View Single Post
Eski 24-04-2012, 23:51   #244
tarabyali
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-05-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi arapsabunu Mesajı Göster
Saksıda başetmenin neden zor olduğunu biraz anlatır mısınız, balkonda önerir misiniz, saksı büyüklüğü ne olmalı, tohumdan ekince şaşırtılıyor mu, kışın korumak için ne önerirsiniz, çeliklerini paylaşmak isteyen var mı?

Bu bitkiyi yetiştirenler ve bilenler yukarıdaki meraklı cümlelerime cevap yazabilirse benimle aynı sorulara sahip olanlar sevinir belki Şimdiden teşekkürler, kavuniçi ve beyaz rengi ne kadar da güzelmiş. Allah sahibine bağışlasın...
selam (arapsabunu)bu cicegi bende taniyali bir yil oldu soguga dayanmiyor kisin isik alan kapali yeriniz varsa yillarca bu cicegi görebilirsiniz altinci ayda balkona kisa kadar balkonda kalabilir celiklemeyi gecen yil yaptik simdi köklendiler göndermesi zor olur ancak yil sonunda celikleme yapiyoruz o zaman verebilirim kontak kurarsaniz ben avrupada yasiyorum yazi türkiyede geciriyorum tüm yaz istanbuldayim ugrarsaniz daha iyi kontak kurariz kocaeli uzak bir yer diyil istanbula sik sik geldiginizi tahmin ediyorum normalinde sorun yok diyalok kurmaniza bagli saygilar beni anladiginizi saniyorum......

tarabyali Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön