agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Beğeni Düzeni1094Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-06-2013, 13:10   #211
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-03-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Müjgan Yılmaz Mesajı Göster
Sevgili Muda;
Benim elimde Hoca nın kaşığı var,içi sevgi mayası ile dolu ben bulduğum göle çalıyorum kaşığı.... Tutarsa bahtımıza))))
Şimdi de Afyon dedik,anadolunun en güzel coğrafyası,en güzel insanlarının olduğu ve yemek kültürü en zengin bölgelerimizden biri,her sene haşhaşçıları tavaf ederim,(yağlıboya da haşhaş yağı kullanırım renklere daha bir güzellik katar).
Bu kadar güzelliğe artık orada bir toplantı ayarlanır ne dersiniz?
sn. Muda ben hazırım )) Sizi Afyon da da yalnız bırakmam.. Müjgan Hn.' a kulak verelim. (Alışkanlık mı yaptı ne....)

Sonra sonbaharda belki yine Eskişehir' de hep beraber hem buluşma hem bir atölye çalışması, böyle sürer gider inşallah.

Kalın sağlıcakla.

Düzenleyen kadir_26 : 25-06-2013 saat 14:43
kadir_26 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-06-2013, 08:48   #212
Ağaç Dostu

fesleğen's Avatar

Giriş Tarihi: 21-09-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi oz26 Mesajı Göster
Bitkiyi, toprağı, doğayı seven pek çok güzel insanla tanıştık. Emeği geçen (Kadir_26, üzüm, 26-Nurşen) ve katılan herkese teşekkürler.

Eklenti 420533
Toplantı yorgunluğu...
Ya bu çok tatlı bişey ,yerim ben seni maşallah!! Allah bağışlasın, Allah analı babalı büyütsün inşallah,kaderi güzel olsun

Cumhur Tonba, oz26 ve Muda beğendi.
fesleğen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-06-2013, 09:47   #213
Ağaç Dostu.

vetman996's Avatar

Giriş Tarihi: 21-08-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
.....

Gölet kenarında fotoğraf çektirmeye gelen geline nazire yapar gibi güzel nazlı kuğular da yüzüyordu gölette.
...

Eklenti 420521[/CENTER]
Eskişehir, Göl, Kuğu ve Gelin..
Güzel bir enstantane
Tebrikler.....

vetman996 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-06-2013, 10:25   #214
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 29-09-2006
Başta Kadir Bey'i ve emeği geçen herkesi gerçekleştirdikleri bu organizasyondan dolayı kutluyorum. Çekilişte bana çıkan frenk üzümüne özenle bakıyorum. Hepinize teşekkür ederim.

hasanbars Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-06-2013, 19:14   #215
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 17-04-2012
Sevgili arkadaşlar yazmakta biraz geç kaldım hepinize organizatörler Kadir-26, üzüm, Nurşen-26 ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ediyorum çok güzel bir toplantı oldu bende aranızda olmaktan çok memnun oldum, ben sadece video çektim Kadir beye cd ni ileteceğim selamlar Aliye Yamancı

Aliye Yamancı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-06-2013, 20:42   #216
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Aliye Yamancı Mesajı Göster
Sevgili arkadaşlar yazmakta biraz geç kaldım hepinize organizatörler Kadir-26, üzüm, Nurşen-26 ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ediyorum çok güzel bir toplantı oldu bende aranızda olmaktan çok memnun oldum, ben sadece video çektim Kadir beye cd ni ileteceğim selamlar Aliye Yamancı
Aliye Hanım,
Bizde sizlerle tanışmış olmaktan mutluluk duyduk, videolar bana ulaşınca edit edip yayınlarım eminim çok keyifli görüntüler çıkacaktır

Esen kalınız.

Eski 01-07-2013, 01:29   #217
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 09-04-2013
22 Haziran

22 Haziran Eskişehir toplantısı.Misafirimiz Sayın Güler Hanımın Getirmiş olduğu Hediye çiçeklerinden çiçek dağıtım anından bir bölüm.

Eklenen Resimler
Dosya Türü: jpg DSCF0045.jpg (52.6 KB, 228 views)
hasanbars, mozen, Tika ve 5 kişi beğendi.
26-Nurşen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-07-2013, 02:09   #218
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Sevgili CAN Güler Hanım, kendisi hiçbir zaman misafir olamaz; mümkün değil. Yapacak, koşturacak, paylaşacak, bölüşecek, anlatacak, izah edecek, toplayacak, dağıtacak, yardım edecek, cevap verecek, soracak... Daha bir sürü şey... Hep derim Allah'ım nazarlardan saklasın...
Bir anım aklıma geldikçe de gülerim; Yalova gezisinden dönerken minibüsteyiz ve bir üyemiz ile yollarımız az biraz çakışıyormuş tabi ben bilmiyorum ve yine minibüste aynı yere gideceğimizi anladım. Ve o anda gayri ihtiyarı dönüp Güler Hanım'a "Güler Hanım peki neden beni de almıyor ki" diye sormuştum. Güler Hanım'da ben nerden bileyim ki deyivermişti. Yani öyle bir intiba: Sevgili CAN Güler Hanım herşeyi bilir, halleder, çözer...
Kıyamam CAN Güler Hanım, inşallah herşey gönlünce... Ve kocaman maşallah kendisine...

YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-07-2013, 05:49   #219
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Sevgili YeniGine, teşekkür ederim ama bu güzel sözler karşında şımaracağım galiba.

mozen, kadir_26 ve YeniGine beğendi.
Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-07-2013, 00:36   #220
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Bunu sadece ben söylemiyorum ki Sevgili CAN Güler Hanım, hepimiz söylüyoruz. Hem de şımarın valla, size şımarmak da yakışır...
İnşallah herşey gönlünüzce olsun. Kocaman maşallah size!..

mozen, Lilium ve kadir_26 beğendi.
Eski 02-07-2013, 02:07   #221
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2008
Galeri: 106
Eskişehir toplantısına katılamamanın üzüntüsü içerisindeyim, çok şey kaçırdığım belli oluyor, başta Kadir_26, üzüm olmak üzere katkısı bulunan tüm arkadaşları kutlarım.

Ne kadar katılamamış olsam da fotoğraflardan çok güzel geçtiği tüm arkadaşların gülen yüzlerinden belli oluyor. İnşallah bir daha ki sefere diyerek arkadaşımızın izni olmadan bir baloncukla katılmış olayım (Şimdiden çok özür)

IMG_1744.jpg

Lilium Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-07-2013, 02:15   #222
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Sayın Lilium, öncelikle kendi adıma baloncuklarınız çoğu üyemiz tarafından sevilmiş ve çok da gülünmüş ve özellikle tekrar tekrar, özellikle de istenmiştir...
Birimiz hepimiz, hepimiz ağaçlar.net adına nacizane...

Eski 02-07-2013, 09:25   #223
Moderatör

Güler's Avatar

Valla arkadaşlar toplantıya gelmeden önce Lilium'a telefon ettim; " biz gidiyoruz arabamızda yer de var, al eşini sen de katıl aramıza " dedim. Bir düşüneyim dedi sonra binbir dereden su getirdi; yok Nagihan badana yapacak, yok ben ceviz makineleri ile uğraşacağım dedi sukoyverdi.
Oysa onlar iki, biz iki bir ne loveforlifa rahatlıkla gelebilirdik. Zaten bir daha teklif etmeyeceğim onlara.

mozen beğendi.
Eski 02-07-2013, 10:38   #224
Ağaç Dostu

Alıntı:
Valla arkadaşlar toplantıya gelmeden önce Lilium'a telefon ettim; " biz gidiyoruz arabamızda yer de var, al eşini sen de katıl aramıza " dedim. Bir düşüneyim dedi sonra binbir dereden su getirdi; yok Nagihan badana yapacak, yok ben ceviz makineleri ile uğraşam dedi sukoyverdi.
Oysa onlar iki, biz iki bir ne loveforlifa rahatlıkla gelebilirdik. Zaten bir daha teklif etmeyeceğim onlara.
Sn. Güler,
bu dediğinize eminim ki siz bile inanmamışsınızdır .
Bir yerde agaclar.net etkinliği olacak da siz ben geleceğim diyeni aramayacaksınız, almayacaksınız, vallahi inanmam, dayanamazsınız )

mozen, Lilium ve loveforlife beğendi.
Eski 02-07-2013, 23:26   #225
Moderatör

Güler's Avatar

......

(okullar tatil oldu diye torunlar bizdeler, bütün gün Oğuz'u da beni de peşlerinde koşturup duruyorlar. Siteye de ancak onlar yattıktan sonra, bedenimde hal kalmışsa girmeye gayret ediyorum ama nasıl bir bilseniz, yatağın içinde ipad kucağımda. Onun klavyesi ile de yazmak çok zor geliyor hatta bir sürü de yazım hatam oluyor, ama dondurma yemeği de ihmal etmiyorum, lilyum'un kulakları çınlasın.).

Eski 03-07-2013, 12:06   #226
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 11-03-2013
:(

Alıntı:
Paylaşmanın güzelliği de bir başkaydı.....

gelemediğime dahada üzüldüm bak simdi cok güzel olmuş emeği gecen herkese teşekkürler.

mozen ve kadir_26 beğendi.
esmus80 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-07-2013, 00:35   #227
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-07-2008
Galeri: 80
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Lilium Mesajı Göster
Eskişehir toplantısına katılamamanın üzüntüsü içerisindeyim, çok şey kaçırdığım belli oluyor, başta Kadir_26, üzüm olmak üzere katkısı bulunan tüm arkadaşları kutlarım.

Ne kadar katılamamış olsam da fotoğraflardan çok güzel geçtiği tüm arkadaşların gülen yüzlerinden belli oluyor. İnşallah bir daha ki sefere diyerek arkadaşımızın izni olmadan bir baloncukla katılmış olayım (Şimdiden çok özür)

Eklenti 422486

Lilium, inan bana.. Sen her işi bırak bu balonculuğu devam ettir. Müthiş bir bakış ve espri yeteneği var bu konuda sende. Yanıldığımı zannetmiyorum. Hatta bir balon köşesi açsan. Ve sitedeki fotoğraflara (uygun gördüklerine yazsan) eminim patlama yapar.
Bunu gayet ciddi söylüyorum.
Konu burada geçtiği için yazdım.

Cumhur Tonba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-07-2013, 00:47   #228
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Sayın Cumhur Tonba, sizinle aynı fikirdeyim, çok güzel demişsiniz. Ben Sevgili Lilium'un ilk baloncuklarını İstanbul Toplantısı fotoğraf karelerinde gördüm ve inanın büyük bir zevkle takip ettim, çok da hoşuma gitti. Sağolsun bir de İçimizden Biri konu başlığında YeniGine'ye yapmış olması da benim için ayrı bir mutluluk, beğeni vermiş idi bana. Sağolsun. Evet bence de kendisi ve Sayın malina da kabul eder ise, tabi zamanı da müsait ise çok da güzel olur.

Lilium ve kadir_26 beğendi.
Eski 05-07-2013, 00:45   #229
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Sayın Yeni Gine,
Herhalde ben oraya abone olurdum.
Bilmiyorum Lilumda bunun farkında mı? Değişik bir bakış açısı ve yorum var. Daha okurken gülümsemeye başlıyorum. Bence bunu değerlendirmeli.

Lilium ve YeniGine beğendi.
Eski 05-07-2013, 00:47   #230
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Alıntı:
......

(okullar tatil oldu diye torunlar bizdeler, bütün gün Oğuz'u da beni de peşlerinde koşturup duruyorlar. Siteye de ancak onlar yattıktan sonra, bedenimde hal kalmışsa girmeye gayret ediyorum ama nasıl bir bilseniz, yatağın içinde ipad kucağımda. Onun klavyesi ile de yazmak çok zor geliyor hatta bir sürü de yazım hatam oluyor, ama dondurma yemeği de ihmal etmiyorum, lilyum'un kulakları çınlasın.).
Güler Abla, biraz dondurma stokla.

YeniGine beğendi.
Eski 05-07-2013, 01:47   #231
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2008
Galeri: 106
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Cumhur Tonba Mesajı Göster
Lilium, inan bana.. Sen her işi bırak bu balonculuğu devam ettir. Müthiş bir bakış ve espri yeteneği var bu konuda sende. Yanıldığımı zannetmiyorum. Hatta bir balon köşesi açsan. Ve sitedeki fotoğraflara (uygun gördüklerine yazsan) eminim patlama yapar.
Bunu gayet ciddi söylüyorum.
Konu burada geçtiği için yazdım.
Sevgili cumhur ve diğer arkadaşlar, beğeninize çok çok teşekkür ederim, de, on kişi tarafından beğenilmek bir şeyler yapmak için yeterli gelmeyebilir, bir çoğu tarafından beğenilmiyor da olabilir, unutmayalım ki, sitemizin üye sayısı 138,041 binleri buldu.
Bu üye sayısına sahip bir sitede bir şeyler yaparken her yönü düşünmek gerekir.
Sevgili cumhur, Biri çıkarda bana baloncuk yapmak sana mı kaldı h...r derse onu sana yönlendiririm şimdiden bilmiş ol

Şakayı sevdiğim için, Tanıdıklarıma nazım şakam geçebilecek olanlara aflarına sığınarak baloncuk şişiriyorum fakat hiç tanımadıklarımı da kırar incitirim diye korkarım.

Cumhur Tonba ve dogef beğendi.
Lilium Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-07-2013, 18:44   #232
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 17-04-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kadir_26 Mesajı Göster
Aliye Hanım,
Bizde sizlerle tanışmış olmaktan mutluluk duyduk, videolar bana ulaşınca edit edip yayınlarım eminim çok keyifli görüntüler çıkacaktır

Esen kalınız.
Selam arkadaşlar, selam Kadir-26 ben bugün Eskişehir toplantısının benim tarafımdan çekilmiş video cd ni adresinize postaladım sanırsam yakında elinize geçer, beğenirsiniz umarım görüşmek üzere Aliye

kadir_26 ve Muda beğendi.
Aliye Yamancı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-02-2014, 01:33   #233
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 10-04-2011
Birkaç yil sonra Eskişehir'e yeniden kavuşabilir ve yine böyle güzel bir buluşma olur da araniza katilabilirim umarim çok imrendim çok.

mozen ve mtgokduman beğendi.
hilalll Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 07:38.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024