mesajı Göster
...Ama art niyetli olduklarını düşünmüyorum belki de tedarik süresi gecikmiştir nasıl olsa gelecektir diye sizden siparişi alıp o andaki müşteriyi kaçırmamak mantığıyla gecikme de olunca gönderememişlerdir.
gecikme olsa 4 nisanda satışa çıkardıkları malı 6-7 nisanda satıştan çekip stok bekleniyor derlerdi Sn mmanager. 30 nisana kadar satışta tutmazlardı.

Sonuç olarak adam öldürmedilerya ne olcak 3-5 kuruş para almışlar, üzerine yatmışlar alt tarafı, diyerek kendi açımdan bu başlıkta noktalıyorum. Ama hakkımı aramaya devam edeceğim. Paranın üzerine yatmanın herzaman kazandırmayacağını göstereceğim. Tüketici hakem heyeti için kaymakamlığa gidebilme imkanım yok, internet üzerinden başvurmak içinse e-devlet şifresi veya mobil imza gerekiyormuş. Bir e-devlet şifresi ile işe başlayalım bakalım.

Eski 08-05-2013, 11:41   #2269
Ağaç Dostu

nkutsay's Avatar

Giriş Tarihi: 12-01-2013
Satisla ilgili karisikligi mazur gorsek bile paranin hala iade olmamis olmasi enteresan. Maksadin paranin uzerine yatmak oldugunu sanmiyorum da bir lakaytlik ve beceriksizlige denk geldiniz herhalde. Ben de gecen hafta aksam ustu siparis verdim. Sabah 10'da guzel bir paketle urunler elimdeydi. Hadiyesiyle birlikte. Cok memnun kaldigim bir alisveristi. Demek ki ongorulen sistem isliyorsa gayet basarililar ama sistemde olusan aksakligi yonetme becerilerii yokmus. Merak etmeyin eninde sonunda biri duruma el koyar, magduruyeinizi telafi eder. Umarim.

nkutsay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2013, 11:17   #2270
Ağaç Dostu

serkan_istanbul's Avatar

bu gün a101 e gidin bence orkideler vardı 12.90 ben aldım burdan, küpeliler baya gelişmişler , difenbahyalar vardı, seflerada vardı 12.90 bilginiz olsun orkidem bendekilerin aynısı ama olsun.

Eklenen Resimler

Eski 09-05-2013, 12:17   #2271
Ağaç Dostu

tturt's Avatar

Giriş Tarihi: 20-04-2008
Galeri: 112
Sayın Meraklı Amatör,

Yaşadığınız sıkıntı hoş değil.

Sakın buraya yazacaklarımdan Zengarden firmasını savunduğumu sanmayın. Bende tıpkı sizin gibi yaşadıklarımı aktaracağım.

Zengarden firmasıyla yıllardır alışveriş yapıyorum. Sadece iki küçük sorun yaşadım onlarda da sorun çok hızlı bir şekilde aşıldı. Birinde bir ürün eksik gelmişti, hemen gönderdiler, diğeride geçen sene fide satmaya yeni başladıklarında katmerli küpe fide siparişi vermiştim. Biri hemen bozulmuştu maille durumu akatrdım Serhan bey hemen ilgildi yenisi gönderildi. Her iki gönderimde kargo parasınıda kendileri ödedi.

Serhan bey'le zaman zaman mail ortamında birbirimize yazarız, zaman zaman fiyattan tutun başka konularda kendilerini eleştiririm. Mutlaka son derece nazik ifadelerle konuyu tartışırız.

Demek o ki Serhan bey'e ulaşmaya çalışın inanın konuya çok duyarlı yaklaşacak ve sorununuzu en kısa sürede çözecektir.

Umarım bu gibi durumlarla bir daha ne siz ne de bizler karşılaşırız.

tturt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2013, 12:48   #2272
Ağaç Dostu

shenile's Avatar

vallah serkan abi tebrik ediyorum seni sansliymisin bizim burda sabahin köründe siraya diziliyorlar insan bulamiyor **** getirmiyorlar.
bende almayi düsünüyordum ama gidemedim nasip kismet ama gercekten güzel mis güle güle büyüt hayirli olsun sevgilerimle

Eski 09-05-2013, 13:33   #2273
Ağaç Dostu

serkan_istanbul's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi shenile Mesajı Göster
vallah serkan abi tebrik ediyorum seni sansliymisin bizim burda sabahin köründe siraya diziliyorlar insan bulamiyor **** getirmiyorlar.
bende almayi düsünüyordum ama gidemedim nasip kismet ama gercekten güzel mis güle güle büyüt hayirli olsun sevgilerimle
bence yakınsa hemen bak kimse almamıştır belki başka bitkilerde var haberin olsun.

shenile beğendi.
Eski 09-05-2013, 14:07   #2274
Ağaç Dostu

shenile's Avatar

vallah keske gide bilsem.
bakayim eger sansim varsa esim aksama isten geldikten sonra gider bakarim, varsa alirim. a101 bana biraz uzak kaldigi icin gidemiyorum baska renkler yok muydu tek beyaz mi vardi abi?

Eski 10-05-2013, 18:53   #2275
Ağaç Dostu

abone34's Avatar

Giriş Tarihi: 15-03-2008
Galeri: 1
İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş anneler günü dolayısıyla 10-11-12 mayıs tarihlerinde %15 indirim vardı bugün gittim.Biraz hayal kırıklığına uğradım çiçekler bakımsızdı bazılarında etiket yoktu.Değişik açelya çeşitleri vardı(çilli) 4.90 TL,Begonyaların çiçekleri çok güzeldi ama yaprakları delik deşik çürüktü sanırım tırtıl yemiş.Kırmızı dipladenia sarmaşık 12TL çok güzeldi almadığıma pişman oldum.Çok değişik kaktüs çeşitleri vardı ben pek kaktüs sevmememe rağmen küçük arajmanlar 24,50 TL çok hoşuma gitti.Resimlerde küçük gözüküyor ama kaktüsler Red Kit 'teki gibiydi büyük top şeklinde olan 825 TL.Yaprak kenarları beyaz olan sakız sardunya 3,50 TL bir tane aldım.Bir sarı begonya aldım.Bir sarı mini gül aldım.Çilli açelya aldım 4,90 TL.Aslında bardak menekşe istiyordum ama henüz gelmemişler.Yine fazla resim çektim eklemeye çalışıcam.Herkese mutlu sağlıklı günler ...Bu arada Tüm annelerin anneler gününü şimdiden kutlarım...

abone34 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-05-2013, 18:55   #2276
Ağaç Dostu

abone34's Avatar

İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş 1

Eklenen Resimler

Eski 10-05-2013, 18:56   #2277
Ağaç Dostu

abone34's Avatar

İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş 2

Eklenen Resimler

Eski 10-05-2013, 18:57   #2278
Ağaç Dostu

abone34's Avatar

İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş 3

Eklenen Resimler

Eski 10-05-2013, 18:59   #2279
Ağaç Dostu

abone34's Avatar

İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş 4

Eklenen Resimler

Eski 10-05-2013, 19:00   #2280
Ağaç Dostu

abone34's Avatar

İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş 5

Eklenen Resimler

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 10:12.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024