View Single Post
Eski 28-03-2012, 02:57   #16
EMEK-SMG
Ağaçsever

EMEK-SMG's Avatar

Giriş Tarihi: 04-05-2009
Sn. SYıldıran,

Efendim çizmeyi aşmak ne demek est. çok naziksiniz. Fiyatlar konusunda, şu anda, aranan orta yolların ve şartların el verdiği son durum bu şekilde. Umuyorum ki, birim gübre maliyetine karşılık elde edilecek verim artışı, ve tabi maddi olarak paha biçilemeyecek bir fayda olan toprakların ve bitkilerin uzun vadede doğallığını korumalarını karşılaştırdığınızda buna değeceğini göreceksiniz.
Saygılarımla,

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi syıldıran Mesajı Göster
Sn. EMEK-SMG ,
Sn. Meyvelitepe konuya çok olumlu yaklaşmış , Sn. Safranlı da çiftçimizin içinde bulunduğu durumu çok güzel özetlemiş. Ürününüzü İzmir tarım fuarından almıştım ve geçen yıl kullandım , bu yıl ve müteakip yıllarda da kullanmayı düşünüyorum. Şurada nisan ayına dolayısı ile uygulamaya az bir zaman kaldı. Ben ve benim gibi bir çok üreticinin ürününüzü kullanmayı düşündüğünü fakat Sn. Meyvelitepe ve Sn. Safranlı nında mesajlarında çok güzel anlatmış oldukları sıkıntılar nedeniyle , bir tereddüt yaşanılmaktadır. Ürününüzün fiatının ne çiftçiyi nede sizi üzmiyecek şekilde bir orta yol bulunup yapılabilecek bir şeyler var ise yapılması durumunda hem daha fazla satış , hemde daha fazla tanıtım yapmış olursunuz. Bunları yazarak çizmeyi aştıysam affınızı rica ederim. Saygı ve selamlar . .

EMEK-SMG Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön