agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Beğeni Düzeni2Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-11-2011, 18:39   #91
Ağaç Dostu

oxygene's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2010
Bu sefer epey kalabalık bir görüşme gerçekleşti. Kardeşimin çektiği birkaç fotoğraf da ben eklemek istedim. Emeyi geçen tüm dostlara teşekkür ediyorm. Bu arada Mine hanımı dinlemeyerek aşağıda fotoğrafı bulunan leş kaktüsünü kokladım büyüklerin tavsiyelerini dinlemek gerekiyor gerçekten.

res1.jpg
res2.jpg
res3.jpg

oxygene Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 18:42   #92
Ağaç Dostu

Hülya's Avatar

Giriş Tarihi: 17-06-2008
Galeri: 81
[QUOTE=nurcanaybay;880747]ilk kez katıldığım toplantıya acemi fisun , mandalinci ve Hülya hanım sayesinde acemilik çekmedim .. O kalabalıkta aldığım çiçeklerin kimlere ait olduğunu anlayamadım ama buradan teşekkür ediyorum..( beraber getirdiğim arkadaşım da kekleri ve puaçaları yapan arkadaşa teşekkürlerini iletiyor .)

Ben de tanıştığımıza memnun oldum.Bu kadar yakın yerlerde olup tanışmamak olmazdı

Beğenmenize sevindim..Afiyet olsun....

Tekrar görüşmek üzere

Hülya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 18:45   #93
Ağaç Dostu

Hülya's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Detaylı anlatımlarınız için teşekkür ederim.
Sizler beni andınız ama bilin ki bugün siz de hiç benim aklımdan çıkmadınız. Her saat başı acaba neler yapıyorlar dedikçe eşim de " çık artık şu agaclar.net'ten, bilseydim bu kadar aklın kalacaktı seni gönderirdim" dedi durdu.
Buradaki yoğun tempom olmasydı ben de aranızda olurdum. Tanımadığım arkadaşlarla tanışırdım, beraber olmanın mutluluğunu yaşardım.
Yine de sizlerin hoş vakit geçirmiş olmanız beni mutlu etmeye yetti.
Tekrarına inşallah diyelim.

Güler Hanım , keşke sizi de aramızda görebilseydik. Çok mutlu olurduk.
İnşallah size de uyan bir zamanda yine toplanır bir araya geliriz...

Eski 19-11-2011, 18:46   #94
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Fotoğraflar çok güzel çekilmiş.
Starliçe
Sundavilla
Leş kaktüsü.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 18:47   #95
Moderatör

Güler's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Hülya Mesajı Göster
Güler Hanım , keşke sizi de aramızda görebilseydik. Çok mutlu olurduk.
İnşallah size de uyan bir zamanda yine toplanır bir araya geliriz...
İnşallah, ben de çok arzu ederim.

Eski 19-11-2011, 18:55   #96
Ağaç Dostu

Hülya's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi acemifüsun Mesajı Göster
En başta sevgili malina'ya ve Mine hanım'a sonsuz teşekkürler Forumda yazılarından tanıdığım arkadaşlarımızı, yeni İzmirli üyelerimizi gördüğüm için mutluyum. Bize ev sahipliği yapan Cihat beye de ayrıca teşekkürler. Bizlere nefis boğaçaları, kekleri hazırlayıp getiren sevgili Hülya arkadaşım tekrar ellerine sağlık
Ceylan, Clematis çelikleri ve bazı tohumlarımı paylaştım, diğer paylaşımcı arkadaşlar sizlerin de yüreğine sağlık
Sevgili Çekirdek'de buluşmak üzere..
Füsun canım ,güzel açelya için ben de çokkk teşekkür ederim sana .Pek de güzelmiş.Her an görebileceğim bir köşeye yerleşti.

Eski 19-11-2011, 18:57   #97
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 02-04-2011
Merhaba

Öncelikle Mine hanıma teşekkür ederim , değerli arkadaşlarıma da zaman ayırıp geldikleri için çok çok teşekkür ederim. Yoğun katılım sebebiyle misafirlerimize yeterince ilgi gösteremediğim için üzgünüm , özür dilerim. Biz 15-20 kişilik bir katılım olur diye tahmin ediyorduk , güzel bir toplantı oldu. Bir sonraki toplantıya söz daha organize olacağız. Yolu düşen arkadaşları her zaman beklerim. Sizleri tanımaktan çok mutlu oldum.

cihatoztrk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 19:32   #98
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

memet's Avatar

Giriş Tarihi: 18-02-2006
Galeri: 11
Bunlar da benim kısa günü karı ganimetim. Kaşla göz arasında bir de bonsai çaışması yaptık. Karağac ve ficus üzerinde çalıştık. Hakan bey sağolsun bu saksıda çalışma için malzemeleri hediye etti.

Ficuc ginseng üzerine alacalı benjamin aşılamışlar güzeldi hoşuma gitti.

Eklenen Resimler
Dosya Türü: jpg bb.JPG (32.5 KB, 229 views)
memet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 20:00   #99
Ağaçsever

fatma_demirel's Avatar

Giriş Tarihi: 24-04-2011
emeği geçen herkese teşekkür ederim, kekler çok güzel düşünülmüş, çokta lezizdi, sayın mine hanım a bilgiler için ayrıca teşekkürler.

fatma_demirel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 20:11   #100
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

Giriş Tarihi: 06-01-2006
Galeri: 99
Kek ve boğaça nefisti gerçekten, ellerinize sağlık )

Mine Pakkaner Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 20:25   #101
Ağaç Dostu

bonsaisan's Avatar

Giriş Tarihi: 25-10-2005
Galeri: 18
Çok güzel ve keyifli bir toplantı olduğunu söylemek isterim kısa bir süreliğine de olsa orada olup değerli üyeler ile bir arada olmak göremediğim bir çok üyeyi orada görmek çok güzeldi.
Bu güne ait bir kaç fotoğrafda ben eklemek istiyorum.
DSCN3830.jpg

DSCN3831.jpg

DSCN3833.jpg

DSCN3834.jpg

DSCN3835.jpg

bonsaisan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 21:11   #102
Ağaç Dostu

Ferit Aydın's Avatar

Giriş Tarihi: 21-02-2011
Kısa süreliğinede olsa katılma fırsatımız oldu, oldukça keyifli bir ortamdı.
Tekrarlarını da sık sık görebilmek dileğiyle.

Ferit Aydın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 22:16   #103
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 20-08-2011
İlk defa katıldığım bu toplantıdan ve sizlerle birlikte olmaktan çok ama çok mutlu oldum.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Mine Hocam dört gözle bekliyor olacağım ikinci toplantıyı ve özellikle eğitim seminerlerini...

Selam ve saygılarımla herkese iyi geceler.

hepgül Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 23:04   #104
Ağaç Dostu

Birol's Avatar

Giriş Tarihi: 24-02-2009
Sevgili acemi fusun
Çok teşekkür ederim nazik davetiniz için, sağolsun sevgili selçuk bey getirdi toplantıya yazınızı şimdi gördüğüm için orada teşekkür edemedim kusura bakmayın lütfen.
Katılım gercekten süperdi, Mine hanımın o kalabalığı görünce yüzündeki tebessüm ve anlatışındaki iştah arttı bizlere kadar yansıdı ağzına sağlık.
Sevgili cihat kardeşim kendini eksiklendirme bizi davet ettiğin ağırladığın için tekrar tekrar teşekkür ederim,herşey çok ama çok güzeldi.
Sevgili hülya hanımın puaçaları ve kekleri inanılmaz güzel ve lezzetliydi ellerine kollarına sağlık.
Bir çok paylaşım bitkisi aldık o kadar çok paylaşım olduki anlatamam paylaşan bütün arkadaşlara teşekkürler.
Benim toplantıya katılmamı sağlayan selçuk beye sonsuz teşekkürler.
Bir araya gelmemizi sağlayan organizasyonu yapan sevgili memete teşekkürler.
Bu siteyi kurup insanları bitki sevdalısı, delisi yapan agaçlara, kuruculara teşekkürler.

Birol Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 23:12   #105
Ağaç Dostu

Birol's Avatar

Giriş Tarihi: 24-02-2009
Çok ama çok özür dileyerek benden şeftali için yardım isteyen arkadaşımın ismini gülcan diye hatırlıyorum ama bulamadım sitede acaba ben yanlışmı aldım kullanıcı adını yazarsa sevinirim.

Birol Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-11-2011, 23:18   #106
Ağaç Dostu

çekirdek's Avatar

Giriş Tarihi: 09-02-2007
Galeri: 14
Umduğumdan bile güzel oldu
Çok düzenli bir botanik bahçesinde, gördüğümüz hemen her bitki hakkında anında bilgilenmek çok iyiydi. Mine Hanım her zamanki gibi harika idi. Özlemişim sitemizin toplantılarını, tazelenmek gibi geldi bana. Bir de ardından daha süreli oturup sohbetleyebilseydik.. Neyse, sohbet kısmını da Mordoğan'da gerçekleştiririz, büyük mutluluk duyacağım üyelerimizi-dostlarımızı burada görmekten.

(Botaniğin fiyatları çok uygundu, buna da ayrıca sevindik.)

Güler'ciğim bir dahaki toplantımıza Ferda'yı da kap gel. Malina zaten gelecek ? , hatta biraz uzun süreliğine

çekirdek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-11-2011, 07:40   #107
Ağaç Dostu

cihan_as's Avatar

Giriş Tarihi: 24-03-2006
Çalıştığım için gelemedim, çok özür diliyorum. Fotoğraf ve yorumlarla güzel geçen sonbahar buluşmasını bizimle paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum. memet arkadaşım bana ayrılan kefir mayasını benim adıma almış, kefir getiren üye arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum.

cihan_as Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-11-2011, 08:15   #108
Moderatör

Güler's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi çekirdek Mesajı Göster
Güler'ciğim bir dahaki toplantımıza Ferda'yı da kap gel. Malina zaten gelecek ? , hatta biraz uzun süreliğine
Sevgili çekirdek, seni yeniden aramızda görmek inan çok sevindirici. Olsun, İstanbul toplantısında değil de İzmir'de de olsa olur, aramızdasın ya, o yeter bize.

Ferda'yı kap gel diyorsun, seve seve ama malina'yı getirir miyim bilemiyorum?

Biliyorsun bu sene bir Ankara toplantısı olmuştu. Oraya gitmeyi kafama koymuştum. Ama malina'yı da götürmek istiyordum, kendilerini ikna edene kadar akla karayı seçtim.
En azından onbeş-yirmi gün evvelinden başladım her gün telefon edip " gidiyoruz değil mi malina?" demeye.
Nihayet razı oldular, ben " çok kalmayız, isterseniz aynı günün akşamı, isterseniz bir gece kalır, ertesi günü döneriz" dedim.
Kardeşleri de orada olduğundan bir hafta kadar kalabileceğini söyledi.
Aman kardeşim ne haftası, aylarca kaldılar.
Bu sefer de hergün Ankara'ya telefon edip " ne olur dönün artık" demeye başladım. Maniler yazdım, şiirler okudum, şarkı metinleri gönderdim.

Dedim ya, o yüzden malina güzel güzel evinde oturur ve sitemizde olur, hazır evine de güzel bir tadilat yaptı, doya doya tadını çıkarır inşallah.
Bunları bu kadar rahatça yazıyorum, biliyorum ki şu sıralar siteye girip de okuma imkânı yok, yoksa beni çoktan şutlardı siteden. Kendileri okuyana kadar da zaman geçmiş olur, ben de kefeni yırtarım.

Eski 20-11-2011, 08:26   #109
Ağaç Dostu

mandalinci's Avatar

Giriş Tarihi: 01-03-2011
Galeri: 6
Sevgili dostlar,

Toplantımız yoğun katılımla çok güzel, Mine Hanımın sayesinde de çok faydalı geçti.

Benim için çok güzel bir hoşgeldin oldu. Herkes çok ilgili, nazik ve yakın davrandı, çok teşekkür ederim.

Sayın Cihat'ın misafirperverliği, Sn Hülya Hanım'ın getirdiği lezzetli kek ve puaçalar, Sn. Mine Hanım'ın detaylı bilgilendirmeleri unutulacak gibi değil.

Sevgili Fatma Demirel, Uzaylı, Hepgül ve tatlı oğlu Furkan, Acemi Füsun, nurcanaybay ve adlarını üzülerek hatırlayamadığım tüm dostlar sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum.

Paylaşımlar çok bol oldu, açgözlülük ederek aldığım tohum ve çeliklerle bakışıyoruz şimdi.

Sn. mrduran doldurdunuz ceplerimizi tohumlarla hoşgeldin hediyesi diye teşekkürler. En çok da deşti domateslere sevindim.

Sn. gondag'dan (yanılmıyorsam) kelebek çiçeği köklü ve çeliği, Sn. uzaylı dan peynir mayası (nasıl yapacağım?) aldım, zinnia tohumları kimdendi hatırlayamıyorum teşekkürler.

Atlas çeliği ve çilek fideleri ortadaydı sahibine teşekkür etmek istedim bulamadım.

Sn. Güler hanım Hülya Hanım vasıtasıyla sizin osmanlı çilekleri bize kadar ulaştı çok teşekkür ederim.

Sn. cihan as, ben de kefir getirmiştim, başkaları da getirdi mi bilemiyorum. Ayrıca, menekşe yaprakları, mum çiçeği ve köklü nane de getirdiklerim arasındaydı.

Bundan sonra yapılacak tüm seminer ve sohbet toplantılarının takipçisi olmaya çalışacağım, Mine hanım seminerlere devam lütfen.

Yalnız bundan sonra ki toplantılar için önerim, herkes yakasına site adı ve kendi adının yazılı olduğu yaka kartlarıyla gelirse daha akılda kalıcı olur. Ankara'da ki toplantıda yapılan uygulama çok faydalı olmuştu.

Ben Sn. memet'i resimleri yükleyince tanımış oldum mesela, kendisine şahsen teşekkür etmek isterdim.

Oturum düzeni veya paylaşımlar için bir masa düzeneği olması da iyi olurdu. Bunlar sadece yapıcı eleştiriler, yoksa herşey çok güzeldi.

Bu toplantıda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim,

Sn Güler hanım, yazılarınızla bizleri desteklediniz, Sn. Malina sayenizde böyle bir topluluk gerçekleşti. Bir daha ki toplantıda aramızda olmanız ümidi ile.

Eklenen Resimler
Dosya Türü: jpg 19 kasım ağaçlar1.jpg (57.6 KB, 206 views)
Dosya Türü: jpg 19 kasım ağaçlar2.jpg (59.6 KB, 203 views)
Dosya Türü: jpg 19 kasım ağaçlar3.jpg (69.9 KB, 204 views)
mandalinci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-11-2011, 08:41   #110
Moderatör

Güler's Avatar

Arkadaşlar, sevgili mandalinci'nin yazdığı mesajdan sonra yüklediği ilk fotoğraf (Mine Hanım'ın da izahat verdiği) hangi ağaca - bitkiye ait?

Eski 20-11-2011, 08:47   #111
Ağaç Dostu

mandalinci's Avatar

Giriş Tarihi: 01-03-2011
Galeri: 6
Adını hatırlayamıyorum, kusura bakmayın. Belki Sn. Mine Hanım söyler.

mandalinci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-11-2011, 09:13   #112
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

O turuncu çiçekli bir peru zakkumu Thevetia peruviana Güler Hanım' cığım.

Eski 20-11-2011, 09:17   #113
Moderatör

Güler's Avatar

Teşekkür ederim sayın Mine Hanım, o zaman alttaki fotoğraf da ona ait galiba. Ama çiçekleri turuncu mu beyazımsı gibi geldi bana.

Eski 20-11-2011, 09:37   #114
Ağaç Dostu

mrduran's Avatar

Merhabalar efendim,

Gönlü güzel insanları tanımak çok memnuniyet vericiydi.
Sayın Acemifüsun, Mandalinci, Uzaylı, Hülya, Fatma Demirel, Çekirdek ile tanışma fırsatı bulabildim. Değerli eşleri ile de tabii ki. Çok kalabalık idi, çok güzel ortamı bölmeme, Ve Sayın Mine Hanım' ın bitkiler hakkındaki verdiği güzel bilgileri pür dikkat dinleme adına daha fazla tanışma imkanım olmadı maalesef.

Her taraf candan insanlar ile dolu ve ben şaşkın avare bu dostluğun içinde, yeter bu bana.

Sayın Mine Pakkaner Hanıma ve Malina 'ya teşekkürler bu ortam için.

Pakkaner Jr. tanıdım, efendiliği ile ailesi hakkında zaten anında yargıya varmama yetti bile.

Her birinize teşekkürler, eşlerinize saygılar, ailenize sağlıklı yaşamlar inşallah. Kolay gelsin.

İsminini anamadıklarımdan özür, yaşıma versinler lütfen. Sebze tohumlarım da vardı dağıtacak, orda bulamadım, eve dönünce, anorağın bir cebinden çıktı. Oğlumdan emanet almıştım)

Sanırım Dr. Hakan Bey idi, Alternanthera bitkisinin adını yazıp bana veren. Yazısı öyle diyor sanki)

Çeşme' de 3 dönüm yeri olan bir kardeşim ile de tanıştım, eşi üyemiz imiş, sağ olsun.

Saygılarımla lütfen.

mrduran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-11-2011, 09:41   #115
Moderatör

Güler's Avatar

Hepinizin mesajlarını tek tek okudukça neler kaçırdığımı düşünüyor ama yine de aaa bu arkadaş da gitmiş diyerek teselli buluyor, seviniyorum.

Eski 20-11-2011, 09:42   #116
Ağaç Dostu

mrduran's Avatar

Sayın Cihat Bey' e nasıl teşekkürü unuttum, af etsin beni. Saat 11.00 de beni misafir ve nezaketi ile de memnun etti. Saygılar kendisine. Memet Bey ile tanışamadım, sanırım bürodan eşyalarımı alırken içerde soluklanan kendisi idi, evde dinlenirken aklım başıma geldi. Bandı geriye sarınca da o olduğu hükmüne vardım, saygılar onada.

mrduran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-11-2011, 10:48   #117
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

Giriş Tarihi: 05-05-2007
Bütün Üye kardeşlerime sağlıklı mutlu ve başarılı günler diliyorum,

Uzun bir aradan sonra sizlerle olmak beni çok sevindirdi,dolayısıyla bu imkanı sunan sayın site kurucusu ve yöneticilerine şükranlarımı sunarım.Ayrıca emeği geçen Sayın Mine hanıma ve isteğimi kırmayıp küçük adeniumları hediye eden Mehmet bey'e de çok teşekkür ederim.

Sevgili Orçun bey'in çektiği 101 numaralı resimde de görüleceği gibi puaça ve kekler nefisti ve çaylarla beraber fark etmeden bir hayli tatmışım,Çaylar ve misafirperverliği için sera sahibine de çok teşekkür ederim.

Kefirlere,atlaş çeliğini hediye eden ve teşekkür fırsatı bulamadığım herkeze tekrar teşekkür ederim.

Birol beyciğim ,yolculuğumuz çok güzell geçti bir daha ki toplantıda tekrar sağlıkla buluşmayı ümit ediyorum ,

selcuk44 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-11-2011, 10:59   #118
Ağaç Dostu

FatihBahce's Avatar

Giriş Tarihi: 24-10-2011
Güzel bir gündü. Özellikle Mine Hanıma teşekkürler.
Aşağıda benden bir viedeo klip ve resimler var. Youtube da net izlemek için çözünürlüğü en az 480p ye getirin. internet hızınız müsade ediyorsa 720p ye getirerek HD(yüksek çözünürlü) olarak izleyebilirsiniz.

Agaclar.Net İzmir sonbahar buluşması 19 kasım cumartesi - YouTube

Eklenen Resimler
Dosya Türü: jpg r1.jpg (40.1 KB, 197 views)
Dosya Türü: jpg r2.jpg (63.3 KB, 197 views)
Dosya Türü: jpg r3.jpg (48.9 KB, 195 views)
FatihBahce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-11-2011, 12:02   #119
Ağaçsever

Kekik's Avatar

Giriş Tarihi: 27-10-2009
Alıntı:
Teşekkür ederim sayın Mine Hanım, o zaman alttaki fotoğraf da ona ait galiba. Ama çiçekleri turuncu mu beyazımsı gibi geldi bana.
Güler Hanım,Mine Hanım,sorduğunuz çiçeğin forumda çok konuşulan Plumaria çiçeği olduğunu söylemişti.

Kekik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-11-2011, 12:11   #120
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

Alıntı:
İlk fotoğraf bir peru zakkumu, ikincisi plumeria ki haklısınız çiçekleri beyaz. Ben ilkini sorduğunuz düşünmüştüm.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 19:29.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024